برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
این مارکت سنتر خیلی گدا گشنست !

از سفارشات انصرافی هم پورسانت 5 درصدی خودش رو میگیره...هم میاد 700 تومن خدماتش رو کسر میکنه...بعد میگم چرا اینکارو میکنید...میگه خب کنسل نکنید پست کنید...میگم برگشت میخوره...میگه اینجوریه دیگه !!!
میگم برگشت بخوره شما که ضرر نمیکنی حق سی او دی رو میگیری دیگه...یه وقت از گشنگی نمیری !!!

واقعاً به پیسی خوردن...یه سری از بزرگای سیستمشون و فروشگاهای گنده سفارشاتشون رو کم کردن و بردن رو شرکتهای دیگه...اینا موندن یه سری از فروشگاهها که فروششون هزارتایی نیست !!!
کم کم دارن به وضعیت پرداخت دچار میشن !

در ضمن...من اطلاعاتی که خواسته بودن رو ندادم...همینجوری هم نخواهم داد.
الان شما زنگ بزنید بگید اطلاعات شخصی مدیرعامل رو میخوام میدن بهتون؟
من گفتم یه نامه رسمی بزنید من به همون جواب میدم...یا تو پنل بصورت عمومی بزنید...گفت که میخوام کار شما رو سریعتر راه بندازم...منم گفتم باش تا برات بفرستم!
همین مونده کار منو شما راه بندازی...اینا باز خواب دیدن...این اطلاعات رو میخوان چیکار کنن خدا میدونه !

کلاً این روزها به اینجور موارد حساس باشید.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212

از سفارشات انصرافی هم پورسانت 5 درصدی خودش رو میگیره...هم میاد 700 تومن خدماتش رو کسر میکنه...بعد میگم چرا اینکارو میکنید...میگه خب کنسل نکنید پست کنید...میگم برگشت میخوره...میگه اینجوریه دیگه !!!
میگم برگشت بخوره شما که ضرر نمیکنی حق سی او دی رو میگیری دیگه...یه وقت از گشنگی نمیری !!!

واقعاً به پیسی خوردن...یه سری از بزرگای سیستمشون و فروشگاهای گنده سفارشاتشون رو کم کردن و بردن رو شرکتهای دیگه...اینا موندن یه سری از فروشگاهها که فروششون هزارتایی نیست !!!

من گفتم یه نامه رسمی بزنید من به همون جواب میدم...یا تو پنل بصورت عمومی بزنید...گفت که میخوام کار شما رو سریعتر راه بندازم...منم گفتم باش تا برات بفرستم!
همین مونده کار منو شما راه بندازی...اینا باز خواب دیدن...این اطلاعات رو میخوان چیکار کنن خدا میدونه !

پول سفارشات انصرافی رو کدوم قسمت خدمات رو برمیدارن؟

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
راستی امروز از باجه بسته فرستادم
بازم پول پست گرون شده
سفارشی رو 1208 تومن میفرستادم شده 1668 تومن
پیشتاز رو 3200 تومن شده 4200 تومن

creative

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نیازی به هزینه 3-4 میلیونی برای فروشگاه نیست. خیلی از فروشگاه سازهای خوب هستند که با 300-400 تومن میتونید تهیه کنید و نهایتاً 100-200 تومن هم هزینه یه پوسته حرفه ای میشه.

چه فروشگاه سازی رو پیشنهاد میکنید؟ مثلا مارکت ساز خوبه؟ معتبره؟

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
پول سفارشات انصرافی رو کدوم قسمت خدمات رو برمیدارن؟

سفارشات انصرافی تبلیغاتی که خارج از سیستم تحویل مشتری داده میشه و پورسانت بازاریاب باید کسر بشه

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9
خداییش یکی تو این انجمن نیست که صاحب فروشگاه اینترنتی باشه و تجارب خودش رو با بقیه سهیم کنه!!!! اجب:eek:
من و تنها همکارم چند مدتیه که قصد داریم به جای اینکه نرم افزار هایی رو خودمون درست می کنیم و با 40-50 درصد تخفیف (که اونم بعضی ها کمشونه) در اختیار مغازه دار ها و مرکز پخشها قرار می دیم خودمون به صورت مستقیم به خریدار بدیم و کل سود هم بزاریم تو جیب نازنین خودمون! مگه جیب خودمون چشه!
برای همین من خودم یه فروشگاه ساده html درست کردم و چند تا محصول هم برای خالی نبودن عریضه گذاشتم کنار بقیه.
می خوام از دوستانی که فروشگاه دارن نظرشون رو بپرسم
ارزش داره وقت رو فروشگاه اینترنتی بزاریم؟ سودش به وقتی که صرف می شه می ارزه؟
چه راهکار هایی رای بالا بردن فروش و جذب مشتری دارین؟
مردونه صادقانه جواب بدین!

