• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خدا خودت ظهور کن
کار پیتی به کجا رسیده که یوزری که هنوز تعداد سالهای عضویتش دو رقمی نشده میاد به یکی دیگه میگه در حدی نیستی که جوابتو بدم:eek::eek::eek::eek::eek:
به نقی سوگند تا الان 50 تا یوزر 2003 تا 2004 داشتم تا حالا به یک بشر نگفتم در حدی نیستی که جوابتو بدم:general607:
نمیدونم بعضی از این کاربرا تو دنیای مجازی به چیشون مینازن:general502::general502::general502:
"در حدی نیستی که جوابتو بدم" دقیقا کجا چنین جمله ای گفته شده؟ کوت کن تا ببینیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سفسطه نکن! مظلوم نمایی هم نکن!
منچستر بازیکن سازترین باشگاه هستش، نصف بیشتر جوونایی که تو تیم بازی میکنن از تیمهای پایش اومدن
این جمله ای بود که تو گفتی!هیچ کدوم از 11 بازیکن منچستر و حتی هیچ کدوم از اونایی که تعویض هم میشن از جلوی آکادمی منچستر هم رد نشدن!
یه مشت بازیکن نیمکت پر کن اومدی مثل ویلسون نام بردی که تاحالا حتی تو زمین فوتبال هم من ندیمشون! یه مشت بازیکن دره پست رو اسمش گذاشتی محصول! اینارو که همه دارن!
اگه میخوای از تاریخ و اینا حرف بزنی که بازیکن هایی مثله ژاوی و گواردیولا و... هم زیاد هستن همشون هم اندازه کل تاریخ منچستر افتخارات دارن
بازیکن امثال والدز ژاوی و پیکه و... زیاد برات مثال زدم ولی خودت رو میزنی به نفهمیدن!
بازیکن هایی که خریده برا آکادمیش خریده و همرو خودش اونجا پرورش داده!و حالا شدن فوق ستاره هایی که حالا هستن!شما هم ازین عرضه ها دارین یه بازیکن مثل مسی بخرین یه مسی تحویل فوتبال بدین ولی در حد اینکارار نیستین!دلتون خوشه ویلسون ساختین.
الان شد خریدن؟چطور شد برا پیکه گفتی پرورشش دادیم؟الان اسمش شد خریدن!!
مگه شما بازیکن نمیخرین برا آکادمیتون؟نمیدونستیم
یانوزای - پریرا - مک نیر و... از اینو اون خریدین!
در کل گفتم همون اول بارسایی نیستم ولی خب متاسفانه در حد بارسا نیستین درکل.هیچ جوره نمیخورین به بارسا
یاد دو فینالی که توسط مسی و اینیستا و ژاوی ترول شدین بخیر.
اول یاد بگیر حرف بزنی و بعد هم ادب رو رعایت کن، اگه به خریدن باشه، که کسایی مثل رونالدو و گیگز و کانتونا و دنیس لاو و .... اونقدر اسم هست که کل تاریخ رو پر کنه، ولی جالبیش میدونه چیه؟ ما ادعای لاماسیا نمیزاریم روشون، ولی بازیکنهایی که ما میخریم ستاره های آکادمی های دیگه نبودن و نیستن، بلکه در منچستر به ستاره تبدیل شدن و بیرون از منچستر حتی بازیکن عادی هم نیستن، چون باشگاه بزرگ هستش...
آروم باش عزیزم، بر اعصاب خودت مسلط باش، Don't mess Urself Up...
حقیقت اینقدر فشار نداره...
من هم واست تا دلت بخواد مدرک اوردم که هیچکدوم مال بارسا نبودن، گفتم که با حرفایی که از روی خواب خیال میزنی به جایی نمیرسی...
یانوزای و پریرا رو حتی اسمشون رو هم نیاوردم من، مک نر رو هم ببین کی اوردتش به منچستر، استعداد یاب باشگاه، اولین تیمی بوده که براش بازی کرده...
پیکه رو از ما نخریدید؟؟؟ پیکه ای که تو منچستر پرورش پیدا کرد، کنار بزرگانی مثل ریو فردیناند و زیر دست بزرگترین مربی تاریخ، یعنی سر الکس فرگوسن...
ما هم بازیکن جوون میخریم، چرا که نه، این حرفی بود که خودت زدی و ادعا کردی که بازیکنهاتون رو از آکادمی میگیرید و همه از بارسا شروع کردن، که باز هم قهوه ای شدی...
ما پرورش میدیم این بازیکنهارو و ازشون استفاده میکنیم، و برخلاف خیلی باشگاه ها آماده خور نیستیم، حتی برای آرسنالی ها هم احترام قایل هستم از بابت که این همه جوون رو به تیمشون میارن و با همون جوونها به فکر نتیجه هستن(البته سانچز به کنار:D)
شاید با اومدن فن خال کمی این رویه تو این دو سال تغییر کرده که بهونه ای شده برای همه، ولی باز هم باشگاه بهمین راحتی نمیشه عوض بشه...
خدا خودت ظهور کن
کار پیتی به کجا رسیده که یوزری که هنوز تعداد سالهای عضویتش دو رقمی نشده میاد به یکی دیگه میگه در حدی نیستی که جوابتو بدم:eek::eek::eek::eek::eek:
به نقی سوگند تا الان 50 تا یوزر 2003 تا 2004 داشتم تا حالا به یک بشر نگفتم در حدی نیستی که جوابتو بدم:general607:
نمیدونم بعضی از این کاربرا تو دنیای مجازی به چیشون مینازن:general502::general502::general502:
هاها ها
یه مدیر سادیسمی قبلا تو پیتی بود به اسم موزمار این طرفدار تیم دوم منچستر بود از اون زمان این منچستریا خیلی تو پیتی دور برداشتن
یادمه یبار تو گفتگوی آزاد بعد از باخت منچستر گفتم منچستر پاره شد این منو یکماه بن کرد! تو همون گفتگوی آزاد فحش میدادی به تیم غیر منچستری هیشکی رسیدگی نمیکرد چون بخش فوتبال نبود اما این مدیر ارشد اینکارو میکرد

