برگزیده های پرشین تولز

یارانه ها ؛ آخرین اخبار و مباحث

xms

Registered User
لایک‌ها
387
معاون پارلماني رئيس جمهور:
اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها مشکل تورم را به طور اساسی حل می کند
معاون پارلمانی رئیس جمهوری: با اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها مشکل تورم به طور اساسی حل می شود ؛ایجاد عدالت، رفع تبعیض و شفاف سازی در مسایل اقتصادی از جمله آثار مثبت اجرای این قانون است؛ باید نسبت به افراد و جریانهایی که می خواهند در جریان این قانون به کشور ضربه بزنند هوشیار باشیم تا جلوی افرادی که قصد بزرگ نمایی مشکلات و یا ابهام آفرینی دارند گرفته شود
معاون پارلمانی رئیس جمهوری: با اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها مشکل تورم به طور اساسی حل می شود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ،حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی معاون پارلمانی رئیس جمهوری در نشست شورای اداری استان سمنان ضمن بیان این مطلب افزود :دولت در اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها به مردم و طرح خود اطمینان کامل دارد و مجلس نیز از اجرای این قانون حمایت می کند
وی در ادامه افزود :در دوماه اخیر و با اجرای برخی از مراحل این قانون اطمینان دولت به اجرای این قانون بیشتر شده است.
وی با هشدار به افراد و جریانهایی که قصد شبهه افکنی و ابهام آفرینی در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها دارند گفت: برخی افراد و جریانها قصد دارند در این شرایط با شبهه افکنی و ابهام آفرینی سوء استفاده های اقتصادی و یا سیاسی نمایند.
وی ایجاد عدالت، رفع تبعیض و شفاف سازی در مسایل اقتصادی را از جمله آثاربسیار مثبت قانون هدفمندسازی یارانه ها در اقتصاد کشورخواند.
میرتاج الدینی با بیان اینکه ریشه های تورم در کشور باید خشکانده شود گفت: اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها مشکل تورم را به طور اساسی حل می کند.
معاون رییس جمهوری با اشاره به اثرات انتظاری تورم ناشی از این قانون تصریح کرد: از دوره اثرات انتظاری تورم عبور کرده ایم و در این ایام تورم نیز سیر نزولی داشته و از 26 درصد سال قبل در دو سه ماهه اخیر به زیر 10 درصد کاهش یافته است.
وی گفت: با برنامه هایی که دولت اتخاذ کرده جلوی آثار روانی تورم نیز گرفته می شود و باید نسبت به افراد و جریانهایی که می خواهند در جریان این قانون به کشور ضربه بزنند هوشیار باشیم تا جلوی افرادی که قصد بزرگ نمایی مشکلات و یا ابهام آفرینی دارند گرفته شود.
میرتاج الدینی با اشاره به مصرف بی رویه انرژی در ایران و مقایسه آن با سایر کشورها گفت: با پرداخت نقدی یارانه ها استانها و مناطق محروم کشور از اثرات آن بیشتر برخوردار می شوند و عدالت نیز همین است.
وی به مقایسه استفاده دهک های مختلف از یارانه انرژی پرداخت و افزود: دهکهای بالای جامعه بیشترین نفع را در نحوه کنونی پرداخت یارانه ها می برند به طوریکه در مورد بنزین میزان استفاده دهک دهم از یارانه بنزین 22 برابر دهک اول جامعه است.
وی گفت: سهم دهک اول از یارانه بنزین 5/1 درصد و دهک دهم 34 درصد است و در مجموع یارانه حاملهای انرژی سهم دهکهای بالا 5/5 برابر دهک اول است.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: در هیچ کجای دنیا به مصرف انرژی یارانه تعلق نمی گیرد.

xms

Registered User
لایک‌ها
387
تاریخ انتشار :17/8/1389 - 15:48:0

مديرعامل سازمان هدفمندي يارانه ها؛
یارانه نقدی‌سرپرستان‌خانوارخوزستان و هرمزگان، ساعت 24 امشب
با پرداخت یارانه نقدی این چهار استان ، تعداد استان هایی که یارانه نقدی به حساب آنها واریز شده است به 26 استان می رسد .

