• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام
لینکهایی که دادید هر دوتا معتبر اند. لینک اولتون میشه ۵۱۳ هزار تومان
لینک دومتون میشه ۴۹۱ هزار تومان.البته قابل شما رو هم نداره.
نحوه محاسبه در پست اول هست.با توجه به اینکه مبلغ خریدتون بالاست بدون کارمزد و دلار رو هم ۳۲۱۰ تومان حساب کردم.

مدیر وب سایت easytrading.ir
داداش یه سوال دیگه
مثلا الان شما یکی از این گوشیهاروبرا من بخرید اگه فروشنده گوشی رو نفرسته چی میشه؟چه تضمینی داره؟پول من میره؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
داداش یه سوال دیگه
مثلا الان شما یکی از این گوشیهاروبرا من بخرید اگه فروشنده گوشی رو نفرسته چی میشه؟چه تضمینی داره؟پول من میره؟
غالبا از فروشنده های معتبر خرید کردن این مشکل رو بوجود نمیاره دوست عزیز. اما در بدترین شرایط فرض کنید فروشنده بسیار معتبر گوشی شما رو نفرسته من اجازه آزاد شدن پول از سیستم اسکرو رو به علی اکسپرس نمیدم و اعلام میکنم که گوشی ارسال نشده. طبق قوانین علی اکسپرس برای برگشت پول شما اقدام میکنم و هر موقع پول شما به حساب بنده برگشت خورد بهتون معادل ریالی قیمت روز رو میدم.

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
با عرض سلام.
من قصد خرید کالای زیر رو دارم :
http://www.aliexpress.com/item/Hot-...face-G-Mouse-SiRF-Star-IV-Free/947351076.html
1- بنظرتون فروشنده معتبر هست ؟
2- احتمال داره تا چند روز دیگه ازتون درخواست خرید بکنم . روندش اینه که لینک و آدرس خودم رو بهتون می دهم که با توجه به رایگان بودن ارسال تنها مبلغ (36.88) دلار به حساب شما پرداخت می کنم (به ریال) و بعد هم شما خرید رو انجام می دهید و کالا برایم ارسال می شود (تهران) . درسته ؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با عرض سلام.
من قصد خرید کالای زیر رو دارم :
http://www.aliexpress.com/item/Hot-...face-G-Mouse-SiRF-Star-IV-Free/947351076.html
1- بنظرتون فروشنده معتبر هست ؟
2- احتمال داره تا چند روز دیگه ازتون درخواست خرید بکنم . روندش اینه که لینک و آدرس خودم رو بهتون می دهم که با توجه به رایگان بودن ارسال تنها مبلغ (36.88) دلار به حساب شما پرداخت می کنم (به ریال) و بعد هم شما خرید رو انجام می دهید و کالا برایم ارسال می شود (تهران) . درسته ؟
سلام دوست عزیز
بله این فروشنده معتبر هست
بله دقیقا.لینک و ادرس و شماره تلفن و نام تحویل گیرنده به همراه کد پستی رو بهم میدین. هزینه اش هم میشه ۳۲۱۰×36.88 کارمزدی هم بهش تعلق نمیگیره.
راستی میشه بگید این چیه? رسیور هست که به پورت یو اس بی وصل میشه???شاید منم دو سه تا برای خودم و دوستام ازش خریدم.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
گرامی هزینه واردات به چه صورت محاسبه می شه؟
منظورم گمرک هست

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
گرامی هزینه واردات به چه صورت محاسبه می شه؟
منظورم گمرک هست
سلام
بستگی به نظر گمرک داره که تشخیص بده شما جنس رو برای مصرف شخصی بخواین تا تجاری مثلا ۵۰عدد فلش یک دلاری رو محموله تجاری حساب میکنن اما یک باتری ۵۰دلاری گمرکش تقریبا صفره...

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
سلام
بستگی به نظر گمرک داره که تشخیص بده شما جنس رو برای مصرف شخصی بخواین تا تجاری مثلا ۵۰عدد فلش یک دلاری رو محموله تجاری حساب میکنن اما یک باتری ۵۰دلاری گمرکش تقریبا صفره...

