• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
خیلی تشکر
قیمت این لینک رو هم قید کنید
http://www.aliexpress.com/item/new-...tery-Charger-Pack-for-Iphones/1667021583.html
و نحوه ی خرید !!!
مرسی
سلام.
این لینک رو اگر به تنهایی بخواید بخرید میشه ۴۷هزار تومان اما اگر با لینک قبلیشون بخواهید بخرید ۱۵هزار تومان تخفیف میخوره به مجموع هر دو خریدتون و برای هر دو خریدتون روی هم مبلغ پرداختی میشه ۸۷ هزارتومان
بعد از پرداخت مبلغ به یکی از شماره های زیر

1. شماره حساب 4265917041 بانك ملت يا شماره كارت 6104337096268527 به نام الياس حسيني.

2. شماره حساب 0108651743002 بانك ملي يا شماره كارت 6037991459219196 به نام الياس حسيني
ادرس و تلفن و کد پستی و نام تحویل گیرنده و لینکهای نهایی رو برای من ارسال کنید تا خریدتون رو انجام بدم.

خیلی تشکر
قیمت این لینک رو هم قید کنید
http://www.aliexpress.com/item/new-...tery-Charger-Pack-for-Iphones/1667021583.html
و نحوه ی خرید !!!
مرسی

akparas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با تشکر از آقا الیاس حسینی گوشی ما به دستمون امروز رسید صحیح و سالم حدود 20 روز طول کشید فقط خدا لعنت کنه گمرک رو پوست ما رو کند 70 هزار تومان گرفت ولی در مجموع از خرید راضی هستم و خدمت بقیه هم اطمینان خاطر می دم که آقای حسینی در تمام مراحل خرید کاملاً پیگیر خرید مشتری هستن همیشه هم پاسخگو هستن ....انشالله .......... خرید های بعدی :)

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
دو تا سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
1. امکان خرید کم ( زیر 20 دلار ) هم وجود داره ؟
2. خرید در حد دو تا فلیپ کاور گوشی هم به گمرک میره و باید از اونجا تحویل گرفته بشه یا مستقیما میاد در خونه ؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با تشکر از آقا الیاس حسینی گوشی ما به دستمون امروز رسید صحیح و سالم حدود 20 روز طول کشید فقط خدا لعنت کنه گمرک رو پوست ما رو کند 70 هزار تومان گرفت ولی در مجموع از خرید راضی هستم و خدمت بقیه هم اطمینان خاطر می دم که آقای حسینی در تمام مراحل خرید کاملاً پیگیر خرید مشتری هستن همیشه هم پاسخگو هستن ....انشالله .......... خرید های بعدی :)
سلام
با تشکر از شما دوست عزیز
متاسفانه این مبلغی که پست میگیره خیلی هم جنبه قانونی نداره چون من دیدم که کسایی میان پست و بسته شون رو تحویل میگیرند و با یک مقدار بحث و صحبت یک ریال هم نمیپردازند!!

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دو تا سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
1. امکان خرید کم ( زیر 20 دلار ) هم وجود داره ؟
2. خرید در حد دو تا فلیپ کاور گوشی هم به گمرک میره و باید از اونجا تحویل گرفته بشه یا مستقیما میاد در خونه ؟
سلام
بله امکانش هست انجام بدم اما اگر بتونید چند خرید رو باهم انجام بدید خیلی به صرفه تر براتون در میاد. یکی از دوستان اخیرا 17 لینک پرداخت داشتند و هر 17 لینک رو باهم به من دادند چون یک نوبت آدرس وارد میشد فقط از ایشون یک بار 15000 تومان دریافت شد. اما اگر شما یک لینک بدید یا صد لینک بدید برای خرید ازتون فقط یک بار 15000 تومان گرفته میشه دوست عزیز.
اگر بتونید تعداد لینک هاتون رو بیشتر کنید خیلی بهتر هست و بسیار به صرفه تر در میاد براتون.
من خرید 2 عدد خودنویس لوکس داشتم و یکی از دوستان خرید ساعت داشتند و همگی درب منزل اومدند و هیچکدوم گمرکی نخوردند. کلا زیر 50 دلار درب منزل میاد مگر اینکه تعدادش بالا باشه یا ظاهر جنس بالای 50 دلار به نظر برسه که خب میره گمرک پست...

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوست عزیز
لطفا رنگش رو هم مشخص کنید چون رنگ های سفید و مشکلی قیمت های متفاوتی دارند. درضمن یک کوپن 1.5% تخفیف خرید موبایل و تبلت هست که تا فردا عصر ساعت 6 اعتبار داره اگر برسید به اون ساعت میتونید ازش استفاده کنید و تخفیف بگیریم. مبلغتون بالاست 1.5% ارزشش رو داره که از کوپن استفاده بشه

ollg

Registered User
لایک‌ها
11
من خريدم بالاي ٢٠٠ دلار ميشه ٢٠٠تا ٣١٥٠ + ١٥٠٠٠ يا بايد ٦٪ هم بدم؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
من خريدم بالاي ٢٠٠ دلار ميشه ٢٠٠تا ٣١٥٠ + ١٥٠٠٠ يا بايد ٦٪ هم بدم؟
دوست عزیز دلار الان ۳۱۲۰ هست. ۶درصد اضافه کنید میشه ۳۳۰۷ تومان.
۳۳۰۷*۲۰۰ + ۱۵۰۰۰
اگر خریدتون گوشی موبایل یا تبلت هست فقط تا فردا ساعت ۶ عصر یک کوپن تخفیف ۱.۵ درصدی هم موجوده دوست عزیز که بهتون میدم تا قیمتش براتون مناسب تر در بیاد.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
http://www.aliexpress.com/item/FERR...6-F6A-F6E-F6H-F6S-F6V-F6Ve-F9/1374910927.html
اینو میخوام سفارش بدم ک فرمودین کپن هم دارین از فروشنده،یک چک مجدد کنید ... اینو نهایی کنین که فردا پرداخت رو بزنم و خرید رو انجام بدید برام فردا
سلام مجدد
پرداختتون انجام شد دوست عزیز. اون سفارشتونم بهشون کردم که درست حسابی بسته بندی کنند.
رسید پرداخت رو براتون ارسال کردم. لطفا 5 روز دیگه ازم کد رهگیری رو بگیرید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا