• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
سلام دوستان ، یلداتون مبارک ،
یک سوال از حضورتون داشتم آیا مدیر فان پاتوق اینجا یوزر داره ؟

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
از کجا بفهمیم تبلیغات ماهواره بیشتر روی چه چیز هایی زوم کرده

آیا این تبلیغی که اون ها میکنن برای ما هم سودمند هستش یا خیر

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
وی آی پی کد فروشنده ها را به رایگان بیمه درمان و بازنشستگی میکند...
یکی از مهم ترین دغدغه های فروشگاهای اینترنتی عدم حمایت و پوشش بیمه ای از طرف دولت یا ارگان خاصی می باشد.با توجه به اینکه هر فعالیتی نیازمند به پیشبینی درصد ریسک خطرات احتمالی برای کسب و کار یا شخص اداره کننده میباشد.vipcod پس از بررسی های فراوان اقدام به تحت پوشش قراردادن فروشنده های شرکت زیر نظر شرکت بیمه پاسارگاد از لحاظ بیمه عمر و بازنشستگی نموده است.هزینه ی ماهیانه 20 هزارتومان میباشد.فروشنده های فعال سیستم که دارای حداقل روزانه 10 سفارش وصولی می باشند (میانگین ماهیانه 300 سفارش)به صورت رایگان تا مدت یکسال(12 ماه) تحت پوشش این بیمه قرار میگیرند.بدیهی است تمدید مهلت فوق جهت پرداخت رایگان حق بیمه در پایان قرارداد تصمیم گیری خواهد شد.
ضمنا فروشندگان دارای سفارشات کمتر میتوانند شخضا نسبت به واریز این هزینه اقدام نمایند.
پرداخت حق بیمه بیشتر جهت افزایش مبلغ مستمری ماهیانه یا افزایش ریالی مبلغ بازنشستگی به عهده ی کاربر بوده و اختیاری می باشد.

جشنواره زمستانه سیستم واسطه پستی وی آی پی کد چند روزی است آغاز شده
شرایط فوق العاده عالی برای دوستانی که ارسال پستی دارند
بیمه عمر رایگان برای فروشگاهای فعال سیستم به صورت ماهیانه و امکان بهره مندی از خدمات بازنشسنگی
پنل کاملا رایگان
عدم کسر کارمزد 3 درصد برگشتی ها و بازگرداندن آن به فروشنده سیستم
درصد ارسال شده سفارشات با توجه به میزان برگشتی کاربران حتی تا 90 درصد
کارمزد صفر درصد برای دوستانی که درصد ارسال شده نیاز ندارند و وصولی ها رو دریافت میکنند.
سیستم کاملا آنلاین و تغییر وضعیت لحظه ای سفارشات
پاساژ فروشگاهی جهت فروش محصولات شما (بعد از مدت کوتاهی تبلیغات پاساژ در سایتهای پربیننده جهت افزایش فروش آغاز میشود)
واریزی منظم 4 بار در ماه (واریزی درخواستی به نیاز کاربر در هر زمان)
محاسبه سفارشات توزیعی کاربران قبل از وصولی
سیستم کاملا شفاف بدون کسر یک ریال هزینه های بی مورد
گزارش گیری کامل از همه وضعیتها
و....
www.vipcod.com

جهت مشاهده پنل دمو درخواست بدید یوزر نیم و پسورد دمو براتون ارسال میشه

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
دوستانی که فروشگاه دارن که محصولاتشون از خودشونه ، یکم زمان ارسال اداره پست به سفارش دهنده زیاد نشده؟

khoshgoo75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا ما که تا حالا از این محصولات اینترنتی نخریدیم اطلاع خاصای هم درباره نخوه رساندن ان به دست مردم نداریم

polytrolly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون آقا میلاد
نگارش داینامیک سایت رو درست کردم ولی چون هنوز سر روش تحویل به جایی نرسیدم html ساده الان دارم.
این اولین تجربه سایت سازی من هست برای همین طراحی آن خوب نشده هر چند سعی کردم لاقل هارمونی رنگ زننده نداشته باشه و راحتم برای dial-up ی ها باز شه
چون الان فروش سایت به ماهی 100 تومن نرسیده هنوز یه دل دو دلم برای تحول و دریافت وجه درب منزل مشتری؟ به نظر شما الان با کمی تعداد محصولات و اینکه ماهی زیر 100 تومن فروش هست بعد از حدود 2 ماه ارزش داره این سیستم رو راه بندازیم؟ نظرت چیه؟

