• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک در تهيه مقالات علمی ؛ معرفی و درخواست کتاب ، سایت و منابع علمی

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
صمیمانه از شما سپاسگزاری می کنم.
خیلی عالی هستید! ماهید!
خیلی کمکم کرد بخصوص اون مقاله مروری آخر که من فکر می کردم کتابه! عالی بود

بازم تشکر می کنم.
خواهش ميکنم. :happy:

slu

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من دنبال اين كتاب هستم
Color Forecasting: A Survey of International Color Marketing Architecture
by :Harold Linton
Publisher: John Wiley & Sons (June 1994)

پ.ن : راستي من در عجبم...شما به پايگاه چه دانشگاهي دسترسي داريد كه ميتونيد راحت اين مقاله‌ها رو گير بياريد...؟!
بهرحال واقعا ديدم چند پست بالاتر كار ِ بچه‌ها رو راه انداختي..."كارت واقعا غيرقابل ارزش گذاريه".
واقعا خسته نباشي و دست گلت درد نكنه.

Last edited:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام من دنبال اين كتاب هستم
Color Forecasting: A Survey of International Color Marketing Architecture
by :Harold Linton
Publisher: John Wiley & Sons (June 1994)

پ.ن : راستي من در عجبم...شما به پايگاه چه دانشگاهي دسترسي داريد كه ميتونيد راحت اين مقاله‌ها رو گير بياريد...؟!
بهرحال واقعا ديدم چند پست بالاتر كار ِ بچه‌ها رو راه انداختي..."كارت واقعا غيرقابل ارزش گذاريه".
واقعا خسته نباشي و دست گلت درد نكنه.
سلام

راستش کتابی که خواستين خيلی قديمی هست و نسخه الکترونيکی اي ازش نتونستم پيدا کنم:(. کتاب ديگه اي که مشابه کتاب مورد نظر شما ، تونستم پيدا کنم ، اينه:rolleyes::

color: communication in architectural space / meerwein, rodeck, mahnke ; [translation: laura bruce with matthew gaskins and paul cohen]. 2007

من خودم دانلودش کردم ولی کل حجم کتاب 110-120 مگ هست.:blink: ميخواستم بپرسم که دانلودش کجا براتون راحت تر هست، 4share يا rapidshare؟ من با هر 2 تاش ok هستم و ميتونم براتون آپلودش کنم. از اين جهت پرسيدم چون فکر کردم ممکنه اکانت يکی از اينا رو داشته باشين و راحت تر دانلود کنين، چون حجمش برای اينترنت ايران زياده!:wacko:

منم به database دانشگاه ويکتوريا وصل هستم که راحت ميتونم مقاله ها و کتاب ها رو برای بچه ها تهيه کنم.:happy:

slu

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

راستش کتابی که خواستين خيلی قديمی هست و نسخه الکترونيکی اي ازش نتونستم پيدا کنم:(. کتاب ديگه اي که مشابه کتاب مورد نظر شما ، تونستم پيدا کنم ، اينه:rolleyes::

color: communication in architectural space / meerwein, rodeck, mahnke ; [translation: laura bruce with matthew gaskins and paul cohen]. 2007

من خودم دانلودش کردم ولی کل حجم کتاب 110-120 مگ هست.:blink: ميخواستم بپرسم که دانلودش کجا براتون راحت تر هست، 4share يا rapidshare؟ من با هر 2 تاش ok هستم و ميتونم براتون آپلودش کنم. از اين جهت پرسيدم چون فکر کردم ممکنه اکانت يکی از اينا رو داشته باشين و راحت تر دانلود کنين، چون حجمش برای اينترنت ايران زياده!:wacko:

منم به database دانشگاه ويکتوريا وصل هستم که راحت ميتونم مقاله ها و کتاب ها رو برای بچه ها تهيه کنم.:happy:

دوست عزيز بسيار ممنون براي توجهت...منتها كتابي كه معرفي كردي فكرنميكنم مشابه كتابي باشه كه من دنبالشم...من بيشتر دنبال مطلبي (كتاب/مقاله/و يا تحقيق) در مورد متدولوژي كه بعضي شركتهاي بزرگ براي انتخاب رنگ محصولاتشون بكار ميبرند هستم...يه سري شركت تخصصي مشاوره ي رنگ هستند كه چنين خدمات مشاوره‌اي رو براي انتخاب رنگ محصول و استراتژي رنگيشون به شركتاي بزرگ ميده.
كليدواژه هاي مرتبطش : Color design - Color forecasting و
color marketing هستش...با color marketing چندتا چيز پيدا كردم كه "تحقيقي" نبود...فقط مقاله ي تاليفي در مورد ِ اهميت رنگ بود همشون...!
اما همون color forecasting و color design بيشترين ارتباط رو به اصل مطلب دارند...خصوصا فوركستينگ، كه البته يه color forecasting هست مخصوص صنعت fashion...كه بحثش كلا جداي از محصولات صنعتيه.
بهرحال، من خودمم هنوز در حال گشتنم و ته ِِ زورم رو، نزدم...فقط در همين ابتدا...اون كتابي كه تو آمازون ديدم بنظرم مرتبط اومد.(ممكنم بود بعد از خوندن متوجه شم كه اصلا مطلب نبوده!)
...اول تاپيك هم ديدم كه خودت هم دانشجويي، اونم مهندسي اونم دكترا،...پس عمرا مزاحمت نميشم...مگر اينكه واقعا ديگه به در ِ بسته خورده باشم و كارم ضروري بوده باشه...(فعلا خودم در موردش تحقيق ميكنم ...)
بازم ممنون.تا بعد...

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
دوستان چندتا سایت مبخواستم که در اونها کتب الکترونیکی آموزشی درباره مطالب گوناگون موجود باشه ولی نه به فرمت Jar یا PDF ...بلکه به فرمت exe یا حدالمقدور djv و djvu.....

سایتهای فارسی زبان و انگلیسی زبان..

مرسی.....

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
دوستان چندتا سایت مبخواستم که در اونها کتب الکترونیکی آموزشی درباره مطالب گوناگون موجود باشه ولی نه به فرمت Jar یا PDF ...بلکه به فرمت exe یا حدالمقدور djv و djvu.....

سایتهای فارسی زبان و انگلیسی زبان..

مرسی.....
همچنان منتظریم....

littleprince

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من به کتابی احتیاج پیدا کردم که فکر می کنم اگه بتونم تهیه کنم تو کارم به شدت کمک می کنه. دوستان می تونن تو این زمینه به من کمک کنند؟ ممنون میشم

زمینه:
عمران, مهندسی سازه

عنوان:
Performance-Based Plastic Design: Earthquake-Resistant Steel Structures

نویسندگان:
Subhash C Goel, Shih-Ho Chao

این هم لینک گوگلش:
لینک

oliver

Registered User
لایک‌ها
1
کسی می تونه این کتابا رو برای من پیدا کنه؟:rolleyes:

Fundamentals of Database Systems
Navathe(Author)

Database Systems Using Oracle: A Simplified Guide to SQL and PL/SQL
Nilesh Shah (Author)

Computer Networking: A Top-Down Approach (5th Edition)
James F Kurose(Author)

Amadea

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,720
کسی می تونه این کتابا رو برای من پیدا کنه؟:rolleyes:

Fundamentals of Database Systems
Navathe(Author)

Nilesh Shah (Author)

Computer Networking: A Top-Down Approach (5th Edition)
James F Kurose(Author)

این کتاب اولی :

http://rapidshare.com/files/176748713/00655470864030.rar

و اینم سومی:

http://rapidshare.com/files/61492154/0201477114.pdf

ولی دقت کنید که سوالتون رو جای مناسبی نپرسیدید. باید در قسمت کتابخانه دیجیتال علم و دانش سوال می کردید.

نکته بعد این که در gigapedia عضو بشین و اونجا دنبالش بگردید، برای دومی مشابه این موارد هست، اگر دقیقا خودش پیدا نشه.

این پستها رو هم بعدا باید منتقل کنم قسمت علم و دانش. :rolleyes:

oliver

Registered User
لایک‌ها
1
این کتاب اولی :

http://rapidshare.com/files/176748713/00655470864030.rar

و اینم سومی:

http://rapidshare.com/files/61492154/0201477114.pdf

ولی دقت کنید که سوالتون رو جای مناسبی نپرسیدید. باید در قسمت کتابخانه دیجیتال علم و دانش سوال می کردید.

نکته بعد این که در gigapedia عضو بشین و اونجا دنبالش بگردید، برای دومی مشابه این موارد هست، اگر دقیقا خودش پیدا نشه.

این پستها رو هم بعدا باید منتقل کنم قسمت علم و دانش. :rolleyes:

خیلی ممنون :blush: این نکته ای هم که گفتید رعایت می کنم:happy:

oliver

Registered User
لایک‌ها
1
اگه این کتاب رو دارید لطفاً آپ کنید:)

Nilesh Shah (Author)

soheyla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خیلی ممنون می شم اگر تو پیدا کردن این مقاله ها بتونین کمکم کنین.

[Anderson, M.G., Hartshorne, J. and Lloyd, D.M. (1998)
Predicting rainfall-induced slope instability: a discussion.
Proc. Inst. Civ. Eng. Geotechnical Engineering , 119, 211-218

Anderson, M.G., Lloyd, D.M., Park, A., Hartshorne, J., Hargraves, S. and Othman, A. (1996)
Establishing new design dynamic modelling criteria for tropical cut slopes. Proc. 7
International Conference Landslides, Trondheim, 1067-1072

Anderson, M.G., Lloyd, D.M. and Othman, A. (1994)
Using a combined slope hydrology/slope stability model for cut slope design in the Tropics.
Malaysian J. Tropical Geog. 25, 1-10

Collison, A.J.C., Anderson, M.G. and Lloyd, D.M. (1995)
Impact of vegetation on slope stability in a humid tropical environment: a modelling approach. Proc. Inst. Civil Eng. Water Maritime and Energy, 112, 168-175[/LEFT]

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام

خیلی ممنون می شم اگر تو پیدا کردن این مقاله ها بتونین کمکم کنین.