Last edited by a moderator:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ببخشید میون بحثتون وارد میشم ، ولی یکی اینکه حداقل اسم 4 تا بازیکن میذاشتی که لااقل تعداد حضورشون تو زمین برای بارسا به تعداد انگشتان دستها برسه یا اینکه ستاره بوده باشن .
یکی دیگه اینکه اگه شما عصبانی هستی دلیل نمیشه امثال پیکه یا آلبا یا فابرگاس رو هم بذاری لای نون و پنیر و سبزی
sick0018.gif

یعنی واقعا پیکه رو هم نمیدونستی که لاماسیا بوده ؟!!
خوبه یه دوره تو تیم خودتون هم بازی کرده .

یا خدا ... :general503::general503:
دوست عزیز شما کلا فوتبال نگاه میکنی ؟ میشه بپرسم از چه سالی ؟

البته پیشاپیش بگم ما بارساییها همگی از 2009 فوتبال نگاه میکنیم :general510:
.
ای آقا شما دیگه چرا؟؟
یعنی امثال ژولی و رونالدینیو و میلیتو و اتوئو و ویا حداقل 3تا CL و جامهای داخلی رو واسه بارسا نیوردن؟
ای آقا من که گفتم، پیکه هم تکلیفش رو مشخص کردیم کجا بازیکن شد و نه اینکه از کجا شروع کرد...
آلبا و فابرگاس؟
Alba.JPG Fabregas.JPG
تازه این بحثی بود که خود بارسایی ها شروع کردن و گفتن که از اول بازیکنان آکادمیمون بودن...:rolleyes:

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
اول یاد بگیر حرف بزنی و بعد هم ادب رو رعایت کن، اگه به خریدن باشه، که کسایی مثل رونالدو و گیگز و کانتونا و دنیس لاو و .... اونقدر اسم هست که کل تاریخ رو پر کنه، ولی جالبیش میدونه چیه؟ ما ادعای لاماسیا نمیزاریم روشون، ولی بازیکنهایی که ما میخریم ستاره های آکادمی های دیگه نبودن و نیستن، بلکه در منچستر به ستاره تبدیل شدن و بیرون از منچستر حتی بازیکن عادی هم نیستن، چون باشگاه بزرگ هستش...
آروم باش عزیزم، بر اعصاب خودت مسلط باش، Don't mess Urself Up...
حقیقت اینقدر فشار نداره...
من هم واست تا دلت بخواد مدرک اوردم که هیچکدوم مال بارسا نبودن، گفتم که با حرفایی که از روی خواب خیال میزنی به جایی نمیرسی...
یانوزای و پریرا رو حتی اسمشون رو هم نیاوردم من، مک نر رو هم ببین کی اوردتش به منچستر، استعداد یاب باشگاه، اولین تیمی بوده که براش بازی کرده...
پیکه رو از ما نخریدید؟؟؟ پیکه ای که تو منچستر پرورش پیدا کرد، کنار بزرگانی مثل ریو فردیناند و زیر دست بزرگترین مربی تاریخ، یعنی سر الکس فرگوسن...
ما هم بازیکن جوون میخریم، چرا که نه، این حرفی بود که خودت زدی و ادعا کردی که بازیکنهاتون رو از آکادمی میگیرید و همه از بارسا شروع کردن، که باز هم قهوه ای شدی...
ما پرورش میدیم این بازیکنهارو و ازشون استفاده میکنیم، و برخلاف خیلی باشگاه ها آماده خور نیستیم، حتی برای آرسنالی ها هم احترام قایل هستم از بابت که این همه جوون رو به تیمشون میارن و با همون جوونها به فکر نتیجه هستن(البته سانچز به کنار:D)
شاید با اومدن فن خال کمی این رویه تو این دو سال تغییر کرده که بهونه ای شده برای همه، ولی باز هم باشگاه بهمین راحتی نمیشه عوض بشه...

شما برو خودت رو تو آیینه یه نگاه بکن، به جوابت میرسی...
از اسامی که نام بردی فقط رایان گیگز برا آکادمی خریداری شدن و بقیه برا تیم اصلی !
نمیدونستیم رونالدو و کانتونا و دنیس لاو و .... جزو آکادمی منچستر بودن :general711::general711:
پیکه رو از ما نخریدید؟؟؟ پیکه ای که تو منچستر پرورش پیدا کرد، کنار بزرگانی مثل ریو فردیناند و زیر دست بزرگترین مربی تاریخ، یعنی سر الکس فرگوسن..:D:D

این آخرش بودا! بازیکنی که که از آکادمی بارسا بریدن و رو نمیکتتون نشوندین پرورشش دادین بعد مثلا بارسا بازیکن هایی مثله فابرگاس و اینیستا رو که تو نوجوننی پرورش داده اسمش رو میذاری خرید :general304: منطقت تو حلقم

خانم ها و آقایان
گران ترین خرید های زیر 20 سال تاریخ جزیره
اندرسون - شاو - رونی - مارسیال - رونالدو - فیل جونز

من نمیدونم باشگاه بازیکن ساز منچستر اینجا چیکار میکنه آخه :general711:

hrgd.jpg

فایل های ضمیمه

• upload_2015-9-28_7-5-15.png
    upload_2015-9-28_7-5-15.png
    95 بایت · نمایش ها: 3

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
https://fa.wikipedia.org/wiki/لا_ماسیا
لینک بالا رو ببین نیاز نیست من با یه همچی دونی مثل شما بحث کنم موفق باشی
شایدم شما بهتر از این لینک بدونی
عزیز اول برای اطلاع شما بگم که ویکی پدیارو هر کسی میتونه بنویسه، هیچ دلیلی بر صحیح یا ناصحیح بودنش نیست، مخصوصا اگه فارسیش رو در نظر بگیری که چقدر میتونه مضحک باشه...
ولی این برای شما:
https://en.wikipedia.org/wiki/Manchester_United_F.C._Reserves_and_Academy
نزدیک به 50 سال اختلاف زمانی دارن تاسیسشون...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بارسا در دهه اخیر تعدادی از بازیکنان پرورش یافته در آکادمیش ظهور کردن که باعث درخشش و افتخارات بارسا در این سالها شدن. این موضوع واسه منچستر یوناتید در دهه 1990 و با بازیکنان کلاس 92 هم صدق میکنه. درصدی از این بازیکنان قبل از ورود به آکادمی باشگاهها در آکادمی تیمهای دیگه رشد کردن و درصدی هم از ابتدا در آکادمی خود باشگاه بودن و این مسئله واسه هر باشگاهی صدق میکنه ولی خوب جذب بازیکن در سنین پایین و پرورش دادن اون یجورایی به حساب آکادمی باشگاه نوشته میشه مگر اینکه بازیکن جوون و صاحب نام جذب بشه که دیگه نمیشه گفت تنها پرورش یافته از آکادمی خود باشگاست مثل هلیلوویچ و اودگارد و دیگران
کاری به بحثی که اینجا اتفاق افتاده ندارم و بشخصه یونایتد رو بازیکن سازترین تیم نمیدونم ولی مطمئنم که یونایتد هم جزو باشگاههای بازیکن ساز بوده و هست که تو دو سال اخیر بدنبال جدایی فرگی دست به تغییر رویه زده و هزینه کرده ولی همچنان به آکادمیش اهمیت میده مثل خیلی از باشگاههای دیگه منجمله بارسلونا.
این تغییر رویه و هزینه کردنم فکر کنم در اکثر تیمهای بزرگ اتفاق افتاده و به عنوان مثال همین بارسلونا هم که سالهای گذشته بیشتر از باریکنان لاماسیا استفاده میکرد الان با هزینه های سنگین ستارگان تیمهای دیگه رو جذب میکنه و یجورایی استفاده از آکادمی کمرنگ شده و حتی الان دغدغه دوستان بارسایی این شده که محرومیتشون زودتر تموم شه تا با خرید بازیکن جدید بتونن نقاط ضعفشون رو اصلاح کنن و اگه الان چند بازیکن جوون استفاده میکنن علتش بیشتر محرومیت از خرید هستش و توی تاپیک بارسا میشه نارضایتی از بازیکنهای جوون و چشم داشتن به خریدهای جدید رو دید.
شاید در حال حاضر تنها به باشگاههایی منجمله آژاکس و ساوتهمپتون و امثالهم بشه گفت باشگاههای بازیکن ساز و شاید علتش هم عدم توانایی مالی این باشگاهها در مقایسه با باشگاههای بزرگتر هستش.
خلاصه بحث اینه که اگه بارسا چند سال گذشته یک نسل از بازیکنان آکادمیش رو معرفی کرد منچستر هم با بازیکنان کلاس 92 اینکار رو کرد.
پ.ن: بصورت ناگهانی چندین دوست جدید و با طرز فکری مشابه به جمع دوستان تاپیکهای فوتبال اضافه شدن که اول ورودشون رو خیر مقدم میگم. دوم بهتر نیست موضعتون رو کاملا مشخص کنید که مثلا طرفدار کدوم تیم هستین تا ما هم با روحیات و طرز فکر شما بهتر آشنا بشیم؟! این نکته هم جالبه که مکررا ذکر میشه طرفدار فلان تیم نیستن و بر این موضوع اصرار دارن!! البته این امکانم وجود داره که دوستان طرفدار تیمهایی باشن که خودشون حرفی واسه گفتن نداشته باشن و رو آورده باشن به ورزش زیبای مال نوردی! به هر حال دوستان صاحب اختیارن و میتونن بر بی طرف بودن خودشون که کاملا هم مشخصه! اصرار بورزن.

patoshik2020

Registered User
لایک‌ها
256
جاهایی دیگه هم بنده خوندم و شنیدم ویکپدیا برای این بود که شما حرف کسی رو قبول نداری
اومدی بالا انگار صدری غیر ژاوی یکی دیگه رو بگو اگه میدونی برو بابا

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
جاهایی دیگه هم بنده خوندم و شنیدم ویکپدیا برای این بود که شما حرف کسی رو قبول نداری
اومدی بالا انگار صدری غیر ژاوی یکی دیگه رو بگو اگه میدونی برو بابا
o_O
هنوز واسه من زوده بابا باشم، ولی این رو هم باید به اطلاع شما برسونم که اگه کسی نکته اشتباهی تو ویکی پدیا نوشته باشه، دیگران میتونن اونرو تصحیح کنند!!!!!!!!!!
این مورد رو شما در ویکی فارسی نمیتونید بیابید، چون اونقدر بیننده و افراد با فهم و شعور و با اطلاع ازش دیدن نمیکنن، ولی ویکی انگلیسی رو میشه بهش استناد کرد...
خسته شدم دیگه، آقا ولمون کنید، اصلا بارسا و تمام باشگاه های دنیا آخرش هستن...

