• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
امروز صبح اس ام اس اومد

لطفا ایمیل فلان را فوری چک کنید
دبیرخانه کارگروه

هنوز ایمیلی نیومده :blink: چرا ؟ کسی تجربشو نداره ؟کی میاد ؟ سرکاری بوده ؟

با تشکر از کارگروه خراب شده و بی در و پیکر، از صبح دهن ما سرویس شد، شما دوست 6 یا 7امی هستی ک همچین مشکلی داشتی :jealous:
جناب استاد م.ن مسئول کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه :upsided: در کارگروهتون رو تخته کنید پلیز :hmm:

بحث ما شما نبودید شما عزیز هستید

ما هم در همان ایتدا مشکل متوجه نشدیم تا دیتاسنتر اطلاعیه داد و به کاربرها اطلاع دادیم

و در مورد تبلیغات امضایی pt شنیده بودیم ولی ندیده بودیم :rolleyes: تعرفه به چه صورت هست؟

7.600 تا پست، تبلیغ امضا خواستید در خدمتم :D
البته اگر کار دوستان ما رو خوب راه بندازین :)

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,717
ایمیل peyvandha @ outlook . com هم حال میده برای این جور حرکت ها!

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بدبختانه دارم ...

اون سایت هم مال یکی از دوستام هست ...

هرچی تیکت هم زدم جوابتون اینه : بسته نرم افزاری رو فعال نکردید - تو گوگل سرچ کن - خودت درست کن

این نوع جواب دادن توهین به شعور من نیست ؟

اخه کی برای پشتیبانی یک ماهه یه وی پی اس 20 تومنی 30 تومن میده ؟ (50 جمعا) حتی اگر یه متخصص پاسخگو باشه !

شما خودتون هم اینو میدونید و خیالتون رو از لحاظ پشیبانی راحت کردید چون به همه میگید بسته نرم افزاری رو فعال نکردید اگر کسی هم شکایت کنه میگید بسته رو فعال نکرده و با این وجود ما جواب سلامش رو هم دادیم !

شما خودت داری اسم سایت رو خراب میکنی با این کار ... من اگر با هام خوب برخورد میشد هیچ وقت این حرف رو نمی زدم حتی تعریف و تایید هم میکردم! شما یه نفر دیدید که از **** بد بگه ؟

سرور ها از هارد با کیفیت و رید 10 هستند برای همین مقداری هزینه ها برای کاربران زیاد می شود.

شما پکیچ نرم افزاری فعال کنید در خدمتیم دو کارشناس ارشد مسئولیت فنی سرور ها بر عهده دارند دوست عزیز

در مورد متن پایانی ما جایی تخریب نمی کنیم و صحبتی در این مورد نمی کنیم

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
ایمیل peyvandha @ outlook . com هم حال میده برای این جور حرکت ها!

میخوای اذیت کنی با فیک میل راحت تره ها :D

دوشواری نداره عزیز جوش نزن، بازم خواستی فردا زنگ میزنم به عزیز دلم مسئول کارگروه ببینم دوشواری چی بوده :D

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
قابل توجه اي وب هاست كه امشب مهمون تاپيك وبمسترون شدن:rolleyes: :

عاقا همين طور كه كاربرا به ي هاست اعتماد مي كنند , همين كاربرا مي تونن اون هاست رو از دور خارج كنند

تو همين پي تي نمونه هاي زيادي داشتيم كه كاربران ناراضي تو چهارتا فروم معروف چهارتا تاپيك در انتقاد از اون هاست زده و...

( خود من وقتي ي تاپيك ببينم كه نوشته : از هاست فلان خريد نكنيد و ....
ميگم حتما يك مشكلي داره كه اين بابا ناراضي هست

پس شما هم سعي كنيد كاربرا تونو راضي نگه داريد چون اعتبار شما به رضايت همين كاربر بستگي داره

انشالله كه سايت بنده هم تا صب بالا بياد ( بگو انشالله :D) و ديگه مشكلي پيش نياد و لزومي به انتقال نباشه

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
با تشکر از کارگروه خراب شده و بی در و پیکر، از صبح دهن ما سرویس شد، شما دوست 6 یا 7امی هستی ک همچین مشکلی داشتی :jealous:
جناب استاد م.ن مسئول کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه :upsided: در کارگروهتون رو تخته کنید پلیز :hmm:

7.600 تا پست، تبلیغ امضا خواستید در خدمتم :D
البته اگر کار دوستان ما رو خوب راه بندازین :)
p.kh بدین ببینیم تعرفه ها نرمال هست؟ 7600 که در این تاپیک نبوده :)؟

ایمیل این کارگزار با عنوان امر به معروف و نهی از منکر ارسال میشه ولی در عمل امر به زور و نهی از عدم عمل به کار های آنها هست

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
دوشواری نداره عزیز جوش نزن، بازم خواستی فردا زنگ میزنم به عزیز دلم مسئول کارگروه ببینم دوشواری چی بوده :D

