• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
;) برنامه کنسول دانلود میکردید 9-12 مگ هست تقریبا کل برنامه که برای شما مناسب نیست

برای کسب هر دانشی هزینه ای باید پرداخت کنیم

یکی از همکارها ایمیل سرور داشت کانفیگ میکرد هر کاری کردیم درست نشد آلماهاست 90.000 تومان هزینه اخذ کرد فقط یک کد که از دست همکار ما رد شد تغییر داد همین، اینکار هم دانش ما بیشتر کرد هم در اینده به ما کمک کرد دقیق تر باشیم. سعی کنیم برای دانش دیگران ارزش قائل بشیم ( بیماری سرماخوردگی هر فردی با اموکسی و... چند روزه میتونه حل کنه پس چرا دکتر برای نوشتن همین نسخه پول دریافت میکنه؟ به خاطر زحمتی که کشیده و دانشی که کسب کرده و کاملا هم محترم و به حق هست)

هرکاری نیاز به یک سری دانش و علم داره، اگر شما اون دانش رو علم رو ندارید و اگر نمیخواید براش برای کسب اون دانش و بهتر کردن درامدتون هزینه پرداخت کنید پس عمه بزرگه منم ک میتونه هاستینگ بزنه و ادعا کنه قویترین ارائه دهنده هاست در ایران هست!!!
دوست عزیز حرفایی میزنین شاید برای 4 نفر ک هنوز قبل از آدرس ایمیلشون www میزارن قانع کننده باشه اما برای یه جمع وبمستری نیست!
شما 90 هزار تومن برای کمک به کاربرتون نپرداختین، شما این 90 هزار تومن رو برای جبران اشتباه کارشناسان ارشدتون پرداختین و این موضوع تا آخر عمر با همتون میمونه پس قطعا ارزشش رو داره!
شما سودی ک از هاستینگ درمیارید و درآمد های جانبی و محبوبیتی ک دارید بر اساس علم و دانشتون هست، هزینه کسب علم رو شما میپردازین و این هزینه به گردن کاربران نیست!!!
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید تا دیگه اشتباهات کارمندان معمولی یا به قول خودتون کارشناسان ارشد رو گردن کاربران نندازین!
از اول بحث دخالت نکردم اما اینکه جمعی وبمستر ک صبح تا شب داریم توی این فضا کار میکنیم رو بَبو فرض کردین واسم گرون تموم شد!!!

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
@iwhost :
اول بگم من از شما هیچ گونه سرویس ندارم و هیچ رابطه ای هم با شما ندارم!
یه چند تا نکته فقط می خواستم بگم:
این که شما بابت پشتیبانی نرم افزاری . یا منیج سرویس . ... پول بگیرید من مشکلی درش نمی بینم
ولی:
مشکل پورت و دیتاسنتر و قطعی سرویس به مشتری مربوط نمی شه و اون وظیفه شماست که از جای خوب سرور بگیرید . یا پورت مناسب بگیرید یا اگر که امکان تهیه پورت مناسب نیست ذکر کنید (آپتایم سرویس فلان جا مثلا 90% ولی وقتی که می زنید 99% به مشتری ارتباطی نداره و شما موظفید سرور خوب بگیرید یا انتقال بدید سروراتونو یا پورت عوض کنید و یا هر کار دیگه ای . و در مواقع قطعی هم اطلاع رسانی کنید نه اینکه هر کی هی تیکت بزنه!)
معمولا تمام همکاران شما یه knowledge base دارن که مشتری بتونه کارشو راه بندازه نه اینکه واسه ساده ترین مورد هم برن گوگل سرچ کنند!)
کسی که بسته نرم افزاری فعال نکرده و بلد نیست سرور رو ریست کنه نباید اینکار رو براش بکنید و یا لینک دانلود + آموزش این کار رو از سایت خودتون بهش بدید!؟
یا نصب .Net framework رو با نصب کنترل پنل و فایروال مقایسه می کنید که ادعای پول در مقابل تجارب ارزشمند دارین؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
اینجوری نمیشه باید فایل دید ، مثلا میتونید از افزونه استفاده کنید اگه نمیخواید از افزونه استفاده بشه باید تو کد ها دست ببرید میتونید چندتا دسته براش تعریف کنید که اگه مطلبی تو فلان دسته بود تو اسلاید شو بالای و تو اون یکی بود تو اسلاید شوی پایینی دیده بشه