سلام مجدد
بعد هزینه ارسال و مدت زمان از سفارش تا تحویل چقدر است؟

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوست عزیز
بله این فروشنده معتبر هست
بله دقیقا.لینک و ادرس و شماره تلفن و نام تحویل گیرنده به همراه کد پستی رو بهم میدین. هزینه اش هم میشه ۳۲۱۰×36.88 کارمزدی هم بهش تعلق نمیگیره.
راستی میشه بگید این چیه? رسیور هست که به پورت یو اس بی وصل میشه???شاید منم دو سه تا برای خودم و دوستام ازش خریدم.

سلام.
نه . در واقع گیرنده gps هست که به لب تاپ وصل میشه . ازش یک فیلم دیده ام و برای مسیر یابی می خواهم استفاده کنم .
باز هم دارم تحقیق می کنم که از صحت عملکردش مطمئن بشوم . همین طوری پیش بره تا یک هفته دیگه مشخصاتم رو براتون پیام خصوصی می کنم .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام.
نه . در واقع گیرنده gps هست که به لب تاپ وصل میشه . ازش یک فیلم دیده ام و برای مسیر یابی می خواهم استفاده کنم .
باز هم دارم تحقیق می کنم که از صحت عملکردش مطمئن بشوم . همین طوری پیش بره تا یک هفته دیگه مشخصاتم رو براتون پیام خصوصی می کنم .
اوکی
.موفق باشید دوست عزیز. باشه هر وقت خواستید در خدمتم

Last edited:

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام مجدد
بعد هزینه ارسال و مدت زمان از سفارش تا تحویل چقدر است؟
سلام مجدد
هزینه ارسال رو وقتی که کالاتون رو انتخاب میکنید تو خود علی اکسپرس هزینه حمل رو مینویسه.
مدت زمان چاریز وجه تا سفارش از ۲ ساعت تا حداکثر ۱ راز هستپ
مدت زمانی هم که جنس میرسه دستتون بین ۲ هفته تا ۳۰ روز بر اساس نوع پستی هست که انتخاب میکنید.

AmirKhan_0o0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
در مورد مثلا کیبورد لپتاپ و اسپیکر لپتاپ و کیف موبایل که به صورت تکی هستند هم سفارش می گیرید؟
چون جمع سفارش از 30 دلار بیشتره علی رغم پست اول آیا گمرک هم بهش می خوره؟چقدر؟
ممنون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
در مورد مثلا کیبورد لپتاپ و اسپیکر لپتاپ و کیف موبایل که به صورت تکی هستند هم سفارش می گیرید؟
چون جمع سفارش از 30 دلار بیشتره علی رغم پست اول آیا گمرک هم بهش می خوره؟چقدر؟
ممنون

سلام دوست عزيز
شما اگر حتي سفارش يك دلاري هم داشته باشيد من براتون انجام ميدم. بله اين ها رو هم سفارش ميدم.
ببينيد اگر تعداد بالا نخوايد بياريد و در حدي باشه كه مصرف شخصي تلقي بشه گمرك بهش نميخوره اما اگر بخوايد مثلا 20 عدد كيف موبايل بياريد تو گمركش گير ميكنيد و بارتون تجاري محسوب ميشه. به اين سمت حركت نكنيد كه بخوايد عمده كالايي رو از اين طريق بياريد و بفروشيد مگر اينكه جنس خاصي باشه كه هم تعدادش كم باشه هم قيمتش زياد باشه و گمرك ندونه اين مساله رو.

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
با عرض سلام.
تصمیم داشتم از لینک زیر
http://www.aliexpress.com/item/Holux-Wireless-GPS-Receiver-Data-Logger-M-1000C/285642499.html
سفارش بدهم (که ارسال رایگان بود) و نوشته بود این نوع پست قابل رهگیری نیست و نمی توان تضمینی کرد که کالا برسه .
برای همین لینک زیر به نظر معقول تر اومد . نظرتون چیه ؟
http://www.aliexpress.com/item/HOLUX-Wireless-GPS-Receiver-Data-Logger-M-1000C/439421667.html
قیمت نهایی میشه 78.63 دلار درسته ؟ (به نظر می اومد شپینگ هم داره ولی توی محاسباتش ندیدم)