Last edited by a moderator:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
ای آقا شما دیگه چرا؟؟
یعنی امثال ژولی و رونالدینیو و میلیتو و اتوئو و ویا حداقل 3تا CL و جامهای داخلی رو واسه بارسا نیوردن؟
ای آقا من که گفتم، پیکه هم تکلیفش رو مشخص کردیم کجا بازیکن شد و نه اینکه از کجا شروع کرد...
آلبا و فابرگاس؟
مشاهده پیوست 863996 مشاهده پیوست 863997
تازه این بحثی بود که خود بارسایی ها شروع کردن و گفتن که از اول بازیکنان آکادمیمون بودن...:rolleyes:
پیکه کارش رو از آکادمی بارسلونا (لاماسیا) شروع کرده ، بله بعدا زمانی در منچستر بوده که به تشخیص فرگوسن ردش میکنن که حتی اگه از اون سال تا بحال هم بازیکن فیکس شما بود باز هم بازیکن لاماسیا بود نه منچستر .
اینهمه بازیکنی که لاماسیا پرورش میده تماما به تیم B یا تیم اصلی راه پیدا نمیکنن ، خیلی ها به صورت قرضی به تیمهای دیگه میرن و بعدا به تیم دوم یا اصلی برمیگردن مثل اینیستا و خیلی از بازیکنهای فعلی تیم دوم بارسلونا .
آلبا و فابرگاس و پیکه و ژاوی و مسی و پویول و بوسکت و خیلی از بازیکنهای دیگه از لاماسیا شروع کردن ، منظورتون از دو تا اسکرین شات ویکی پدیا هم متوجه نشدم .
فیلم حضور این بازیکنان تو تمرینات لاماسیا هست اگه قبول ندارید فیلم رو بذارم تا مطمئن بشید .

patoshik2020

Registered User
لایک‌ها
256
اومدی میگه به غیر ژاوی کسی نمیشناسین من میدون م نمیدونم از این حرفا با ملتی رو در رو شدی منم یه لیست برات رو کردم
بسلامت

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پیکه کارش رو از آکادمی بارسلونا (لاماسیا) شروع کرده ، بله بعدا زمانی در منچستر بوده که به تشخیص فرگوسن ردش میکنن که حتی اگه از اون سال تا بحال هم بازیکن فیکس شما بود باز هم بازیکن لاماسیا بود نه منچستر .
اینهمه بازیکنی که لاماسیا پرورش میده تماما به تیم B یا تیم اصلی راه پیدا نمیکنن ، خیلی ها به صورت قرضی به تیمهای دیگه میرن و بعدا به تیم دوم یا اصلی برمیگردن مثل اینیستا و خیلی از بازیکنهای فعلی تیم دوم بارسلونا .
آلبا و فابرگاس و پیکه و ژاوی و مسی و پویول و بوسکت و خیلی از بازیکنهای دیگه از لاماسیا شروع کردن ، منظورتون از دو تا اسکرین شات ویکی پدیا هم متوجه نشدم .
فیلم حضور این بازیکنان تو تمرینات لاماسیا هست اگه قبول ندارید فیلم رو بذارم تا مطمئن بشید .
بحث این نیست که آیا تو لاماسیا بودن یا خیر، بحثی بوده که خود بارسایی ها شروع کردن، مربوط به اینکه بازیکنانی که اسم بردن از ابتدا از بارسا شروع کردن و بنده هم تقریبا بالای 90 درصد رو اسکرین گذاشتم که چنین چیزی نبوده و اکثرا از آکادمی های دیگه فوتبالشون رو شروع کردن، مثل این دوتا...
Fabreg.JPG Alb.JPG

