• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
من در مورد کیفیت سرور حرف نزدم چون مشکلی نداشت بنظرم و بد نبود ...

اما پشتیبانی واقعا بد بود ! خوشبختانه یا بدبختانه من نیازی آنچنانی به پشتیبانی ندارم و مشکلات رو معمولا خودم حل میکنم ... شاید در طول 1 هفته 1 تیکت بزنم

اما خون من وقتی جوش اومد که vps که ریموت نمیشد و خطا می داد برام ریستارت نکردید و گفتید برو با wmware ریستارت کن و چون سرعت اینترنت من پایین بود و 300 مگ نمی تونستم دانلود کنم اون برنامه رو هیچ کاری از دستم برنیومد آخر سر با نزدیک 5 ساعت وقت تلفی با راهنمایی یکی از دوستان درست کردم

یا یه مورد دیگه پیش اومد که جواب تیکت من فقط و فقط یک کلمه بود که ندادید (از عمد) آخر با سرچ توی گوگل درست شد

;) برنامه کنسول دانلود میکردید 9-12 مگ هست تقریبا کل برنامه که برای شما مناسب نیست

برای کسب هر دانشی هزینه ای باید پرداخت کنیم

یکی از همکارها ایمیل سرور داشت کانفیگ میکرد هر کاری کردیم درست نشد آلماهاست 90.000 تومان هزینه اخذ کرد فقط یک کد که از دست همکار ما رد شد تغییر داد همین، اینکار هم دانش ما بیشتر کرد هم در اینده به ما کمک کرد دقیق تر باشیم. سعی کنیم برای دانش دیگران ارزش قائل بشیم ( بیماری سرماخوردگی هر فردی با اموکسی و... چند روزه میتونه حل کنه پس چرا دکتر برای نوشتن همین نسخه پول دریافت میکنه؟ به خاطر زحمتی که کشیده و دانشی که کسب کرده و کاملا هم محترم و به حق هست)

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
درگاه مستقیم بانکی که بدون هزینه ارائه میشه چرا از سود کم می کنین؟ برای من سوال شده

درد سر داره گرفتن درگاه ! مشکل از پولش نیست ... حاضریم پول بدیم ولی راحت باشیم :D

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
;) برنامه کنسول دانلود میکردید 9-12 مگ هست تقریبا کل برنامه که برای شما مناسب نیست

برای کسب هر دانشی هزینه ای باید پرداخت کنیم

یکی از همکارها ایمیل سرور داشت کانفیگ میکرد هر کاری کردیم درست نشد آلماهاست 90.000 تومان هزینه اخذ کرد فقط یک کد که از دست همکار ما رد شد تغییر داد همین، اینکار هم دانش ما بیشتر کرد هم در اینده به ما کمک کرد دقیق تر باشیم. سعی کنیم برای دانش دیگران ارزش قائل بشیم ( بیماری سرماخوردگی هر فردی با اموکسی و... چند روزه میتونه حل کنه پس چرا دکتر برای نوشتن همین نسخه پول دریافت میکنه؟ به خاطر زحمتی که کشیده و دانشی که کسب کرده و کاملا هم محترم و به حق هست)

اصلا بحث اون نیست شما حاضر نشدید حتی یه VPS رو برام ریستارت کنید :| نصب نرم افزار و مباحث تخصصی پیشکش ;)

در ضمن شما اون برنامه رو به من معرفی نکردید vmware_vsphere رو معرفی کردید که 300 مگه !

این دانش رو خیلی از هاستینگ ها دارن و بدون منت و هزینه اضافه به مشتری ارائه میکنن اما شما نه !

خلاصه میگم با این شیوه کاری مشتری ثابت پیدا نمی کنید ! نماد اعتماد رو وزارت صنایع و معادن به شما نمیده ، فیدبک مثبت مشتری بهتون میده ;)

varoid

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان گلم میخوام یه زبان برنامه نویسی رو کامل برم تو کارش تا قورتش بدم

ولی خیلی لولم توی برنامه نویسی پایینه و اشنایی کمی دارم یعنی تا الان زیاد حرفه ای کار نکردم .

اینگلیسی رو کامل تافل وایلتس رو دارم پس مشکلی با زبان هم نیست .

لطفا بگید بهرین وبرترین زبان برنامه نویسی که توصیه میکنید کلاس برم چی هستش و از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید من رو ثواب داره دم همتون که کمک میکنید گرم اخه میخوام برم کلاس

هم برای تحت وب و وب سایت سازی واین کارا هم برای نرم افزار و اینا که برای کامپیوتره لطفا کمک کنید

keywords

Registered User
لایک‌ها
95
احترام به دیگران واجب نیست؟
این جمله به ما ربطی نداره مشکل از دیتاسنتره فقط می تونه از دهان یک آدم که از فهم و درک پایینی برخورداره (‌بی شعور ) در بیاد
شما پکیچ نرم افزاری فعال کنید در خدمتیم دو کارشناس ارشد مسئولیت فنی سرور ها بر عهده دارند دوست عزیز
یکی از همکارها ایمیل سرور داشت کانفیگ میکرد هر کاری کردیم درست نشد آلماهاست 90.000 تومان هزینه اخذ کرد

نمی دونم چرا هاستینگ ها اصرار دارن نشون بدن 200 ، 300 نفری تو مجموعشون کار می کنن در صورتی که اکثر این خورده پاها کلا یه نفر نقش مدیر و کارمند و منشی رو بازی می کنه

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
سلام دوستان گلم میخوام یه زبان برنامه نویسی رو کامل برم تو کارش تا قورتش بدم

ولی خیلی لولم توی برنامه نویسی پایینه و اشنایی کمی دارم یعنی تا الان زیاد حرفه ای کار نکردم .

اینگلیسی رو کامل تافل وایلتس رو دارم پس مشکلی با زبان هم نیست .

لطفا بگید بهرین وبرترین زبان برنامه نویسی که توصیه میکنید کلاس برم چی هستش و از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید من رو ثواب داره دم همتون که کمک میکنید گرم اخه میخوام برم کلاس

هم برای تحت وب و وب سایت سازی واین کارا هم برای نرم افزار و اینا که برای کامپیوتره لطفا کمک کنید

چند نفر در اثر همین کار دچار خفگی و مرگ شدند ...

آموزش های لیندا بهترین آموزش ها هست در این زمینه با زبان انگلیسی

پیشنهاد من یادگیری : html و css و javascript و php

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
به لقمان گفتند ادب از که اموختی گفت از بی ادبان

127.0.0.1

Registered User
لایک‌ها
8
طراح بنر عالی میخوام کسی سراغ داره؟

ILOOP

Registered User
لایک‌ها
140
سلام دوستان
منم از iwebhost یک vps دارم به نظرم کیفیت کارشون نسبتا با توجه به تجربه کمترشون خوبه
پشتیبانیشون هم بد نیست خوبم نیست یکبار 10-12 ساعت داون شد که تیکت زدم ایشون اسم یک هاستینگ دیگه رو بردن و مشکل رو از کم کاری اونا دونستن که نمیدونم ربطش چی بود و گفتن که در حال پیگیری هستیم
یک بار هم بر خلاف اون دوستمون درخواست ریست دادم که چند دقیقه بیشتر طول نکشید که ریست شد
در کل نسبت به اون قیمت با تخفیفشون خوبه ولی با این قیمتا از جاهای بهتری هم میشه سرویس گرفت

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اصلا بحث اون نیست شما حاضر نشدید حتی یه VPS رو برام ریستارت کنید :| نصب نرم افزار و مباحث تخصصی پیشکش ;)

در ضمن شما اون برنامه رو به من معرفی نکردید vmware_vsphere رو معرفی کردید که 300 مگه !

این دانش رو خیلی از هاستینگ ها دارن و بدون منت و هزینه اضافه به مشتری ارائه میکنن اما شما نه !

خلاصه میگم با این شیوه کاری مشتری ثابت پیدا نمی کنید ! نماد اعتماد رو وزارت صنایع و معادن به شما نمیده ، فیدبک مثبت مشتری بهتون میده ;)

چند نفرو دیدم که از این هاستینگ ناراضی هستن
تعدادشون رو به افزایشه گویا:D

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سلام دوستان
منم از iwebhost یک vps دارم به نظرم کیفیت کارشون نسبتا با توجه به تجربه کمترشون خوبه
پشتیبانیشون هم بد نیست خوبم نیست یکبار 10-12 ساعت داون شد که تیکت زدم ایشون اسم یک هاستینگ دیگه رو بردن و مشکل رو از کم کاری اونا دونستن که نمیدونم ربطش چی بود و گفتن که در حال پیگیری هستیم
یک بار هم بر خلاف اون دوستمون درخواست ریست دادم که چند دقیقه بیشتر طول نکشید که ریست شد
در کل نسبت به اون قیمت با تخفیفشون خوبه ولی با این قیمتا از جاهای بهتری هم میشه سرویس گرفت

تشکر از شما
اگر منظور آلماهاست هست پارتنر رسمی رداستیشن هستند همان مدیران wht اقای ارایش و ارجلو و ... هر 3 مدیر wht پارتنر رسمی رداستیشن شدند تا ایرانی ها راحت تر سرور تهیه کنند ( با توجه به تحریم ها)

دقت کنید کمتر از 1% میتوانید پیدا کنید که از هارد ساس رید 10 استفاده کنند و منابع اختصاصی بدهند ( اکثرا با هارد ساتا و منابع اشتراکی می دهند) حتما در این مورد تحقیق کنید و سرعت i/o انواع هارد ها چک کنید

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان یه سوال :

مانیتور های فلترون هنوز هم هستن ؟ (خرید و فروش / تولید میشن؟)

بالا