• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

varenagames

Registered User
لایک‌ها
12
اتحاد ملی انسجام اسلامی رو باید اینجا اعمال کرد

http://forum.persiantools.com/t410148.html

دوستان همکاری کنید

من الان یکسال و نیم هست فقط پرداخت آنلاین دارم و اصلا بسته ها رو خارج از سیستم ارسال میکنم همونطور که در این پست گفتم : ( http://forum.persiantools.com/t410148-page2.html#post7485624 )

ولی نکته اینجاست که خلاصه پست سفارشی باید تو سیستم باشه تا من بتونم خارج از سیستم با پست سفارشی بفرستم وقتی نیست خیلی ها سفارش نمیدن

رقم پست پیشتاز برای فروشگاه ها واقعا وحشتناکه . 8800 تومن برای 500 گرم !! در صورتیکه همین وزن در آژانس پستی و 5700 تا 6000 تومن حساب میشه. خوب عملا پست داره اینجا دزدی میکنه دیگه

به شرکت واسط ایمیل زدم که حالا تکلیف ما با این هزینه پست نجومی چیه ؟ جواب دادن دستور پست بوده کاری نمیتونیم انجام بدیم . بعد میگه شما میتونی یه مبلغی رو تو فاکتور تخفیف اعمال کنی تا مبلغ متعادل بشه

ازشون پرسیدم اونوقت از کجا بفهمم کدوم واقعا سفارشی میخواد کدوم پیشتاز ؟ جواب ندادن !!

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام خدمت دوستان عزیز شما چه سایتی رو برای معرفی و فروش محصولاتتون ازش استفاده می کنید و راضی هستید
مثل ایسام من از ایسام استفاده می کنم ولی زیاد راضی نیستم دوستان کسی سایت بهتری از ایسام سراغ داره
و یا سایتی که همکاری در فروش داشته باشه
albatross.esam.ir
با توجه به محصولاتی که ما برایفروش داریم چه چیزی رو پیشنهاد می کنید ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن دوستان اگه کسی خواست آمادگی همکاری در فروش و یا فروش عمده هم داریم

didoptic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان عزیز
اولین سایت عینک های برند ایران راه اندازی شد...
لطفا از سایت بازدبد فرمایید و مارو از نظراتتون بهره مند فرمایید. www.didoptic.com

didoptic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نظرتون در مورد فروشگاه من چيه ؟
البته هنوز راه اندازي نشده و فروش شروع نشده
با ايران ماركت قرارداد بستم ولي مي ترسم دير دير تصفيه كنن از نظر مايه كم بيارم
ممنون ميشم نظرتون رو بگيد ةم چنين در مورد دومين هم نظر بديد
آدرس:http://www.bermoda.biz
به نظرتون تا يه مدت نقدي كار كنم بهتر نيست
دوستان ديگه به جز ميلاد هم نظر بدن
با تشكر
سلام
ایران مارکت فیدبک گرفتین؟

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
فروشگاه بزرگ آباتروس
albatross.esam.ir
به زودی سایت های اصلی ما هم راه اندازی خواهد شد آماده همکاری با تمامی فروشگاه های اینترنتی برای همکاری در فروش

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان از قضیه بستن پست سفارشی تا به حالا 50 در صد ارسال هام با پست سفارشی برگشت خورده. اون هایی هم که مونده بلاتکلیف هست.تماس خریدارها زیاد شده شکایت میکنند بسته رو نمیارند و حتی اطلاع نمیدن خودمون بیایم بگیریم احتمالا به همین بستن سفارشی و باز کردن دوباره اش مربوط میشه.

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
من از همکاران قدیمیتون هستم و چند سال پیش فروشگاه داشتم که شغلمو تغییر دادم...
جدیدا یه بسته سفارش دادم از یک کتابفروشی که ظاهرا نماد اطمینان هم داره ولی بعد از یک هفته هنوز بسته من ارسال نشده درصورتی که نوشته بسته های تهران تا 3 روز , دوستان من هرچی هم به شماره پشتیبانی تماس میگیرم که جواب نمیدن!!!
من رفتم توی این سایت enamad شکابت ثبت کردم ولی هنوز که اتفاقی نیوفتاده!! به نظرتون اصلا رسیدگی میکنن؟ یا همش کشکه... ما که قبلا فروشگاه دار بودیم شماره ثابت گذاشته بودیم طرف هم هروقت زنگ میزد برمیداشتیم اصلا این بحث نمادو این چیزا هم نبود حالا اینجوری شده !!!

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
سلام دوستان
من از همکاران قدیمیتون هستم و چند سال پیش فروشگاه داشتم که شغلمو تغییر دادم...
جدیدا یه بسته سفارش دادم از یک کتابفروشی که ظاهرا نماد اطمینان هم داره ولی بعد از یک هفته هنوز بسته من ارسال نشده درصورتی که نوشته بسته های تهران تا 3 روز , دوستان من هرچی هم به شماره پشتیبانی تماس میگیرم که جواب نمیدن!!!
من رفتم توی این سایت enamad شکابت ثبت کردم ولی هنوز که اتفاقی نیوفتاده!! به نظرتون اصلا رسیدگی میکنن؟ یا همش کشکه... ما که قبلا فروشگاه دار بودیم شماره ثابت گذاشته بودیم طرف هم هروقت زنگ میزد برمیداشتیم اصلا این بحث نمادو این چیزا هم نبود حالا اینجوری شده !!!