سلام. ببینین اول اینکه اینجا کلی فروشگاه اینترنتی دار هستش مثل خود من. من مدیر سایت !نیمارست! | خرید و فروش, حراجی آنلاین, کالایتان را هر چیزی که باشد کاملا رایگان به فروش بگذارید nimarest.com هستم. اگه یه سری به فروشگاه ما بزنین میبینین که فروشگاه ما نیست فروشگاه همه ست. دقیقا مثل ebay. اگه بخوای یه فروشگاه برا خودتون راه اندازی کنین کلی هزینه و دردسر داره... به جای این میتونین از فروشگاه ما استفاده کنین و برا خودتون با عضویت و فعال سازی فروشگاهتون یه فروشگاه با آدرس اختصاصی داشته باشین. اطلاعات بیشترو میتونین از تو سایتمون ببینین.
در مورد سودشم که بستگی به تبلیغاتتون داره که اگه بخواین یه فروشگاه خودتون راه اندازی کنین با برنامه نویسی و این چیزا چیزی حدود 5 ملیون براتون تموم میشه که اگه تبلیغات و این چیزارم حساب کنین حدودا 10 ملیون میشه که یه فروشگاه خوب راه اندازی کنین که دارای بهترین خدمات و بهترین هاتینگ باشه.

باز اگه سوالی هست در خدمتیم.

قابل توجه بقیه اگه میخواین درآمد خوبی داشته باشین پیغام خصوصی بفرستین.

با تشکر www.nimrest.com

hajamirahmad

Registered User
لایک‌ها
2
فروشگاه ساز های تحت وب یا وب سرویس دار ، گاهی ائقات خطا میده تو ثبت سفارشا...!!!

چرا؟

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4

تایید میشه...

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان فروشگاه دار به خصوص ایران مارکتی ها از هفته ی پیش تا به امروز سفارشات برگشتی بالا نرفته؟
سفارشو با پست سفارشی ارسال میکنم بعد چهار روز برگشت میزنند.اصلا خیلی وضع افتضاحی شده

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان فروشگاه دار به خصوص ایران مارکتی ها از هفته ی پیش تا به امروز سفارشات برگشتی بالا نرفته؟
سفارشو با پست سفارشی ارسال میکنم بعد چهار روز برگشت میزنند.اصلا خیلی وضع افتضاحی شده
ظاهرا همه سیستمها دچار رکود شدن و سفارشاتم برگشتیشون زیاد شده !
به نظر من پایین بودن کیفیت اجناس و دیر ارسال شدنشون خیلی تاثیر داره ...

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
ظاهرا همه سیستمها دچار رکود شدن و سفارشاتم برگشتیشون زیاد شده !
به نظر من پایین بودن کیفیت اجناس و دیر ارسال شدنشون خیلی تاثیر داره ...

هزینه پست
پیشتاز شده 6200 +700 تومن خدمات 7 تومن
اصلا به صرفه نیست

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
باید منتظر موند...شاید تعرفه پست هم مثل تعرفه موبایل که گرون شده بود دوباره به حالت قبل برگرده.
بقول وزیر وقتی کیفیت بالا نرفته و تغییری ایجاد نشده چه دلیلی داره از ملت پول بیشتر گرفته بشه.

تو مسئله پست یک مورد مهم اینه که خیلی از بزرگان دینی کشور که تو قم ساکن هستن اکثر کتب رو با پست میفرستن و همین باعث میشه سریع در مورد پست موضع بگیرن...انشالله که سریعتر قیمتها رو متعادلتر بکنن.

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
دوستان عزیز هم از لحاظ هزینه ای ارزش نداره و هم از لحاظ وقتی که میگذارین
با وجود این مسئله ارسال از طرق دیگه هم بصرفه نیست و مجبوریم بازم گردن پست باشیم
با یکی از مسئولان پست که صحبت میکردم میگفتن دلیل برگشت خیلی زیاد پستهای سفارشی تشویق به ارسال از طریق پیشتاز و ویژه هست
خیلی از باجه ها دیگه پست سفارشی ندارن و بعضیاشونم دارن پیشتاز رو هم برمیدارن
دلیلشم اینه که راضی به سود کم نیستن و میخوان سود بیشتری نصیبشون بشه

kaveh_safavi

Registered User
لایک‌ها
30
سلام

یه سوال داشتم
راه اندازی اولیه ( طراحی فروشگاه و پوسته ) یه فروشگاه شبیه digikala تقریبا چقدر هزینه میبره؟

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
سلام

یه سوال داشتم
راه اندازی اولیه ( طراحی فروشگاه و پوسته ) یه فروشگاه شبیه digikala تقریبا چقدر هزینه میبره؟

با همون امکانات و یا فقط گرافیکش مثل اون باشه؟

بالا