اول بسم الله یه همکاری در فروش بزارید ، تو یه سری کلمه ها اول هستم ولی هیچ همکاری در فروشی پیدا نمیشه

girlsgogames.com

حتماً :d

سلام دوستان. چطورید بعد از ماه های طولانی دوباره برگشتم . چه خبر از نت
دوستان خوب هستید
وبمستر های عزیز چه طور

سلام دایی آیدیت رو بفرست کارت دارم

نرم افزارشون دوشواری زیاد داره هر دفعه سر یه چیزی مشکل پیدا میکنه، یه بار سر ایمیل یه بار سر اس ام اس و ...

دقیقا از کدوم قسمتش باید بنویسم؟ :D
از قسمتی ک بهم گفتن شعورت نمیرسه محتوای مجرمانه رو تشخیص بدی؟ یا از اونجایی ک به عکس برادر 4 ساله جاستین بیبر گیر دادن؟ یا از اونجایی ک ساعت 9 صبح حدود 100 تا تذکر برام فرستادن؟ یا از اونجایی ک تهدید شدم ک اگر این کار ادامه بدم پرونده برام تشکیل داده میشه؟! :D

بگو من از چی بگم :|

از مطلبی که پاک شده بود ؟ یا از عکسی که توی گوگل جستجو کرده بودن و یه بیشعور مه زن رو جستجو کرده بود و توی نتایج اشتباهی سایت من بودش عکس گرفته بود فرستاده بود که گفتن پاک کن ؟ یا از این که به خاطر لینک فیس بوک فیلتر شدم :| از چی بگمممممم

;) برنامه کنسول دانلود میکردید 9-12 مگ هست تقریبا کل برنامه که برای شما مناسب نیست

برای کسب هر دانشی هزینه ای باید پرداخت کنیم

یکی از همکارها ایمیل سرور داشت کانفیگ میکرد هر کاری کردیم درست نشد آلماهاست 90.000 تومان هزینه اخذ کرد فقط یک کد که از دست همکار ما رد شد تغییر داد همین، اینکار هم دانش ما بیشتر کرد هم در اینده به ما کمک کرد دقیق تر باشیم. سعی کنیم برای دانش دیگران ارزش قائل بشیم ( بیماری سرماخوردگی هر فردی با اموکسی و... چند روزه میتونه حل کنه پس چرا دکتر برای نوشتن همین نسخه پول دریافت میکنه؟ به خاطر زحمتی که کشیده و دانشی که کسب کرده و کاملا هم محترم و به حق هست)

ببخشید یه سوال

کدوم هاستینگی مثل شما کار میکنه؟!

توی دیتاسنتر های خارجی دو تا بخش هستش یه فروش یه پشتیبانی

بخش فروش همیشه آنلاین نیستش ساعت کاری خودش رو داره ولی بخش پشتیبانی برعکس!

من فقط یه هاستینگ میخوام که مثل شما کار کنه

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
این ارور برای چی هستش

The server's security certificate is not yet valid!
You attempted to reach mail.google.com, but the server presented a certificate that is not yet valid. No information is available to indicate whether that certificate can be trusted. Google Chrome cannot reliably guarantee that you are communicating with mail.google.com and not an attacker. Your computer's clock is currently set to Friday, April 6, 2012 12:42:19 PM. Does that look right? If not, you should correct your system's clock and then refresh this page.
You cannot proceed because the website operator has requested heightened security for this domain.

