برگزیده های پرشین تولز

گوشی نوکیا N70 ٠

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
1. برنامه ی Smart Movie Converter رو روی pc نصب کن. این اکثر فرمت های ویدیویی رو میگیره و به فرمت AVI به رزولوشن صفحه ی گوشی انتخابی شما تبدیل می کنه. بعد برنامه ی Smart Movie رو روی گوشی نصب کن و اون فایل با فرمت AVI رو باهاش باز کن.
2. به صورت دیفالت 3gp و mp4
خيلي ممنون

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چجور آماری کمکی از دست من بر می آد یا برم ؟

شما نوکیا N70 داری ؟!

من میخوام بدونم سرعتش در چه حدیه ؟!! ( کنده یا متوسطه )

حجم و وزنش اذیت نمیکنه ؟

صدای آهنگش وقتی با MP3/ACC Player آهنگ گوش میکنی از صدای W810 بیشتره یا نه ؟

عمر باطریش چقدره ! ( یعنی هر چند روزی یه بار نیاز به شارژ کامل پیدا میکنه ؟ )

کیفیت عکسش در چه حدیه ؟! اگه عکس باش گرفتی اینجا بذار !

بعد کلاً گوشی خوش دستی هست یا نه ؟! ;)

Abolfazl2006_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما نوکیا N70 داری ؟!

من میخوام بدونم سرعتش در چه حدیه ؟!! ( کنده یا متوسطه )

حجم و وزنش اذیت نمیکنه ؟

صدای آهنگش وقتی با MP3/ACC Player آهنگ گوش میکنی از صدای W810 بیشتره یا نه ؟

عمر باطریش چقدره ! ( یعنی هر چند روزی یه بار نیاز به شارژ کامل پیدا میکنه ؟ )

کیفیت عکسش در چه حدیه ؟! اگه عکس باش گرفتی اینجا بذار !

بعد کلاً گوشی خوش دستی هست یا نه ؟! ;)

من مدتيه اين گوشي را دارم و اگر قابل بدونيد نظرم را ميگم
1.سرعتش بايد بگم كه واقعا نا اميد كننده است و خيلي كنده لا اقل در مقايسه با 6630 كه قبلا داشتم و همينطور n73 كه تست كردم
2. اگه قبلا هم با گوشي نوكيا كار كرده باشيد وزنش طبيعيه براتون
3.تا حالا تست نكردم ولي صداش قابل قبوله
4.باتريش براي من كه بيشتر اس ام اس ميدم بايد هر 2 روز شارز بشه ولي در كل باتري دوام خوبي نداره در اين گوشي
5.كيفيت عكساش خوبيه (نميگم عاليه) و من را راضي كرده و چند تا از عكس هاي كه براتون گرفتم اينجا ميزارم و در ضمن فيلم برداري حوبي داره و ميشه اون را تمام صفحه در pc ديد و خوب عمل ميكنه
6. به نظرم حوش دسته و باهاش مشكلي ندارم جوي استيكش مناسبه و در اين يك سال و نيمي كه دارم اين گوشي را ايرادي پيدا نكرده

نمونه تصاوير گرفته شده با n70
:
http://i19.tinypic.com/67698jc.jpg

http://i7.tinypic.com/6gmktb7.jpg

http://i14.tinypic.com/4um60wj.jpg

http://i13.tinypic.com/4yttfew.jpg

http://i11.tinypic.com/6fkepmg.jpg

http://i14.tinypic.com/54n6qmx.jpg

http://i8.tinypic.com/61xu7fq.jpg

مقايسه دو عكس گرفته شده با N70 و 3250
اولي n70 دومي 3250
http://i17.tinypic.com/4pwv2au.jpg

