برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
هزینه ارسال دیجی کالا کرده 20 هزار تومن با پست

من از 7 فروردین تا الان دارم این پیامو میبینم

به دلیل افزایش حجم سفارش‌‌ها در روزهای اخیر، همه بازه‌های زمانی ارسال در روزهای پیش رو رزرو شده است. در تلاش هستیم که ظرفیت ارسال را افزایش دهیم. از شکیبایی شما سپاس‌گزاریم.

به مرحله انتخاب زمان و هزینه سفارش اصلا نمیرسه ! هرچیزی ام انتخاب کرده بودیم قیمتش افزایش خورده یا داره از سبد خرید حذف و ناموجود میشه

بامیلو خدابیامرز پارسال همین موقعه ها بود نفسای اخرو می کشید , پوست انداخت شد اسنپ مارکت :D
حالا راهی که بامیلو توش شکست خورده رو دیجی کالا داره ادامه میده ! ببینیم با این روند به کجا میرسه , البته اگه سرمایه گذار نداشت خیلی زودتر از اینها به خاطره ها پیوسته بود
کم کم با ایجاد فروشگاه های تخصصی توی هر زمینه ای فکر میکنم دیجی کالا از دور خارج شه , نظارت کافی روی اجناس نداره
جنس تقلبی به مردن میدن فروشنده ها ! ما عکس فرستادیم که عطر تقلبی بهمون دادن تنها کاری که کرده اینه که محصول رو ناموجود کرده !
انقدر توی هر موضوعی گسترش داده زمینه فعالیت رو , توی هیچ زمینه ای تکمیل نیست , اجناس اساسی که ناموجود میشه دیگه معلوم نیست کی موجود میشه
بعضی اجناس قیمت هاش خیلی بیشتر از ارزش واقعی کالاس ! برای مثل یه جنس 220 هزار تومنی توی دیجی کالا 380 هزار تومن در حال فروشه ! با کدوم فاکتور ؟ با چه دلاری این اجناس به این قیمت محاسبه شده ؟ چند درصد سود ؟ داشتیم با دوستان حساب می کردیم دیدیم اگر جنس رو با دلار روز هم وارد میکردن و 20 درصد صود هم می کشیدن روش اون جنسی که گفتم مثلا میشد 285 هزار تومن نه 380 هزار تومن !
نمیدونم سامانه تعزیرات http://tazirat135.ir این مسائل رو پیگیری میکنه یا نه ! اما عملا این سایت درحال تخلفه ! گرانفروشی , کم فروشی , اجناس تقلبی ! به تازگی هم که احتکار ماسک و ...
بی قانونی باعث شده این سایت و امثال این سایت ها سر مردم کلاه بذارن و تقصییر رو گردن عوامل فروش بندازن !

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من از 7 فروردین تا الان دارم این پیامو میبینم

به مرحله انتخاب زمان و هزینه سفارش اصلا نمیرسه ! هرچیزی ام انتخاب کرده بودیم قیمتش افزایش خورده یا داره از سبد خرید حذف و ناموجود میشه

بامیلو خدابیامرز پارسال همین موقعه ها بود نفسای اخرو می کشید , پوست انداخت شد اسنپ مارکت :D
حالا راهی که بامیلو توش شکست خورده رو دیجی کالا داره ادامه میده ! ببینیم با این روند به کجا میرسه , البته اگه سرمایه گذار نداشت خیلی زودتر از اینها به خاطره ها پیوسته بود
کم کم با ایجاد فروشگاه های تخصصی توی هر زمینه ای فکر میکنم دیجی کالا از دور خارج شه , نظارت کافی روی اجناس نداره
جنس تقلبی به مردن میدن فروشنده ها ! ما عکس فرستادیم که عطر تقلبی بهمون دادن تنها کاری که کرده اینه که محصول رو ناموجود کرده !
انقدر توی هر موضوعی گسترش داده زمینه فعالیت رو , توی هیچ زمینه ای تکمیل نیست , اجناس اساسی که ناموجود میشه دیگه معلوم نیست کی موجود میشه
بعضی اجناس قیمت هاش خیلی بیشتر از ارزش واقعی کالاس ! برای مثل یه جنس 220 هزار تومنی توی دیجی کالا 380 هزار تومن در حال فروشه ! با کدوم فاکتور ؟ با چه دلاری این اجناس به این قیمت محاسبه شده ؟ چند درصد سود ؟ داشتیم با دوستان حساب می کردیم دیدیم اگر جنس رو با دلار روز هم وارد میکردن و 20 درصد صود هم می کشیدن روش اون جنسی که گفتم مثلا میشد 285 هزار تومن نه 380 هزار تومن !
نمیدونم سامانه تعزیرات http://tazirat135.ir این مسائل رو پیگیری میکنه یا نه ! اما عملا این سایت درحال تخلفه ! گرانفروشی , کم فروشی , اجناس تقلبی ! به تازگی هم که احتکار ماسک و ...
بی قانونی باعث شده این سایت و امثال این سایت ها سر مردم کلاه بذارن و تقصییر رو گردن عوامل فروش بندازن !

