برگزیده های پرشین تولز

ღ پیامک های عاشقانه

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
اس ام اس هایی که طی یک هفته ی اخیر دریافت کردم :
(همش نیستا خوباشه!!! اگه بد بودی به بزرگی خودتون ببخشید)

BOY: DUSET DARAM
GIRL: KHAFE SHO
BOY:ASHEGHETAM
BOY: DELAM BARAT TANG SHODE
BOY:ZANAM MISHI?
GIRL: RAST MIGI?!
BOY: KHAFE SHO.
.
.
.
.
.
vizz
.
.
.
.
vizz vizzzz
.
.
.
.
vizzzzzzz vizzzzzz

.
.
.
.
.
.
.
[tagh.tagh]
...... in magase mikhast nazare bekhabi man koshtamesh ...shab bekheyr.
.
.
.
natunesti bekhunish?
aval jam kon bad bekhon.
eshgh ba labkhand aghaz mishavad ba bose shokofa mishavad ba gerye roshd mikonad,ba 110tamam mishavad.
.
.
.
.
.
in tuyi ke tak setareye asemone dele mani
.
.
.
.
.
.
naro paiin dige
.
.
.
.
.
.
.
.
.
vay ina dige koja boodan??!!

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
اینم ادامه ی اونا! (اگه خوب نیست بگید نذارم.)

بوسه تنها تصادفی است که پلیس ندارد. بقل تنها پارکینگی است که جریمه ندارد.پس میای تو پارکینگ تصادف کنیم؟

از آمدنم نبود چرخ گردون را سود،وز رفتنم از جاه و جلالش نفزود، کس نمی داند که این آمدن و رفتن از بهر چه بود.

بگم سلام دل میگیره، بگم علیک دل میمیره، فقط میگم دوستت دارم اینجوری آروم میگیره.

به یکی میگن با تند سریع زود جمله بساز ،میگه ویژ!

اگه این روزا احساس کردی تو قلبت به جای تاپ تاپ صدای اره و تیشه میاد نترس ، آخه من دارم تو قلبت واسه خودم کلبه میسازم.

عاشقانت همه نام و نشانی دارند ، آنکه در عشق تو بی نام و نشان است منم.

به ترکه میگن بچت رکورد شکسته ، میگه غلط کرده من که پولشو نمیدم!

به ترکه میگن با 10 تا بیل جمله بساز ، میگه : بیلمیرم هابیل با بیل قابیل رو کشت یا قابیل با بیل هابیلو کشت ، میگن اینکه 8 تاست ، میگه: ابیل فضل از اردبیل.
.
.
.
.
.
اموات
.
.
.
.
.
.
.
گذشتگان
.
.
.
.
.
.
.
.
شهدای دفاع مقدس
.
.
.
.
.
.
مظلومان فلسطین
.
.
.
.
.
.
.
یک اس ام اس بفرست!

بی وفایی کن وفایت میکنند با وفا باشی خیانت می کنند ، مهربانی گرچه آیین خوشیست ، مهربان باشی رهایت میکنند.

غرض مزاحمت بود که
بحمداله حاصل شد....!!!!

یکی با خدا قهر میکن هبالای دفترش مینویسه به نام بعضیا!

بچه ترکه از باباش میپرسه بابا ماه نزدیکتر یا اصفهان ، باباش میزنه پس گردنش میگه آخه بچه تو از اینجا اصفهانو میبینی؟

هر جا بری ما باهاتیم ، مثل علف زیرپاتیم ، مثل عسل رو لباتیم ، مثل یه اشک تو چشاتیم ، مثل غنچه رو لپاتیم ، بذار بگم خاک پاتیم ، آخه بد جور خاطرخاتیم!

اگر کسی را دوست داری به او بگو ، زیرا قلبها معمولا با کلماتی که ناگفته می مانند میشکنند.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
vaghti dari fekr mikoni ke man daram fekr mikonam ke to dari fekr mikoni ke man be chi fekr mikonam , delam mikhad ke fekr koni ke man be to fekr mikonam .

age ba boodan man gham to delet jon migire ,man miram ke ta abad ghalbe to arom begire , age ba boodane man baghe to varoone mishe miram ama midoonam del bi to divoone mishe.

L ' " v " e . o ' bebin barat love terekondam.

sakhte yeki behet bege setaresho bechinamet ye kam ke begzare bege dige naya bebinamat.

khoshbakhti mesle ye parvanast ,vaghty donbalesh midoii parvaz mikone ,ama vaghti vaysi miad ro saret mishine ,barat arezooye ye donia parvane daram.
.
.
.
.
.
.
.
Donbale chi migardi?
.
.
.
to khodet behtarini!
.
.
.
.
.
paiintar...
.
.
.
.
.
.+""+.+""+.
+ jat injast +
". ."
+. .+
". ."
3-Marg
Sare piche dovom montazeret hastam ke ta piche sevom bahat biam.

O

0<-<
.
.
.
.
.
.
nakheyr! az ghame durit bihush nashodam! zir aftab khabidam boronze sham!
.
.
.
kari nadashtam khastam shishe goshito tamiz konam!
.
.
.
.
.
.
.
gharar shod tarofo bezarim kenar , chera oomadi paiin!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
اینم ادامه ی اونا! (اگه خوب نیست بگید نذارم.)

همشون خوبن...من از همشون استفاده کردم...اگر بازم داری دریغ نکن

جدیدترین اس ام اس ایرانسل !!

ايرانسل عشق را تكميل می كند: در نيمه شبها با دقايق رايگان ايرانسل مخ عزيزانتان را کاملا بزنيد! عشق را با ايرانسل معنی كنيد (روابط عمومی MTN ايرانسل)

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
همشون خوبن...من از همشون استفاده کردم...اگر بازم داری دریغ نکن

جدیدترین اس ام اس ایرانسل !!

ايرانسل عشق را تكميل می كند: در نيمه شبها با دقايق رايگان ايرانسل مخ عزيزانتان را کاملا بزنيد! عشق را با ايرانسل معنی كنيد (روابط عمومی MTN ايرانسل)
چشم امیر جان .
اینا رو از اینباکسم نوشتم .:happy:تا بقیه رو هم بنویسم یه ذره طول میکشه .اما فردا بقیشو میذارم .فعلا اینو داشته باشید:

Ahmadi*nejad Ex masraf mikone mire az Hakpian kot shalvar mikhare!
راستی حالا که دارم مینویسم فینگلیش بزارم یا فارسی؟

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
این یک سری که فکر کنم با قبلیا جا مونده بود نذاشتم:
Midoonin Badtarin Shekanje Baraye Ye Esfahani Chie ? Inke Bebandanesh Be Ye Derakhto Began Onvare Khiaboon Daran Nazry Midan

Kochooloo , Moochooloo , Looloo , Hooloo , Noonoo , Kooloo , Dooloo ... In Peigham Sarfa Baraye Ghonche Kardane Labhaye Shomast Va Faghede Hargone Arzeshe Digarist

Senne Khodeto Zarbdar 4 Kon Va Ba 14 Jam Kon; Hala Tagsim Bar 3 Kon. Natijei Ro Ke Be Dast Avordi, Bara OSKOLe Baadi Send Kon

Az Torke Miporsan Parchame Dozdane Daryaei Che Mani Mide ? Torke Mige Khordan Kale pache Dar Darya Mamnoo

BakEheyBAbeKHmiSHIDramKOObaratCHIKAbadROjuriBEKHOONsareESHTEBAHkarSHODrafti " faghat horoofe bozorG ro bekhoon !!!

Zemestan 2 Bare Miayad....
Bahar 2 Bare Tekrar Mishe....
Amma Azizam To Hichvaght Tekrar Nemishi....
Chon Khoda 1 Eshtebaho 2 Bar Tekrar Nemikone.....!!

