برگزیده های پرشین تولز

کمک در رابطه با اشنایی با سبک کیو کشین

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
این سبک سبک قدرتیه و استقامت بدن رو بالا میبره.در ایران ورزشی هست که فدارسیون درست حسابی نداره پس به عنوان یک ورزش قهرمانی بهش نگاه نکنید! ادم میشناسم تو ایران تو مسابقات اول شد برای مسابقات جهانی دعوتش کردن پولش رو خودش باید میداد!!پول نداشت نرفت!!!!!!!!!اونم چند بار!!!!!
اصول مبارزه این سبک بر اساس حرکات کارا و مبارزه نزدیک میباشد- و اصولا حرکات نمایشی در ان بسیار بسیار کم(میشه گفت جایی نداره)هستند!!این ورزش کتک خوری فرد را بسیار بالا میبرد!!توی مبارزات خیابانی هم چون ضربات که شما یاد میگیرید بسار سنگین و کاربردی هستن بسیار به درد بخور هست.
اینم یک سری اطلاعات دیگه

اول اینکه ممنون از توضیحاتتون........
من واسه قهرمانی نمیخوام تو این سبک فعالیت کنم فقط به خاطر قدرتش میخوام برم تو این سبک....... اونم واقعا نشانه ی اهمیت ندادن کشور به یک ورزشه .

و سوال دیگه: درصد مجروح شدن تو این سبک چقدره؟ شما خودتون کار کردید؟

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
صحبتتون صحیحه اما هنر رزمی نکتش تو همینه
کنترل اعصاب
انتخاب صحیح
عملکرد بی نقص

اما اطرافیان ما فقط میدونن که توی درگیری یقه بگیرنو مشت و لگد حواله حریف کنند اون هم چشم و گوش بسته

این تمرکز و کنترل اعصاب فکر کنم مخصوص رشته هایی باشه که حرکات نمایشی دارن ، نه این این رشته. درسته؟

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
محمدجان من 6 سال سبک سی شین کای کار کردم. سبک کیوکوشین سبک محکم و خشنیه و خوبه. اما اگه الان میخوای تازه شروع کنی به نظرم رشته ی دفاع شخصی بری بهتره. واسه شروع کیوکوشین به نظرم دیره

JUJUTSU

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من واسه قهرمانی نمیخوام تو این سبک فعالیت کنم فقط به خاطر قدرتش میخوام برم تو این سبک....... اونم واقعا نشانه ی اهمیت ندادن کشور به یک ورزشه .

دوست من درصد جراهت 90 درصد بستگی به تمریناتت و رعایت اصول مبارزات داره و 10 درصد به حریفت
منظورم توی درگیری های خیابونیه البته
این ورزش 2 تا فدراسیون هم داره توی ایران
1.JJIF جوجیتسو ایران فدراسیون
2. HOKUTORYU هوکوتوریو جوجیتسو
اولیش خیلی محدودیت داره واز نظر من ناقص که مسئولش آقای همسایه هستش ولی دومی فوق العاده هست و کاربردی تره در درگیریهای خیابونی
من هوکوتوریو کار میکنم
البته باز هم با این حال دولت وکشور ما اهمیتی به ورزش ما نمیده

JUJUTSU

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در هر هنری بتونی سرعت عمل وقدرت تفکرت رو با عملکردت در یک راستا قرار بدید موفق ترین فرد هستید

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231

الا من ورزشکار نیستم ولی شبا با گرمکن میخوابم:D
ولی خواهرزادم رو فرستادیم کیوکشین.قبل کیوکوشین هم از من کوتاه تر بود هم چاق تر!!!الان ماشالله هم ازمن بلندتر شده هم لاغر تر.
مجروح شدن هم توی هر سبکی هست و درصد بالاییش به خودتون بستگی داره..ولی چیزی که من خودم دیدم بیشتر کوفتگی توی ناحیه سینه و ران و ساق پا بوده تو این سبک که بعد 4-5 ماه چون بدن مقاوم میشه انقدرها به چشم نمیاد!!!کبودی و مصدوم شدنی هم که نیاز به استراحت چند هفته ای داشته باشه معمولا بعد مسابقات رویت میشده ولی در حین ترمین و مبارزات توی باشگاه خیلی به ندرت.
مصدومیت توی ورزشهای رزمی یک چیز معمولی!!!رزمی کاری که مصدوم نشه مثل زنبور بدون عسل میمونه!!!!!