من خودم از سال ۸۷ اولین خریدمو کردم یه گوشی سونی اریکسون w200 خریدم از دیجی کالا
کلا بد شده دیجی سال ها و مثلا گوشی آک فرستاده باز کردیم دیدم پیام عاشقانه توشه ... یا تبلت خریدم خراب بود مرجوعی تا بازگشت پول نزدیک ۱ ماه شد و .....

بدبختی من محصولات پوستی میخرم که هیجان نیست فقط تو دیجی هست مثلا شامپو دالان ترکیه ای . یا صابون نمک دریا سالمارین و ....... هیجا نیست فقط دیجی داره
دارم سعی میکنم دیگه نخرم از دیجی

گفتی بامیلو . کلی ازش خرید کردم
خیلی راضی بودم
هیچوقت نشد دیرتر از ساعت ۱۰:۳۰ دم در خونمون باشه پیکش . هر چی خریدم راضی بودم
حتی یه بار گوشی خریدم اندروید اشتباهی تو سایت زده بود تو گوشی اندروید پایینتر بود
مشکل زنگ زدم گفتم . بعداً زنگ زدن کلی عذرخواهی کردن و فرداش تحویل گرفتن
پس فرداش پول کامل به حسابم ریختن

وقتی بامیلو رفت واقعا ناراحت شدم
درسته جنس بنحولم زیاد داشت
اما خیلی از لوازما خوب و قیمت پایین داشت

دیجی کالا که قیمتاش چند صد برابر بیرونه
الآنم همه مرجع قیمت دیجی کالا میدونن

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
من خودم از سال ۸۷ اولین خریدمو کردم یه گوشی سونی اریکسون w200 خریدم از دیجی کالا
کلا بد شده دیجی سال ها و مثلا گوشی آک فرستاده باز کردیم دیدم پیام عاشقانه توشه ... یا تبلت خریدم خراب بود مرجوعی تا بازگشت پول نزدیک ۱ ماه شد و .....

بدبختی من محصولات پوستی میخرم که هیجان نیست فقط تو دیجی هست مثلا شامپو دالان ترکیه ای . یا صابون نمک دریا سالمارین و ....... هیجا نیست فقط دیجی داره

خیلی راضی بودم
حتی یه بار گوشی خریدم اندروید اشتباهی تو سایت زده بود تو گوشی اندروید پایینتر بود

فروشنده های یه صنف , با هماهنگی توی دیجی کالا قیمت های از قبل تایین شده و گرون تر از قیمت اصلی بازار رو قرار میدن و شدن مرجع قیمت گذاری !
با اینکار هم دارن دیجی کالا رو خراب میکنن هم خودشون چند برابر سود میکنن ! طرف کالاشو گرونتر فروخت که سودش چند برابر میشه ! نفروخت مردم رو با قیمت اصلی و پایین تر میکشونه سمت پاساژ و بازار خودش ! این گران فروشیه ! مقصر به نظر من دیجی کالاس که نظارت نداره ! وگرنه مشتری نگاه نمیکنه که فروشنده جنس کیه ! دارن با اعتماد به دیجی کالا این محصول رو خرید میکنن

برای قرار دادن یک محصول در دیجی کالا , باید مشخص باشه منبع جنس کجاس و از کجا وارد شده ! که بر اساس قیمت تمام شده برای صاحب محصول , درصد سودی مشخص بشه

باید نظارتی وجود داشته باشه توسط تعزیرات یا هر مرجع ذیصلاح
برای مثال اگر جنسی با دلار 10 هزار تومن وارد شد و سود 20 درصد روی جنس کشیده شد 12 هزار تومن فروخته بشه ! نه اینکه هرکسی هر قیمتی دلش خواست ارائه بده , فروشنده درصدی که دیجی کالا برمیداره رو از جیب مردم برنداره ! از سود خودش پرداخت کنه

توی پست قبلیم توی این تاپیک گفتم که یه محصول رو دارن 160 هزار تومن حداقل ! گرون تر میفروشن
میخواستم اول به تعزیرات گزارش کنم ولی اول به خودشون پیام دادم که سوالم رو منتشر نکردن و بعدش دیدم که محصول رو برداشتن کلا !
خیلی از محصولات دیگه ام به همین صورت قیمت های غیرواقعی داره
مثلا لپ تاپ های چند سال پیش اروپا و کشور های عربی که دیگه خریدار نداره و به اصطلاح استوک هست رو ما داریم با قیمت روز اونها میخریم ! چندین مدل لپ تاپ توی دیجی کالا دیدم , توی بازار از 1 میلیون تا 4 میلیون اختلاف قیمت دیدم با دیجی کالا ! 4 میلیون سود روی یه لپ تاپ ؟ دیگه این سود نیست زورگیری سرگردنه س ! دلالی از تحریم نیست چیه پس ؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455

خیلی راضی بودم

متاسفانه تو ایران همه مثل همن !

فکرکنم دیجی هم لج کرده به خاطر کاری که صدا سیما کرد یکم اذیت میکنه این مدلی !!

روال به حالت عادی برگشته تقریبا و پست هم عادی کارمیکنه چرا سرویس دهی بد همچنان ؟!

---------

از یک سایت تقریبا بزرگ خرید کردم انلاین پرداخت کردم و زنگ زدن گفتن این یک قلم نیست ! گفتم اوکی برگشت بزنید باقی ارسال کنید

از 20اسفند تا الان منتظر برگشت وجه هستم !

اپراتور هم زنگ میزنم میگه 8نفر منتظر !

به نفر 1 میرسه قطع میشه تلفن !!

تیکت و پشتیبانی دیگه هم نداره

نزدیک به 200هزار فالوئر هم داره تو اینستاگرام !

همه مشتری های قبل ناراضی جواب نمیده

مشتری های جدید که سوال دارن سریع میگن دایرکت چک کنید !

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
هزینه ارسال دیجی کالا کرده 20 هزار تومن با پست

الان چک کردم سفارش که 12فروردین گفت به علت شلوغی نمیتونن برسن اماده ارسال

سفارشم 460تومان بود زد رایگان

ثبت که کردم !

اومدم تست کنم یک جنس دیگه انتخاب کردم 165 تومان زد هزینه پیک 9500تومان

--

یک سفارش 55تومانی هم تست کردم 9500بود
--
البته خودش گفته تا 20.000 محاسبه میشه پول پیک !

ولی نفهمیدم برچه اساس ؟

بالای200که رایگان شد !

بین 50تا 100 هم 9500بود!

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
در این زمینه اطلاعی ندارم ولی فکر نکنم فرقی داشته باشه , در هرصورت شما داری فعالیت اقتصادی انجام میدی و بابتش داری درآمد کسب میکنی
حالا خیلی مونده تا راه بیوفته, تا اونجا که ذهن کند من یاری میکنه این داستان پروانه کسب از سال 91-92 کلید خورد و اول در سایت اینماد تعبیه شده بود
در مرحله اول هم فقط زده بود به استان تهران تعلق میگیره و بقیه استان ها بعدا اعلام میشه , از اون موقع تا الان روند اینماد هزار مدل تغییر کرد ولی خبری از پروانه کسب نشد که نشد

الانم شما زیاد نگران نباش , بقول دامادمون تو این مملکت تا زمانی که یه نهاد یا دولت نیومده سراغت , تو بیخودی نر سراغشون ;)

نماد شده 175 هزار تومن !؟
:eek:

یادش بخیر زمانی که سایت زدیم اصلا نمادی وجود نداشت :D

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام.می خوام یه سایت فروش محصولات کشاورزی بزنم.
سوالم اینه که مثلا با کلمه خرید چای بیام صفحه اول گوگل ، سرچ بالایی خواهد داشت و در آمدم خوب خواهد بود؟
(بر فرض مثال همه چیز سایتم مثل تجربه کاری ورابط کاربری و.... خیلی از چیز هایدیگه سایتم خوب باشه)

اگر تجربه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

درود باید روی تولید محتوا کار کنید و از تکنیک قیف فروش و تبلیغ نویسی برای سایتتون استفاده کنید

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
برای پرستا چه هاستی از چه شرکتی پیشنهاد می کنید و یا خودتون استفاده می کنید؟

من از ایران سرور برای سایت لوازم جانبی با پرستا هاست خریدم برای خرید هاست حتما از شرکت های معتبر اقدام کنید ایران سرور یکی از قدیمی ها و خوش نام ها هست