هیچ صفحه SSL رو نمیتونم باز کنم :|

keywords

Registered User
لایک‌ها
95
به لقمان گفتند ادب از که اموختی گفت از بی ادبان

ما ایرانی ها وقتی جوابی نداریم ضرب المثل می زنیم
بهتر نیست قبول کنیم طرف مقابل حرفش درسته و الکی نقش بزرگ تر از شخصیت خودمون رو بازی نکنیم ؟

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
این ارور برای چی هستش

You attempted to reach mail.google.com, but the server presented a certificate that is not yet valid. No information is available to indicate whether that certificate can be trusted. Google Chrome cannot reliably guarantee that you are communicating with mail.google.com and not an attacker. Your computer's clock is currently set to Friday, April 6, 2012 12:42:19 PM. Does that look right? If not, you should correct your system's clock and then refresh this page.
You cannot proceed because the website operator has requested heightened security for this domain.

تاریخ سیسمتت رو درست کن. حل میشه

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
این ارور برای چی هستش

به ssl جیمیل نمیتونه درست وصل بشه
اون پایین گزینه به تو ربطی نداره یا من میخوام برم به این صفحه و اینجور چیزا نداره؟ :D
اگر اشتباه نکنم یه گزینه پایین سمت راسته میزنی بعد یه چند ثانیه سرچ میکنه بعد دکمه کانفریم رو میزنی و بع جیمیل میاد بالا :D

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
اون پایین گزینه به تو ربطی نداره یا من میخوام برم به این صفحه و اینجور چیزا نداره؟ :D
اگر اشتباه نکنم یه گزینه پایین سمت راسته میزنی بعد یه چند ثانیه سرچ میکنه بعد دکمه کانفریم رو میزنی و بع جیمیل میاد بالا :D

حتما باید اسپم بدی : ))))

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
هرکاری نیاز به یک سری دانش و علم داره، اگر شما اون دانش رو علم رو ندارید و اگر نمیخواید براش برای کسب اون دانش و بهتر کردن درامدتون هزینه پرداخت کنید پس عمه بزرگه منم ک میتونه هاستینگ بزنه و ادعا کنه قویترین ارائه دهنده هاست در ایران هست!!!
دوست عزیز حرفایی میزنین شاید برای 4 نفر ک هنوز قبل از آدرس ایمیلشون www میزارن قانع کننده باشه اما برای یه جمع وبمستری نیست!
شما 90 هزار تومن برای کمک به کاربرتون نپرداختین، شما این 90 هزار تومن رو برای جبران اشتباه کارشناسان ارشدتون پرداختین و این موضوع تا آخر عمر با همتون میمونه پس قطعا ارزشش رو داره!
شما سودی ک از هاستینگ درمیارید و درآمد های جانبی و محبوبیتی ک دارید بر اساس علم و دانشتون هست، هزینه کسب علم رو شما میپردازین و این هزینه به گردن کاربران نیست!!!
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید تا دیگه اشتباهات کارمندان معمولی یا به قول خودتون کارشناسان ارشد رو گردن کاربران نندازین!
از اول بحث دخالت نکردم اما اینکه جمعی وبمستر ک صبح تا شب داریم توی این فضا کار میکنیم رو بَبو فرض کردین واسم گرون تموم شد!!!

ایشون سرور مجازی دارند و بسته پشتیبانی فعال نکردند پس به منزله دانش تلقی میشه جای بحثی میبینید؟

مشکل پورت و دیتاسنتر و قطعی سرویس به مشتری مربوط نمی شه و اون وظیفه شماست که از جای خوب سرور بگیرید . یا پورت مناسب بگیرید یا اگر که امکان تهیه پورت مناسب نیست ذکر کنید (آپتایم سرویس فلان جا مثلا 90% ولی وقتی که می زنید 99% به مشتری ارتباطی نداره و شما موظفید سرور خوب بگیرید یا انتقال بدید سروراتونو یا پورت عوض کنید و یا هر کار دیگه ای . و در مواقع قطعی هم اطلاع رسانی کنید نه اینکه هر کی هی تیکت بزنه!)
معمولا تمام همکاران شما یه knowledge base دارن که مشتری بتونه کارشو راه بندازه نه اینکه واسه ساده ترین مورد هم برن گوگل سرچ کنند!)
کسی که بسته نرم افزاری فعال نکرده و بلد نیست سرور رو ریست کنه نباید اینکار رو براش بکنید و یا لینک دانلود + آموزش این کار رو از سایت خودتون بهش بدید!؟
یا نصب .Net framework رو با نصب کنترل پنل و فایروال مقایسه می کنید که ادعای پول در مقابل تجارب ارزشمند دارین؟