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
محمدجان من 6 سال سبک سی شین کای کار کردم. سبک کیوکوشین سبک محکم و خشنیه و خوبه. اما اگه الان میخوای تازه شروع کنی به نظرم رشته ی دفاع شخصی بری بهتره. واسه شروع کیوکوشین به نظرم دیره

میثم من به نسبه هیکلم خوبه و مشکلی ندارم از این جهت................. اون سبکی که تو میرفتی دفاع شخصیه؟

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
به نظرم بهترین رشته واسه دعوا موی تای و کیک بوکسینگه و بعد از اینا کاراته ست

موی تایو تا حالا نشنیده بودم اما خودم 1 ماه کیک بکسینگ رفتم و زیاد خوشم نیومده

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
دوست من درصد جراهت 90 درصد بستگی به تمریناتت و رعایت اصول مبارزات داره و 10 درصد به حریفت
منظورم توی درگیری های خیابونیه البته
این ورزش 2 تا فدراسیون هم داره توی ایران
1.JJIF جوجیتسو ایران فدراسیون
2. HOKUTORYU هوکوتوریو جوجیتسو
اولیش خیلی محدودیت داره واز نظر من ناقص که مسئولش آقای همسایه هستش ولی دومی فوق العاده هست و کاربردی تره در درگیریهای خیابونی
من هوکوتوریو کار میکنم
البته باز هم با این حال دولت وکشور ما اهمیتی به ورزش ما نمیده

شما خودت تهرانی؟؟

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
در هر هنری بتونی سرعت عمل وقدرت تفکرت رو با عملکردت در یک راستا قرار بدید موفق ترین فرد هستید

من تو دعواها بعضی وقتا انقدر عصبانی میشم که فنون هم از یادم میره متاسفانه

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
الا من ورزشکار نیستم ولی شبا با گرمکن میخوابم:D
ولی خواهرزادم رو فرستادیم کیوکشین.قبل کیوکوشین هم از من کوتاه تر بود هم چاق تر!!!الان ماشالله هم ازمن بلندتر شده هم لاغر تر.
مجروح شدن هم توی هر سبکی هست و درصد بالاییش به خودتون بستگی داره..ولی چیزی که من خودم دیدم بیشتر کوفتگی توی ناحیه سینه و ران و ساق پا بوده تو این سبک که بعد 4-5 ماه چون بدن مقاوم میشه انقدرها به چشم نمیاد!!!کبودی و مصدوم شدنی هم که نیاز به استراحت چند هفته ای داشته باشه معمولا بعد مسابقات رویت میشده ولی در حین ترمین و مبارزات توی باشگاه خیلی به ندرت.
مصدومیت توی ورزشهای رزمی یک چیز معمولی!!!رزمی کاری که مصدوم نشه مثل زنبور بدون عسل میمونه!!!!!

دم شوما گرم
2i8d4ao.gif

یعنی میگی کیوکشین هم لاغر میکنه و هم قد رو افزایش میده؟؟؟
یعنی احتمال شکستن و یا در رفتگی نیست؟؟؟؟؟؟

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
میثم من به نسبه هیکلم خوبه و مشکلی ندارم از این جهت................. اون سبکی که تو میرفتی دفاع شخصیه؟

نه عزیز یه سبک از کارته ست ولی هم میتونن تو مسابقات کنترلی شرکت کنن و هم آزاد. من تو هردوتاش قهرمان کشور شدم. سبک کنترلی تو اردبیل بود و سبک آزاد که اتفاقا همه ی سبک های کاراته هم بودن تو تهران. البته الان دو ساله دیگه کار نمیکنم

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
دم شوما گرم
2i8d4ao.gif

یعنی میگی کیوکشین هم لاغر میکنه و هم قد رو افزایش میده؟؟؟
یعنی احتمال شکستن و یا در رفتگی نیست؟؟؟؟؟؟

احتمال شکستگی تو این سبک بیشتر از سبک های دیگه تو رشته ی کاراته ست

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
نه عزیز یه سبک از کارته ست ولی هم میتونن تو مسابقات کنترلی شرکت کنن و هم آزاد. من تو هردوتاش قهرمان کشور شدم. سبک کنترلی تو اردبیل بود و سبک آزاد که اتفاقا همه ی سبک های کاراته هم بودن تو تهران. البته الان دو ساله دیگه کار نمیکنم

تو قهرمان کشور بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باو توبه :دی

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
پس احتمال شکستگی هم داره

آره داداش تو سبک خودمون که یه سبک کنترلیه نزدیک 5 - 6 تا از هم باشگاهیام دست یا پاشون شکست حالا چه برسه به کیوکوشین. البته من تا حالا دست و پام نشکسته :p

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
آره داداش تو سبک خودمون که یه سبک کنترلیه نزدیک 5 - 6 تا از هم باشگاهیام دست یا پاشون شکست حالا چه برسه به کیوکوشین. البته من تا حالا دست و پام نشکسته :p

شوما چه فرقی با دوستات داری که پات نشکسته؟؟؟؟
2i8d4ao.gif

Imanjj

Registered User
لایک‌ها
3,063
چرا اینجا نبودی
یکمی....
:D

بالا