برگزیده های پرشین تولز

گوشی نوکیا N70 ٠

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
شد ولی خب کاش نقش این اعداد رو توضیح میدادین . اگه می شه یه کم کاملتر توضیح بدید منظور از اون اعداد پس چیه؟
اون اعداد نشون دهنده ی رزولوشن صفحه یعنی تعداد پیکسل هایی که در طول و عرض صفحه قرار گرفتن هستن و هیچ ربطی به اندازه ی صفحه ندارن ! هر چقدر تعداد پیکسل ها تو صفحه زیادتر باشه و سایز کوچکتر باشه باعث میشه که فشردگی پیکسل ها بیشتر بشه و فاصله ی اونها از هم کم بشه، به عبارتی چگالی پیکسل ها (!) بیشتر بشه. در نتیجه کیفیت صفحه بالاتر میره. مثلا N70 و N80 هر دو صفحه ی 35 در 41 میلیمتری دارن ولی رزولوشن N70، 176 x 208 pixels و رزولوشن N80، 352 x 416 pixels است ! اگه به این دو صفحه نگاه کنی مثلا پیکسل های N70 رو از 5 سانتیمتری و پیکسل های N80 رو از 1 سانتیمتری میتونی واضح ببینی. پس صفحه ی N80 یک دست تر و با کیفیت تره.

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
اون اعداد نشون دهنده ی رزولوشن صفحه یعنی تعداد پیکسل هایی که در طول و عرض صفحه قرار گرفتن هستن و هیچ ربطی به اندازه ی صفحه ندارن ! هر چقدر تعداد پیکسل ها تو صفحه زیادتر باشه و سایز کوچکتر باشه باعث میشه که فشردگی پیکسل ها بیشتر بشه و فاصله ی اونها از هم کم بشه، به عبارتی چگالی پیکسل ها (!) بیشتر بشه. در نتیجه کیفیت صفحه بالاتر میره. مثلا N70 و N80 هر دو صفحه ی 35 در 41 میلیمتری دارن ولی رزولوشن N70، 176 x 208 pixels و رزولوشن N80، 352 x 416 pixels است ! اگه به این دو صفحه نگاه کنی مثلا پیکسل های N70 رو از 5 سانتیمتری و پیکسل های N80 رو از 1 سانتیمتری میتونی واضح ببینی. پس صفحه ی N80 یک دست تر و با کیفیت تره.

یعنی یه چیزی مثل همون شاخص dot Per inch که توی مانیتورها مطرحه ...
ممنون از جهالت بیرون اومدم :lol:

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یه گوشی N90 یکی از دوستان داشت ... اینقدر هنگ و کند کار میکرد که آدم جرئت نمیکنه بره نوکیا بخره ! :( ما رو باش که میخواستیم N70 بخریم ! :wacko: گوش فقط سونی اریکسون بخری یکی مثل W810 که چند تا گوشی سری N نوکیا رو تو جیبش میزاره ! :D :happy:

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه گوشی N90 یکی از دوستان داشت ... اینقدر هنگ و کند کار میکرد که آدم جرئت نمیکنه بره نوکیا بخره ! :( ما رو باش که میخواستیم N70 بخریم ! :wacko: گوش فقط سونی اریکسون بخری یکی مثل W810 که چند تا گوشی سری N نوکیا رو تو جیبش میزاره ! :D :happy:
=========================================================

فکر کنم بهتره N73 رو از این موضوع جدا کنید ، اما از نظر هنگ گوشی ، این واقعا یه افتضاح برا نوکیا است که تا کی میخواد اینجوری پیش بره خدا میدونه !!!:blink::blink::f34r:

تایید میشه !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
فکر کنم بهتره N73 رو از این موضوع جدا کنید ، اما از نظر هنگ گوشی ، این واقعا یه افتضاح برا نوکیا است که تا کی میخواد اینجوری پیش بره خدا میدونه !

همونطور که قبلا هم گفتم هنگ کردن منحصر به نوکیا نیست که اینجوری میگید!!!!...خوب وقتی شما سیمبین رو گوشی دارین طبیعتا هم سرعت پایینتره هم میزان هنگ کردن گوشی!!!...به نظر من نمیشه این موضوع رو فقط به نوکیا نسبت داد!!!

