برگزیده های پرشین تولز

فروش ▓░ انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال/SSD/ و دانلود دیتا ░▓

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
هارد ۴ ترابایت سیگیت اکسترنال ۲ مدل دارید فرقشون چی هستش میشه بگید ممنون میشم
اگه adata هم موجود دارید ۴ ترابایت اکسترنال بگید لطفا

Sent from my iPad using Tapatalk HD

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
برای آرشیو چه هاردی و چه مدلی را پیشنهاد میدهین؟
درضمن هادرهای که با آداپتور کار میکنن،آداپتور روشون هست یا باید جداگانه خرید(مثل هاردهای 2 ترا وسترن که حدود290 تومان هست)؟قیمت آداپتور چنده؟

Anek

Registered User
لایک‌ها
5
جناب Arrow دستتون درد نکنه
دیتاهای ارسالی طبق لیست سفارش درست بودند ، فقط حجم بعضی مجموعه ها بیشتر از اون چیزی بود که تو لیست هاتون نوشته بودید;) ، به هر حال ممنون.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
برای آرشیو چه هاردی و چه مدلی را پیشنهاد میدهین؟
درضمن هادرهای که با آداپتور کار میکنن،آداپتور روشون هست یا باید جداگانه خرید(مثل هاردهای 2 ترا وسترن که حدود290 تومان هست)؟قیمت آداپتور چنده؟
برای آرشیو هاردهای اکسترنال سیگست و وسترن انتخاب های مناسبی هستن. به همراه تمام این هاردها، آداپتور هم ارائه می شود.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
برای آرشیو هاردهای اکسترنال سیگست و وسترن انتخاب های مناسبی هستن. به همراه تمام این هاردها، آداپتور هم ارائه می شود.
دوست عزیز،ممنون از پاسختون،ولی بنده شنیده بودم سیگیت صدا زیاد میده و کیفیتش جالب نیست،درضمن برای آرشیو وفقط استفاده در منزل نوع معمولی را پیشنهاد میدهین یا آداپتوری؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
دوست عزیز،ممنون از پاسختون،ولی بنده شنیده بودم سیگیت صدا زیاد میده و کیفیتش جالب نیست،درضمن برای آرشیو وفقط استفاده در منزل نوع معمولی را پیشنهاد میدهین یا آداپتوری؟
من برای آرشیو آداپتوری را پیشنهاد می دهم. صدای هارد برای تمام انواع هارد وجود دارد که در بعضی کمی کمتر یا بیشتر است و در کل قابل ملاحظه نیست. به این نکته مهم توجه داشته باشید که کیفیت تمام هاردها بسیار نزدیک به هم است در غیر اینصورت امکان باقی ماندن در گود رقابت برای این کمپانی های بزرگ فراهم نمی شد.

shabgard67

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
152
Silicon Power Portable Hard Drive Armor A15 - 1TB

اگه موجود دارین قیمت بدین

vzzr

Registered User
لایک‌ها
49
درود
یه هارد یه ترا جیبی ارزون میخوام اسم با شماره کارت به من پخ کنید

soya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اکسترنال adata 500 و 1 ترا قیمت بدین لطفا انواع مدلا لطفا سریعتر چون برا یاطلاعات عجله دارم.
سریال های دوبله شده 24 و قهرمانان و لاست رو دارین ایا به صورت کامل؟ قهوه تلخ و چند تا این سریال این مدلی به صورت کامل می خواستم اگه دارین لطفا پیام بدین.

mohy6281

Registered User
لایک‌ها
289
یه هارد اینترنال 3 یا 4 ترا وسترن می خوام . قیمت لطفا؟

aeadt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یک دنیا ممنون از پاسخ گویی سریعتون

خوب جناب پس میریم برای سفارش تنها باز تکرار میکنم برام کامل و درست بودن و زیرنویس فارسی و اینگلیسی داشتن و با کیفیت بودن خیلی خیلی مهمه خیلییییییییی مهمه اصلا هم نمی خوام هیچکدوم دوبله باشن

الف- 250 فیلم برتر تاریخ سینما با زیرنویس فارسی اینگلیسی و با کیفیت:
لیست فیلم ها:
http://www.imdb.com/search/title?at=0&groups=top_250&lists=!watchlist&sort=user_rating,desc

ب- 100 انیمیشن برتر دنیا با زیر نویس فارسی-اینگلیسی و با کیفیت:
لیست:
http://animationhome.mihanblog.com/post/22

ج-مستند های جوگرافی + مستند های منو و تو + مستند های hd( امیدوارم مستند های عالی باشن گلچین کن) حتما با کیفیت باشن:
بنظرم لیست نیاز نداره
د-سریال ها با زیر نویس فارسی - اینگلیسی و با کیفیت:

South Park

Homeland

The Wire

The Sopranos

Under the Dome

Six Feet Under

The X-Files

the earth

life

جناب ممنون میشم که قیمت + هزینه ارسال رو بگید تا ببینم 2ترابایت ازت میتونم بگیرم یا اگر بشه 3ترابایت ازت بگیرم

تنها مادربرد من P31-A7 Ver. 6.1 هست اینم لینکش:
http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=391

ضمنا من الان سفارش بدم کی به دستم میرسه؟ ممکنه تا آخر شب حتی 10و11 برسه؟ اگر نه تا کی ممکنه برسه دستم ؟
و برای هارد اینترنال شماره کارت بهم بده که مبلغ رو برات واریز کنم که کارت راحت راه بیوفته و سعی کن زیر نویس داشته باشن اگر ندارن باز ایراد نداره ولی با کیفیت حتما باشن چون pc به تلویزیون وصله و اصلا نمی خوام چیز بی کیفیت :.7.بینم
اگر هم ممکنه همراه هارد چنتا کارتت رو بفرست چون یقینا هرکی از آرشیوی که بهم دادی با خبر بشه شمارت رو ازم می خواد

خیلی خیلی ازت ممنونم و واقعا دمت گرم مرد حرکتی که داری میکنی ایده آل هست امیدوار هستم بعد خرید هم همین نظر رو داشته باشم
سپاس

جناب انیمیشن ها و سریالهارو بررسی کردین؟

میخوام بررسیتون تموم شده باشه که مستند هارو بر اثاث حجم سفارش بدم واقعا انقدر لیست مستند هاتون زیاد هست که اصلا نمیشه انتخاب کرد یه جاهایی سردرد گرفتم ایکاش گلچین داشتین!
ممنون گرانقدر عزیز

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
درود
یه هارد یه ترا جیبی ارزون میخوام اسم با شماره کارت به من پخ کنید
اکسترنال adata 500 و 1 ترا قیمت بدین لطفا انواع مدلا لطفا سریعتر چون برا یاطلاعات عجله دارم.
سریال های دوبله شده 24 و قهرمانان و لاست رو دارین ایا به صورت کامل؟ قهوه تلخ و چند تا این سریال این مدلی به صورت کامل می خواستم اگه دارین لطفا پیام بدین.
جناب انیمیشن ها و سریالهارو بررسی کردین؟

میخوام بررسیتون تموم شده باشه که مستند هارو بر اثاث حجم سفارش بدم واقعا انقدر لیست مستند هاتون زیاد هست که اصلا نمیشه انتخاب کرد یه جاهایی سردرد گرفتم ایکاش گلچین داشتین!
ممنون گرانقدر عزیز
سلام بر دوستان عزیز
پاسخ همه ارسال شد.

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
درود
قیمت هارد های سگیت بدون ادابتور و با ادابتور برای ظرفیت های یک دو سه چهار ترا بایت رو محبت کنید
+ لیست کامل دیتا هاتون رو
سپاس

ح3ام

Registered User
لایک‌ها
24
بلخره به لطف اداره پست بعد از 6 روز بسته ما هم رسید طبق سفارش خیلی تمیز و شیک+

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا