• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
LOL
2cgz_cp1xv7pucaaasu0.png

m4n_cp1wj2vukaanjje.jpg

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من برم به کار و زندگی برسم!
برد رو تبریک میگم ولی اصلاً خوب بازی نکردیم
به سلامت اصلان جون فقط بگم که اینجا تاپیک کله نه کلوب منچستر! به هر حال فشار کار و زندگیه درکت می کنیم!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
به سلامت اصلان جون فقط بگم که اینجا تاپیک کله نه کلوب منچستر! به هر حال فشار کار و زندگیه درکت می کنیم!
ولی وجدانن فرگی یه چیز دیگه ای بود برای من یو
این فنخال با اینکه با اخلاق و باشخصیت هست ولو سیستم بازیش زیاد به دل نمیشینه
جلوی تیمهای بزرگ به این شیوه فکر نکنم جواب بگیره
به هرحال تبریک بلاخره السیتی کشیدین پایین

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
افتضاح داوری و کمک داوری لیگ برتر جایی مشخص میشه که تو یه بازی برای 3 گل آفساید پرچمی زده نمیشه
گل اول سیتی و گلهای اول و سوم تاتنهام
داداش بلاخره بازی 2به صفر برای تاتنهام بود:)
داوری جزیره کلا مهندسی شدس اتحادیه هرتیم سبیلش رو چرب اونور غش میکنه
شیخ منصور هم با پولهای کثیفش فقط میتونه تو بازیههای کامپیوتری خارج از پی ال جام بگیره
والی فقط ته ته عرضش گرفتن پی ال هست اونم با داوری هست
اون دوجامی که گرفت واقعا داوریها به شدت توش دخیل بود

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
داداش بلاخره بازی 2به صفر برای تاتنهام بود:)
داوری جزیره کلا مهندسی شدس اتحادیه هرتیم سبیلش رو چرب اونور غش میکنه
شیخ منصور هم با پولهای کثیفش فقط میتونه تو بازیههای کامپیوتری خارج از پی ال جام بگیره
والی فقط ته ته عرضش گرفتن پی ال هست اونم با داوری هست
اون دوجامی که گرفت واقعا داوریها به شدت توش دخیل بود
جالبه همین شماها میاین اینجور میگین بعدش موقع کل کل با لیورپولیا کلا این حرفا یادتون میره...

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
بچه ها نظرتون راجبه سیاست جدید منچستر که بجای بازیکن سازی بازیکن تاپ بیشتر میخره چیه ؟؟
بنظرتون جواب میده اصلا ؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بچه ها نظرتون راجبه سیاست جدید منچستر که بجای بازیکن سازی بازیکن تاپ بیشتر میخره چیه ؟؟
بنظرتون جواب میده اصلا ؟؟
عزیز من، الان هیچ جای دنیا هیچ باشگاهی رو پیدا نمیکنی که بازیکن ساز باشه و بتونیم بگیم کوچکترین موفقیتی داشته...
همین الان هم نگاه کنی، منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش، نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن...
مطمئن نیستم کی گفته بود، ولی فکر میکنم که رئیس گفته بود که در حال حاضر به هیچ شکل نمیتونید تمرکزی از ستاره هارو در جایی مثل کلاس ۹۵ بیابید و تمام بازیکنهای تاپ در سراسر دنیا پخش هستن...
شما یه باشگاه به غیر از باشگاههای پرتقالی یا هلندی به بندی معرفی کن بازیکن ساز باشه؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
همین الان هم نگاه کنی، منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش، نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن...