پورت 99% تضمین شده و آپ تایم کنون 99.91 در مورد 2 خط اخر وقتی پکج نرم افزاری فعال نشده وقت ما به کاربری می رسد که فعال کرده اگر قرار باشد روی تمام سرویس ها نصب و .. انجام بدهیم پس پشتیبانی نرم افزاری برای چه کاری قرار دادیم

متاسفانه بیشتر از این نمی توانم در اینجا چواب بدهم چون هم مدعی زیاد هست و هم افردای که زیاد از موضوع مطلع نیستند از ماه اینده هم تمام سرویس ها حرفه ای می شود و کمترین پلن ما با هزینه 50.000 می باشد سرور ها 32 و 64 هسته ای کلو شده اند

از بخش اخبار میتوانید پیگیر باشید

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
تاریخ سیسمتت رو درست کن. حل میشه

قربون دستت !

بچه خواهرم رفته کلاس کامپیوتر :| مثلاً میخواسته تمرین کنه حتماً اومده تاریخ رو عوض کرده قربون دستت

پ.ن : اگر هرکسی که کامپیوتر بلد نیست یه هفته با سیستم من کار کنه فول فول میشه :d دکستاپم رو ببینه غش میکنه

نه گزینه این فضولی ها به تو نیومده نداشت :d

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
این ارور برای چی هستش

تایمر درست کنید

gmail از ssl خارج کنین بعدا متوجه فواید این کار میشید

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
من دیگه چیزی نمی تونم بگم!
همه وقتی می بینن یه جایی یه جمعیتی دارن درموردشون صحبت می کنند (حالا خوب یا بد) وقت می ذارن . بحث می کنن . چون اینجوری خیلی راحت می تونن نظر افراد زیادی رو بشنون مشکلات کارشونو بیینن و ...
2 تا نکته هم به دوستان بگم خارج از این قضیه iwhost :
- من تعصبی رو تهران ندارم! ولی به هاستینگی که خارج از تهرانه 99.99 درصد نمی شه اطمینان کرد
- هیچ موقغ گول این قیمت های ارزون رو نخورید که باید چند برابر هزینه کنید بابت ضرر کردن هاتون
RAM 1 GB
HDD 50 GB SAS Raid10
1 Core Cpu
BW Unlimited
Port 1 GB
ماهی 30.000 !!!

یا
RAM 4 GB
HDD 250 GB SAS Raid10
2 Core Cpu
BW Unlimited
Port 1 GB
ماهی 70.000 !!!

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
تشکر از شما
اگر منظور آلماهاست هست پارتنر رسمی رداستیشن هستند همان مدیران wht اقای ارایش و ارجلو و ... هر 3 مدیر wht پارتنر رسمی رداستیشن شدند تا ایرانی ها راحت تر سرور تهیه کنند ( با توجه به تحریم ها)

دقت کنید کمتر از 1% میتوانید پیدا کنید که از هارد ساس رید 10 استفاده کنند و منابع اختصاصی بدهند ( اکثرا با هارد ساتا و منابع اشتراکی می دهند) حتما در این مورد تحقیق کنید و سرعت i/o انواع هارد ها چک کنید

داداش شماره ای آدرسی چیزی از مدیرای wht پدرسگ داری به من برسون..

Last edited:

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
داشتن سایت اعلام قیمت ها ( ارز و سکه * ) چه منع هایی و چه محدودیت هایی داره ؟ مواجه با فیلترینگ میشه ؟

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
داداش شماره ای آدرسی چیزی از مدیرای wht پدرسگ داری به من برسون..

داداش چرا توهین میکنی؟

کسی دامین توپ برای سایت دانلود نداره؟ با قیمت بالا خریدارم. فقط جلف یا خیلی روتین نباشه.

جایی رو میشناسید لایسنس ویندوز ۸ بده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
آقا لینک دانلود از بازی قعله فارسی ندارین ؟ حالا هر ورژنی بود مهم نی :(
لینک سالم باشه : ((

بالا