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همونطور که قبلا هم گفتم هنگ کردن منحصر به نوکیا نیست که اینجوری میگید!!!!...خوب وقتی شما سیمبین رو گوشی دارین طبیعتا هم سرعت پایینتره هم میزان هنگ کردن گوشی!!!...به نظر من نمیشه این موضوع رو فقط به نوکیا نسبت داد!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بببین رفیق حرف شما کاملا درسته !! اما نظر شخصی من اینه که نوکیا (که از همه بیشتر سیمبین کاره) باید برا خودش یه فکری کنه !! شما سونی اریکسون نگاه کنی تنوع تو کارش زیاده به همین خاطره اگه سیمبین میزنه کنارش 2 تا جاوا هم داره !!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی باز این یه نظر شخصی که نوکیا به جای اینکه 5 مگا بزنه یه فکری به حال این هنگ بکنه بهتره !! حال آدمو هنگاش به هم میزنه !!!!

:puke:

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من الان ان70 دارم و بابام ان73 !! شاید برا شما خنده دار باشه اما ان73 خیلی هنگی تر از ان70 !!!:blush:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من الان ان70 دارم و بابام ان73 !! شاید برا شما خنده دار باشه اما ان73 خیلی هنگی تر از ان70 !!!

اینطور مقایسه درست نیست!!!!....ممکنه حجم اطلاعات روی گوشی پدرتون بیشتر بوده!!!....اگر در شرایط یکسان مقایسه کنید مطمئنا از ن73 نتیجه بهتری خواهید گرفت!!!!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
شما سونی اریکسون نگاه کنی تنوع تو کارش زیاده به همین خاطره اگه سیمبین میزنه کنارش 2 تا جاوا هم داره !!!
مگه نوکیا کم جاوا داره؟ امسال که چند گوشی مختلف جاوا با دوربین 3.2 و اتوفوکوس، چند تا از این نازکا، چند تا مخصوص موزیک، چند تا با فیلمبرداری VGA و ... معرفی کرد. پارسال هم 7390 رو داشت.

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه نوکیا کم جاوا داره؟ امسال که چند گوشی مختلف جاوا با دوربین 3.2 و اتوفوکوس، چند تا از این نازکا، چند تا مخصوص موزیک، چند تا با فیلمبرداری VGA و ... معرفی کرد. پارسال هم 7390 رو داشت.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به ارایز :)دی) بنده توجه نکردی !! من نگفتم که کم میزنه ! من گفتم تنوع تو کار سونی بیشتر نسبت به نوکیا !!! به نظر شما جاوا کدوم بیشتر میزنه !!! نوکیا یا سونی اریکسون (( البته من خودم طرفدار پر پا قرص نوکیا هستم !!)):blush:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
پيرامون تاپيک " Nokia N70 " گفت و گو کنيد

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینطور مقایسه درست نیست!!!!....ممکنه حجم اطلاعات روی گوشی پدرتون بیشتر بوده!!!....اگر در شرایط یکسان مقایسه کنید مطمئنا از ن73 نتیجه بهتری خواهید گرفت!!!!
=================================================================

دقیقا مشکل تو همین نقطه است !!

من جفت گوشی رو فرمت کامل کرده بودم !! اصلا به نظر خوده من که بابام از گوشیش به جز sms,call استفاده دیگه ای نمیکنه ، با توجه به اینکه من نه تنها از این امکانات بلکه به موزیک ، عکس ، GPRS ،mms..... ، استفاده میکنم !! این واقعا عجیبه که اینجوری بود !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------

شما تجربه شخصی کردین !؟:f34r:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من تاپيك N70 نديدم پس سوالم رو همينجا مي پرسم.
يكي از دوستام زنگ زده و ميگه كه گوشي n70 خريدم و ميخوام فيلم هايي رو كه روي vcd دارم بريزم روي گوشي. چطور بايد تبديلش كرد؟

حالا ميخواستم خواهش كنم اگه جواب هر كدوم از سوال هاي زير رو مي دونيد، پاسخ بديد:

1- اگه نرم افزاري سراغ داريد كه خودتون تست كرديد و از عملكرد مطلوب اون مطمئن هستيد معرفي كنيد. (براي تبديل فيلم هايvcd به فرمت قابل پخش با n70)

2- گوشي هاي n70 فيلم ها رو با چه پسوندي پخش مي كنند؟

3- از بين نرم افزارهاي موجود در سي دي خود گوشي يا سي دي King 2007 هيچ كدوم هست كه اين تبديل رو انجام بده؟ اگه نيست لينك دانلود نرم افزار خوبي رو سراغ داريد؟

