• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
ای بمیری فردوسی پور و دوستان که این ایرانیهارو به این وضعیت انداختی با چرت و پرت هات...
اگه بخوایم به استدلالی که شما گفتیم بسنجیم که بارسلونا بدبخت ترین تیم دنیا هستش از این لحاظ و همه بازیکنهاش رو از اینور و انور دزدیده، قضیه محرومیت رو که یادت نرفته؟؟؟؟
10 بازیکن همین چند روز پیش از حضور در آکادمی بارسلونا منع شدن توسط یوفا که همه زیر 16 سال بودن...
حالا برسیم به اسمهایی که گفتی:
مشاهده پیوست 863747 مشاهده پیوست 863748 مشاهده پیوست 863749 مشاهده پیوست 863750 مشاهده پیوست 863751 مشاهده پیوست 863752 مشاهده پیوست 863753 مشاهده پیوست 863754 مشاهده پیوست 863756
خدا بزاره ویکیپدیارو، رافینیا هم اصلیتی برزیلی داره و دوس سانتوس هم که در حدی نیست که استعداد بخواد حساب بشه هم مکزیکی هستش که 100 درصد جزو همین بچه دزدی ها حساب میشن، خوب دیگه حوصله نداشتم بقیه رو واست در بیارم، ولی تمام ستاره هایی که بهشون افتخار میکنی، از جاهای دیگه فوتبالشون رو شروع کردن...
در مورد منچستر اونقدر میتونم اسم بیارم که 4-3 صفحه فقط باید بنویسم و من هم اصلا حوصله ندارم...

کاملا قبول دارم، چون سیاست باشگاه داره عوض میشه...
درضمن ممد شروع نکن که ادامه میدم...;)
خب الان شما گفتی که:
منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش، نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن
جسارتا کدوم جونا؟شاو؟اسمالینگ؟هررا؟روخو؟دیپای؟مارسیال؟ من جوون تو تیمتون همینارو میبینم که هیچ کدوم حتی توسط آکادمیتون خریداری هم نشدن چه برسه به تولید!
دوست عزیز اگه قرار باشه بازیکن از اولش مال خود آکادمی باشه که باز دراین صورت منچستر وضعیتش خیلی وخیمه! چون هیچی جز ویلسون و یکی دیگه اگه اشتباه نکنم از خودش نداره!گه اینا هیچکس نه اسمی ازشون شنیده و نه چیزی!کی هستن اصلا اینا؟دو سه تا بازیکن رو نیمکت گذاشتین برا اینکه خالی نباشه اسمش شده بازیکن سازی؟
یانوزای و ... همه خریده شدن!
حتی اسطوره منچستر یعنی گیگز هم از منچستر سیتی خریده شده!
منچستر کی رو مثلا میخوای نام ببری؟ اسکولز؟گری نویل؟شما 3-4 خط نام ببر بازیکن منچستر که از خودش بوده نمیخواد 3-4 صفحه نام ببری!هرچند میدونم 3-4 خط هم نمیشه بازیکن هایی که خود منچستر ساخته!
شما یه بازیکن حال حاضر تاپ تو اروپا نام ببر که ماله آکادمی خود منچستر باشه! البته اگه با ارور 404 مواجه نشی
نهایت بخوای خیلی تلاش کنی بازیکن از منچستر نام ببری باید بری برا زمان اسکولز نویل و ... چون منچستر آکادمیش در حال حاضر و تو این سال ها هیچ محصولی نداشته!
اگه بحث خرید و ... نباشه یه بازیکن از آکادمی منچستر که خریده نشده باشه و الان هم درحال بازی کردن باشه در حد ژاوی - رینا - همین والدز - پیکه - کرکیچ

11 تا بازیکن ترکیب منچستر از اینور و اونور خریده شدن حتی یکیشون هم تو تیم های پایه منچستر نبودن.این چه بازیکن سازیه من نمیدونم!
تکرار میکنم منچستر بازیکن ساز شاید بوده قبلا ولی الان نه!هیچ وقت هم به پای بارسلونا نمیرسه اگه مدرکی دارین بیارین نه دوتا بازیکن مثل ویلسون!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب الان شما گفتی که:
منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش، نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن
جسارتا کدوم جونا؟شاو؟اسمالینگ؟هررا؟روخو؟دیپای؟مارسیال؟ من جوون تو تیمتون همینارو میبینم که هیچ کدوم حتی توسط آکادمیتون خریداری هم نشدن چه برسه به تولید!
دوست عزیز اگه قرار باشه بازیکن از اولش مال خود آکادمی باشه که باز دراین صورت منچستر وضعیتش خیلی وخیمه! چون هیچی جز ویلسون و یکی دیگه اگه اشتباه نکنم از خودش نداره!گه اینا هیچکس نه اسمی ازشون شنیده و نه چیزی!کی هستن اصلا اینا؟دو سه تا بازیکن رو نیمکت گذاشتین برا اینکه خالی نباشه اسمش شده بازیکن سازی؟
یانوزای و ... همه خریده شدن!
حتی اسطوره منچستر یعنی گیگز هم از منچستر سیتی خریده شده!
منچستر کی رو مثلا میخوای نام ببری؟ اسکولز؟گری نویل؟شما 3-4 خط نام ببر بازیکن منچستر که از خودش بوده نمیخواد 3-4 صفحه نام ببری!هرچند میدونم 3-4 خط هم نمیشه بازیکن هایی که خود منچستر ساخته!
شما یه بازیکن حال حاضر تاپ تو اروپا نام ببر که ماله آکادمی خود منچستر باشه! البته اگه با ارور 404 مواجه نشی
نهایت بخوای خیلی تلاش کنی بازیکن از منچستر نام ببری باید بری برا زمان اسکولز نویل و ... چون منچستر آکادمیش در حال حاضر و تو این سال ها هیچ محصولی نداشته!
اگه بحث خرید و ... نباشه یه بازیکن از آکادمی منچستر که خریده نشده باشه و الان هم درحال بازی کردن باشه در حد ژاوی - رینا - همین والدز - پیکه - کرکیچ