http://i16.tinypic.com/5250nmh.jpg

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من مدتيه اين گوشي را دارم و اگر قابل بدونيد نظرم را ميگم
1.سرعتش بايد بگم كه واقعا نا اميد كننده است و خيلي كنده لا اقل در مقايسه با 6630 كه قبلا داشتم و همينطور n73 كه تست كردم
2. اگه قبلا هم با گوشي نوكيا كار كرده باشيد وزنش طبيعيه براتون
3.تا حالا تست نكردم ولي صداش قابل قبوله
4.باتريش براي من كه بيشتر اس ام اس ميدم بايد هر 2 روز شارز بشه ولي در كل باتري دوام خوبي نداره در اين گوشي
5.كيفيت عكساش خوبيه (نميگم عاليه) و من را راضي كرده و چند تا از عكس هاي كه براتون گرفتم اينجا ميزارم و در ضمن فيلم برداري حوبي داره و ميشه اون را تمام صفحه در pc ديد و خوب عمل ميكنه
6. به نظرم حوش دسته و باهاش مشكلي ندارم جوي استيكش مناسبه و در اين يك سال و نيمي كه دارم اين گوشي را ايرادي پيدا نكرده

http://i17.tinypic.com/4pwv2au.jpg

http://i16.tinypic.com/5250nmh.jpg

خیلی ممنونم ... دوست عزیز میخواستم بدونم شما N70 معمولی داری یا ME ؟

- سرعتش که متوسط هست
- حجم و وزنش یه مقدار اذیت می کنه ( یه جیب گشاد می خواهد :D )
ولی خوش دست هست و کار با صفحه کلیدش راحت هست
- صدای آهنگش رو مقایسه نکردم با این گوشی که می گید
- اگه زیاد باش کار کنی 2 روز یه بار شارژ باید بشه
- کیفیت هم به صورت زیر هست
عکس در روز :
http://i8.tinypic.com/66d2s85.jpg
عکس در شب :
http://i17.tinypic.com/6f99jm1.jpg

مرسی دوست عزیز ! شما هم N70 معمولی داری یا ME ؟

Abolfazl2006_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ! اقا من چندتا سوال پیرامون ان 70 دارم که نتونستم جوابشو پیدا کنم !!

اولا اینکه برخی از بازی های سری60 رو وقتی میریزه فقط نصف بازی تو صفحا است که نمیدونم مشکل از چیه ؟!

دوما پایین منو های روی دسکتاپش یه کلندر است که کارهای یه تقویم و یاد آوری رو انجام میده !!! من نمیخام این کلندر روی صفحه باشه !! آیا امکان هاید کردنش هست یا نه !!!

آخرین سوالم در مورد کاور دوربین عقب است !! من میخام مثلا دکمه قرمز رو بزنم از این کاور یه صدای تیک میاد ، آیا این عادی و یا ممکن شکسته باشه !!؟:blink:

-==-=-=-=-=-=-=-=-=

چون تاپیک ل پیرامون ان 70 بود اینجا مطرح کردم ؛ امیدوارم جوابی بگیرم !:f34r:

محـمود

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی با اینکه N70 سرعت پایینی داره ولی صدای اسپیکرش خیلی خوبه ! :)

معلوم نیست سرعت پایینش به هنگ کردن هم منجر میشه یا نه ؟!! :blink: :wacko::wacko:

محـمود

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Nokia N70

آنچه در بسته ی خريداري شده ی شما موجود است :

- گوشي موبايل

- كابل USB

- كارت حافظه 64 مگا بايتي كوچك (RS-DV-MMC) به همراه تبديل به كارت حافظه ی MMC معمولی

- هدست استريو

- دفترچه راهنما

- CD برنامه

تقريباً مي توان گفت كه توليد گوشي ها بر مبناي پلت فرم سری 60 به يك موضوع اصلي و محوري در توليدات شركت نوكيا تبديل شده است و نوکیا به همراه اين گوشي ها امكاناتي نظير دوربين هاي ديجيتال قوي و تكنولوژي WI-FI و ظرفيت بالاي حافظه و همچنين صفحات نمايشگر با وضوح بالا را ارائه نموده است . نكته ديگر اين كه مي توان گفت توليد گوشي بر مبناي سري 60 نسبت به گوشي هاي سري 40 پيشي گرفته است .

از توليدات موفق نوكيا مي توان به گوشي هاي 6680 و 6630 اشاره كرد ، و بعد از آن نوكيا با ارائه گوشي هاي سري N توانست نبض بازار را در دست بگيرد . از جمله تفاوت هاي N70 با 6680 مي توان به وجود دوربين 2مگا پيكسلي و كيفيت فيلمبرداري بهتر ، وجود راديو FM و استفاده از نرم افزارهاي جديد سري 60 از مدل N70 اشاره كرد . همچنين N70 لاغر تر از 6680مي باشد و نسبت به آن از نظر ظاهري جذاب تر است .

نوكيا N70 را مي توان يك مدل پيشرفته و جهش يافته 6630 ناميد كه هر دو از يك سخت افزار بهره مي برند و از نظر طراحي ظاهري ، گوشي N70 را مي توان در كنار گوشي هاي 3230 و 6680 ، يكي از برترين مدل هاي نوكيا دانست كه مورد استقبال عمومي قرار گرفته اند .

صفحه كليد N70 نسبت به 6680 تغييرات فراواني كرده است . به عنوان مثال مي توان به كوچكتر شدن صفحه كليد اشاره نمود كه به همين دليل کلید كليه اعداد هم كوچكتر شده اند و رنگ زمينه كليد ها هم آبي است . همچنين مي توان به اندازه كليد هاي كمكي اشاره كرد كه حدودا نسبت به كليدهاي كمكي در مدل 6680 يك چهارم شده اند . دكمه هاي منو Menu و C هم كوچكتر شده اند و دكمه ی Pencil نیز به سمت چپ گوشي منتقل شده است .

درباره دكمه هاي جهت دار مي توان گفت كه در بعضي مواقع دكمه وسط به درستي كار نمي كند و هنگامي كه دكمه وسط را فشار مي دهيم بعضي مواقع به اشتباه يكي از جهت ها ی دیگر انتخاب مي شود .

ابعاد گوشي 108.8x53x21.8 ميلي متر مي باشند و وزن گوشي 126 گرم است ، قرار دادن گوشي در جيب شلوار مشكلي بوجود نخواهد آورد ، ولي اگر گوشي را در جيب پيراهن خود بگذاريد حتما وزن زياد آن شما را اذیت خواهد کرد . در كل گوشي به نظر يك گوشي مردانه مي آيد و از نظر ظاهري جذاب به نظر مي رسد .

كليد تنظيم صداي مكالمه در اين گوشي وجود ندارد و دكمه خاموش و روشن به همراه محل Speaker در بالاي گوشي جای دارند و محل قرار گيري كارت حافظه در سمت راست گوشي قرار دارد همچنين قابليت تعويض فوري كارت حافظه هم توسط گوشي پشتيباني مي شود .

بخش اتصالات جانبي گوشي همانند اكثر گوشي هاي نوكيا در زیر آن قرار دارد و اندازه قسمت اتصال شارژر به گوشي همانند دیگر گوشی های سری N كمي كوچك شده است . همانند تمام گوشي هاي سري N نوكيا كيفيت صداي گوشي بد به نظر نمي رسد .

گوش كردن موزيك به شرطي كه صداي آن را تا آخرين حد بالا ببريد جالب است . شما می توانید از هدست استریوی موجود در بسته ی گوشی برای گوش کردن به موسیقی استفاده نمائید .

اندازه صفحه نمايشگر 208x176 پيكسل بوده و صفحه نمايشگر دقيقا مشابه گوشي هاي 6681 و 6680 مي باشد .

چراغ زمينه گوشي توسط سنسوری كه در آن قرار گرفته است به طور خودكار روشن مي شود .

باطري گوشي از نوع Li-Ion BL-5C,900 mAh بوده كه در حالت آماده باش 11 روز كار مي كند و تا 3 ساعت و نيم ميتوان با آن صحبت كرد . اين گوشي حدود يك روز و نيم با شرايط 30 دقيقه مكالمه و گرفتن 25 عكس بدون فلاش و حدود يك ساعت استفاده از بقيه كارآيي ها و بولوتوث روشن كار مي كند . شارژ كامل گوشي يك ساعت و ربع به طول مي انجامد و در كل مي توان گفت كه باتري اين گوشي کمی ضعيف مي باشد .

همانند تمامي گوشي هاي سري N ، مدل N70 هم بر اساس سري 60 ویرایش 2 طراحي شده است .

صفحه نمايشگر اين گوشي قابليت تطبيق با رزولوشن هاي 176x260 ، 208x208 ، 3240x320 ، 352x416 پيكسل را نيز دارد .

يكي از نقاط قوت گوشي راديوي FM فوق العاده قوي آن مي باشد كه از سيستم Auto tuning عالي بهره مي برد و Stereo مي باشد.

و در نهایت :

صداي زنگ گوشي بسيار خوب است و مي توانيد از فرمت های MIDI از نوع 64 پولی فونیک ، AMR , WAV , MP3 , ACC براي صداي زنگ گوشي استفاده نمائيد .

لرزاننده گوشي نيز در سطح معمول مي باشد .

مي توان گفت كه N70 بهترين Smartphone بدون صفحه (لمسي) touchscreen است و در اين زمينه بي رقيب مي باشد .

در اين جدول مي توانيد مقايسه چند گوشي برتر نوكيا را مشاهده كنيد . (تست جاوا)

دوربين 2 مگا پيكسلي گوشي N70

نيمه دوم سال 2005 ميلادي را مي توان به گوشي هايي با دوربين 2Mega Pixel نسبت داد . به كارگيري شركت هاي توليد كننده تلفن همراه از دوربين هاي با كيفيت بالا سبب استقبال بيشتري از محصولات آنها شده است و البته گراني نسبي اين محصولات نيز به همين علت است . لازم به ذكر است كه اين دوربين ها براي كاربران غير حرفه اي بسيار مناسب مي باشد .

البته دوربين گوشي N70 نسبت به دوربين گوشي N90 ، Sony Ericsson K750i كمي ضعيف تر مي باشد ولي مي توان گفت بعد از اين دو مدل در جاي سوم ايستاده است ، در جای اول هم می توان گفت N90 می باشد .

از امتيازات N70 مي توان به وجود درب لغزنده بر روي آن اشاره كرد كه از كثيف شدن و احيانا صدمه ديدن لنز دوربين محافظت مي كند و با اشاره انگشت شما پائين و بالا مي رود و از اين لحاظ مي توان آن را شبيه به گوشي 6680 معرفي كرد . با پائين آوردن درب لغزنده دوربين به صورت خودكار فعال شده و آماده عكس برداري مي گردد . حداكثر رزولوشن عكس برداري 1200×1600 مي باشد كه با ضرب در هم 1920000پيكسل مي شود كه به عبارتي ، همان 1.92 مگا پيكسلي كه مي توان آن را 2 مگا پيكسلي خواند .

شما در اين مدل نمي توانيد اندازه رزولوشن را خودتان تعيين كنيد ولي مي توان به انتخاب يكي از 3 گزينه زير به انتخاب خود نزديك شويد .

1- حالت Print (دو مگا پيكسلي يعني 1600x1200)

2- حالت E-mail ( هشت دهم مگا پيكسلي يعني 640x480)

3- حالت MMS (سه دهم مگا پيكسلي يعني 240x180)

بعد از فشار دادن دكمه براي عكس برداري ذخيره كردن عكس حدود 3 الي 4 ثانيه طول مي كشد كه همانند مدل 6680مي باشد . همچنين حالت هاي عكس برداري 6 عكس پشت سر هم و عكس برداري با تاخير 10 و 20 و 30 ثانيه (براي عكس برداري از خودتان) هم وجود دارد .

همچنين مي توانيد براي عكس برداري از هريك از تنظيمات زير استفاده كنيد :

1- خود کار (Automatic)

2- دستی (User defined setting)

3- پرتره (Portrait)

4- حالت Landscape براي عكس برداري از مناظر دور و با فلاش خاموش

5- حالت شب

6- حالت ورزشي (براي عكس برداري از حركات سريع)

فلاش دوربين هم در چهار حالت زیر کار می کند :

1- خودكار يا اتوماتيك

2- ضد قرمزي چشم افراد در عكس (Anti red-eyes)

3- اجباري (يعني هميشه روشن)

4- خاموش

افكت هاي روي نرم افزار عكاسي عبارتند از Negative , Sepia , Black & White , که می توانید از هر کدام به صورت مجزا استفاده نمایید .

حداكثر زوم دوربين 20X و به صورت ديجيتالي مي باشد كه در زوم 20X عملا دوربين كارآيي ندارد . تمامي اطلاعات عكس برداري ، در هنگام عكاسي در صفحه نمايش ، مشاهده مي شوند ؛ اعم از حالت فلاش ، تعداد عكس هايي كه مي توانيد در حافظه ذخيره كنيد و رزولوشن عكس .