یارانه نقدی استان های لرستان و مرکزی دیشب به حساب سرپرستان خانوار متقاضی واریز شد و تا ساعت 24 امشب نیز یارانه نقدی سرپرستان خانوار استان های خوزستان و هرمزگان واریز می شود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت رفاه و تامین اجتماعی، مبلغ یارانه نقدی علی الحساب 81 هزار تومان به ازاء هر نفر ، تا ساعت 24 امشب در حساب سرپرستان خانوار استان های خوزستان و هرمزگان واریز خواهد شد.
با پرداخت یارانه نقدی این چهار استان ، تعداد استان هایی که یارانه نقدی به حساب آنها واریز شده است به 26 استان می رسد .
بهروزمرادی مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها با اعلام این خبر افزود : واریز یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار متقاضی در سراسر کشور مراحل پایانی خود را می گذراند و سرپرستان خانوار چهار استان باقی مانده نیز بر اساس برنامه تنظیمی مبلغ یارانه نقدی علی الحساب را در حساب هایشان مشاهده خواهند کرد.
سرپرستان خانوار متقاضی در استانهای تهران ، زنجان، سمنان و کرمانشاه در روزهای آینده و با اعلام رسمی سازمان هدفمند سازی یارانه ها از زمان واریز یارانه نقدی خود و خانواده شان مطلع خواهند شد

Last edited:

xX_boy

Registered User
لایک‌ها
70
کی این طرح اجرا میشه تا ما پولومن رو بردارین(کل تاپیک رو نخوندم)آخه می خوام از عراق یه سانتافه بیاریم تا باهاش مسافر کسی کنیم!

xms

Registered User
لایک‌ها
387
[quote="Mohammad";3159271]شایعه بود![/quote]

نه شایعه نیست فعلاً بیشتر از 6تا نمیدن خود فرزین گفت .
بعدها شاید سال دیگه به بیشتر از 6 تایی ها هم بدهند.:lol:

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
نه شایعه نیست فعلاً بیشتر از 6تا نمیدن خود فرزین گفت .
بعدها شاید سال دیگه به بیشتر از 6 تایی ها هم بدهند.:lol:

دیروز داشتم میرفتم کلاس تو تاکسی رادیو رو گوش میدادم ، این شایعه رو تکذیب کردند :دی
یاد این تایپیک افتادم :D

xms

Registered User
لایک‌ها
387
[quote="Mohammad";3159621]دیروز داشتم میرفتم کلاس تو تاکسی رادیو رو گوش میدادم ، این شایعه رو تکذیب کردند :دی
یاد این تایپیک افتادم :D[/quote]

منبع من معتبره دیشب خود بهروز مرادی گفت. تو برنامه شبکه سه بود مجریش هم رضا صفدری بود
اسم برنامه نمی دونم چی بود.:p

xms

Registered User
لایک‌ها
387
سخنگوي طرح تحول اقتصادي:
يارانه همه خانوارها در كشور تا فردا به حساب هايشان واريز مي شود
شهرري - سخنگوي طرح تحول اقتصادي گفت: يارانه همه خانوارها در سراسر كشور تا روز پنجشنبه به حساب هاي آنان واريز مي شود.
به گزارش ايرنا، 'محمدرضا فرزين' روز چهارشنبه در جمع مديران شهرستان ري افزود: دراين مرحله به حساب هر فرد 810 هزار ريال واريز مي شود.
وي ادامه داد: بعد از اين مرحله بايد اطمينان حاصل شود كه تمام افرادي كه ثبت نام كرده اند پول به حساب هايشان واريز شده باشد.
سخنگوي طرح تحول اقتصادي گفت: جاي نگراني براي اجراي اين طرح به هيچ عنوان وجود ندارد و دولت با اقتدار اين طرح را اجرا مي كند.
وي، قانون هدفمند كردن يارانه ها را از طرحهاي ملي ذكر كرد و اظهار داشت: اجراي اين قانون آرزوي 30 ساله كارشناسان بوده و بايد به سلامت آن را اجرا كرد.
معاون اقتصادي وزارت امور اقتصادي و دارايي همچنين از مديران خواست به مردم در خصوص اجراي اين قانون آرامش و اطمينان بدهند.
وي با بيان اينكه دولت براي اجراي بخشهاي مختلف اين قانون برنامه ريزي مناسبي دارد افزود: اگر در مواردي اطلاع رساني نمي شود به دليل جلوگيري از سوء استفاده هاي افراد سودجو است. ك/2
/688/1600/ 684

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
منبع من معتبره دیشب خود بهروز مرادی گفت. تو برنامه شبکه سه بود مجریش هم رضا صفدری بود
اسم برنامه نمی دونم چی بود.:p

گیر دادی ها :eek: ، میگم میگیرند بگو چشم ، حالا شما میخوای نگیری نگیر :دی

خانوارهای 6 نفر به بالا هم به هر تعداد که باشند یارانه می گیرند

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
میگم یکی مثل ما که شماره حساب رو وارد کرده ولی به حسابش چیزی نیومده و احتمال اشتباه از طرف ما بیشتر هست باشد چیکار کنه؟؟؟! وقت دیگه ای هم گزاشتن که کسی شماره حساب وارد نکرده وارد کنه؟؟؟ احتمالا شماره حساب ما وارد نشده!
وقت دوباره هست؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
میگم یکی مثل ما که شماره حساب رو وارد کرده ولی به حسابش چیزی نیومده و احتمال اشتباه از طرف ما بیشتر هست باشد چیکار کنه؟؟؟! وقت دیگه ای هم گزاشتن که کسی شماره حساب وارد نکرده وارد کنه؟؟؟ احتمالا شماره حساب ما وارد نشده!
وقت دوباره هست؟

آذرماه اصلاح شماره حساب یا شماره حساب
البته هنوز هم سایت http://refahi.ir
باز هست.

HAM3D_73

Registered User
لایک‌ها
0
وقت دوباره هست؟
اگه شماره حساب زدین که باید حتما به حسابتون واریز شده باشه.
اگرم نزدید که باید به گفتهی دوستمون عمل کنید!

xms

Registered User
لایک‌ها
387
مديرعامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها اعلام كرد:‌ با پرداخت يارانه نقدي استان‌هاي زنجان و كرمانشاه كه تا ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار متقاضي آنها واريز خواهد شد، تعداد استان‌هاي واريز يارانه نقدي به 28 استان مي‌رسد.

به گزارش ايسنا، بهروز مرادي افزود: سرپرستان خانوار متقاضي دريافت يارانه در استان‌هاي زنجان و كرمانشاه تا ساعت 24 امشب منتظر باشند تا يارانه نقدي علي‌الحساب 81 هزار تومان به ازاي هر نفر از افراد خانواده‌شان به حساب آنها پرداخت شود.

وي با بيان اين كه واريز نقدي يارانه‌ها بر اساس برنامه تنظيمي و به صورت دقيق صورت گرفته است، افزود: با پرداخت يارانه نقدي سرپرستان متقاضي در سه استان باقيمانده واريز نقدي يارانه‌ها در سراسر كشور با موفقيت پايان مي‌يابد.

مرادي اجراي مرحله نخست قانون هدفمندسازي يارانه‌ها را بسيار موفق خواند و تصريح كرد: مردم بايد منتظر باشند تا چگونگي اجراي مراحل بعد به صورت رسمي اعلام شود.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
وقت دوباره هست؟

داداش مگه به حساب کسه دیگه ای چیزی اومده؟
به حساب من یک عدد اومد به فاصله یک ثانیه بعدش همون عدد اعلام شد که مسدود هست.
این به زبون خودمون یعنی کشک .
یک بار بچه که بودم به بابام گفتم برام دوچرخه بخر . گفت فردا.
فردا که اومد گفتم دوچرخه خریدی. گفت آره. گفتم کوش؟ گفت تو مغازست . گفتم چرا مغازه؟ گفت آخه پولشو ندادم یارو گفت هر وقت اومدی پولشو دادی میدم ببریش.
حالا حکایت همین یارانه هاست. هر وقت بانک پولشو گرفت به شما هم میده.
ترجمه لاتی : برو بابا حال نداریم!
مثال عینی : دولت بزرگترین بدهکار به تامین اجتماعی با 19000 میلیارد تومان
لینک مثال عینی : http://www.fararu.com/vdcaymny.49nem15kk4.html
ضرب المثل : یه قرون بده آش به همین خیال باش

