• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

alishahbazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
به نظر شما مهم ترین دغدغه یک فروشگاه دار چیه ؟
ورود اطلاعات
تامین کالا از تامین کننده
یا هر چیز دیگه ای ............

( به غیر از فروش و اعتماد و ... منظور نیاز اولیه است )

لطفا نظرات خودتون رو بیان کنید .

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
با سلام
به نظر شما مهم ترین دغدغه یک فروشگاه دار چیه ؟
ورود اطلاعات
تامین کالا از تامین کننده
یا هر چیز دیگه ای ............

( به غیر از فروش و اعتماد و ... منظور نیاز اولیه است )

لطفا نظرات خودتون رو بیان کنید .

به نظر من مهمترین چیز برای فروشنده پیدا کردن خریدار هست

alishahbazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نظر من مهمترین چیز برای فروشنده پیدا کردن خریدار هست
ممنون از نظرتون ، اما عرض کردم ، جدای از این موضوع ؛ مواردی هم چون ورود اطلاعات و ارسال کالا و .... رو بیان کنید . ممنونم

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
سایت وردپرس شما رو به صورت کامل همراه با کلیه زمینه های دلخواه تعریف شده مثل تصاویر و قیمت و تعداد و شرح و خلاصه شرح و تیتر و ... به سیستم ووکامرس انتقال میدهم بدون کم و کاست و به صورت استانداد یعنی اگه تصاویر شما الان در پوشه مثلا image وردپرس هست همه رو به صورت استانداد وارد خود قسمت نگاره های تصویر ووکامرس می شه یا مثلا لینک محصولاتتون اگه الان در قسمت زمینه های دلخواه تعریف شده مثلا buy الان بدون فوت وقت همه لینک های خرید وارد قسمت فروش اکسترنال ووکامرس میشه و قیمت محصولاتتون هم اگه در قسمت زمینه های دلخواه price یا هر چیزی تعریف کردید به قسمت قیمت در ووکامرس منتقل میشه!
در کمتر از چند ساعت این کار انجام میشه!
محصولات رو میتونم طوری انتقال بدهم که منتشر نشه و شما بتونید به دلخواه تغییراتی بدهید و بعد منتشر کنید یا اینکه مستقیم منتشر بشن تصمیم با شماست!

توجه: بنده فقط کار انتقال محصولات و کالاهای شما رو انجام میدهم بقیه کار مثل طراحی سایت و قالب و تنظیم ووکامرس و غیره با خودتون هست!
نکته: در قدیم چون هنوز ووکامرس باب نشده بود همه ما می رفتیم سراغ خود وردپرس و در قسمت نوشته ها محصولات رو وارد میکردیم و قیمت وعکس و تعداد و غیره رو در قسمت زمینه های دلخواه که کار راحتی هم نبوده و نیست
با اومدن ووکامرس و قالب های رسپانسیو و امکاناتی که داره مثل فیلتر کردن محصولات بر اساس قیمت و غیره و ... فروش نقدی و گروهی و پستی و ... شاید شما هم به فکر ارتقاء از وردپرس به ووکامرس افتاده باشید!
حالا فرض کنید فروشگاهی دارید بالغ بر مثلا 2000 محصول بخواهید که همه این محصولات رو تک تک وارد ووکامرس کنید مثلا:
تیتر محصول و شرح و خلاصه شرح و قیمت و تعداد و ویژگی و غیره چه کار وقت گیری هست از حوصله خیلی ها خارجه!
مهم: شاید خود شما هم بتونید این کار رو سریع تر از بنده انجام بدهید ولی فقط عنوان و شرح محصولات رو نهایت بتونید منتقل کنید!
هزینه کار توافقی هست با ایمیل من در تماس باشید
welcomepeyman {at} yahoo.com
سوالی بود ایمیل کنید
یا در فروم پیام خصوصی کنید

Firoze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام.
برای کار زیورآلات بهترین روش تبلیغاتی چی هست ؟ ایمیل مارکتینگ فقط به من جواب داده تا به الان .
میخواستم بدونم که شبکه های تبلیغاتی مثل anetwork و یا کلیک یاب و.... این گونه شبکه ها اگه باهاشون همکاری کنیم بازدهی داره ؟
به نظر شما چه نوع تبلیغاتی بهترین بازدهی میده ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سلام.
برای کار زیورآلات بهترین روش تبلیغاتی چی هست ؟ ایمیل مارکتینگ فقط به من جواب داده تا به الان .
میخواستم بدونم که شبکه های تبلیغاتی مثل anetwork و یا کلیک یاب و.... این گونه شبکه ها اگه باهاشون همکاری کنیم بازدهی داره ؟
به نظر شما چه نوع تبلیغاتی بهترین بازدهی میده ؟

به نظر من فعالیت در شبکه های اجتماعی بازدهی بهتری داشته باشه

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
یکی از دوستانم که فروشگاه اینترنتی دارد بمدت 10 روز به مسافرت رفته و کارهای فروشگاه رو به من سپرده که البته در این زمینه

تجربه زیادی ندارم .

مشکلی که در حال حاضر دارم اینست که وقتی تولید کننده جدید اضافه میکنم سیستم قبول نمیکند و پیغام خطا میدهد و بهمین

دلیل نمیتونم محصولات این تولید کننده رو به فروشگاه اضافه کنم .

در ضمن با این دوستم هم نمیتونم تماس بگیرم چون اصلا تا 10 روز دیگه در دسترس نیست و از من خواسته که یک سری کارها رو

برای او انجام بدهم که البته یک شب بمدت چهار ساعت و بصورت آنلاین به من آموزش داد .

بسیار سپاسگذار خواهم بود اگر دوستان و اساتید فن من رو کمی راهنمایی بفرمایند .

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام به همه دوستان گرامی
سوالی از شما دارم
قصد انجام کار تبلیغاتی از طریق پیامرسانها را دارم
اول اینکه تلگرام بهتره یا واتساپ؟
دوم نرم افزار رایگان یا دمو یکماهه چی پیشنهاد می کنید؟ تا مدتی تست کنم .
اگر نکته خاصی هم دارید لطفا تجربون را به من بگین

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
117
با سلام
این چند سایز خاص کارتن پستی برای فروش موجود هست:
(کلیه قیمتها به تومان هست)
عکسها هم در سایت گذاشته شده برای دیدن

کد1 (همون کارتن سایز 1/2 پستی ) - سایز به سانتی متر 8*10*15 - قیمت 350
کد 2 (همون کارتن سایز 1 پستی ) - سایز به سانتی متر 10*14*20 - قیمت 500
کد 3 - سایز به سانتی متر 12*17*24 - قیمت 700
کد 4 - سایز به سانتی متر 14*14*20 - قیمت 600 (این سایز اندازه طول و عرضش همون سایز 1 هست ولی ارتفاعش 4 سانت بیشتره)

خرید آنلاین کارتن پستی از طریق لینک زیر هم امکانپذیر است: (انلاین ها بصورت پس کرایه ارسال میشوند)
http://ariapakatpars.ir/category/karton

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
عالیت ۲۹۰۰ فروشگاه اینترنتی دارای مجوز
حسین مهری مدیرعامل شرکت پست از فعالیت ۲۹۰۰ فروشگاه اینترنتی دارای مجوز طرف قرارداد پست در کشور خبر داد و گفت: ارزیابی ها نشان می دهد امسال ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار خرید آنلاین از طریق درگاه پست انجام شده است.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
بالا