شما یه باشگاه به غیر از باشگاههای پرتقالی یا هلندی به بندی معرفی کن بازیکن ساز باشه؟
:confused::confused::D

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
عزیز من، الان هیچ جای دنیا هیچ باشگاهی رو پیدا نمیکنی که بازیکن ساز باشه و بتونیم بگیم کوچکترین موفقیتی داشته...
مطمئن نیستم کی گفته بود، ولی فکر میکنم که رئیس گفته بود که در حال حاضر به هیچ شکل نمیتونید تمرکزی از ستاره هارو در جایی مثل کلاس ۹۵ بیابید و تمام بازیکنهای تاپ در سراسر دنیا پخش هستن...
منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش؟اون بازیکن های پایه هم که میگی اونا هم خریداری شدن!محصول خود آکادمی نیستن
الان رئال نیمکتش یعنی کاسمیرو - چریشهف - وازکز - خسه - ناچو - یانیز و یورنته هم از تیم های پایه و آکادمی اومدن ولی مثلا کاسمیرو خریداری شده تو آکادمی و محصول رئال محسوب نمیشه! همون طور برا منچستر! اونا محصول باشگاه نیستن و خریداری شدن
خودم رئالیم ولی هیچ باشگاهی تو زمینه بازیکن سازی به گرده پای بارسلونا نخواهد رسید
ماورو ایکاردی - رافینها - سرجی روبرتو - تیاگو - جوانی دوس سانتوس - جوردی آلبا - سرخیو بوسکتس - پدرو - مسی - فابرگاس - اینیستا - ژاوی - په په رینا - ناوارو - موتا و .......
هیچ باشگاهی تو این زمینه به گرد پای بارسا نخواهد رسید!

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
اره خب منظور منم این نبود که کلا بازیکن ساز بوده الان دیگه نیست .. ولی نسبت به زمان فرگوسن الان بنظرم خیلی بیشتز رو به ستاره ها اوردن تا بازیکنای جوون و با استعداد...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش؟اون بازیکن های پایه هم که میگی اونا هم خریداری شدن!محصول خود آکادمی نیستن
الان رئال نیمکتش یعنی کاسمیرو - چریشهف - وازکز - خسه - ناچو - یانیز و یورنته هم از تیم های پایه و آکادمی اومدن ولی مثلا کاسمیرو خریداری شده تو آکادمی و محصول رئال محسوب نمیشه! همون طور برا منچستر! اونا محصول باشگاه نیستن و خریداری شدن
خودم رئالیم ولی هیچ باشگاهی تو زمینه بازیکن سازی به گرده پای بارسلونا نخواهد رسید
ماورو ایکاردی - رافینها - سرجی روبرتو - تیاگو - جوانی دوس سانتوس - جوردی آلبا - سرخیو بوسکتس - پدرو - مسی - فابرگاس - اینیستا - ژاوی - په په رینا - ناوارو - موتا و .......
هیچ باشگاهی تو این زمینه به گرد پای بارسا نخواهد رسید!
ای بمیری فردوسی پور و دوستان که این ایرانیهارو به این وضعیت انداختی با چرت و پرت هات...
اگه بخوایم به استدلالی که شما گفتیم بسنجیم که بارسلونا بدبخت ترین تیم دنیا هستش از این لحاظ و همه بازیکنهاش رو از اینور و انور دزدیده، قضیه محرومیت رو که یادت نرفته؟؟؟؟
10 بازیکن همین چند روز پیش از حضور در آکادمی بارسلونا منع شدن توسط یوفا که همه زیر 16 سال بودن...
حالا برسیم به اسمهایی که گفتی:
Icardi.JPG Sergi roberto.JPG Tiago.JPG Alba.JPG Busquets.JPG Pedro.JPG Messi.JPG Fabregas.JPG Iniesta.JPG
خدا بزاره ویکیپدیارو، رافینیا هم اصلیتی برزیلی داره و دوس سانتوس هم که در حدی نیست که استعداد بخواد حساب بشه هم مکزیکی هستش که 100 درصد جزو همین بچه دزدی ها حساب میشن، خوب دیگه حوصله نداشتم بقیه رو واست در بیارم، ولی تمام ستاره هایی که بهشون افتخار میکنی، از جاهای دیگه فوتبالشون رو شروع کردن...
در مورد منچستر اونقدر میتونم اسم بیارم که 4-3 صفحه فقط باید بنویسم و من هم اصلا حوصله ندارم...
اره خب منظور منم این نبود که کلا بازیکن ساز بوده الان دیگه نیست .. ولی نسبت به زمان فرگوسن الان بنظرم خیلی بیشتز رو به ستاره ها اوردن تا بازیکنای جوون و با استعداد...
کاملا قبول دارم، چون سیاست باشگاه داره عوض میشه...
درضمن ممد شروع نکن که ادامه میدم...;)

Last edited:

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
ای بمیری فردوسی پور و دوستان که این ایرانیهارو به این وضعیت انداختی با چرت و پرت هات...
اگه بخوایم به استدلالی که شما گفتیم بسنجیم که بارسلونا بدبخت ترین تیم دنیا هستش از این لحاظ و همه بازیکنهاش رو از اینور و انور دزدیده، قضیه محرومیت رو که یادت نرفته؟؟؟؟
10 بازیکن همین چند روز پیش از حضور در آکادمی بارسلونا منع شدن توسط یوفا که همه زیر 16 سال بودن...
حالا برسیم به اسمهایی که گفتی:
مشاهده پیوست 863747 مشاهده پیوست 863748 مشاهده پیوست 863749 مشاهده پیوست 863750 مشاهده پیوست 863751 مشاهده پیوست 863752 مشاهده پیوست 863753 مشاهده پیوست 863754 مشاهده پیوست 863756
خدا بزاره ویکیپدیارو، رافینیا هم اصلیتی برزیلی داره و دوس سانتوس هم که در حدی نیست که استعداد بخواد حساب بشه هم مکزیکی هستش که 100 درصد جزو همین بچه دزدی ها حساب میشن، خوب دیگه حوصله نداشتم بقیه رو واست در بیارم، ولی تمام ستاره هایی که بهشون افتخار میکنی، از جاهای دیگه فوتبالشون رو شروع کردن...
در مورد منچستر اونقدر میتونم اسم بیارم که 4-3 صفحه فقط باید بنویسم و من هم اصلا حوصله ندارم...

کاملا قبول دارم، چون سیاست باشگاه داره عوض میشه...
درضمن ممد شروع نکن که ادامه میدم...;)

الان این یعنی وقتی اینا فوتبالیست حرفه ای بودن بارسلونا اینا رو پیدا کرده خریده نه!؟تو سن 8 سالگی مثلا!؟ :|

اتفاقا این نشون میده بارسلونا با سبک و فلسفه خاص خودش استعداد بازیکن رو شکوفا میکنه!مهم ساختن بازیکنه

اگه اینطوره تیم های دیگه برن بازیکن رو وقتی 8 سالشه بخرن و تبدیل به اینیستا،مسی و ژاوی و امثالهم کنن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان این یعنی وقتی اینا فوتبالیست حرفه ای بودن بارسلونا اینا رو پیدا کرده خریده نه!؟تو سن 8 سالگی مثلا!؟ :|

اتفاقا این نشون میده بارسلونا با سبک و فلسفه خاص خودش استعداد بازیکن رو شکوفا میکنه!مهم ساختن بازیکنه

اگه اینطوره تیم های دیگه برن بازیکن رو وقتی 8 سالشه بخرن و تبدیل به اینیستا،مسی و ژاوی و امثالهم کنن
تا دیشب که بحث این بود که خریدن هنر نیست، امروز که جریان عوض شد خیلی جالب هستش...
هنر این هستش که بازیکن هارو بسازی و بزرگشون کنی، به گفته خودتون، پس این همه خرید بازیکن به چه دلیلی هستش؟؟
دلیلش این هستش که این آکادمی قدرت ساختن بازیکن رو نداره و فقط ستاره های آکادمی های دیگه رو خریده...
8 سالگی نه عزیز، 12 سالگی که حداقل تو 2تا جام نوجوانان بازی کرده...
فقط مسی نیستش عزیز، کل استعدادهایی که اسمشون رو اوردید، همچین قضیه ای دارن، مسی جوونترینشون بوده...
درضمن فوتبال در کشورهای پیشرفتش، از همون سنین پایین شروع میشه، شما فوتبال ایران رو با این کشورها مقایسه نکن که بازیکن 20 ساله با رشوه و پارتی وارد فوتبال میشه...

Last edited:
بالا