سلام

و ببخشيد که دير شد! من اصلاً حواسم به اين تاپيک نبود!:blush:
Anderson, M.G., Hartshorne, J. and Lloyd, D.M. (1998)
Predicting rainfall-induced slope instability: a discussion.
Proc. Inst. Civ. Eng. Geotechnical Engineering , 119, 211-218

Anderson, M.G., Lloyd, D.M., Park, A., Hartshorne, J., Hargraves, S. and Othman, A. (1996)
Establishing new design dynamic modelling criteria for tropical cut slopes. Proc. 7
International Conference Landslides, Trondheim, 1067-1072

Anderson, M.G., Lloyd, D.M. and Othman, A. (1994)
Using a combined slope hydrology/slope stability model for cut slope design in the Tropics.
Malaysian J. Tropical Geog. 25, 1-10

Collison, A.J.C., Anderson, M.G. and Lloyd, D.M. (1995)
Impact of vegetation on slope stability in a humid tropical environment: a modelling approach. Proc. Inst. Civil Eng. Water Maritime and Energy, 112, 168-175
اسم دقيق مجله Proc. Inst. Civ. Eng چيه؟!:eek: اصلاً مجله هست يا نشريه يه موسسه؟!:eek: با اين مشخصات نتونستم پيداش کنم!:( البته يه مقاله مشابهش و جديدتر پيدا کردم که براتون گرفتمش!:)

ولی کلاً اگه بتونين لينک جايی که search کردين رو بذارين، من راحت تر ميتونم براتون تهيه اش کنم!:happy:

http://www.4shared.com/file/248733038/2050f67c/24721030.html

soheyla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بینهایت بابت لطفتون ممنون.
راستش من این مقالات رو از روی سایت مربوط به نرم افزاری به اسم CHASM پیدا کردم و از اونجا که کار تزم مربوط به این نرم افزاره به بیس کار احتیاج دارم و این عنوان ها دقیقاً عین همون چیزی است که تو مراجع بهش اشاره شده.
این همون لینک نرم افزارست:
http://chasm.info/extras/literature.pdf
بازم به خاطر این که زحمت کشیدید و وقت گذاشتین ممنون.

polaris star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ميشه لطف كنيد مقاله اي درباره كامپوزيت ها و يا درباره biosteel يا kevlar برام بزاريد يا تو يكي از فروم ها بزاريد تا دانلود كنم .خيلي ممنون:)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اگه ميشه لطف كنيد مقاله اي درباره كامپوزيت ها و يا درباره biosteel يا kevlar برام بزاريد يا تو يكي از فروم ها بزاريد تا دانلود كنم .خيلي ممنون:)
خدمت شما، من همينجوری random وار چند تا از مقاله ها و کتاب ها رو براتون گرفتم! اگه چيز خاصی مد نظر تون هست هم بگين، بگيرم!:happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بینهایت بابت لطفتون ممنون.
راستش من این مقالات رو از روی سایت مربوط به نرم افزاری به اسم CHASM پیدا کردم و از اونجا که کار تزم مربوط به این نرم افزاره به بیس کار احتیاج دارم و این عنوان ها دقیقاً عین همون چیزی است که تو مراجع بهش اشاره شده.
این همون لینک نرم افزارست:
http://chasm.info/extras/literature.pdf
بازم به خاطر این که زحمت کشیدید و وقت گذاشتین ممنون.
متاسفانه نتونستم online پيداشون کنم!:( درخواست دادم خوده دانشگاه دنبالش بگرده! اگه پيداش کنن، براتون آپ ميکنم!:rolleyes:

شرمنده، نتونستم کمکی بکنم!:(

polaris star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت شما، من همينجوری random وار چند تا از مقاله ها و کتاب ها رو براتون گرفتم! اگه چيز خاصی مد نظر تون هست هم بگين، بگيرم!:happy:

linghuchong عزيز از لطفتون خيلي ممنونم . باورم نميشه يك روزه اين ها رو برام upload كرديد . بازم ممنون :blush:

soheyla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه نتونستم online پيداشون کنم!:( درخواست دادم خوده دانشگاه دنبالش بگرده! اگه پيداش کنن، براتون آپ ميکنم!:rolleyes:

شرمنده، نتونستم کمکی بکنم!:(
linghuchong عزیز بینهایت ازتون ممنونم. خیلی لطف کردین!

بالا