11 تا بازیکن ترکیب منچستر از اینور و اونور خریده شدن حتی یکیشون هم تو تیم های پایه منچستر نبودن.این چه بازیکن سازیه من نمیدونم!
تکرار میکنم منچستر بازیکن ساز شاید بوده قبلا ولی الان نه!هیچ وقت هم به پای بارسلونا نمیرسه اگه مدرکی دارین بیارین نه دوتا بازیکن مثل ویلسون!
عزیز خودت رو کنترل کن، بنده جوابی به شما نمیدم، شما اطلاعات عمومیت رو زیاد کن، بهترین راه هم گشتن تو ویکی هستش واسه شما...:cool:
https://www.newstalk.com/man-utd-incredible75-year-streak
3371_54_news_hub_3575_656x500[1].jpg

Last edited:

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
عزیز خودت رو کنترل کن، بنده جوابی به شما نمیدم، شما اطلاعات عمومیت رو زیاد کن، بهترین راه هم گشتن تو ویکی هستش واسه شما...:cool:
شماهم سری بعدی خواستی جوک بگی در مورد بازیکن سازی حداقل مدرک داشته باش که بعد کم نیاری بحث رو عوض کنی!
این ادعای شما که هیچ مدرکی براش نداشتی و بیشتر یه جوک بود.البته روت نشد اسم بازیکن هایی مثله ویلسون رو بیاری میدونم.
ویکی پدیا میگه کمتر چرت و پرت سرچ کن اصلا همچین چیزی نیست :D
ده خیا - اسمالیگ - بلیند - روخو - رونی - هررا - ماتا - مارسیال - کریک - شواینی - دیپای - شاو - دارمیان این ترکیب منچستره اینا آکادمی منچستر رو از نزدیک هم ندیدن چه برسه از اونجا اومده باشن :general304:
نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن:general711::general711::general304:

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
https://www.newstalk.com/man-utd-incredible75-year-streak
مشاهده پیوست 863787
این عکس رو الان اضافه کردی گفتم توضیحاتم رو ارائه بدم!
باز که دست به دامن گذشته شدی!شما داری میگی منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستشو نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن چرا دیگه مغلطه میکنی و عکس از زمان اسکولز میذاری؟ولی بازم جوابت رو میدم که بدونی نه بهترین بوده و نه هست!
ولی بازم نه بکام نه گیگز ماله خود منچستر نبودن! اسکولز و بات و نویل شدن 3-4 صفحت؟ گفتم که بازیکن های خود منچستر 3-4 خط هم نمیشن نه 3-4 صفحه!اینا هم اصلا ربطی حال حاضر ندارن :D
منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستشو نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن:general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شماهم سری بعدی خواستی جوک بگی در مورد بازیکن سازی حداقل مدرک داشته باش که بعد کم نیاری بحث رو عوض کنی!
این ادعای شما که هیچ مدرکی براش نداشتی و بیشتر یه جوک بود.البته روت نشد اسم بازیکن هایی مثله ویلسون رو بیاری میدونم.
ویکی پدیا میگه کمتر چرت و پرت سرچ کن اصلا همچین چیزی نیست :D
ده خیا - اسمالیگ - بلیند - روخو - رونی - هررا - ماتا - مارسیال - کریک - شواینی - دیپای - شاو - دارمیان این ترکیب منچستره اینا آکادمی منچستر رو از نزدیک هم ندیدن چه برسه از اونجا اومده باشن :general304:
نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن:general711::general711::general304:
اول در حدی نمی بینم که بخوام جوابت رو بدم، اما الان دیدم که چیزی نگفتم، دور برت داشته...
اینها اسمهای بازیکنهایی هستن که الان در منچستر بازی میکنن و از آکادمی باشگاه شروع کردن:
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون...
بازیکنهایی که قرضی از تیم رفتن امسال هم کم نبودن، حضور ذهن ندارم الان...
در مورد ستاره هایی که تو این تیم بودن در گذشته هم فقط همون عکس بالا فکر میکنم کافی باشه...
اون لینکی که واست گذاشتم رو نگاه کن تا بفهمی داشتن بازیکن خونگی برای 75 سال پشت سر هم در این باشگاه چه معنی میده...
درضمن اگه فکر میکنی که الان بازیکنهای زیادی از آکادمیتون تو ترکیب هستن، یه نگاهی به ترکیب خودتون بنداز، که شاید دلیل اینکه 3-2 تا بازیکن پیدا میشه تو این ترکیب، دلیلش فقط این محرومیت از خرید هستش...
درضمن کل کل رو آدم با یکی هم اندازه خودش میکنه، من یکی دارم لطف میکنم که جوابت رو میدم...:cool:

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
اول در حدی نمی بینم که بخوام جوابت رو بدم، اما الان دیدم که چیزی نگفتم، دور برت داشته...
اینها اسمهای بازیکنهایی هستن که الان در منچستر بازی میکنن و از آکادمی باشگاه شروع کردن:
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون...
بازیکنهایی که قرضی از تیم رفتن امسال هم کم نبودن، حضور ذهن ندارم الان...
در مورد ستاره هایی که تو این تیم بودن در گذشته هم فقط همون عکس بالا فکر میکنم کافی باشه...
اون لینکی که واست گذاشتم رو نگاه کن تا بفهمی داشتن بازیکن خونگی برای 75 سال پشت سر هم در این باشگاه چه معنی میده...
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون
عجب بازیکنان قدری!:general304:اینا از کی تاحالا تو مستطیل سبز هم دیده شدن؟:Dمن دارم میگم والدز و ژاوی و پیکه و رینا و کرکیچ شما میگی مک نر و جانستون و ویلسون؟!!!
اینا کین دیگه
اینا فقط یه سری نیمکت پر کن هستن و بس!
جهت اطلاعت مک نر هم خریده شده. این با این اسامی منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش که من حرفی ندارم:general304:نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن ضمنا من که ندیدم تاحالا اینا بازی کنن یه دوسه تا لینک از بازی های این فصلشون تو منچستر بده :general304:
البته اگه باشه!که نیست

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون
عجب بازیکنان قدری!:general304:اینا از کی تاحالا تو مستطیل سبز هم دیده شدن؟:Dمن دارم میگم والدز و ژاوی و پیکه و رینا و کرکیچ شما میگی مک نر و جانستون و ویلسون؟!!!
اینا کین دیگه
اینا فقط یه سری نیمکت پر کن هستن و بس!
جهت اطلاعت مک نر هم خریده شده. این با این اسامی منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش که من حرفی ندارم:general304:نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن ضمنا من که ندیدم تاحالا اینا بازی کنن یه دوسه تا لینک از بازی های این فصلشون تو منچستر بده :general304:
البته اگه باشه!که نیست
گفتم که در حدی نیستی که بخوام کل کل کنم باهات، ولی برای اینکه اطلاعات عمومیت رو بالا ببرم، اول بگم که اونقدر اطلاعاتت بالا هستش که حتی نمیدونی که کدوم بازیکنتون تو تیمتون بازی میکنه یا نه:general304:، از این کسایی که گفتی به غیر از پیکه که اون رو هم ما ساختیمش:D، هیچکدوم تو تیمتون نیستن، غیر از ژاوی این بازیکنها چقدر بزرگ هستن...:eek:
کجای دنیا بازیکن 19 ساله رو با بازیکن 36 ساله مقایسه میکنن که داره تو تیمهای عربی بازی میکنه؟؟؟ یا استوک سیتی؟؟؟
میشه بپرسم که این اطلاعات عجیب غریبت رو از کجا میاری؟؟؟ مک نر خریداری شده؟؟؟o_O
گفتم که با مغلطه بازی و دادن اطلاعات خیالی به جایی نمیرسید...:)
عزیزم، اون عکس رو نگاه کن فقط چندتا اسطوره رو ببین و بازیکنهای زپرتی رو مقایسه نکن با این اسطوره ها، دنبال بازیکنهای قدیمی تر هم نمیرم، ولی شما تمام بازیکنهای تاریختون رو داری اسم میاری، حدس میزنم که بیشتر از این نمیشناسی...

Last edited:

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
گفتم که در حدی نیستی که بخوام کل کل کنم باهات، ولی برای اینکه اطلاعات عمومیت رو بالا ببرم، اول بگم که اونقدر اطلاعاتت بالا هستش که حتی نمیدونی که کدوم بازیکنتون تو تیمتون بازی میکنه یا نه:general304:، از این کسایی که گفتی به غیر از پیکه که اون رو هم ما ساختیمش:D، هیچکدوم تو تیمتون نیستن، غیر از ژاوی این بازیکنها چقدر بزرگ هستن...:eek:
کجای دنیا بازیکن 19 ساله رو با بازیکن 36 ساله مقایسه میکنن که داره تو تیمهای عربی بازی میکنه؟؟؟ یا استوک سیتی؟؟؟
میشه بپرسم که این اطلاعات عجیب غریبت رو از کجا میاری؟؟؟ مک نر خریداری شده؟؟؟o_O
گفتم که با مغلطه بازی و دادن اطلاعات خیالی به جایی نمیرسید...:)
عزیزم، اون عکس رو نگاه کن فقط چندتا اسطوره رو ببین و بازیکنهای زپرتی مقایسه نکن با این اسطوره ها، دنبال بازیکنهای قدیمی تر نمیرم که بخوام سام، ولی شما تمام بازیکنهای تاریختون رو داری اسم میاری، حدس میزنم که بیشتر از این نمیشناسی...
از اولش گفتم من بارسایی نیستم ولی در حرف الکی تو کتم نمیره وجواب میدم!
چه ربطی داره! حالا تو تیم بارسا بازی کنه یا نکنه! محصول بارسلونا هست یا نه؟بارسلونا ساخته اون رو یا نه؟حالا هرجا میخواد بازی کنه.
پیکه هم اون مدتی که تو منچستر بود یه نیمکت نشین بود مغلطه هم نکن که محصول لاماسیا هست
یعنی تو میخوای بگی مثلا ویلسون بزرگه په په رینا و والدز و بویان کرکیچ بزرگ نیستن :))
من بازیکن های شاغل رو گفتم کاری به سنشون ندارم! شما یه اگه دارین بازیکن شاغل بزرگ نام ببرین که متاسفانه ندارین
مک نیر میتونی با مراجعه با ویکی پدیا بفهمی که خریده شده!هرچند مالی هم نیست

ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون > منچستر بازیکن سازترین باشگاه :general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
از اولش گفتم من بارسایی نیستم ولی در حرف الکی تو کتم نمیره وجواب میدم!
چه ربطی داره! حالا تو تیم بارسا بازی کنه یا نکنه! محصول بارسلونا هست یا نه؟بارسلونا ساخته اون رو یا نه؟حالا هرجا میخواد بازی کنه.
پیکه هم اون مدتی که تو منچستر بود یه نیمکت نشین بود مغلطه هم نکن که محصول لاماسیا هست
یعنی تو میخوای بگی مثلا ویلسون بزرگه په په رینا و والدز و بویان کرکیچ بزرگ نیستن :))
من بازیکن های شاغل رو گفتم کاری به سنشون ندارم! شما یه اگه دارین بازیکن شاغل بزرگ نام ببرین که متاسفانه ندارین
مک نیر میتونی با مراجعه با ویکی پدیا بفهمی که خریده شده!هرچند مالی هم نیست

ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون > منچستر بازیکن سازترین باشگاه :general304:
عزیز من، مک نر از ابتدای فوتبالش زیر نظر پاول مک گینس بازیکن منچستر و مربی و استعدادیاب زیر 18 ساله های منچستر بازی کرده...
خوب پس الان بحثتون باز هم عوض شد؟؟؟؟ خیلی جالب بحث میکنید، هر موقع قهوه ای که میشید، بحث رو عوض میکنید و میگید مغلطه نکردم، مثل بحث خریدن استعداد و نخریدنش...:general304::general304::general304:
پس بازیکنهایی که تو بارسا بازی نمیکنن هم مورد بحثتون قرار گرفت؟؟
اول در مورد این اسمایی که میگی صحبت کنیم:
Reina.JPG VV.JPG
کرکیچ هم واسه خودت، داره تو استوک سیتی بازی میکنه...
گفتم که بازیکن 19 ساله رو کجای دنیا با بازیکن 36 ساله مقایسه میکنن؟؟؟
غیر از ژاوی هیچ اسم دیگه ای نمیتونی بیاری که بگی تو آکادمی باشگاهتون بوده...
اسکولز، برادران نویل، نیکی بات و گیگزی میتونن به عنوان با سابقه ها دهه های اخیر باشن، اوانز و وز برون و فلچر و خیلی کسان دیگه ای که حوصله ردیف کردن ندارم، هم در حال حاضر بازی میکنن، میدونم که الان میگی ستاره بودن؟؟؟ بله عزیزم، بازیکنهایی که 3 یا 4 فینال CL رو تجربه کردن و بیش از 20 جام گرفتن هر کدوم، ستاره حساب میشن، در حقیقت هنر بازیکن سازی اینجا مشخص میشه که بازیکن بسیار عادی رو بیاری و تبدیلش کنی به بازیکنی که بتونه 4-3 تا فینال CL رو تجربه کنه و بیش از 20 جام بگیره...
البته اینکه بخوام واست لیستی از بازیکنهایی که در آکادمی باشگاه بودن و اطلاعات خیالی مثل شما بسازم که از آکادمی باشگاه فوتبالشون رو شروع کردن، لیستی چندین صفحه ای میشه درست کرد...
ولی خوب فکر میکنم شما بهتر هستش که اول یه نگاه به وضعیت تیم خودت بندازی و مغلطه بازی نکنی...
دیگه بحثی ندارم بنده با شما، احساس میکنم که با بحث کردن با شما از اطلاعات خودم و فهم شعورم کاسته میشه، شما اطلاعات عمومیت رو زیاد کن...

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
عزیز من، مک نر از ابتدای فوتبالش زیر نظر پاول مک گینس بازیکن منچستر و مربی و استعدادیاب زیر 18 ساله های منچستر بازی کرده...
خوب پس الان بحثتون باز هم عوض شد؟؟؟؟ خیلی جالب بحث میکنید، هر موقع قهوه ای که میشید، بحث رو عوض میکنید و میگید مغلطه نکردم، مثل بحث خریدن استعداد و نخریدنش...:general304::general304::general304:
پس بازیکنهایی که تو بارسا بازی نمیکنن هم مورد بحثتون قرار گرفت؟؟
اول در مورد این اسمایی که میگی صحبت کنیم:
مشاهده پیوست 863939 مشاهده پیوست 863940
کرکیچ هم واسه خودت، داره تو استوک سیتی بازی میکنه...
گفتم که بازیکن 19 ساله رو کجای دنیا با بازیکن 36 ساله مقایسه میکنن؟؟؟
غیر از ژاوی هیچ اسم دیگه ای نمیتونی بیاری که بگی تو آکادمی باشگاهتون بوده...
اسکولز، برادران نویل، نیکی بات و گیگزی میتونن به عنوان با سابقه ها دهه های اخیر باشن، اوانز و وز برون و فلچر و خیلی کسان دیگه ای که حوصله ردیف کردن ندارم، هم در حال حاضر بازی میکنن، میدونم که الان میگی ستاره بودن؟؟؟ بله عزیزم، بازیکنهایی که 3 یا 4 فینال CL رو تجربه کردن و بیش از 20 جام گرفتن هر کدوم، ستاره حساب میشن، در حقیقت هنر بازیکن سازی اینجا مشخص میشه که بازیکن بسیار عادی رو بیاری و تبدیلش کنی به بازیکنی که بتونه 4-3 تا فینال CL رو تجربه کنه و بیش از 20 جام بگیره...
البته اینکه بخوام واست لیستی از بازیکنهایی که در آکادمی باشگاه بودن و اطلاعات خیالی مثل شما بسازم که از آکادمی باشگاه فوتبالشون رو شروع کردن، لیستی چندین صفحه ای میشه درست کرد...
ولی خوب فکر میکنم شما بهتر هستش که اول یه نگاه به وضعیت تیم خودت بندازی و مغلطه بازی نکنی...
دیگه بحثی ندارم بنده با شما، احساس میکنم که با بحث کردن با شما از اطلاعات خودم و فهم شعورم کاسته میشه، شما اطلاعات عمومیت رو زیاد کن...
در مورد مک نیر که نوشته شده قبله منچستر کجا بوده و جای هیچ بحثی نیست.هیچ مالی هم هم نیست که بخوام در موردش بحث کنم
و در مورد حرف زدنت سعی کن تجدید نظر کنی چون بیشتر خودت رو ضایع میکنی که بچه ای
و اینکه یه بارهم گفتم بارسایی نیستم بازم میگم
البته دوتا فینالی که بارسا داشت باهاتون آقا وسط بازی میکرد رو خوب یادمه.
نیازی نیست اسم بقیه بازیکنان آکادمی بارسلونا رو بیارم همون ژاوی از کل تاریخ باشگاهتون بیشتر CL داره:general304:
اسکولز و... بله ستاره بودن ما نگفتیم ستاره نبودن ولی شما گفتی که منچستر بازیکن ساز ترین هستش نگفتی بودش! یعنی داری در مورد حال حرف میزنی در مورد حال حاضر هم کسانی مثله ویلسون و .... پشم هم محسوب نمیشن نه بازیکن :D
اطلاعات خیالی که نمیخواد بسازی با همین حرفت که گفتی منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش، نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن نشون دادی تو مسائل طنز بسیار خوب عمل میکنی:D
حوصله ندارم هی بازیکنان آکادمی بارسلونا رو برات لیست کنم و هی تو بیای اینجا ویلسون ویلسون کنی:general711:
چه باشگاه بازیکن سازیه که کل تیمش و + کادر فنیش همرو خریده من نمیدونم :general304::general304:

ژاوی: 4 UCL
کل تاریخ باشگاه منچستر:3 UCL

:general304::general304::general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در مورد مک نیر که نوشته شده قبله منچستر کجا بوده و جای هیچ بحثی نیست.هیچ مالی هم هم نیست که بخوام در موردش بحث کنم
و در مورد حرف زدنت سعی کن تجدید نظر کنی چون بیشتر خودت رو ضایع میکنی که بچه ای
و اینکه یه بارهم گفتم بارسایی نیستم بازم میگم
البته دوتا فینالی که بارسا داشت باهاتون آقا وسط بازی میکرد رو خوب یادمه.
نیازی نیست اسم بقیه بازیکنان آکادمی بارسلونا رو بیارم همون ژاوی از کل تاریخ باشگاهتون بیشتر CL داره:general304:
اسکولز و... بله ستاره بودن ما نگفتیم ستاره نبودن ولی شما گفتی که منچستر بازیکن ساز ترین هستش نگفتی بودش! یعنی داری در مورد حال حرف میزنی در مورد حال حاضر هم کسانی مثله ویلسون و .... پشم هم محسوب نمیشن نه بازیکن :D
اطلاعات خیالی که نمیخواد بسازی با همین حرفت که گفتی منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش، نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن نشون دادی تو مسائل طنز بسیار خوب عمل میکنی:D
حوصله ندارم هی بازیکنان آکادمی بارسلونا رو برات لیست کنم و هی تو بیای اینجا ویلسون ویلسون کنی:general711:
چه باشگاه بازیکن سازیه که کل تیمش و + کادر فنیش همرو خریده من نمیدونم :general304::general304:
ژاوی: 4 UCL
کل تاریخ باشگاه منچستر:3 UCL