تجربه من 1 ماه پیش بود ! فک کنم خود جوش بعضی وقتا سیستمش عمل می کنه می گه بذار به چند نفر sms بدیم دور هم بخندیم ! :D

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725

امين جان ي تاپيك بزن به اسم : خاطرات منو فيلترينگ

اونجا تجربه هاتو بنويس ما هم استفاده كنيم و گرفتار نشيم

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
ميزبان برگشت ( البته يواشكي )

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
سلام بر دوستان

کد نیوتب برای پاپ آپ می خوام سایت وردپرسی هر 24 ساعت برای یه آی پی باز شه

ویه سوال دیگه این که برای فروشگاه پاپ آپ به صورت نیو تب باز بشه بهتره یا نیو ویندو و اینک پشت صفحه یا روی صفحه باز شه؟

ممنون

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
تجربه من 1 ماه پیش بود ! فک کنم خود جوش بعضی وقتا سیستمش عمل می کنه می گه بذار به چند نفر sms بدیم دور هم بخندیم ! :D

نرم افزارشون دوشواری زیاد داره هر دفعه سر یه چیزی مشکل پیدا میکنه، یه بار سر ایمیل یه بار سر اس ام اس و ...
امين جان ي تاپيك بزن به اسم : خاطرات منو فيلترينگ

اونجا تجربه هاتو بنويس ما هم استفاده كنيم و گرفتار نشيم

دقیقا از کدوم قسمتش باید بنویسم؟ :D
از قسمتی ک بهم گفتن شعورت نمیرسه محتوای مجرمانه رو تشخیص بدی؟ یا از اونجایی ک به عکس برادر 4 ساله جاستین بیبر گیر دادن؟ یا از اونجایی ک ساعت 9 صبح حدود 100 تا تذکر برام فرستادن؟ یا از اونجایی ک تهدید شدم ک اگر این کار ادامه بدم پرونده برام تشکیل داده میشه؟! :D

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
نرم افزارشون دوشواری زیاد داره هر دفعه سر یه چیزی مشکل پیدا میکنه، یه بار سر ایمیل یه بار سر اس ام اس و ...

از قسمتی ک بهم گفتن شعورت نمیرسه محتوای مجرمانه رو تشخیص بدی؟ یا از اونجایی ک به عکس برادر 4 ساله جاستین بیبر گیر دادن؟ یا از اونجایی ک ساعت 9 صبح حدود 100 تا تذکر برام فرستادن؟ یا از اونجایی ک تهدید شدم ک اگر این کار ادامه بدم پرونده برام تشکیل داده میشه؟! :D

اينايي كه نوشتي خودشون مورد داره

پشيمون شدم پيشنهادمو پس مي گيرم

عاقا ننويس ! بي خيال

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

از همشون :دی

با جزئیات کامل :دی

منم از این جور چیزا زیاد دارم ولی اون قدر بوووووووقه که به ساعت نکشیده پاک می کنن

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
جالبه منم 1-2 روزه سفارش ثبت میشه برام :D

از کجا فهمیدی برگشته ؟

سفارش كه همون موقعي كه نبودن هم ثبت ميشد برام ولي همه در حالت معلق

الان يواش يواش دارن به سفارشات رسيدگي مي كنند و سفارشات معلق داره ميره تو آماده ارسال

اگه سرعت شون بخواد اين باشه كه عمرا باهاشون همكاري كنم

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
اين سرویسبرنزی نت افراز تا چندتا آنلاين جواب ميده ؟

بازديد كه نوشته 4 هزار اي پي !!!

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
سرور ها از هارد با کیفیت و رید 10 هستند برای همین مقداری هزینه ها برای کاربران زیاد می شود.

شما پکیچ نرم افزاری فعال کنید در خدمتیم دو کارشناس ارشد مسئولیت فنی سرور ها بر عهده دارند دوست عزیز

در مورد متن پایانی ما جایی تخریب نمی کنیم و صحبتی در این مورد نمی کنیم

من در مورد کیفیت سرور حرف نزدم چون مشکلی نداشت بنظرم و بد نبود ...

اما پشتیبانی واقعا بد بود ! خوشبختانه یا بدبختانه من نیازی آنچنانی به پشتیبانی ندارم و مشکلات رو معمولا خودم حل میکنم ... شاید در طول 1 هفته 1 تیکت بزنم

اما خون من وقتی جوش اومد که vps که ریموت نمیشد و خطا می داد برام ریستارت نکردید و گفتید برو با wmware ریستارت کن و چون سرعت اینترنت من پایین بود و 300 مگ نمی تونستم دانلود کنم اون برنامه رو هیچ کاری از دستم برنیومد آخر سر با نزدیک 5 ساعت وقت تلفی با راهنمایی یکی از دوستان درست کردم

یا یه مورد دیگه پیش اومد که جواب تیکت من فقط و فقط یک کلمه بود که ندادید (از عمد) آخر با سرچ توی گوگل درست شد

بالا