برگزیده های پرشین تولز

کمک در رابطه با اشنایی با سبک کیو کشین

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
دم شوما گرم
2i8d4ao.gif

یعنی میگی کیوکشین هم لاغر میکنه و هم قد رو افزایش میده؟؟؟
یعنی احتمال شکستن و یا در رفتگی نیست؟؟؟؟؟؟
به نظر من نمیشه گفت احتمال شکستگی نیست.!!!شما فوتبال که سهله-لی لی رو هم بد بازی کنی احتمال یک جایت بشکنه..
من تا الان توی تمرینات سالن ندیدم کسی شکستگی داشته باشه..البته سن و سال افراد باشگاه خوارزادم زیاد نیستن به جز چندتا کمربند سیاه و قهو ای هم زیر 20بودن.
در مورد قد هم خواهر زاده من15 ساگی رفته کیوکوشین و ماشالله بهش ساخته.!!!!
به نظرم اگه شما ادم مغروری نباشی ادعایی نداشته باشی اسیب دیدگی جدی پیدا نمیکنی.اسیب دیدگی 70 درصدش به خود شخص مربوطه و باقیش به سبک ورزشیت و حریفت(نظر شخصی)
به عنوان مثال من خودم از بدنسازی خیلی خوشم میومد.1.5 سال 6 روزهفته رو میرفتم از70 خورده کیلو رسیدم به89کیلو بدش میخواستم بدن رو تیکه کنم و......یک روز بد تمرین حرکات کششی رو هم انجام دادم اومدم بیام بیرون دیدم دستگاه تی بار(شاید اشتباه اسمش رو بگم شاید درستش تی بال باشه)50کیلو وزنه روشه من هم چون خیلیها بهم گفته بودن حرکتی که احتمال اسیب دیدن ازش زیاد تا اون روز انجامش نداده بودم ولی غرور ورم داشت رفتم 12 بار زدمش-دیدم وزنش برام سبکه30انداختم روش8بار زدمش- نشتم روی یک میز پرس که بعد پاشم برم 20تا بندازم روش4بار بزنمش!!!ولی هر چی میکردم نمیتونستم پاشم!!!!خلاصه بردنم بیمارستان و گفتن رگ سیاتیکه و باید عمل کنه و...........................:(
تمام این ماجرا به خاطر یک لحضه غرور بیجا بود.
اگه شما میخوایید بیشترین نتیجه رو از هر سبک رزمی بگیرید(برای تناسب اندام و وزن)بهتره در کنار سبک رزمیتون به باشگاه بدنسازی هم برید و با وزنه های متعادل و تعداد مناسب حرکات رو انجام بدید.-و این نکته رو هم در نظر داشته باشید بدن سازی مکمل هر ورزشی هست;)
یک مثالی هم در مورد رفتن به ورزشهای رزمی برای درگیرهای خیابونی هست:
به قول یک سنسی(استاد)گنجشک عاقل هیچ وقت در مسیری که ببر از ان میگذرد نمیشیند!!!

Last edited:

JUJUTSU

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بله من تهران هستم
پنجشنبه هم مسابقات سبک هوکوتوریو در تهران برگزلار میشه طی 2 روز

mabedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید ...
دوست عزیز من به عنوان شخصی که 8 سال در این ورزش هست راهنمایت می کنم.
ببین این سبک سبک قوی هست و پایه و اساس آن رو احترام تشکیل میده
طبق گفته زیبای استادم مشت و لگد 20 درصد کیوکوشین هست و 80 درصد باقی اخلاق و احترام هست ...
طبق گفته بنیان گذار کیوکوشین سوسای اویاما
کیوکوشین ورزشیست برای پالایش روح و ...
با گفته خوشونت مخالفم که دوستان می گویند .
و سخن آخر طبق سوگند نامه این ورزش هیچ گاه این ورزش را شروع نکنید اگر برای دعوا می خواین به اون نگاه کنید .
بتون ژیشنهاد می کنم حتما در ورزش تمرین کنید .

deeas_eng

Registered User
لایک‌ها
11
دم شوما گرم
2i8d4ao.gif

یعنی میگی کیوکشین هم لاغر میکنه و هم قد رو افزایش میده؟؟؟
یعنی احتمال شکستن و یا در رفتگی نیست؟؟؟؟؟؟

والا من یه بار مچ پام شکست ، 2 بار هم انگشتای دستم .:)

Last edited:

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
به نظر من نمیشه گفت احتمال شکستگی نیست.!!!شما فوتبال که سهله-لی لی رو هم بد بازی کنی احتمال یک جایت بشکنه..
من تا الان توی تمرینات سالن ندیدم کسی شکستگی داشته باشه..البته سن و سال افراد باشگاه خوارزادم زیاد نیستن به جز چندتا کمربند سیاه و قهو ای هم زیر 20بودن.
در مورد قد هم خواهر زاده من15 ساگی رفته کیوکوشین و ماشالله بهش ساخته.!!!!
به نظرم اگه شما ادم مغروری نباشی ادعایی نداشته باشی اسیب دیدگی جدی پیدا نمیکنی.اسیب دیدگی 70 درصدش به خود شخص مربوطه و باقیش به سبک ورزشیت و حریفت(نظر شخصی)
اگه شما میخوایید بیشترین نتیجه رو از هر سبک رزمی بگیرید(برای تناسب اندام و وزن)بهتره در کنار سبک رزمیتون به باشگاه بدنسازی هم برید و با وزنه های متعادل و تعداد مناسب حرکات رو انجام بدید.-و این نکته رو هم در نظر داشته باشید بدن سازی مکمل هر ورزشی هست;)
یک مثالی هم در مورد رفتن به ورزشهای رزمی برای درگیرهای خیابونی هست:
به قول یک سنسی(استاد)گنجشک عاقل هیچ وقت در مسیری که ببر از ان میگذرد نمیشیند!!!

پس خطرات رو داره!!
با چند سال کار این کمربندا رو گرفته بودن؟؟؟؟؟
مگه غرور باعث شکستگی میشه؟؟؟؟؟؟؟:blink:

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
سلام خسته نباشید ...
دوست عزیز من به عنوان شخصی که 8 سال در این ورزش هست راهنمایت می کنم.
ببین این سبک سبک قوی هست و پایه و اساس آن رو احترام تشکیل میده
طبق گفته زیبای استادم مشت و لگد 20 درصد کیوکوشین هست و 80 درصد باقی اخلاق و احترام هست ...
طبق گفته بنیان گذار کیوکوشین سوسای اویاما
کیوکوشین ورزشیست برای پالایش روح و ...
با گفته خوشونت مخالفم که دوستان می گویند .
و سخن آخر طبق سوگند نامه این ورزش هیچ گاه این ورزش را شروع نکنید اگر برای دعوا می خواین به اون نگاه کنید .
بتون ژیشنهاد می کنم حتما در ورزش تمرین کنید .

سلام داوش......ادب و احترام که همیشه در همه جا باید رعایت بشه..
داداشی اصلا این سبکو به اسم دعوای خیابونی میسناسن چطور شما میگی خشونت توش نیس؟؟؟؟؟؟؟

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
طرف کمربند مشکی گرفته بود . دیگه اصلن هیچجوری نمیشد بهش بگیم .. والا به خدا فسقل بچه آدم میشن تو این باشگاه ها . قیافه هم میگیرن تازه .