سایت نماد که کشکه , نقدی پرداخت کردی ؟

saze20

Registered User
لایک‌ها
25
من تو سایتم پروژه های دوران دانشجوییمو میفروشم.
یعنی پروژه هایی رو که مربوط به یه موضوع بودند رو دسته بندی کردم و می فروشم. تو رشته عمران و معماری.
به نظر شما آیا میتونم موفق باشم؟ چقدر؟

psonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من تو سایتم پروژه های دوران دانشجوییمو میفروشم.
یعنی پروژه هایی رو که مربوط به یه موضوع بودند رو دسته بندی کردم و می فروشم. تو رشته عمران و معماری.
به نظر شما آیا میتونم موفق باشم؟ چقدر؟
اره عزیز چرا که نه؟ اگه میتونی روی 1-2 شاخه تمرکز کن و به خاطر 5 شاخه بیشتر از کیفیت کارت نزن. چند سال پیش این مشکل من بود بهم میگفتن ولی خود من محصولات مختلف رو کار میکردم ک همیشه یا نمیتونستم قیمتا رو درست چک کنم به خاطر زیادبودن و قیمتا خوب به روز نمیشد و یا کالاهای جدید در میرفت از دستتالبته الان ک فروشگاه ندارم. در کل پراکنده کار نکن پیشنهادم برای پیشرفت اینه . چقدرش هم باز بستگی ب خودت داره ک چه طور بتونی هم کیفیت کارتو حفظ کنی هم جذابیت بدی ب کارت با ایده های جدید و فروش و تبلیغات. انشالله ک موفق هستی و بیشترشم خواهی کرد.

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
یه نقد کوچولو به بهانه ی اعلام فروشگاه های برتر ایران مارکت در این ماه!!!

فروشگاه های طرف قرارداد با ایران مارکت چند وقت پیش اطلاعیه ای رو در پنل فروشگاهی خود مشاهده کردند به شرح زیر

قابل توجه کلیه مسئولین محترم فروشگاه ها

با سلام و تبریک میلاد مسعود پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد ( ص) و حضرت امام جعفر صادق ( ع ) به اطلاع می رساند این شرکت به منظور قدردانی از تلاشها و زحمات فروشگاههای طرف قرارداد بصورت ماهانه و بر مبنای کسب حداکثر امتیاز از شاخصه های 1 – ترافیک 2 – گردش مالی 3 – پاسخگویی به مشتریان 4 – کیفیت کالاهای عرضه شده 5 – رعایت قوانین و مقررات پستی و تجارت الکترونیک به سه نفر از حائزین شرایط جوایزی را بصورت نقدی و در پنجم هر ماه پرداخت می نماید .

جوایز

1- نفر اول به مبلغ 6/000/000 ريال

2- نفر دوم به مبلغ 4/000/000 ريال

3- نفر سوم به مبلغ 2/500/000 ريال

با تشکر

مدیریت ایران مارکت سنتر

حالا امروز این برنده ها اعلام شده و نکته ی جالب اینجاست که در بند پنجم شاخصه ها آمده که فروشگاه واجد شرایط باید قوانین و مقررات پستی و تجارت الکترونیک رو هم رعایت کرده باشه ولی یکی از فروشگاه های اعلام شده محصولاتی میفروشه که تا جایی که من اطلاع دارم این قوانین رو نقض میکنه.

اصلا با قوانین کاری نداریم ولی ایران مارکت عزیز یا این شاخصه رو کلا قلم میگرفتی یا حالا که گذاشتی خودت رعایتش میکردی!!!

tizbalsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش فوری اکانت پروباکس گلد که هنوز 6 ماه از گلد بودن آن مانده است با 135 رفرال فعال به قیمت منصفانه پیشنهادی....

این اکانت حاصل بیش از 7 ماه کار من با پروباکس است و کسانی که قصد شروع کار با پروباکس دارند را چندین ماه جلو می اندازد.

از گلد بودن آن حدود 6 ماه باقیمانده است 19.6 دلار هم تا بحال برداشت مالی داشته است و اضافه بر آن موجودی 4 دلار هم در حساب دارد.

علت فروش :
به دلیل اینکه وضعیت کاریم عوض شده و در محیط سایت عسلویه مشغول به کار شدم روزانه به اینترنت دسترسی ندارم و نمی توانم روزانه کلیکهای سایت را انجام دهم.

درصورت تمایل پیشنهاد خود را به من ایمیل بزنید قیمت پایه 220 هزار تومان
[email protected]

faragig

Registered User
لایک‌ها
40
شما اگر محصولاتی داشته باشی که پر فروش باشه ، ایران مارکت سنتر بهترین مججموعه برای کار کردن با پست هست

faragig

Registered User
لایک‌ها
40
من با ایران مارکت کار میکنم و بارها ازشون خواستم آدرس سایتهای برنده رو به ما بدن تا ببینیم چی بوده . و اونها هم امتناع کردن . خوب مشخصه این آمار دروغیه و فقط برای تحریک و ترغیب به کار فروشگاه ها همچین اعلامیه هایی میزنن . البته من که با کار با ایران مارکت ناراضی نبودم . اما خوب این هم گاف بزرگی بود

vahyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
داشتن یک کسب و کار اینترنتی امروزه ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده و متاسفانه باید اعتمادسازی بطور جدی
صورت گیرد تا افراد بتوانند همکاری دائمی را داشته باشند برای شروع همکاری به http://novindaramad.ir/orderwork.aspx
بروید

بالا