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان
چه سایت فروشگاه ساز رو برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی پیشنهاد میکنید؟ و چرا؟

پشتیبانی سایت برام خیلی مهمه و اینکه کلایی که قسط فروشش رو دارم به صورت فیزیکی هست

سلام دوست عزیز قبل از طراحی سایت برای خودتون باید استراتژی ورود به بازار تعریف کنید دونستن فاکتور هایی مانند تعداد محصولات ،نوع محصولات،رقبای شما برای جواب دادن به این سوال مهمه اگر تعداد محصولاتتون بالا هست قطعا پرستاشاپ بهترین گزینه هست چون زیر ساخت لازم برای یک فروشگاه حرفه ای رو داره،فروشگاه لوازم جانبی زالان بنده با پرستاشاپ ایجاد شده میتونید نگاهی بندازید.

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
فروشگاه الان ندارم ولی قبلا خوب بود الانم دنبال راه اندازی فروشگاه فایل هستم.
فروشگاه جواب میده بستگی داره چطور جلو ببیریش هم فایل خوبه هم کالا اگه جنس داری فروشگاه کالا بزن البته رقابت هم زیاده فایل هم در چه زمینه ای هست؟؟؟

درود درصورتی که تولید کننده اصلی فایل و محتوا خودتون باشید جواب میده باید در یک زمینه تخصصی کار کنید تا بتونید در اون حوزه کسب و کار، خودتون رو متخصص جلوه بدید

modireideal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروشگاهی واقعا بی نظیر و خیلی ساده با کلی اطلاعات و دوره آموزشی که چندین میلیون قیمت دارن رو میشه گفت با 80 یا نود درصد تخفیت فروش میکنه.

پیشنهاد میکنم سری بزنید به این سایت!

مرسی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,990
با اکانت خودم چطور میتونم کد تخفیف دیجی کالا بگیرم؟ فقط برای اولین خرید نباشه و هر کسی بتونه استفاده کنه

modireideal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در رابطه با طراحی سایت و بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ به سایت مدیر ایده آل سر بزنید!

دوره های عباس منش
دوره های ژان بقوسیان(مدیرسبز)
دوره های ماهان تیموری
دوره های
مدیر وب

با حداقل قیمت در مقایسه با قیمت اصلی دوره ها...!

logo-1.png

www.modireideal.net
www.msapy.ir

مرسی بچه ها!

فایل های ضمیمه

• logos.jpg
    logos.jpg
    6.5 KB · نمایش ها: 0

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,990
دیجیکالا یه کد تخفیف میده ولی فقط برای اولین خریده!
کد تخفیف که بشه استفاده کرد و فقط برای اولین خرید نباشه چطور میشه گرفت؟
قبلا کد تخفیف عادی sms میزد الان هیچی فقط میشه کد تخفیف اولین خرید رو گرفت

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
دیجیکالا یه کد تخفیف میده ولی فقط برای اولین خریده!
کد تخفیف که بشه استفاده کرد و فقط برای اولین خرید نباشه چطور میشه گرفت؟
قبلا کد تخفیف عادی sms میزد الان هیچی فقط میشه کد تخفیف اولین خرید رو گرفت
کدم بده انقد کشیده روش که اگه نخری بهتره...

kamrantak.co

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرتون در مورد فروشگاه من چيه ؟
البته هنوز راه اندازي نشده و فروش شروع نشده
با ايران ماركت قرارداد بستم ولي مي ترسم دير دير تصفيه كنن از نظر مايه كم بيارم
ممنون ميشم نظرتون رو بگيد ةم چنين در مورد دومين هم نظر بديد
آدرس:http://www.bermoda.biz
به نظرتون تا يه مدت نقدي كار كنم بهتر نيست
دوستان ديگه به جز ميلاد هم نظر بدن
با تشكر
من دیدم ولی کلی نوشته ژاپنی اومد
http://kamrantak.ir/
به سایت ما هم سر بزنید

sonweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. کسی در مورد رتبه الکسای یک سایت چیزی میدونه؟معیار این رتبه چیه؟
یکی از دوستان برای سایتی کلی بک لینک ساخته ولی افزونه الکسا چند ماهی هست تغییر نکرده. علت چی هست؟ مخصوصا اینکه تعداد بک لینک های نشان داده شده در این افزونه تقریبا 3 ماهه بلاتغییره .

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
دوستان گروه تلگرامی هست که مخصوص فروشگاه داران اینترنتی باشه؟

بالا