:general304::general304::general304:
اول باید بگم که بچه بودن یا نبودن به عقل آدم هاست که مشخصا...
از اول بحث فقط شکلک گذاشتی و هیچ چیزی برای گفتن نداشتی، اینجور چیزا نشون میده که...
اول بحث کردی که منچستر همه رو خریده و پرورش نداده، که با مدرک اومدم قهوه ای قهوه ایت کردم...
بعد بحث کردی که بازیکن باید از آکادمیتون اومده باشه، واست حداقل 7-6 نفر از همین تیم رو لیست کردم، 4-3 نفر از اسطوره های باشگاه هستن که اسم اوردم بابت بازیکنهای با افتخار...
میگم که حضور ذهن ندارم، ولبک رو هم میتونی بزاری جزوشون...
الان هم که باز هم قهوه ای شدی، زدی تو بحث افتخارات و خریدهایی که منچستر کرده و داشته؟؟
دلم نمیخواست اصلا حتی جوابت رو بدم، چون اصلا در حدی نیستی، ولی یه سوال؟ ژاوی 4تا CL برده، مگه ژاوی به تنهایی برده اینارو؟؟؟
میخوای لیست کنم از بازیکنهایی که بارسا تو 10 سال اخیر خریده؟؟؟؟
همه ستاره های دنیای فوتبال بودن و هیچکدوم هم نه از آکادمی بارسا و نه اسپانیایی بودن، تنها تیمی که تو دنیای فوتبال بیشتر از شما خرج کرده، رئال هستش که اون هم اختلافش زیاد هم نیست با شما، اگه این دو سال محروم نبودید، مطمئنا از رئال جلو هم میزدید...
بقیه تیمهای دنیای فوتبال شاید به اندازه نصف بارسا خرج بازیکن ستاره نکردن تو این 10 سال، البته چیز جالب این هستش که این قیمتها واسه خودش خیلی جالب هستش که کسایی مثل نیمار و سوارز دارن تازه افتضاحاتشون رو میشن که قیمتها خیلی بالاتر از اون چیزی بوده که اعلام شده، پس چه اطمینانی هستش که رئال بیشتر از بارسا حتی خرج کرده باشه...
تازه خیلی از این اسمهایی که میاد هم قضیه این خریدهای بچه هایی هستن که قبل از به سن قانونی رسیدن، بارسا باهاشون قرارداد غیرقانونی امضا کرده و باعث این محرومیتش شده...
هر کس ندونه، من یکی میدونم که بارسا تو 10 سال اخیر کسایی مثل:
رونالدینیو، مارکز، میلیتو، دکو، ژولی، گودجانسن، ابراهیموویچ، هلب، آلبا، لارسون، مونتویا، مکسی رودریگز، مکسول، نیمار، حدادی، پینتو، رافینیا، راکیتیچ، اتوئو، آبیدال، آلوز، ویا، آدریانو، پیکه، کیتا، توره، ماسکرانو، فابرگاس، سوارز، براوو، تر اشتگن و ... رو خریده و نه پرورش داده!!!!!
همونطور که گفتم، دیگه حرفی ندارم به شما بزنم، شما هنوز کسی رو به بنده غیر از ژاوی معرفی نکردی که محصول بارسا بوده باشه...

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
تا دیشب که بحث این بود که خریدن هنر نیست، امروز که جریان عوض شد خیلی جالب هستش...
هنر این هستش که بازیکن هارو بسازی و بزرگشون کنی، به گفته خودتون، پس این همه خرید بازیکن به چه دلیلی هستش؟؟
دلیلش این هستش که این آکادمی قدرت ساختن بازیکن رو نداره و فقط ستاره های آکادمی های دیگه رو خریده...
8 سالگی نه عزیز، 12 سالگی که حداقل تو 2تا جام نوجوانان بازی کرده...
فقط مسی نیستش عزیز، کل استعدادهایی که اسمشون رو اوردید، همچین قضیه ای دارن، مسی جوونترینشون بوده...
درضمن فوتبال در کشورهای پیشرفتش، از همون سنین پایین شروع میشه، شما فوتبال ایران رو با این کشورها مقایسه نکن که بازیکن 20 ساله با رشوه و پارتی وارد فوتبال میشه...

من بحث دیشبو ندیدم و خبر ندارم!!

فقط میخوام بدونم یعنی میخوای بگی لاماسیا قدرت ساخت بازیکن نداره و رفته بازیکن 12 ساله خریده که الان اسمش بزرگ شده!؟o_O

patoshik2020

Registered User
لایک‌ها
256
گوئیلرمو آمور، جوزپ گواردیولا، آلبرت فرر، سرجی بارخوان، ایوان د لا پنا، کارلس پویول، ژاوی هرناندز، گابری گارسیا، خوزه مانوئل رینا، ویکتور والدز، جرارد پیکه، آندرس اینیستا، سرجیو گارسیا، سرجیو بوسکتس، بویان کرکیچ، سسک فابرگاس، لیونل مسی، پدرو رودریگرز، جفرن سوارز، تیاگو و مارک بارترا,تیاگو آلکانترا

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من بحث دیشبو ندیدم و خبر ندارم!!

فقط میخوام بدونم یعنی میخوای بگی لاماسیا قدرت ساخت بازیکن نداره و رفته بازیکن 12 ساله خریده که الان اسمش بزرگ شده!؟o_O
نه اینکه اصلا نداره، در حدی نیست...:D
گوئیلرمو آمور، جوزپ گواردیولا، آلبرت فرر، سرجی بارخوان، ایوان د لا پنا، کارلس پویول، ژاوی هرناندز، گابری گارسیا، خوزه مانوئل رینا، ویکتور والدز، جرارد پیکه، آندرس اینیستا، سرجیو گارسیا، سرجیو بوسکتس، بویان کرکیچ، سسک فابرگاس، لیونل مسی، پدرو رودریگرز، جفرن سوارز، تیاگو و مارک بارترا,تیاگو آلکانترا
عزیز من از صفحه قبلی چک کن، هیچکدوم به غیر از ژاوی از ابتدا در بارسا نبودن...
البته از این لیستی که شما گذاشتی، بنده سرجیو گارسیارو و آمور و فرر رو نمیشناسم و در حقیقت حوصله چک کردن رو هم ندارم، ولی بقیه رو اسکرین گذاشتم واست، بهتر هستش که اول خودت چک کنی که آیا از آکادمی بارسا شروع کردن یا نه و بعد بگی عزیز...

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
اول باید بگم که بچه بودن یا نبودن به عقل آدم هاست که مشخصا...
از اول بحث فقط شکلک گذاشتی و هیچ چیزی برای گفتن نداشتی، اینجور چیزا نشون میده که...
اول بحث کردی که منچستر همه رو خریده و پرورش نداده، که با مدرک اومدم قهوه ای قهوه ایت کردم...
بعد بحث کردی که بازیکن باید از آکادمیتون اومده باشه، واست حداقل 7-6 نفر از همین تیم رو لیست کردم، 4-3 نفر از اسطوره های باشگاه هستن که اسم اوردم بابت بازیکنهای با افتخار...
میگم که حضور ذهن ندارم، ولبک رو هم میتونی بزاری جزوشون...
الان هم که باز هم قهوه ای شدی، زدی تو بحث افتخارات و خریدهایی که منچستر کرده و داشته؟؟
دلم نمیخواست اصلا حتی جوابت رو بدم، چون اصلا در حدی نیستی، ولی یه سوال؟ ژاوی 4تا CL برده، مگه ژاوی به تنهایی برده اینارو؟؟؟
میخوای لیست کنم از بازیکنهایی که بارسا تو 10 سال اخیر خریده؟؟؟؟
همه ستاره های دنیای فوتبال بودن و هیچکدوم هم نه از آکادمی بارسا و نه اسپانیایی بودن، تنها تیمی که تو دنیای فوتبال بیشتر از شما خرج کرده، رئال هستش که اون هم اختلافش زیاد هم نیست با شما، اگه این دو سال محروم نبودید، مطمئنا از رئال جلو هم میزدید...
بقیه تیمهای دنیای فوتبال شاید به اندازه نصف بارسا خرج بازیکن ستاره نکردن تو این 10 سال، البته چیز جالب این هستش که این قیمتها واسه خودش خیلی جالب هستش که کسایی مثل نیمار و سوارز دارن تازه افتضاحاتشون رو میشن که قیمتها خیلی بالاتر از اون چیزی بوده که اعلام شده، پس چه اطمینانی هستش که رئال بیشتر از بارسا حتی خرج کرده باشه...
تازه خیلی از این اسمهایی که میاد هم قضیه این خریدهای بچه هایی هستن که قبل از به سن قانونی رسیدن، بارسا باهاشون قرارداد غیرقانونی امضا کرده و باعث این محرومیتش شده...
هر کس ندونه، من یکی میدونم که بارسا تو 10 سال اخیر کسایی مثل:
رونالدینیو، مارکز، میلیتو، دکو، ژولی، گودجانسن، ابراهیموویچ، هلب، آلبا، لارسون، مونتویا، مکسی رودریگز، مکسول، نیمار، حدادی، پینتو، رافینیا، راکیتیچ، اتوئو، آبیدال، آلوز، ویا، آدریانو، پیکه، کیتا، توره، ماسکرانو، فابرگاس، سوارز، براوو، تر اشتگن و ... رو خریده و نه پرورش داده!!!!!
همونطور که گفتم، دیگه حرفی ندارم به شما بزنم، شما هنوز کسی رو به بنده غیر از ژاوی معرفی نکردی که محصول بارسا بوده باشه...
سفسطه نکن! مظلوم نمایی هم نکن!
این جمله ای بود که تو گفتی!هیچ کدوم از 11 بازیکن منچستر و حتی هیچ کدوم از اونایی که تعویض هم میشن از جلوی آکادمی منچستر هم رد نشدن!
یه مشت بازیکن نیمکت پر کن اومدی مثل ویلسون نام بردی که تاحالا حتی تو زمین فوتبال هم من ندیمشون! یه مشت بازیکن دره پست رو اسمش گذاشتی محصول! اینارو که همه دارن!
اگه میخوای از تاریخ و اینا حرف بزنی که بازیکن هایی مثله ژاوی و گواردیولا و... هم زیاد هستن همشون هم اندازه کل تاریخ منچستر افتخارات دارن
بازیکن امثال والدز ژاوی و پیکه و... زیاد برات مثال زدم ولی خودت رو میزنی به نفهمیدن!
بازیکن هایی که خریده برا آکادمیش خریده و همرو خودش اونجا پرورش داده!و حالا شدن فوق ستاره هایی که حالا هستن!شما هم ازین عرضه ها دارین یه بازیکن مثل مسی بخرین یه مسی تحویل فوتبال بدین ولی در حد اینکارار نیستین!دلتون خوشه ویلسون ساختین.
الان شد خریدن؟چطور شد برا پیکه گفتی پرورشش دادیم؟الان اسمش شد خریدن!!
مگه شما بازیکن نمیخرین برا آکادمیتون؟نمیدونستیم
یانوزای - پریرا - مک نیر و... از اینو اون خریدین!
در کل گفتم همون اول بارسایی نیستم ولی خب متاسفانه در حد بارسا نیستین درکل.هیچ جوره نمیخورین به بارسا
یاد دو فینالی که توسط مسی و اینیستا و ژاوی ترول شدین بخیر.