البته لینک های زیر هم هستند :
http://www.aliexpress.com/item/HOLU...th-Data-Logger-Travel-Recorder/662450232.html

[url]http://www.aliexpress.com/item/HOLUX-M-1000C-Rechargeable-Bluetooth-Car-GPS-Receiver-with-Data-Logger-Travel-Recorder/665063154.html[/URL]
اگر لطف کنید قیمت نهایی رو با خودتون محاسبه کنید و بگویید ممنون می شوم . (البته فکر کنم لینک سوم بهتر باشه- هم قیمت و هم زمان ارسال و تضمین پست)

Last edited:

AmirKhan_0o0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه سوال هم من دارم!
اگه 4 تا جنس مختلف سفارش بدیم توی چهار زمان به دستمون می رسه؟ یا این که همه رو یکجا ارسال می کنه؟
ممنون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
یه سوال هم من دارم!
اگه 4 تا جنس مختلف سفارش بدیم توی چهار زمان به دستمون می رسه؟ یا این که همه رو یکجا ارسال می کنه؟
ممنون
سلام
بستگی داره با چه فاصله زمانی و از چه فروشنده ای درخواست بدید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با عرض سلام.
تصمیم داشتم از لینک زیر
http://www.aliexpress.com/item/Holux-Wireless-GPS-Receiver-Data-Logger-M-1000C/285642499.html
سفارش بدهم (که ارسال رایگان بود) و نوشته بود این نوع پست قابل رهگیری نیست و نمی توان تضمینی کرد که کالا برسه .
برای همین لینک زیر به نظر معقول تر اومد . نظرتون چیه ؟
http://www.aliexpress.com/item/HOLUX-Wireless-GPS-Receiver-Data-Logger-M-1000C/439421667.html
قیمت نهایی میشه 78.63 دلار درسته ؟ (به نظر می اومد شپینگ هم داره ولی توی محاسباتش ندیدم)

البته لینک های زیر هم هستند :
http://www.aliexpress.com/item/HOLU...th-Data-Logger-Travel-Recorder/662450232.html

[url]http://www.aliexpress.com/item/HOLUX-M-1000C-Rechargeable-Bluetooth-Car-GPS-Receiver-with-Data-Logger-Travel-Recorder/665063154.html[/URL]
اگر لطف کنید قیمت نهایی رو با خودتون محاسبه کنید و بگویید ممنون می شوم . (البته فکر کنم لینک سوم بهتر باشه- هم قیمت و هم زمان ارسال و تضمین پست)
سلام
لینک اولتون به مراتب معتبر تره. کارمزد هم نمیخوره روش ۵۰.۸۸*3210 هزینه نهایی میشه
لینک دومتون هزینه ارسالش بالاست و توصیه نمیشه. لینک سومتون ۵۰.۷۹ *3210 هزینه اش هست اما فروشش کمه و فیدبک پایینه و از این کالا هم نفروخته. توصیه میکنم از لینک اول بخرید که معتبره عزیز. پست چین هم بین ۲۰تا ۳۰روز دستتونه...

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
اقا دمت گرم خیلی مناسب حساب میکنی من میخواستم حساب پی پال بخرم اما الان که با شما اشنا شدم و میبینم اینقدر با حوصله جواب میدید و ریز میشید رو سفارشات میخوام خریدامو شما انجام بدید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اقا دمت گرم خیلی مناسب حساب میکنی من میخواستم حساب پی پال بخرم اما الان که با شما اشنا شدم و میبینم اینقدر با حوصله جواب میدید و ریز میشید رو سفارشات میخوام خریدامو شما انجام بدید
خواهش میکنم دوست عزیز.راستش منم سود خودم رو دارم اما یک سود منطقی!! مخالفم که به خاطر نیاز خیلی از دوستان برای خرید از خارج بخوام سود زیادی بگیرم...

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
تو سفارش هایی که مجموعشون بالای ۲۶ دلار بشن کارمزد نمیگیریم دوست عزیز...این هم چون مجموعش بیشتر از ۲۶ دلار میشه فقط دلار رو ۳۲۱۰ تومان حساب میکنیم و کارمزد دیگه ای بهش تعلق نمیگیره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا