• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
دوستان کسی میدونه چطوری باید لپتاپ رو به مونیتور وصل کرد؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
من امروز نه تشنه شدم نه گشنه ، البته اینجا هوا خوبه.

ولی خودمون انگار نه انگار ماه رمضونه ، امروز ما هرکی رو دیدم روزه نداشت .

یارو تعریف میکرد میگفت رفتم مکانیکی نشسته بودن داشتن قلیون میکشیدن :|

بهشون گفتم خاک تو سرتون روزه نمیشید لا اقل عین آدم روزه رو بخورین یه گوشتی بندازین رو ذغال :دی

حالا اگر روزه نمیشید یه چیز درست و حسابی بخورید که حیفتون نیاد

*--*

موتور قالب نیوک لرن رو نوشت این پیمان فرهمند

موتور قالب داينوکس

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.

انشالله که حالتان خوب باشد.

این هم لوگو روز دوم ماه مبارک رمضان:
ramezan2.png

پیروز،موفق و سربلند باشید.

با تشکر

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
یه پورت باید داشته باشه کنارش که آبیه از اون بزن به مانیتور
زدم ولی فقط موقع روشن شدن مانیتور تصویر میده، صفحه ولکام که اومد فقط لپتاپ تصویر میده...

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
یارو تعریف میکرد میگفت رفتم مکانیکی نشسته بودن داشتن قلیون میکشیدن :|

بهشون گفتم خاک تو سرتون روزه نمیشید لا اقل عین آدم روزه رو بخورین یه گوشتی بندازین رو ذغال :دی

حالا اگر روزه نمیشید یه چیز درست و حسابی بخورید که حیفتون نیاد
از این صحنه ها خیلی زیاده :D
ﻣﺎﺭﻛﻮﭘﻮﻟﻮ ﺩﺭ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﺵ ﻣﻲ ﻧﻮﻳﺴﺪ : ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﭼﻴﻦ ﺑﻪ ﺳﺮﺯﻣﻴﻨﻲ ﺭﺳﻴﺪﻡ ﻛﻪ ﻋﺎﺩﺍﺕ ﻋﺠﻴﺒﻲ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ . ﺍﻳﻦ
ﻗﻮﻡ ۱ ﻣﺎﻩ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ﺭﺍ ﻳﻮﺍﺷﻜﻲ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻔﺎ ﻏﺬﺍ ﻣﻴﺨﻮﺭﺩﻧﺪ :D

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
الان بهترین درگاه پرداخت کدومه ؟

فقط و فقط پی لاین !

پ.ن:
[h=3]
icon12.gif
دانلود قالب تفریحی - وردپرس کاملاً ولیدیت و سئو شده و زیبا - سه ستونه[/h]

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
دوستان آدرس سایتتون رو به هر دو صورت در وبمستر گوگل ثبت میکنید؟ www.domain.com و domain.com
یا تنها یک مورد www.domain.com

تنها به اون صورت دلخواه تون ، مثلا domain.com ، اون یکی رو هم باید ریدایرکت کنید.

به یک صورت

خودش به دو صورت بعضی مواقع ثبت میکنه

هر طوری که سایت بالا میاد . اگه بدون Www حالت عادیه ، همینطوری ثبت کن بهتره .

در حالت خوب و برای سئو کدوم بهتره ؟ من مثلا یک .com و یک .ir داشته باشم و یکیش سی پنل باشه و دیگری پارک شده باشه چطوره اوکیه ؟ /.

=======

برای شروع کار با وبمستر گوگل چه نکاتی رو رعایت کنم ؟ نکته ای داره ؟

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
دوستان آدرس سایتتون رو به هر دو صورت در وبمستر گوگل ثبت میکنید؟ www.domain.com و domain.com

تنها به اون صورت دلخواه تون ، مثلا domain.com ، اون یکی رو هم باید ریدایرکت کنید.

به یک صورت

به شخصه اگه جلوم بهترین غذای دنیا رو هم بخورن و روزه باشم دلم نمیخواد .
اینایی که میگن آی فلان آی بیسار جلوی ما روزه دارا چیزی نخورید همونایین که میگن زنا جلوی مواشونو بپوشونن که ما تحریک نشیم.
کلا دوست دارن همه چیزو بندازن گردن اطرافیان .

نظرات دیگر رو خوندم و همه قابل احترام بود و خیلی ها رو هم لایک کردم ..

بابت نظرتون هم ممنون / اعتقاد و ایده تون هم محترم .. .
اما احترام متقابل ایجاب میکنه این کار انجام نشه .. ( حکم نمیدم بریزین تو خیابون بگیرین ! .. نه ! .. ) اما هر کس به اندازه شعوره خودش ایجاب میکنه احترام بزاره ! همین ! ( بخوایم نخوایم جامعه ما اسلامی هست ! و قواعد خودشو داره ( نظر شخصی من هم : تامل داشته ( تامل ها !!! ) باشیم اسلام بهترین دین دنیاست ( بهتون هم اجبار نمیکنم دوست داشته باشید.. ) ) اما یک سری تند روی ها و کج روی ها رفته میشه که دید دیگران به اسلام رو هم بد میکنه .. و بقیه همکه میخوان نظر بدن کلی نظر میدن و از ریشه میزنن ! ...

همین

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
الان بهترین درگاه پرداخت کدومه ؟

پی لاین عالیه، روز به روز هم امکاناتش بیشتر میشه. قابل اعتماد هم هست، کارمزد کمی داره، قالبش هم خوب و کاربر پسنده، آدم احساس آرامش و اعتماد میکنه تو سایتش (روانشناسی رنگ ها رو حالیشون بوده.)
زرین پال اولین و قدیمی ترین درگاه پرداخته، واریز به حساب دیر انجام میشه، کارمزدش زیاده، اما معتبرترین درگاهه.

پارس پال هم هست که خیلی ها توصیه میکنند اما من خوشم نمیاد. اخیرا هم یه گاف داده بود و اطلاعات کاربران رو در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار میداد. (معلوم نیست راست باشه یا دروغ!)

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
نظرات دیگر رو خوندم و همه قابل احترام بود و خیلی ها رو هم لایک کردم ..

بابت نظرتون هم ممنون / اعتقاد و ایده تون هم محترم .. .
اما احترام متقابل ایجاب میکنه این کار انجام نشه .. ( حکم نمیدم بریزین تو خیابون بگیرین ! .. نه ! .. ) اما هر کس به اندازه شعوره خودش ایجاب میکنه احترام بزاره ! همین ! ( بخوایم نخوایم جامعه ما اسلامی هست ! و قواعد خودشو داره ( نظر شخصی من هم : تامل داشته ( تامل ها !!! ) باشیم اسلام بهترین دین دنیاست ( بهتون هم اجبار نمیکنم دوست داشته باشید.. ) ) اما یک سری تند روی ها و کج روی ها رفته میشه که دید دیگران به اسلام رو هم بد میکنه .. و بقیه همکه میخوان نظر بدن کلی نظر میدن و از ریشه میزنن ! ...

همین
فقط بگم گل گفتی ، ... متاسفانه افراد / کار هایی بودن که به اسم و به پای اسلام افتاده ... :| بهتره ادامه ندیم :)

پی لاین عالیه، روز به روز هم امکاناتش بیشتر میشه. قابل اعتماد هم هست، کارمزد کمی داره، قالبش هم خوب و کاربر پسنده، آدم احساس آرامش و اعتماد میکنه تو سایتش (روانشناسی رنگ ها رو حالیشون بوده.)
زرین پال اولین و قدیمی ترین درگاه پرداخته، واریز به حساب دیر انجام میشه، کارمزدش زیاده، اما معتبرترین درگاهه.

پارس پال هم هست که خیلی ها توصیه میکنند اما من خوشم نمیاد. اخیرا هم یه گاف داده بود و اطلاعات کاربران رو در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار میداد. (معلوم نیست راست باشه یا دروغ!)

به پی لاین و تیمش از چشم هام بیشتر اعتماد دارم :D خیلی عالی اند ... هر چی بگم کمه ولی خب ما هم کم نزاشتیم. .. 2.5 درصد تراکنش هامون رو دادیم تقریبا ...

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
فقط بگم گل گفتی ، ... متاسفانه افراد / کار هایی بودن که به اسم و به پای اسلام افتاده ... :| بهتره ادامه ندیم :)

به پی لاین و تیمش از چشم هام بیشتر اعتماد دارم :D خیلی عالی اند ... هر چی بگم کمه ولی خب ما هم کم نزاشتیم. .. 2.5 درصد تراکنش هامون رو دادیم تقریبا ...

نماینده این شرکت ها تو وب هاستینگ تاک عضون و این جور تاپیک ها و پست ها از چشم های تیزبینشون دور نمیمونه.
حتما اینجا هم هستند، و امیدوارم اینجا رو نبینند. یعنی نماینده زرین پال دهن ما رو صاف کرده اونجا! هرجا پست میده آخرش دعوا میشه و باید قفل کنیم. :d

آقا من دامین سایت دانلود پیدا نکردم. کلی اسم پیدا کردم و چندین تا رو ثبت کردم اما هیچ کدوم به دلم نمیشینه.
میخوام اگر قراره چندین میلیون پول بابت طراحی قالب و اسکریپت میدم اسم خوبی هم داشته باشه. روتین نباشه و استانداردهای لازم رو داشته باشه. ترجیحا .com باشه، اما .ir هم بد نیست. شما که کارت اینه کمک کن، خوب میخرم. پدرم در اومده، از بهمن ماه ذهنم درگیره این موضوعه! :|

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
نماینده این شرکت ها تو وب هاستینگ تاک عضون و این جور تاپیک ها و پست ها از چشم های تیزبینشون دور نمیمونه.
حتما اینجا هم هستند، و امیدوارم اینجا رو نبینند. یعنی نماینده زرین پال دهن ما رو صاف کرده اونجا! هرجا پست میده آخرش دعوا میشه و باید قفل کنیم. :d

آقا من دامین سایت دانلود پیدا نکردم. کلی اسم پیدا کردم و چندین تا رو ثبت کردم اما هیچ کدوم به دلم نمیشینه.
میخوام اگر قراره چندین میلیون پول بابت طراحی قالب و اسکریپت میدم اسم خوبی هم داشته باشه. روتین نباشه و استانداردهای لازم رو داشته باشه. ترجیحا .com باشه، اما .ir هم بد نیست. شما که کارت اینه کمک کن، خوب میخرم. پدرم در اومده، از بهمن ماه ذهنم درگیره این موضوعه! :|

آره پی لاین رو که می دونم اینجا عضو هست جناب چاری پور و توی پروفایل منم اد هستن و ارتباط مختصری هم داشتیم و داریم... کارشون درسته... :) قبلاً ها که با زرین پال کار میکردم اصلا خوشم نمی اومد...
راستی شما توی وب هاستینگ تالک همکار شون هستی؟ فکر کنم نام کاربری تون رو اونجا هم دیدم قبلا ...

شما رو که می دونم ! خیلی وقته (شاید 4-5 ماهی میشه) دنبال دومین دانلودی هستی !
اگه خواستی من یه لیست توپ دومین آزاد کام الان برات می فرستم .. ولی اگه ثبت کردی پورسانت ما رو محفوظ بدار :D

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399

به یک صورت

آقای کامکار شما توی وب هاستیننگ تاک ادمین هستید ؟ ارادت داریم
قسمت فروش ( همه زیر بخش ها ) رو کی متوحل می کنید ؟ دوستانی با نیت کلاه برداری میان با دوستانی که صادقانه کار میکنند قاطی میشن و این برای فضای وب و سایت بده .. اعتماد ها از بین میره .. کسانی که با تجربه تر هستند دیده نمی شند ! .. ( قرار بود طرحی شروع بشه چی شد ؟ )
( بنده از فروشندگان نیستم ... ) ..

این تاپیک برای مثال : ایشون برای مولتی یوزر بودنشون کارشون رو قبول می کنن اما باز هم در مورد تاپیک دوم صحبتی به میون نمیارن و نمیگن مال ایشون بوده .. و دوره ی بن بودنشون تموم شده ( بن = مولتی یوزر )
▂ ▃ ▅ ▇ █ ▓ ▒ فروش ویژه سرور مجازی 1 انگلیس ۱۷ تومن|رم ۲ انگلیس ۱۹ تومن | یک ماه رایگان ▒ ▓ █ ▇ ▅ ▃ ▂ : صفحات آخر 7 به بعد متنی برای استناد به دلیل آوردم ..

یک مورد دیگه هم پیشنهاد بدم انتقاد و یا تجربه ی خرید ( موفقیت آمیز و یا بد بودن ) رو اجازه بدید در سایت و تاپیک ها اضافه شود و دیگران مطلع شوند ! ...

باتشکر

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
آره پی لاین رو که می دونم اینجا عضو هست جناب چاری پور و توی پروفایل منم اد هستن و ارتباط مختصری هم داشتیم و داریم... کارشون درسته... :) قبلاً ها که با زرین پال کار میکردم اصلا خوشم نمی اومد...
راستی شما توی وب هاستینگ تالک همکار شون هستی؟ فکر کنم نام کاربری تون رو اونجا هم دیدم قبلا ...

شما رو که می دونم ! خیلی وقته (شاید 4-5 ماهی میشه) دنبال دومین دانلودی هستی !
اگه خواستی من یه لیست توپ دومین آزاد کام الان برات می فرستم .. ولی اگه ثبت کردی پورسانت ما رو محفوظ بدار :D

نه، اگر همکار بودم که درگاه پرداخت خودم رو تبلیغ میکردم، یا اگر شرافتم اجازه نمیداد چیزی نمیگفتم و راهنمایی نمیکردم. :d
مدیر بخش هستم اونجا

حتماً، پورسانت هم محفوظه ;) فقط سلیقه گند من اجازه نمیده چیزی بپسندم.
بعضی وقت ها پیش خودم میگم ثبت کن، بعد از مدتی تبدیل به برند میشه، حتی لازم نیست معنی داشته باشه. اما چون پروسه طراحی و برنامه نویسی طولانیه بعد از مدتی نظرم عوض میشه :|
dlkon.com رو ثبت کردم، انصافا دامین باحالیه، بعد پیش خودم فکر کردم که خیلی ضایع است، خیلی عامیانه و رفاقتی...
picodl.com هم همینطور، شبیه picofile بود. زمینه کاری هم یکیه.
nanodl هم جالب نبود، نانو خیلی واحد کوچیکیه. خلاصه دارم سرویس میشم.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
آقای کامکار شما توی وب هاستیننگ تاک ادمین هستید ؟ ارادت داریم
قسمت فروش ( همه زیر بخش ها ) رو کی متوحل می کنید ؟ دوستانی با نیت کلاه برداری میان با دوستانی که صادقانه کار میکنند قاطی میشن و این برای فضای وب و سایت بده .. اعتماد ها از بین میره .. کسانی که با تجربه تر هستند دیده نمی شند ! .. ( قرار بود طرحی شروع بشه چی شد ؟ )
( بنده از فروشندگان نیستم ... ) ..

این تاپیک برای مثال : ایشون برای مولتی یوزر بودنشون کارشون رو قبول می کنن اما باز هم در مورد تاپیک دوم صحبتی به میون نمیارن و نمیگن مال ایشون بوده .. و دوره ی بن بودنشون تموم شده ( بن = مولتی یوزر )
▂ ▃ ▅ ▇ █ ▓ ▒ فروش ویژه سرور مجازی 1 انگلیس ۱۷ تومن|رم ۲ انگلیس ۱۹ تومن | یک ماه رایگان ▒ ▓ █ ▇ ▅ ▃ ▂ : صفحات آخر 7 به بعد متنی برای استناد به دلیل آوردم ..

یک مورد دیگه هم پیشنهاد بدم انتقاد و یا تجربه ی خرید ( موفقیت آمیز و یا بد بودن ) رو اجازه بدید در سایت و تاپیک ها اضافه شود و دیگران مطلع شوند ! ...

باتشکر

تو تالار ادمین ها شدیدا درگیر کار کردن روی بخش فروشیم. با شروع تابستون وضع بدتر از قبل شده.
این سیستم امتیازات که جدیدا فعال شد که جواب نمیده، من مخالفش بودم، الان هم قصد غیرفعال سازیش رو داریم. یکی اومده بود امتیاز منفی داده بود. دلیل رو نوشته بود: "تلافی"

تجربه خرید هم به درد اینجا میخوره، خریدار جنس رو تحویل میگیره و اگر سالم باشه کار تمومه.
اما تو هاستینگ وضع فرق میکنه. مشتری پرداخت میکنه و هاست رو آنی تحویل میگیره، سه ماه بعد گندش در میاد.

در حال شناسایی مولتی یوزرها هم هستیم، خشن هم برخورد میشه. چندتا تالار هم جدیدا اضافه شده. ولی خداییش نمیدونیم با فروشنده ها چی کار کنیم.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
نه، اگر همکار بودم که درگاه پرداخت خودم رو تبلیغ میکردم، یا اگر شرافتم اجازه نمیداد چیزی نمیگفتم و راهنمایی نمیکردم. :d
مدیر بخش هستم اونجا

حتماً، پورسانت هم محفوظه ;) فقط سلیقه گند من اجازه نمیده چیزی بپسندم.
بعضی وقت ها پیش خودم میگم ثبت کن، بعد از مدتی تبدیل به برند میشه، حتی لازم نیست معنی داشته باشه. اما چون پروسه طراحی و برنامه نویسی طولانیه بعد از مدتی نظرم عوض میشه :|
dlkon.com رو ثبت کردم، انصافا دامین باحالیه، بعد پیش خودم فکر کردم که خیلی ضایع است، خیلی عامیانه و رفاقتی...
picodl.com هم همینطور، شبیه picofile بود. زمینه کاری هم یکیه.
nanodl هم جالب نبود، نانو خیلی واحد کوچیکیه. خلاصه دارم سرویس میشم.

خوشحال شدم از آشنایی باشما گرامی
ضمنا ورود تون به انجمن ما هم خیر مقدم عرض میکنم :heart:

بزودی یک لیست خوب از دومین های آزاد Com با واژه Download و DL می فرستم. امیدوارم بپسندید .... .

بالا