دوست عزیز ممنون از راهنمایی های شما
ما تولید کننده نرم افزار هستیم و بیشتر نرم افزار های ما کیلویی هست ماند بازی- نرم افزار و سایر چیزایی که تو هر مغازه ای پیدا می شه
برای همین از گذاشتن اونا تو سایت اجتناب کردیم؟ به نظر شما نرم افزارهای عمومی رو از طریق اینترنت میخرند؟
ولی خوشبختانه 2 تا محصول یونیک داریم که یکی دیگه هم به نام پرندگان شکاری ایران تو راهه که مختص به خودمون هست و در هیچ جای دیگه هم وجود نداره! چنین محصولاتی میتونه نکته قوت برای یه فروشگاه اینترنتی باشه؟ خوشحال می شم نظرت رو بدونم چون فکر کنم تجارب خوبی تو زمینه فروشگاه اینترنتی دارین!

متاسفانه حق با شماست
بسته های کوچک هم لااقل بین 90 تا 120 گرم وزن داره و هزینه ارسالش به احتساب پاکت ضربه گیر هر سری حدود 1500 تا 2200 تومن میشه. خیلی هزینه پست پیشتاز زیاده!!!!!
اگر در مورد معایب و مزایای قرار داد با بانک سامان توضیحات بیشتری بده ممنون میشم

واقعا ممنون من تجربه ی زیادی در این زمینه نداشتم و خیلی استفاده کردم

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
با سلام....میخواستم ببینم اگر کسی مثلا خود ما یک محصولی رو داشته باشیم و بخوایم به شهر دیگه ای ارسال کنیم که هزینه کالا رو اون شخص خریدار درب منزل تحویل بده باید چیکار کنیم؟!!در واقع مثلا من یک کالایی رو دارم میخوام بفرستم مشهد و خریدار برای این که از اصل بودن کالای من مطمئن بشه میخواد که درب منزل هزینه رو پرداخت کنه؟ًخوب وقتی اون مامور پست هزینه رو از طرف میگیره چجوری اون هزینه به حساب من فروشنده واریز میشه؟بعد از چقدر وقت هزینه ی ای که مامور پست گرفته از شخص خریدار به حساب من فروشنده واریز میشه!اگر مامور پست هزینه رو گرفت و به حساب من پول رو واریز نکرد باید چیکار کرد؟!ایا شرکت پست برای این کار کارمزدی هم برای خودش بر میداره یا نه..مراحل قانونی خاصی داره برای این کار یا نه!!.رفتم شرکت پست ازشون سوال کردم هیچی حالیشون نبود یکی گفت باید بری سایت بزنی و بری فلان شهر تاییدیه بگیری و بعد از کلی دنگ و فنگ این کار شدنی میشه!!!میخواستم ببینم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه چون من خودم تا حالا این کار رو انجام ندادم اطلاعی ندارم..با تشکر!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
با سلام....میخواستم ببینم اگر کسی مثلا خود ما یک محصولی رو داشته باشیم و بخوایم به شهر دیگه ای ارسال کنیم که هزینه کالا رو اون شخص خریدار درب منزل تحویل بده باید چیکار کنیم؟!!در واقع مثلا من یک کالایی رو دارم میخوام بفرستم مشهد و خریدار برای این که از اصل بودن کالای من مطمئن بشه میخواد که درب منزل هزینه رو پرداخت کنه؟ًخوب وقتی اون مامور پست هزینه رو از طرف میگیره چجوری اون هزینه به حساب من فروشنده واریز میشه؟بعد از چقدر وقت هزینه ی ای که مامور پست گرفته از شخص خریدار به حساب من فروشنده واریز میشه!اگر مامور پست هزینه رو گرفت و به حساب من پول رو واریز نکرد باید چیکار کرد؟!ایا شرکت پست برای این کار کارمزدی هم برای خودش بر میداره یا نه..مراحل قانونی خاصی داره برای این کار یا نه!!.رفتم شرکت پست ازشون سوال کردم هیچی حالیشون نبود یکی گفت باید بری سایت بزنی و بری فلان شهر تاییدیه بگیری و بعد از کلی دنگ و فنگ این کار شدنی میشه!!!میخواستم ببینم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه چون من خودم تا حالا این کار رو انجام ندادم اطلاعی ندارم..با تشکر!