با فشار دادن دكمه بالا مي توانيد زوم دوربين و با فشار دادن دكمه چپ تنظيمات فلاش را تغییر دهید .

كيفيت عكس در نور روز جالب به نظر مي رسد و وقتي كه عكس ها را به كامپيوتر تان منتقل مي كنيد قطعا احساس خوبي خواهيد داشت و حتما به دنبال چاپ كردن آنها خواهيد رفت !

حداكثر فاصله موثر فلاش دوربين 1.5 متر مي باشد كه بهتر است از گزينه ضد قرمزي چشم افراد در عكس هم استفاده كنيد تا به عكس دلخواه خود برسيد .

همچنين يك دوربين VGA هم بر روي گوشي وجود دارد كه براي برقراري ارتباط تصويري مي باشد

فيلمبرداري با N70

كيفيت فيلمبرداري در مقايسه با مدل 6680 به صورت قابل توجهي تغيير كرده است . حداكثر رزولوشن در مدل N70 ، 352x288 پيكسل است كه در مدل 6680 ، 176x144 پيكسل بود . كيفيت ذخيره سازي MPEG4 مي باشد و براي رزولوشن هاي پائين تر 3GP مي باشد .

در كل مي توان گفت كه دوربين مدل N70 قابل قبول بوده و از عكس برداري با آن احساس خوشايندي خواهيد داشت .

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
علیرضا جان ! من شنیدم که صدای N70 موزیک ادیشن خیلی بلندتر و بهتر از N70 معمولیه ! درسته ؟!

و یه سوال دیگه اینکه تفاوت N73 با N70 به غیر از موارد ظاهری که همه میدونند ( دوربین ، مموری و ... ) در چه چیزهایی هست ؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
علیرضا جان ! من شنیدم که صدای N70 موزیک ادیشن خیلی بلندتر و بهتر از N70 معمولیه ! درسته ؟!

و یه سوال دیگه اینکه تفاوت N73 با N70 به غیر از موارد ظاهری که همه میدونند ( دوربین ، مموری و ... ) در چه چیزهایی هست ؟

راستش من N70 ME رو تست نکردم ولی 1 ، 2 تا از دوستان اینجا ME دارن که میتونن کمک کنن
307.gif

يک سری تفاوت اصلی بين N73 و N70 که روی کاغذ هم پيدا 'ست مثل دوربين 3.2 در مقابل 2 ، سيمبين 9.1 ( 3rd ) در مقابل 8.1 / باتری نسبتا مناسب تر
298.gif
N73
موارد ديگه اسپيکر قويتر N73 / صفحه نمايش بزرگتر و با کيفيت تر / از نظر سرعت هم تقريبا شبيه به هم هستن ( البته N73 رو با مموری تقلبی استفاده میکردم )
302.gif

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کسی اینجا نوکیا N70 ME داره ؟!!! :blink:

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
من تا چندی پیش گوشی 6670 داشتم ولی خب از بخت خوب ما اون رو دزدیدند....!

حالا می خوام برم n70 بگیرم : (چند سوال )
1- می خوام بدونم در مقایسه با اون 6670 تفاوت ها و کیفیت های بهتر احساس میشه یا تو همون مایه هاست؟

2- خیلی جاها گفتند سرعت پایین گوشی - این یعنی د حد اعصاب خورد کردن؟ در مقایسه با اون گوشی قدیمی 6670 هم پایینه؟

3- الان قیمتش حدودا چنده؟ یکجا میگه 258 / یکجا 290 و آیا اصولا با گارانتی بگیرم بهتره یا نه؟ چون دیدم اکثر گارانتی ها فرمالیته است و این قدر عیب و ایراد می گیرند که مجبود شی خودت پول بدی - که البته اگر بدون گارانتی بگیرم یقینا 20 تومنی از قیمتش کم میشه و به نفعمه از لحاظ مالی

4- جدیدا صحبت گوشی های تقلبی و آلمانی و چینی به گوشم خورده؟ از کجا سریع بفهمم که گوشی n70 ای که دارم می خرم آلمانی یا چینی نیست و فنلاندیه؟ (راه سریع؟)

5- در کل n70 انتخاب بهتره یا n71-72 که کمتر ازشون صحبت میشه و خب توی کاتالوگ های موبایل هم کمتر به چشم می خورند؟!

بسیار ممنونم

بالا