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
یادم رفت خیرمقدم ویژه خدمت کاربر مزاحم عرض کنم! نحوه گفتارشون و کوبیدن تیم یونایتد منجمله حرفی که خودشون نقل قول کردن که در تاپیک گفتگوی آزاد زدن و گفتن تیم دوم منچستر به یونایتد! در حالیکه مقایسه افتخارات منچستر یونایتد با منچستر سیتی واقعا مضحک هستش! میشه چنین برداشت کرد که ایشون علاقه وافری به لیورپول دارن و اینکه چقدر از موفقیتهای یونایتد آزرده خاطر هستن. البته اگه کاربر سال 2004 نبودن میشد به طرفداران نوظهور تیم سیتی هم فکر کرد! و شاید لیورپولیهایی که دست به دامان سیتی شدن تا بتونن حرفی برای گفتن داشته باشن! شایدم شما بارسا فن هستید؟ به هر حال اینها فقط حدسیاته و میتونه اشتباه باشه لذا خوشحال میشیم شما هم موضعتون رو مشخص کنید تا ما هم با تیم محبوب شما آشنا بشیم دوست عزیز.

Last edited:

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
میگم. دوم بهتر نیست موضعتون رو کاملا مشخص کنید که مثلا طرفدار کدوم تیم هستین تا ما هم با روحیات و طرز فکر شما بهتر آشنا بشیم؟! این نکته هم جالبه که مکررا ذکر میشه طرفدار فلان تیم نیستن و بر این موضوع اصرار دارن!! البته این امکانم وجود داره که دوستان طرفدار تیمهایی باشن که خودشون حرفی واسه گفتن نداشته باشن و رو آورده باشن به ورزش زیبای مال نوردی! به هر حال دوستان صاحب اختیارن و میتونن بر بی طرف بودن خودشون که کاملا هم مشخصه! اصرار بورزن.
در مورد قسمت آخر حرفات که مخاطبش من بودم من قبلا اینجا پست دادم و اکثرا هم شاید بدونن من طرفدار رئالم!
من خودم تیمم با بازی کن هایی مثل بورخا والرو (فیورنتینا) - خوان فران - بورخا مایورال - آنتیونیو آدان - خاوی گارسیا - گرانرو - خوزه کایخون و..... ادعای بازیکن سازی نداره!
دیگه حالا کسایی مثله ساموئل اتوئو - آلوارو نگردو - دنیل کارواخال - آربلوا- رابرت سولدادو - خوان ماتا - دیگو لوپز - استبان کامبیاسو - آلوارو مورتا - خسه - کیکو کاسیا و... که از آکادمی رئال به دنیای فوتیال حرفه ای وارد شدن رو نام نمیبرم!

افسانه هایی هم مثله ایکر کاسیاس - سانتیاگو کانیزارس - امیلیو بوتراگوئنو - گوتی - سانچیس و... هم که معرف حضور هستن!

با این اسم های بزرگی هم که نام بردم ولی بازم ادعامون نمیشه! بعضیا با
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون طوری ادعا میکنن که آدم واقعا تعجب میکنه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
در مورد قسمت آخر حرفات که مخاطبش من بودم من قبلا اینجا پست دادم و اکثرا هم شاید بدونن من طرفدار رئالم!
من خودم تیمم با بازی کن هایی مثل بورخا والرو (فیورنتینا) - خوان فران - بورخا مایورال - آنتیونیو آدان - خاوی گارسیا - گرانرو - خوزه کایخون و..... ادعای بازیکن سازی نداره!
دیگه حالا کسایی مثله ساموئل اتوئو - آلوارو نگردو - دنیل کارواخال - آربلوا- رابرت سولدادو - خوان ماتا - دیگو لوپز - استبان کامبیاسو - آلوارو مورتا - خسه - کیکو کاسیا و... که از آکادمی رئال به دنیای فوتیال حرفه ای وارد شدن رو نام نمیبرم!

افسانه هایی هم مثله ایکر کاسیاس - سانتیاگو کانیزارس - امیلیو بوتراگوئنو - گوتی - سانچیس و... هم که معرف حضور هستن!