با تشكر فراوان

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اینجا کسی نوکیا N70 نداره که بیاد یکم آمار بده ؟!!! :blink:

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تاپيك N70 نديدم پس سوالم رو همينجا مي پرسم.
يكي از دوستام زنگ زده و ميگه كه گوشي n70 خريدم و ميخوام فيلم هايي رو كه روي vcd دارم بريزم روي گوشي. چطور بايد تبديلش كرد؟

حالا ميخواستم خواهش كنم اگه جواب هر كدوم از سوال هاي زير رو مي دونيد، پاسخ بديد:

1- اگه نرم افزاري سراغ داريد كه خودتون تست كرديد و از عملكرد مطلوب اون مطمئن هستيد معرفي كنيد. (براي تبديل فيلم هايvcd به فرمت قابل پخش با n70)

3- از بين نرم افزارهاي موجود در سي دي خود گوشي يا سي دي King 2007 هيچ كدوم هست كه اين تبديل رو انجام بده؟ اگه نيست لينك دانلود نرم افزار خوبي رو سراغ داريد؟

با تشكر فراوان

====================================================================================

1- من یه نرم افزار قبلا ( اوایل که زوق داشتم) استفاده میکردم به اسم Im3glog

یه برنامه دیگه به نام WinAVI MP4 Converterd هست که نمیدونم به درد میخوره یا نه !!:f34r:

2- احتمال 99% mp4 (ولی دقیق نمیدونم)

3_تو سی دی خود گوشی چیزه به درد بخوری نیست ! منم کینگ ندارم ولی حتما توش یه چیزایی هست !!
البته اگه برنامه های پی اس پی برای تبدیل ویدئو هم گیر بیاری بد نیست کارتو راه میندازه !!!

اما در مورد لینک چیزی ندیرم ! ولی به سایت gallery.mobile9.com هم سر بزنی بد نیست بهتره تو قسمته سافتوارد مخصوص سری60 بری !!!

===========================================================

البته میتونی از همین سایت برنامه مخصوص DIvx رو دانلود کنی و فیلم ها رو هم به Divx تبدیل کنید تا بتونی با او برنامه پخش کنی !!
من خودم زیاد این کارو نمیکردم // حالشو نداشتم////// این تمامه راهنمایی های من بود شاید به درد بخوره !!

================================================================

ولی بهترین کار اینه که Divx رو دانلود کنی و فیلم رو هم با یهرط ببینی !!!

موفق باشی:blink:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
====================================================================================

یه برنامه دیگه به نام WinAVI MP4 Converterd هست که نمیدونم به درد میخوره یا نه !!:f34r:

3_تو سی دی خود گوشی چیزه به درد بخوری نیست ! منم کینگ ندارم ولی حتما توش یه چیزایی هست !!
البته اگه برنامه های پی اس پی برای تبدیل ویدئو هم گیر بیاری بد نیست کارتو راه میندازه !!!

اما در مورد لینک چیزی ندیرم ! ولی به سایت gallery.mobile9.com هم سر بزنی بد نیست بهتره تو قسمته سافتوارد مخصوص سری60 بری !!!

البته میتونی از همین سایت برنامه مخصوص DIvx رو دانلود کنی و فیلم ها رو هم به Divx تبدیل کنید تا بتونی با او برنامه پخش کنی !!
من خودم زیاد این کارو نمیکردم // حالشو نداشتم////// این تمامه راهنمایی های من بود شاید به درد بخوره !!

سلام خيلي ممنون
راهنمايي ها خيل موثر بود. ولي هنوز جواب مهم ترين سوالم رو نگرفتم:
ميشه لطفاً يه نفر (با اطمينان) بگه كه پسوند فايل هاي ويدئويي گوشي هاي N70 چيه؟

با تشكر

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25

سلام خيلي ممنون
راهنمايي ها خيل موثر بود. ولي هنوز جواب مهم ترين سوالم رو نگرفتم:
ميشه لطفاً يه نفر (با اطمينان) بگه كه پسوند فايل هاي ويدئويي گوشي هاي N70 چيه؟

با تشكر

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7

1. برنامه ی Smart Movie Converter رو روی pc نصب کن. این اکثر فرمت های ویدیویی رو میگیره و به فرمت AVI به رزولوشن صفحه ی گوشی انتخابی شما تبدیل می کنه. بعد برنامه ی Smart Movie رو روی گوشی نصب کن و اون فایل با فرمت AVI رو باهاش باز کن.
2. به صورت دیفالت 3gp و mp4

بالا