• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

Shop T T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خواستم از دوستانی که تجربه تو شاپ دارن چند تا سوال تو این زمینه بپرسم

اول اینکه به پیشنهد شما از کی باید سرویس تحویل درب منزل و دریافت توسط مامور پست رو راه اندازی بشه؟ الان که فروش آنچنانی نیست و خیلی هم ارقامی تو سایت نیست لازمه این کار؟

دوم اینکه چه سایتی رو برای قرارداد تحویل پیشنهاد می دین؟ بیشتر سایتا از مارک بازار استفاده میکنن. به نظرم یه نمه دندونشون گرده

سوم اینکه آیا خودمون میتونیم به شخصه با اداره پست برای این سرویس قرار داد ببندیم؟ اینکه از طریق سایت های دیگه قرارداد تحویل به مشتری ببندیم مزیتی داره؟

در رابطه با سوال های شما باید بگم من قبلا با پست قرارداد داشتم. اماتسویه حسابهاش خیلی طول میکشه یکی هم اینکه توی ارسال شده ها هیچ پولی به فروشگاه نمیدن.الان 6 ماهه با شرکت اهورا قرارداد بستم که با کارمزد کم 50درصد رو ارسال شده پول میده. هفته ای 2 با هم تسویه دارن

mohsen_blid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
برای نماد اعتماد یه سوال دارم
اونم اینه که برای اجاره نامه باید حتما بنگاهی باشه یا میشه به صورت دستی هم گذاشت؟

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
سلام

یه سوال داشتم
راه اندازی اولیه ( طراحی فروشگاه و پوسته ) یه فروشگاه شبیه digikala تقریبا چقدر هزینه میبره؟

سلام

8 الی 10 میلیون, اگر خواستید شماره برنامه نویسش رو براتون pm می کنم خودتون باهاش صحبت کنید.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
دو یا سه بسته 50 تایی پاکت پستی حباب داره جهت ارسال سی دی و دی وی دی موجود است.

musicsara

Registered User
لایک‌ها
21
سیستم ها رو باید از نظر امکانات برسی کنید و پشتیبانی هر کس شروع به کار می کنه میره روی ایران ماکت و لی سال بعدش میره سیستم دیگر

به نظر من که الان با 5 پنل در حال کار کردن میباشم و روزانه از هر پنل ارسالی دارم الان فقط در بین پنل های cod آسمان وب و ماها خوب هستند و بس بقیه اصلآ دیگه با جدیت کار نمی کنند و عیب های زیادی دارند

موفق باشید

vatanniaz

Registered User
لایک‌ها
109
بازار كساد شده اين روزا شديد ...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
براي گرفتن درگاه از بانك ملت اقدام كردم 1 ماهي ميشه كه تائيد شده فقط ميخواستم بدونم بانك چي به ما ميده ؟ رئيس شعبه ميكه تائيد شده خودشون نصب ميكنن منظورش چي هست؟

es.ehsan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
به تازگی فروشگاه اینترنتی هدست رو راه اندازی کردیم ، البته هنوز کلی کار داره ...
خوشحال میشم یه نگاهی بهش بندازین و از صاحب نظران هم میخوام که لطف کنن و نظراتشون رو بگن
با تشکر
فروشگاه اینترنتی هدست و هدفون

varenagames

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان
برای نماد اعتماد یه سوال دارم
اونم اینه که برای اجاره نامه باید حتما بنگاهی باشه یا میشه به صورت دستی هم گذاشت؟

من نماد رو گرفتم و چون خودمون مالک بودیم کپی سند رو دادم ولی مطمئنا باید اجاره نامه بنگاه بصورت رسمی باشه . چون اگر قرار بر دستی بودن باشه هرکسی میتونه دوخط اجاره نامه بنویسه

varenagames

Registered User
لایک‌ها
12
انجمن پرشین تولز یه پلن تبلیغ داره که مابین نوشته های انجمن ها هست که ماهی 250 تومن هست.

به نظر دوستان گرفتن این پلن میتونه تاثیرگذار باشه ؟

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان, اینجا کسی برای فروش محصولاتش از فروتل استفاده می کنه؟

akbar01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق در سطح کشور و ارسال به موقع محصول و رساندن به دست مشتری و دریافت هزینه محصول نیاز به یک شرکت واسط پرداخت دارید من به شما شرکت پرداخت رو توصیه میکنم برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.02188491612

akbar01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا از پرداخت استفاده نمیکنید.؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
با سلام برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق در سطح کشور و ارسال به موقع محصول و رساندن به دست مشتری و دریافت هزینه محصول نیاز به یک شرکت واسط پرداخت دارید من به شما شرکت پرداخت رو توصیه میکنم برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.02188491612

کلا شرکت های واسط رو فراموش کنید , اونها فقط سود خودشون رو میگریند و هیچ کاری نمیکنند

بهترین گزینه درگاه پرداخت انلاین از طرف خود بانکها هست

بالا