Age Ye shab ba ham Raftim Biron sardam shod !! Ye Lab . . . . . Ye Lab . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ye Labu Baram Mikhari

Bache Esfehanie Be Babash Mige : Babaei Chera Ma Mesle Baghie Adama Ba keshty Safar Nemikonim ? Babash Mige : Khafe sho o Shenato Bokon

Hamishe doost daram your eyes... chon oona hastand very nice..... hame vaght toro i see... azizam har lahze look at me.... toro khoda hamishe love me... khahesh mikonam hichvaght dont forget me.... age be man nagi my baby... age nayay near me... zendegim mishe mesle hill... doset daram i love you forever.....

Eshghe haghighi maanande rooh ast ,afrade ziadi raje be aan sohbat mikonand vali te'dade ma'edoodi aan ra dide'and .

Zendegi ra bi eshgh separi kardan ,ghame bozorgi ast .ama ghame bozorgtar in ast ke zendegi ra tark koni bi aan ke be kasi ke asheghash hasti begooyi ke doostash dari .

Ashegh shodane mardom ,be gardane ghovveye jaazabeye zamin nist.(Anishtain)

Mard dar hali ke be zane zibayi khire shode bood ba khod goft (hargez fereshteii ra dide'am ke dar chenin ertefaii paein parvaz konad?!)

Eshgh tanha lahzeiist ke ta abad mimanad .

Ashegh boodan yani bakhshidane tamamiye vojoodat ,be khatere ehsase khasi ke dar a'amaghe ghalbat vojood darad .

Gaah ba chashmaneman ashegh mishavim ,gaah ba dasthayeman va gaah ba jesmeman ,amma hamishe ba ghalbemaan eshgh mivarzim .

Baraye goftane "doostat daram" tanha lahzeyi kafist amma baraye inke neshan dahi cheghadr …yek omr ,zaman lazem ast .

Eshgh ba labkhandi aghaz mishavad ,ba booseii roshd mikonad va ba ghatre ashki be payan miresad .

Zendegi be ma amookhte ast ke eshgh ,ba ham negaristan dar yek emtedad ast na khire shodan be yekdigar .

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
اینم ادامه ی دیروزی ها!
بقیشم فردا!

Yeki bud yeki nabud zire in saghfe kabud 1gharibe ashena delo junamo robud.in juri negam nakon ,gole yase mehrabun , un gharibe ashena khodeti ,hamishe ba man bemun.
..
.
.
Javabesh kheyli sadast … boro bala smesho balaye in sms mibini…

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
Bi tu ….. na buye khak nejatam dad ….. na shomareshe setareh taskinam….. chera sedayam kardi….. chera??!!!
.
.
Bache dar nemihsan barashoon 2a kon!
.
Boosam midy
.
Boosam midy
.
Boosam midy
.
.
.
Baba moosam midy …. Kheyli boo sam midy , sampashi kardi??!!
Hichkas
Ki divonate?
Hichkas
Ki asheghete ?
Hichkas
Ki fadat mishe?
Hichkas
Midooni man kiyam?!...
.
Chon omran kasi nemige aghlam kame!
.
.
.
.
.
.
Marda ke dorost besho nistand pas behtare mavado harum nakonid!
In ghabraro mibini? Yekish khaliye ke onam man gereftam ke barat bemiram.

کاش ماه ميدانست از اين همه ستاره ها و سايره ها فقط يکي مشتريست.

در شيريني بوسه غرق بوديم که ناگهان شوري اشک رابر لبانم احساس کردم و فهميدم که اين بوسه ي جداييست.

سه دروغ دخترا :1- قصد ادامه تحصيل دارم .2- فعلا قصد ازدواج ندارم. 3- اينقد خواستگار دارم که نگو به همه جواب رد دادم.

زندگي مثل پيازه که هر برگشو ورق بزني اشکتو در بياره...

ترکه به گوسفنداش موز ميده ، ميگن چرا موز ميدي ؟ ميگم ميخوام بهم شير موز بده.

دو تا بد شانس با هم ازدواج ميکنن بچشون پوچ در مياد!

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
In chand ruz ro rejim begir ta laghar beshi va entekhab nashi ..... ino be baghiyeye goosfanda ham bego , eyde ghorban pishapish mobarak!

to khoshkel'tarin ,khoshtipi'tarin ,bahal'tarin ,bamarefat'tarin va ba kelas'tarin adame ru zamin hasti ... inam pishapish hendunehaye shabe yalda (nushe jan!) , YALDAtun mobarak ..

emshab barat 13ta doa mikonam ,12 ta be niyate 12 mahe saal va 1 done ham be khatere khodet ke az 12 mah ham mahtari...

ta ahmadi*nejad SMSha ro sahmiye bandi nakarde ... pisha pish ... eyde noruz mobarak!

Biya ey del kami varune gardim , baraye ham biya divune gardim , Shabe yalda shode nazdik ey dust , baraye ham biya hendune gardim , pisha pish YALDAt mobarak !

Ye ruz torke khodesho to yahoo "send to all" mikone ... yahoo khar to khar mishe!

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
omretun 100 shabe yalda, deletun ghadde ye darya, tuye in shabhaye sarma, yadetun hamishe ba ma , Shabe yaldatun mobarak .

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
خوشحال میشم اگر محبت کنید منم یه چندتا اس ام اس بفرستم!

in dele mane==>
.
.
.
.
.
didish?
.
.
.
.
naa?!
.
.
.
khob malume delam barat ye zare shode dige deli namunde ke bebini.
.
.
.
pas dele to bayad kheyli bozorg bashe ke khoda mano behet dade!
_______________________​

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
- اگر از پايان گرفتن غم هايت نااميد شده اي به خاطر بياور که زيباترين صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد

- زندگي را دور بزن و آن گاه که بر تارک بلند ترين قله ها رسيدى، لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند

- اگر روزي دلت لبريز غم بود گذارت بر مزار کهنه ام بود بگو اين بي نصيب خفته در خاک يه روزي عاشق و ديوانه ام بود

- کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه ي فردا نبود کاش بودي تا براي قلب من زندگي اين گونه بي معنا نبود کاش بودي تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود

- کاش کودک بودم تا بزرگترين شيطنت زندگي ام نقاشي روي ديوار بود ، اي کاش کودک بودم تا از ته دل مي خنديدم نه اينکه مجبور باشم همواره تبسمي تلخ بر لب داشته باشم ، اي کاش کودک بودم تا در اوج ناراحتي و درد با يک بوسه همه چيز را فراموش مي کردم

- مراقب افکارت باش که گفتارت ميشود... مراقب گفتارت باش که رفتارت ميشود... مراقب رفتارت باش که عادتت ميشود... مراقب عادتت باش که شخصيتت ميشود... مراقب شخصيتت باش که سرنوشتت ميشود

- هرگز براي عاشق شدن ، به دنبال بهار و باران و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي ميرسي که ماه را بر لبانت مينشاند.

- اگر كتاب زندگي چاپ دوم مي داشت هرگز نمي گذاشتم كه اينقدر غلط چاپي داشته باشد

Last edited:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
پیامک فلسفی

- پروانه اغلب فراموش می کند که روزی کرم بوده است !

- آرام باش ،توكل كن،تفكر كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خداوند را ميبيني كه زودتر از تو دست به كار شده اند. !

- بيهوده از بهشت سخن مي رانيم
تنها يك روز پريدن به آنطرف ديوار بهشت موعود است
پرواز كن قناري و نترس
آسمان براي تو بي انتهاست

- واقعه ای در آغاز به صورت رویا است . - کارل سندبرگ

- تصمیم و قاطعیت بیدار باشی است به اراده انسانی. - آنتونی زابینز

- مصرف دارو همیشه لازم نیست اما ایمان به موثر بودن معالجه همیشه لازم است. - نرمان کازنیر

- هیچ چیز تغییر نمی کند این ما هستیم که دگرگون می شویم . - هنری دیوید تورو

- تنها جانوران و دبوانگان هستند که رقابت در زندگی شان وجود ندارد . - ارنست همینگوی

- علم و تفکر گذشته را در حال حاضر می سازد و اینده را می بیند . - ارسطو

- زندگی کشیدن تصویر است نه جمع کردن ارقام ! - الیور وندل هلمز

- انسان ترکیب عجیبی است در عین ناچیزی خود را برتر از همه می شمارد ! - اشیل

-

Last edited:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
- ما همیشه دیگران را بیش از آن حدی كه خوشبختند، خوشبخت تصور می كنیم - منتسكی

- بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی - رودی

- برای خوب شدن تنها کافی است از بدی هایمان کم کنیم .

- هرگر قوانین خود را روشن و مسلم فرض نکن آن ها را اظهار کن . - وین دایر

- انسان زاییده شرایط نیست بلکه خالق آن است - بنیامین دیزرا ییلی

- انسان ها شکست نمی خورند بلکه تنها تلاش کردن شان را متوقف می سازند - ارنست همینگوی

- همه روباهای ما می توانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن آن ها را داشته باشیم - والت دیزنی

- عشق فوران می کند چون آتش فشان ، دوست داشت جاری می شود چون رودجانه ای با شیب نرم

- من تنها یک چیز می‌دانم و آن اینکه هیچ نمی‌دانم - سقراط

- استفاده به موقع از فنجانی آب مهیب ترین آتش سوزی را مهار می كند

- قطعاً خاک و کود لازم است تا گل سرخ بروید. اما گل سرخ نه خاک است و نه کود - پونگ

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خوشحال میشم اگر محبت کنید منم یه چندتا اس ام اس بفرستم!

in dele mane==>
.
.
.
.
.
didish?
.
.
.
.
naa?!
.
.
.
khob malume delam barat ye zare shode dige deli namunde ke bebini.
.
.
.
pas dele to bayad kheyli bozorg bashe ke khoda mano behet dade!
_______________________​
اینها رو send to all هم میکنی ! ؟
یا فقط دریافت میکنی ؟

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
اینها رو send to all هم میکنی ! ؟
یا فقط دریافت میکنی ؟
ای بابا اینا که مالا پاییزه قبله ... یادش بخیر مال اون موقعیه که ایرانسل به ایرانسل رایگان بود!

تو اون بازه ی زمانی هم دریافت میکردیم و هم برای دیگران ارسال میکردیم، اما الان نه دیگه!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
اس ام اس عاشقانه

آدما وقتى از هم دورن واسه هم SMS می فرستن
من واسه تو که تو قلبمى چى بفرستم؟ ها؟

--------
اینو من نباید بهت بگم ولی تو یه عیب خیلی بزرگ داری که... نمی شه دوستت نداشت!

--------

\/\/
(='o'=)
_._- .
(")(")
من پیشی ملوسم، اومدم تورو ببوسم!

--------

2 تا گل نام ببر که با "خ" شروع بشه.
...
...
درسته! خودم و خودت!

--------

ΩΘΞΨΓΔΦΛΣΔ
به یک زبان باستانی نوشتم دوستت دارم
فکرشو بکن... از اون قدیما دوستت داشتم!

--------

باغبان در را نبند من فرد گلچین نیستم، من اسیر یک گلم دنبال هر گل نیستم.

--------
یه دنیا فدای هر چی دل مهربونه، یه دل فدای اونی که این SMS رو می خونه...
--------

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟¿؟؟؟؟؟؟
ایناهمه تو رو دوست دارن، اونی که غش کرده منم!
--------

من همان قاب تهی خسته و بی تصویرم که برای تو و تصویر دلت می میرم...
--------

هزار گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار می کند.
--------

هر وقت تو زندگی رسیدی به جایی که یه در بزرگ با یه قفل گنده داره اصلا نترس! چون اگه قرار بود باز نشه به جای در، دیوار می ذاشتن.
--------

از بچگی بهم یاد دادند که هر ساعت 60 دقیقه است و هر دقیقه 60 ثانیه... ولی کسی نگفت که هر ثانیه بدون تو 100 ساله.
--------

امروز بهترین ساعتم رو شکستم ... چون لحظه های بی تو بودن را به رُخم می کشید. من از ساعت متنفرم، که جای خالی تو را به رخ دلتنگی هایم می کشد!
--------

همیشه نگاهی را باور کن که وقتی از اون دور شدی در انتظار باشه.

بالا