یک سری شرکت های واسطه هستند که همین کار رو انجام میدن
شما با یکی از این شرکت ها قرارداد میبندید و پست پول ها رو به شرکت واسطه میده و شرکت واسطه هم به شما
به این شرکت های واسطه میگن cod - تبلیغات یکی از این شرکت ها هم الان بالای انجمن هست

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
یک سری شرکت های واسطه هستند که همین کار رو انجام میدن
شما با یکی از این شرکت ها قرارداد میبندید و پست پول ها رو به شرکت واسطه میده و شرکت واسطه هم به شما
به این شرکت های واسطه میگن cod - تبلیغات یکی از این شرکت ها هم الان بالای انجمن هست
میشه بیشتر توضیح بدید..یعنی دیگه نیازی نیست که بخوام با پست برم قراداد ببندم و سایت فروشگاهی بزنم و براش نماد بگیرم و.......!!دقیقا این شرکت های واسطه دقیقا چیکار میکنن؟!یعنی من مثلا یک محصولی رو دارم بخوام بفرستم به یه شهر دیگه باید به پست چی بگم؟؟من تبلیغات پاپ اپ مرورگرم رو حذف کردم...لطفا جواب این سوالام رو بدید و لینک همین شرکت رو هم که گفتید بدید بهم

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوستان
کسانی که فروش انلاین دارن و با سیستم پرداخت در محل توسط شرکتهای واسطه کار میکنن نظرشونو بگن کدومش از همه بهتره
هم درصد کمتر بگیره هم به موقع تسویه کنه و اینکه ایا کالای برگشتی هزینه پستش گرفته میشه؟
دوستان راهنمایی کنید

mahdaviclash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام اخیرا مدت زمان جابجایی و تحویل مرسولات توسط اداره پست خیلی زیاد شده جوری که پست سفارشی تهران به تهران ما ۸ روزه هنوز نرسیده دست مشتری

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
سلام به رفقا
دوستان یکی زحمت میکشه بگه تفاوت قرارداد بستن با خود پست با شرکت های پستی زیر مجموعه چیه؟؟
این سیستم هایی که هم سایت راه اندازی میکنن واسه طرف هم پنل پستی رو دارن چجوریه کارشون؟
در مورد فروشگاه سازا کدومشون از لحاظ سئو تو گوگل وضعیت بهتری دارن؟

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
سلام به رفقا
دوستان یکی زحمت میکشه بگه تفاوت قرارداد بستن با خود پست با شرکت های پستی زیر مجموعه چیه؟؟
این سیستم هایی که هم سایت راه اندازی میکنن واسه طرف هم پنل پستی رو دارن چجوریه کارشون؟
در مورد فروشگاه سازا کدومشون از لحاظ سئو تو گوگل وضعیت بهتری دارن؟
وقتی از شرکت های طرف قرارداد پست استفاده کنی یک سری مزایا دارد
مزایا :
اول اینکه خود پنل هزینه پست را حساب میکند و شما دردسر محاسبه هزینه پست نداری
میتوانی پرداخت در محل یا نقدی بذاری
دیگه درگیر باجه نیستی و معطل نمیش ، مثلا اگر 10 تا محصول داری خیل راحت مامور پست میاد ازت میگیره و کارمند اداره پست زحمتشو میکشه
معایب :
کالای شما یک کم دیرتر میرسه
پولت با تاخیر یک هفته ای گیرت میاد
باید کارمزد بدی به پنل 4 الی 3 درصد