با این اسم های بزرگی هم که نام بردم ولی بازم ادعامون نمیشه! بعضیا با
ویلسون، بلکت، مک نر، شون گاس، خسه لینگارد و سم جانستون طوری ادعا میکنن که آدم واقعا تعجب میکنه.
اولا ممنون که موضعتون رو مشخص کردین که ما هم در جریان باشیم.
دوما شما اسامی رو ذکر کردین که بعضا دوران فوتبالی با شکوهی داشتن و بعضا در اوج دوران فوتبالیشون هستن و لذا در ادامه آوردن اسامی بازیکنان جوون آکادمی یونایتد در برابر اسامی ذکر شده بنظر بی انصافی هستش.
این بازیکنان مثل ویلسون و بلکت و مک نیر و عدنان و پریرا و ... با گذشت زمان معلوم میشه چند مرده حلاجن.
ولی در برابر اسامی که ذکر کردین بهتر بود بازیکنان کلاس 92 رو میاوردین و اینقدر اصرار بر عدم بازیکن سازی یونایتد نمیکردین! و نکته جالب اینکه از طرفداران رئال بعیده که یونایتد رو باشگاه بازیکن ساز ندونن چون کم از بازیکنان پرورش یافته در این تیم استفاده نکردن! دقت کنین نگفتم پرورش یافته در آکادمی، گفتم تیم. البته بشخصه امیدوارم پس از ماجرای انتقال دخیا در تابستان امسال روابط دو باشگاه به حدی تیره شده باشه که دیگه شاهد جابه جایی هیچ بازیکنی بین این دو باشگاه نباشم.

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
اولا ممنون که موضعتون رو مشخص کردین که ما هم در جریان باشیم.
دوما شما اسامی رو ذکر کردین که بعضا دوران فوتبالی با شکوهی داشتن و بعضا در اوج دوران فوتبالیشون هستن و لذا در ادامه آوردن اسامی بازیکنان جوون آکادمی یونایتد در برابر اسامی ذکر شده بنظر بی انصافی هستش.
این بازکنان مثل ویلسون و بلکت و مک نیر و عدنان و پریرا و ... با گذشت زمان معلوم میشه چند مرده حلاجن.
ولی در برابر اسامی که ذکر کردین بهتر بود بازیکنان کلاس 92 رو میاوردین و اینقدر اصرار بر عدم بازیکن سازی یونایتد نمیکردین! و نکته جالب اینکه از طرفداران رئال بعیده که یونایتد رو باشپاه بازیکن ساز ندونن چون کم از بازیکنان پرورش یافته در این تیم استفاده نکردن! دقت کنین نگفتم پرورش یافته در آکادمی، گفتم تیم.
بازبکن های جوون زیاد داره رئال تو تیم رئال B با مربیگیری زیدان که پارسال تا لحظات آخر هم داشتن به دست دو صعود میکردن.مثل یورنته - بورخی - مایورال -مارکانن و... ولی من گزینه های مد نظرم بازیکن هایی در سطح بالا هست نه مثل کسایی که گفتم و ویلسون و ... که معلوم نیست بازیکن های خوبی هستن یا نه! اینا یه سری بازیکن جوون هستن از آکادمی باشگاه که همه تیم ها هم دارن ازین قبیل بازیکن ها.ادعای بهترین بازیکن ساز بودن با اسامی نام برده از نظر شما منطقیه؟حالا مثلا منچستر یه بازیکن از آکادمی خودش مثله بالفرض مثال اولی بورخا والرو که همه کاره فیورنتینا هست تو سطح اروپا داره؟ اگه نه چطور پس دوستان همچین ادعایی میکنن؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من نظر شخصیم رو بالاتر گفتم که یونایتد بازیکن سازترین نیست ولی جزو باشگاههای بازیکن ساز دنیاست و فکر نکنم کسی منکر این موضوع باشه. ضمنا اطلاعات دقیق آکادمی هر تیم و بازیکنهایی که بصورت قرضی منتقل میشن رو طرفداران هر تیمی بهتر میدونن. راجع به تغییر سیاست و هزینه کردن در دو سال اخیر هم توضیح دادم. به هر حال هر شخصی نظری داره و بر اساس مستندات و دلایل شخصی خودش نظرش رو بیان میکنه. ما هم اینجا میایم که از پستهای دوستان استفاده کنیم و همچنین بدور از بی احترامی با هم کل کل کنیم.

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698
اول بگم فکر نکنید با حمله دسته جمعی من بیخیال میشم به اندازه موهای سرتون تجربه اینجور بحثهارو دارم:cool:
"در حدی نیستی که جوابتو بدم" دقیقا کجا چنین جمله ای گفته شده؟ کوت کن تا ببینیم
یعنی واقعا ندیدی؟
بیا ایناهاش
البته به من نگفته ها ولی من به عنوان یه کاربر قدیمی هرجا گوز گوز اضافه ببینم مجبورم جواب بدم:)
اول در حدی نمی بینم که بخوام جوابت رو بدم، اما الان دیدم که چیزی نگفتم، دور برت داشته...