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
خدا خودت ظهور کن
کار پیتی به کجا رسیده که یوزری که هنوز تعداد سالهای عضویتش دو رقمی نشده میاد به یکی دیگه میگه در حدی نیستی که جوابتو بدم:eek::eek::eek::eek::eek:
به نقی سوگند تا الان 50 تا یوزر 2003 تا 2004 داشتم تا حالا به یک بشر نگفتم در حدی نیستی که جوابتو بدم:general607:
نمیدونم بعضی از این کاربرا تو دنیای مجازی به چیشون مینازن:general502::general502::general502:
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون > منچستر بازیکن سازترین باشگاه:D
ده خیا - روخو - اسمالینگ - شاو - والنسیا - هررا - ماتا - رونی - مارسیال - کریک - شواینی - دیپای - جونز > نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن :general304:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
رونالدینیو، مارکز، میلیتو، دکو، ژولی، گودجانسن، ابراهیموویچ، هلب، آلبا، لارسون، مونتویا، مکسی رودریگز، مکسول، نیمار، حدادی، پینتو، رافینیا، راکیتیچ، اتوئو، آبیدال، آلوز، ویا، آدریانو، پیکه، کیتا، توره، ماسکرانو، فابرگاس، سوارز، براو، تر اشتگن و ... رو خریده و نه پرورش داده!!!!!
ببخشید میون بحثتون وارد میشم ، ولی یکی اینکه حداقل اسم 4 تا بازیکن میذاشتی که لااقل تعداد حضورشون تو زمین برای بارسا به تعداد انگشتان دستها برسه یا اینکه ستاره بوده باشن .
یکی دیگه اینکه اگه شما عصبانی هستی دلیل نمیشه امثال پیکه یا آلبا یا فابرگاس رو هم بذاری لای نون و پنیر و سبزی
sick0018.gif

Vazquez-Messi-Cesc.jpg

Fabregas-On-Messi-Img5.jpg

troll_football_image_bad5d8280d5948b88f7a640e0ba68300.jpg

tempfile.v1341482575.jpg20120705-13243-17ma8td-0

images

31f48e20e4815d0cc521a3d08153244a.jpg

n_f_c_barcelona_pique-243957.jpg

یعنی واقعا پیکه رو هم نمیدونستی که لاماسیا بوده ؟!!
خوبه یه دوره تو تیم خودتون هم بازی کرده .
یا خدا ... :general503::general503:
دوست عزیز شما کلا فوتبال نگاه میکنی ؟ میشه بپرسم از چه سالی ؟

البته پیشاپیش بگم ما بارساییها همگی از 2009 فوتبال نگاه میکنیم :general510:

.

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون > منچستر بازیکن سازترین باشگاه:D
ده خیا - روخو - اسمالینگ - شاو - والنسیا - هررا - ماتا - رونی - مارسیال - کریک - شواینی - دیپای - جونز > نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن :general304:
هاها ها
یه مدیر سادیسمی قبلا تو پیتی بود به اسم موزمار این طرفدار تیم دوم منچستر بود از اون زمان این منچستریا خیلی تو پیتی دور برداشتن
یادمه یبار تو گفتگوی آزاد بعد از باخت منچستر گفتم منچستر پاره شد این منو یکماه بن کرد! تو همون گفتگوی آزاد فحش میدادی به تیم غیر منچستری هیشکی رسیدگی نمیکرد چون بخش فوتبال نبود اما این مدیر ارشد اینکارو میکرد

بالا