rastiii

Registered User
لایک‌ها
42
حول و حوش 10 سال پیش کیوکشین کار میکردم ...زیاد کار نکردم فکر کنم ابی بود کمربندم و میخواستم سبز بگیرم که دیگه نرفتم ...
بیشتر از این که ضربات پا رو داشته باشیم مشت تو سینه و شکم داشتیم البته غفلت میکردی ...
ضربات تو پا هم زیاد داشتیم ...
در کل مال خیلی پیشاست و چیز زیادی یادم نمیاد اما یادم که سبک نمیدونم از چه لفظی استفاده کنم بهتره اما خب یه جورایی سبک محکمی بود ...
یه وقتایی استادمون میگفت ضربات پا ممنوع فقط مشت ...یه وقتایی با چوب تو شیکممون میزد البته نه خیلی جدی ...کلی هم هر روز شنا و شکم داشتیم ...

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
من الکی جفتک نمینداختم :lol: یادش بخیر بدنمم خیلی نرم بود

استفاده از عبارت ............ کار درستی نیست

همرزمان کیوکوشین کار برای ضربات پا از عبارت ....... استفاده نمیکنند!!!!

ممنون از حسن توجه شما

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
طرف کمربند مشکی گرفته بود . دیگه اصلن هیچجوری نمیشد بهش بگیم .. والا به خدا فسقل بچه آدم میشن تو این باشگاه ها . قیافه هم میگیرن تازه .

ای باو ادم دیگه چی میتونه بگه.............:دی

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
حول و حوش 10 سال پیش کیوکشین کار میکردم ...زیاد کار نکردم فکر کنم ابی بود کمربندم و میخواستم سبز بگیرم که دیگه نرفتم ...
بیشتر از این که ضربات پا رو داشته باشیم مشت تو سینه و شکم داشتیم البته غفلت میکردی ...
ضربات تو پا هم زیاد داشتیم ...
در کل مال خیلی پیشاست و چیز زیادی یادم نمیاد اما یادم که سبک نمیدونم از چه لفظی استفاده کنم بهتره اما خب یه جورایی سبک محکمی بود ...
یه وقتایی استادمون میگفت ضربات پا ممنوع فقط مشت ...یه وقتایی با چوب تو شیکممون میزد البته نه خیلی جدی ...کلی هم هر روز شنا و شکم داشتیم ...
ضربه تو شکم خیلی خطرناکه ممکنه باعث ضربه خوردن به اب گاه شه!

rastiii

Registered User
لایک‌ها
42
ضربه تو شکم خیلی خطرناکه ممکنه باعث ضربه خوردن به اب گاه شه!
نمیدونم ...
اما حقیقتش بیشتر ضربات تو شکم بود اما جالب اینجاست من اصن یادم نمیاد درد شکم و از این حرفا داشته باشم اونموقع ...
نوع مشت هم جوری بود که از پایین به سمت بالا میومد اسم حرکتو یادم نمیاد ...ولی خب حرکت دراز نشست زیاد داشتیم یه روز در میون هم مبارزه بود ...

webster.

Registered User
لایک‌ها
94
نمیدونم ...
اما حقیقتش بیشتر ضربات تو شکم بود اما جالب اینجاست من اصن یادم نمیاد درد شکم و از این حرفا داشته باشم اونموقع ...
نوع مشت هم جوری بود که از پایین به سمت بالا میومد اسم حرکتو یادم نمیاد ...ولی خب حرکت دراز نشست زیاد داشتیم یه روز در میون هم مبارزه بود ...

اون مشتى که از پايين به سمت بالا مياد شيتا نام داره

Sent from my HTC One SV

webster.

Registered User
لایک‌ها
94
در کل انشین سبک سریع تریه و کیو کوشین سبک قدرتی تریه.. البته واسه ان شین فرقی نداره که سنگین باشی یا سبک ولی واسه کیو کشین مهم که سنگین باشی

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

سنگينى جز براى مسابقات اهميتى نداره.به علاوه اين ورزش تحرک نسبتا زيادى داره.در ضمن در صورت سبک وزنى امکان جابجايى سريع در حين مبارزه فراهم ميشه

Sent from my HTC One SV

بالا