گفتم که در حدی نیستی که بخوام کل کل کنم باهات

شما برو خودت رو تو آیینه یه نگاه بکن، به جوابت میرسی...
من به جوابم رسیدم
برو هر وقت حرفی به جز گوز گوز و تحقیر دیگران داشتی بیا;)
تجربه نشون میده افرادی که با تحقیر دیگران میخوان تو فضای مجازی خودشون رو بزرگ جلوه بدن در زندگی حقیقی و خصوصا کودکی مشکلات فراوان داشتند:general210:

دست گل اون مدیره درد نکنه البته جا داشته برات بن دائم ردیف کنه
تو اگه شعور و مغزت به اون حدی رسیده بود درک می کردی که برد و باخت تو فوتبال برای هر تیمی وجود داره بخاطر یه باخت نمی پریدی به تیمی بگی پاره شده
اگه به این منوال و طرز تفکر ناقصت باشه که کل تیمها باید پاره باشن
هنوز یه هفته نشده که بارسلونا 4 تا از سلتاویگو نوش جان کرده
شعور و مغزم حداقلش از تو بیشتره که نبودی و داری حکم صادر میکنی:)
امشب لیوپول بازی داشت فرداشب منچستر! لیور پول باخت تو شب زنده داران منچستری ها با حضور موزمار دورهمی تشکیل داده بودن و لیورپول رو مسخره میکردن(کاری که عادی بود ولی مسخره کردن منچستر گناه کبیره بودo_O) فردا شبش با نتیجه بدتر خودتون باختید و من اون پست رو دادم وگرنه من چیکار دارم به منچستر
بخوام کل کل کنم با تیم های بزرگتری مثل بایرن و رئال کل کل میکنیم منچستر که هیچوقت برای ما تهدید نبوده تو دوتا فینالم خاطره ای فراموش نشدنی براتون رقم زدیم:D
من عاشق منچسترم:Dاینو بدون شوخی میگم خاطرات خوبی از منچستر دارم:general601:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
اول بگم فکر نکنید با حمله دسته جمعی من بیخیال میشم به اندازه موهای سرتون تجربه اینجور بحثهارو دارم:cool:
دادا بیخیال،با اینا بحث نکنی بهتره،اینجا تعدادشون زیاده فک میکنن خبریه،1 هفته هم اومدن صدر دیگه خدارم بنده نیستن،هفته آینده که باز اومدن پایین یکم ...شون میخابه اونموقع باز شاید حرفهای خنده دار کمتری زدن!
طرفدارایی که به خاطر 2 تا لیگ بیشتر تیمشونو بزرگتر از تیمی که نصف جامهای اروپاییشو هم ندارن میبینن دیگه جوابشونو ندی بهتره،بزار تو خیالاتشون خوش باشن!
تازه 2 تا از اون 3 تا جامشونم با اونجاشون آوردن،یعنی دیگه تو هر 2 خودشونم به گریه کردن افتاده بودن و فاتحه میخوندن!ولی بارسا اومد و نشون داد 1 بار جستی ملخک،2 بار جستی ملخک بار سوم ... هستی ملخک!
1 بارم تو نیمه نهایی همون سال که تری جامو بهشون هدیه داد از نصف بارسای اون زمان به لطف گلر و داور و تیر دروازشون به زور گذشتن هنوزم هم روز عزاشون میگن هم عروسی!!!
ولی چیزی که فراموش نمیشه به shake افتادن یه نفره...:)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
lik_b.jpg
پ.ن: شاید منم اگه تیمم حرفی واسه گفتن نداشت تو هر کشور و لیگی طرفدار یک تیم میشدم تا شاید موفقیت یکی از اونها بتونه اندکی از درد ناشی از سوختگیم رو کمتر کنه! چیزی که این روزها دیده میشه توانایی عجیب طرفداران لیورپول در ورزش مال نوردی هستش که اگه این ورزش به المپیک راه پیدا کنه مطمئنا مدال طلا واسه شما خواهد بود.

Last edited:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بالا