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
داداش مگه به حساب کسه دیگه ای چیزی اومده؟
به حساب من یک عدد اومد به فاصله یک ثانیه بعدش همون عدد اعلام شد که مسدود هست.
این به زبون خودمون یعنی کشک .
یک بار بچه که بودم به بابام گفتم برام دوچرخه بخر . گفت فردا.
فردا که اومد گفتم دوچرخه خریدی. گفت آره. گفتم کوش؟ گفت تو مغازست . گفتم چرا مغازه؟ گفت آخه پولشو ندادم یارو گفت هر وقت اومدی پولشو دادی میدم ببریش.
حالا حکایت همین یارانه هاست. هر وقت بانک پولشو گرفت به شما هم میده.
ترجمه لاتی : برو بابا حال نداریم!
مثال عینی : دولت بزرگترین بدهکار به تامین اجتماعی با 19000 میلیارد تومان
لینک مثال عینی : http://www.fararu.com/vdcaymny.49nem15kk4.html
ضرب المثل : یه قرون بده آش به همین خیال باش

تکبیر!:happy:

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
بی شرفا از این یارانه هم مالیات کم کردن. 90 هزار تومن بوده برای 3 ماه که 9 هزار تومنش رو بابت 3 درصد ارزش افزوده کسر کردن. من تعجب می کنم که تا قبل از این کسی نفهمیده.

xms

Registered User
لایک‌ها
387
تاریخ انتشار :20/8/1389 - 14:50:0

واريز يارانه نقدي علي الحساب امشب پايان مي يابد؛
واریز یارانه نقدی استان های تهران، ‌البرز و سمنان تا ساعت 24 امشب
مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها بار دیگر اعلام کرد : به افرادی که نتوانسته اند فرم اطلاعات اقتصادی خانوار پر کنند، آذر ماه دوباره این فرصت داده خواهد شد

با واریز یارانه نقدی علی الحساب به حساب سرپرستان خانوار متقاضی استان های تهران ،‌البرز و سمنان تا ساعت 24 امشب ، واریز یارانه نقدی علی الحساب 81 هزار تومانی به ازاء هر نفر، در سراسر کشور امشب پایان می یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت رفاه و تامین اجتماعی ، این سه استان آخرین استان هایی هستند که در این مرحله یارانه نقدی علی الحساب به حساب سرپرستان خانوار متقاضی آنها واریز می شود.
مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها با اعلام این خبر افزود :‌ واریز یارانه نقدی علی الحساب از 27 مهر و همزمان با ولادت امام رضا (ع) آغاز شد و امشب در کمتر از یک ماه در سراسر کشور مبلغ 81 هزار تومان به ازاء هر نفر در حساب سرپرستان خانوار متقاضی،‌مشاهده می شود .
بهروز مرادی اجرای این مرحله از قانون هدفمند سازی یارانه ها را موفق ارزیابی و تصریح کرد :‌مراحل بعدی اجرای طرح بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و به صورت رسمی اعلام خواهد شد .
مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها بار دیگر اعلام کرد : به افرادی که نتوانسته اند فرم اطلاعات اقتصادی خانوار پر کنند ،آذر ماه دوباره این فرصت داده خواهد شد .

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
وقت دوباره هست؟
برای ما هم ریختن به حساب دو دقیقه بعدش کل مبلغ رو از حساب کسر کردن الان موجودی صفره!
بانک زنگ زدم میگه درسته، این یعنی پول تو حسابتون هست ولی مسدوده. میگم بابا موجودی صفره چطوری پول تو حسابه؟!

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
برای ما هم ریختن به حساب دو دقیقه بعدش کل مبلغ رو از حساب کسر کردن الان موجودی صفره!
بانک زنگ زدم میگه درسته، این یعنی پول تو حسابتون هست ولی مسدوده. میگم بابا موجودی صفره چطوری پول تو حسابه؟!

عین من.دیشب رفتم کفش بخرم.مغازه دار کارتو کشید پیام اومد کارت نامعتبره.بعد هر خودپردازی رفتم پول نداد.ما هم کفشو صد بار تست کردیم و ... بعدش کشف شد که برای 80000 حسابو مسدود کردن . یه یالهی یه اهنی اجازه ای که می خوایم اینکارو بکنیم.خلاصه امروز اوضاع نرمال شد.

بالا