در پایان استفاده از یک شرکت طرف قراداد پست توصیه میشود!
تجربیات من

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
وقتی از شرکت های طرف قرارداد پست استفاده کنی یک سری مزایا دارد
مزایا :
اول اینکه خود پنل هزینه پست را حساب میکند و شما دردسر محاسبه هزینه پست نداری
میتوانی پرداخت در محل یا نقدی بذاری
دیگه درگیر باجه نیستی و معطل نمیش ، مثلا اگر 10 تا محصول داری خیل راحت مامور پست میاد ازت میگیره و کارمند اداره پست زحمتشو میکشه
معایب :
کالای شما یک کم دیرتر میرسه
پولت با تاخیر یک هفته ای گیرت میاد
باید کارمزد بدی به پنل 4 الی 3 درصد

در پایان استفاده از یک شرکت طرف قراداد پست توصیه میشود!
تجربیات من

واقعا ممنون که پاسخ دادین.
من وارد یکی از شعبه های اداره پست شدم بهم لیست مدارک لازمه رو داد یه مقدارم در مورد پنل و اینها بهم توضیح داد.یعنی خود شرکت پست هم پنل داره.
بعد اومدم گفتم یه نگاهی به شاپکیپر بندازم اونجا هیچ مطلبی در مورد فعالیت خود پست نزدن و همه مطالب در رابطه با واسطه های پستی هست.
شما که زحمت کشیدی مزایای شرکت های طرف قرارداد پست رو گذاشتی یه اطلاعاتی هم از خود پست بذار برامون.
بعد این پنل های پستی رو چجوری میشه رو وبسایت هماهنگ کرد؟برای cms های مختلف برنامه نویسیشون انجام شده؟
دراخرم بگو خودت کدوم فروشگاه ساز و کدوم شرکت پستی رو توصیه میکنی!

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
واقعا ممنون که پاسخ دادین.
من وارد یکی از شعبه های اداره پست شدم بهم لیست مدارک لازمه رو داد یه مقدارم در مورد پنل و اینها بهم توضیح داد.یعنی خود شرکت پست هم پنل داره.
بعد اومدم گفتم یه نگاهی به شاپکیپر بندازم اونجا هیچ مطلبی در مورد فعالیت خود پست نزدن و همه مطالب در رابطه با واسطه های پستی هست.
شما که زحمت کشیدی مزایای شرکت های طرف قرارداد پست رو گذاشتی یه اطلاعاتی هم از خود پست بذار برامون.
بعد این پنل های پستی رو چجوری میشه رو وبسایت هماهنگ کرد؟برای cms های مختلف برنامه نویسیشون انجام شده؟
دراخرم بگو خودت کدوم فروشگاه ساز و کدوم شرکت پستی رو توصیه میکنی!
خب برای شهر ما رییس پست که همون اول کار شرکت های طرف قرارداد پست را معرفی کرد(یک جورایی حاضر نشد قرارداد مستقیم ببنده دیگه نمیدونم چرا) از اونجایی که استان فارس هستیم شرکت آسمان وب در شیراز را معرفی کرد. که البته شرکت خوبیه و بسار با ادب و مشتری مدار هستند پرداختی های منظم، ولی به نظر بنده پنل ساده ای دارند .
معمولا شرکت های طرف قراردا پست با تمامی CMS های موجود هماهنگ هستند جوملا دروپال وردپرس پرستاشاپ و الی ماشالله
اینکه که کدام شرکت بهترین هست نظرات مختلف و شخصیه هرکسی یک نظری دارد . بهتره شما هم بیشتر تحقیق کنید
درحال حاضر بنده از پنل شرکت فروتل استفاده میکنم و واقعا راضیم . خیلی امکاناتش قوی هست . پیشنهاد بنده هم شرکت فروتل هست هرچند که نظرات مختلف است و شما هم بیشتر تحقیق کنید.
موفق و موید باشید

بالا