برگزیده های پرشین تولز

گوشی نوکیا N70 ٠

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
عليرضا جان ! چرا با اين دو عيبي كه بالا براش گفتي ( نداشتن AF و كندي قابل لمس ) بازم پيشنهادت N70 هست ؟!! :blink::blink:

ببخشيد كه من زياد دارم سوال ميپرسم ! :blush:
الان با اينايي كه گفتي من بين W810 و N70 گير كردم ! :wacko: ميشه معايب w810 رو هم بگي ؟!! ;)

هر گوشی ای با هر قيمتی معايبی داره // با توجه به بودجه N70 بهترين گزينه هست بين سيمبينهای نوکيا
واقعا پيشنهاد بهتری بين گوشيهای نوکيا نمیشه // داشت تا 300.000 مواردی مثل :

5300
5500 ( اگر گرونتر نشده باشه )
6680
6681
6630
6670
7610

رو میتونی تهيه کنی ( از نوکیا ) که باز به نظر'م N70 ارزش بيشتری داره.

W810 عيب آنچنان مطرحی نداره ولی نسبت به N70 صفحه نمايش کوچکتری داره
و البته در درجه اول بايد تصميم بگيری که سيستم عامل سيمبين نياز'ت هست يا نه (!؟)
با توجه به اینکه الان K750 داری / W810 موارد آنچنان جديدی به'ت نمیده // فقط از نظر بخش موسيقی تکميل شده // يعنی آپشنهای موسيقی ، دکمه های مخصوص ، EarPhone عالی ، مموری 512 مگ که این موارد رو K750 نداره // وگرنه ساير موار تفاوت آنچنانی نداره

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
1- دوربین 2 یا 3.2 مگا پیکسل همراه با فلش و AF
2- صدای صاف و عالی
3- کاملاً موزیکال با پخش موزیک عالی
4- دارا بودن مموری بالا یا با ساپورت مموری بالا ( در حدود یه گیگ )
5- LCD شفاف و با کیفیت
6- دارای جاوا

و البته از این موارد همرو K750 داره (!!) // يک راه حل هم فلش کردن K750 به W800 هست و خريد يک EarPhone اريجينال سری W که روی هم 25.000 هم نمیشه

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
هر گوشی ای با هر قيمتی معايبی داره

W810 عيب آنچنان مطرحی نداره ولی نسبت به N70 صفحه نمايش کوچکتری داره

با توجه به اینکه الان K750 داری / W810 موارد آنچنان جديدی به'ت نمیده // فقط از نظر بخش موسيقی تکميل شده // يعنی آپشنهای موسيقی ، دکمه های مخصوص ، EarPhone عالی ، مموری 512 مگ که این موارد رو K750 نداره // وگرنه ساير موار تفاوت آنچنانی نداره

صداي موزيك K750 كمي ضعيف بود و حتي به صداي W700 هم نميرسيد ... K750 دوربين خيلي عاليي داشت اما كيبرد بددست ! :(

و البته از این موارد همرو K750 داره (!!) // يک راه حل هم فلش کردن K750 به W800 هست و خريد يک EarPhone اريجينال سری W که روی هم 25.000 هم نمیشه

درسته كه همه گزينه ها رو K750 داشت ولي معايبش اينا رو كم رنگ ميكرد ! :( ... فكر كنم بهترين گزينه همون نظر شما باشه ... همون N70 !

من شنيدم كه كليدهاي سري N خيلي فانتزي و سست هستند و كليد ها كيبرد گوشي ممكنه كنده بشن به نظر شما اين حقيقت داره ؟!! :blink::blink:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من شنيدم كه كليدهاي سري N خيلي فانتزي و سست هستند و كليد ها كيبرد گوشي ممكنه كنده بشن به نظر شما اين حقيقت داره ؟!!

این مورد در عمل برای هرکسی متفاوت هست
ولی برای من کيپد N70 نسبتا راحت و مناسب هست

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ببخشيد كه زياد سوال پرسيدم !

يه سوال خيلي ناشيانه ! :blush: سيستم عامل سيمبين ... جاوا رو هم داره يا نه ؟!!! يعني نرم افزارهاي جاوا روي گوشي هاي داراي سيستم عامل اجرا ميشن يا نه ؟!! ;)

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سيستم عامل سيمبين ... جاوا رو هم داره يا نه ؟!!! يعني نرم افزارهاي جاوا روي گوشي هاي داراي سيستم عامل اجرا ميشن يا نه ؟!!
همه ی سیستم عامل دار ها لزوما جاوا ندارن ولی نوکیاها دارن.

On Parole

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میون کلام دوستان از مدیر گرامی چند تا سوال داشتم

1.قیمت N70 موزیک و معمولی هر کدوم با گارانتی و بی گارانتی چنده ؟
2. اینکه می گن مثلآ N70 آلمانیش هم هست آیا کیفیتش با فنلاندی فرق می کنه ؟
چرا قیمتش خیلی کمتر هست باتوجه به اینکه نیروی کار در آلمان گرونتر از فنلاند هست
واقعآ آلمانی هست ؟

متشکر

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان عزيز ! از راهنماييهاي شما خيلي خيلي ممنونم ! :) ببخشيد كه زياده گويي كردم ! :blush:

از شما دوستان ( بخصوص عليرضا و امين ) كه براي جواب دادن به سوالات من وقت گذاشتيد تشكر ميكنم و اميدوارم كه هميشه در زندگي موفق باشيد ...

شب خوش ! ;)

On Parole

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
محمود جان بابا شما که با این حرفت در تاپیک رو تخته کردی !
بابا من سوال پرسیده بودما !

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دوستان عزيز ! از راهنماييهاي شما خيلي خيلي ممنونم ! ببخشيد كه زياده گويي كردم !

از شما دوستان ( بخصوص عليرضا و امين ) كه براي جواب دادن به سوالات من وقت گذاشتيد تشكر ميكنم و اميدوارم كه هميشه در زندگي موفق باشيد ...

شب خوش !
11553.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
صداي موزيك K750 كمي ضعيف بود و حتي به صداي W700 هم نميرسيد ... K750 دوربين خيلي عاليي داشت اما كيبرد بددست !

معلومه صداش نباید هم برسه...الکی دبلیو 700 حرف دبلیو رو یدک نمیکشه که!!!!....در مورد کیبرد هم والا شما اولین نفری هستی که از کیبرد ک750 ناراضی هستی....البته هر کس یه جور راحته!!!

من شنيدم كه كليدهاي سري N خيلي فانتزي و سست هستند و كليد ها كيبرد گوشي ممكنه كنده بشن به نظر شما اين حقيقت داره ؟!!

اشتباه شنیدی...حداقل در مورد ن70 اشتباه شنیدی....ولی یکی اینجا بود یه زمانی میگفت یک ن73 داشتم جوی استیکش کنده شده !!!!

با توجه به مواردی که ذکر کردین ن70 برای شما گزینه مناسبیه!!!!...منتها نسبت به ک750 دوربین ضعیفتری داره!!!!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

واقعآ آلمانی هست ؟

متشکر

آقا من فقط از علیرضا و امین تشکر کردم ... اگه علیرضا بیاد به سوالاتت جواب میده ! ;)

یکی بیاد جواب سوالای On Parole رو بده ! :)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

واقعآ آلمانی هست ؟

متشکر

1: N70 معمولی گارانتی اتصالات نزديک 385.000 و گارانتی ایرافون +285.000- ولی گارانتی متفرقه ساخت آلمان هم نزديک به قيمت ایرافون هست ( حدود 280.000 ) و متفرقه فنلاندی نزديک به 310.000
قيمت دقيق ME هم ندارم ولی مدتی پيش ديدم برچسب خورده 390.000 بدون گارانتی ( احتمالا الان شرايط'ش عوض شده )
170.gif

2: علت کمتر بودن قيمت'ش رو نمیدونم
298.gif

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
علیرضا جان ! N70 فارسی هم داره ؟!! ( تایپ فارسی ، منو فارسی یا کیبرد فارسی ) !

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
]..در مورد کیبرد هم والا شما اولین نفری هستی که از کیبرد ک750 ناراضی هستی....البته هر کس یه جور راحته!!!

اشتباه شنیدی...حداقل در مورد ن70 اشتباه شنیدی....ولی یکی اینجا بود یه زمانی میگفت یک ن73 داشتم جوی استیکش کنده شده !!!![/I]
کیبرد K750 خیلی جمع و جوره ... و کلیدهاش هم کوچکیه ! :( دو تا اس ام اس باهاش تایپ کنی انگشتات حس خوشی ندارند ! :happy: من از چند نفر هم شنیدم که کیبرد K750 خوش دست نیست ! ;)

من گفتم سری N دقیقاً نمی دونم کدومشون بود ........ دو تا از دوستای دوستم داشتند که کلیدهای سمت چپ و راست بالایی افتاده بود ! :wacko:

ممنون از اطلاعاتی که بهم دادی ! ;)

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
N70 هایی که فریمور کشور های عربی روشون نصب شده فکر می کنم همه شون عربی داشته باشن. الان هم اکثرا همین جورین و کیبرد عربی هم دارن. منو فارسی هم یه شرکتی تو نمایشگاه نرم افزار که حدود 1 ماه پیش برگزار شد برای N70 منوی فارسی زده بود که برنامه شو می فروخت فکر کنم. یه می نی سی دی هم بهم داد ولی یادم رفت ببینم توش چیه الانم گمش کردم. یحتمل نسخه ی Trial همون برنامه بوده :)

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
N70 هایی که فریمور کشور های عربی روشون نصب شده فکر می کنم همه شون عربی داشته باشن. الان هم اکثرا همین جورین و کیبرد عربی هم دارن. منو فارسی هم یه شرکتی تو نمایشگاه نرم افزار که حدود 1 ماه پیش برگزار شد برای N70 منوی فارسی زده بود که برنامه شو می فروخت فکر کنم. یه می نی سی دی هم بهم داد ولی یادم رفت ببینم توش چیه الانم گمش کردم. یحتمل نسخه ی Trial همون برنامه بوده :)

امین جان ! بابت اطلاعات ممنونم ! مرسی ... :)

On Parole

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
متشکر بابت اطلاعات !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
کیبرد K750 خیلی جمع و جوره ... و کلیدهاش هم کوچکیه ! دو تا اس ام اس باهاش تایپ کنی انگشتات حس خوشی ندارند ! من از چند نفر هم شنیدم که کیبرد K750 خوش دست نیست !

من گفتم سری N دقیقاً نمی دونم کدومشون بود ........ دو تا از دوستای دوستم داشتند که کلیدهای سمت چپ و راست بالایی افتاده بود !

ممنون از اطلاعاتی که بهم دادی !

البته این نظر شماست.....بستگی به سایز انگشتان و دست هم داره...به نظر من اگر میخواست دگمه هاش بزرگتر از این باشه دیگه گوشی ابعاد به این کوچکی رو نداشت و عرض گوشی زیاد میشد!!!!

تحقیق کن ببین کدوم مدلهای ان بوده که همچین اتفاقهایی واسش افتاده!!!

خواهش قابلی نداشت!!!

بالا