• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
خوشحال شدم از آشنایی باشما گرامی
ضمنا ورود تون به انجمن ما هم خیر مقدم عرض میکنم :heart:

بزودی یک لیست خوب از دومین های آزاد Com با واژه Download و DL می فرستم. امیدوارم بپسندید .... .
ممنون
انجمن یه مشکلی داره ها، موقع عضویت میگه پسوردها یکی نیست. ایمیل ها هم یکی نیست.
سه چهار بار وارد کردم اما همین ارور رو گرفتم. آخر سر گفتم به درک، شاید مشکل داره، رو عضویت کلیک کردم و عضو شد.

من با mybb کار کردم اما از این مشکل ها توش نبود. اسکریپت های جاوا رو تغییر دادید؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
ممنون
انجمن یه مشکلی داره ها، موقع عضویت میگه پسوردها یکی نیست. ایمیل ها هم یکی نیست.
سه چهار بار وارد کردم اما همین ارور رو گرفتم. آخر سر گفتم به درک، شاید مشکل داره، رو عضویت کلیک کردم و عضو شد.

من با mybb کار کردم اما از این مشکل ها توش نبود. اسکریپت های جاوا رو تغییر دادید؟

این مشکل رو اتفاقا یه نفر دیگه هم به من گفت ... عجیبه .. نه من دست نزدم...
ولی حتما بررسی میکنم

مرسی که یادآوری کردید ..

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
تو تالار ادمین ها شدیدا درگیر کار کردن روی بخش فروشیم. با شروع تابستون وضع بدتر از قبل شده.
این سیستم امتیازات که جدیدا فعال شد که جواب نمیده، من مخالفش بودم، الان هم قصد غیرفعال سازیش رو داریم. یکی اومده بود امتیاز منفی داده بود. دلیل رو نوشته بود: "تلافی"

تجربه خرید هم به درد اینجا میخوره، خریدار جنس رو تحویل میگیره و اگر سالم باشه کار تمومه.
اما تو هاستینگ وضع فرق میکنه. مشتری پرداخت میکنه و هاست رو آنی تحویل میگیره، سه ماه بعد گندش در میاد.

در حال شناسایی مولتی یوزرها هم هستیم، خشن هم برخورد میشه. چندتا تالار هم جدیدا اضافه شده. ولی خداییش نمیدونیم با فروشنده ها چی کار کنیم.

ممنون از پاسختون . .
امیدوارم تمهیدادتون خوب و موثر واقع بشه . . . <3

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
بزودی یک لیست خوب از دومین های آزاد Com با واژه Download و DL می فرستم. امیدوارم بپسندید .... .

چقدر زیادن، من فکر میکردم دامین های با مفهوم .com تموم شدن! :d

من یه زمانی خودم نمایندگی ثبت دامین داشتم، اما چون کارم این نبود و دلار هم گرون شد پنل رو شارژ نکردم، وگرنه خیلی دوست دارم چندتاشون رو با هم ثبت کنم. دات کام خیلی گرون شده، منم به هرکسی نمیدم ثبت کنه برام.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
چقدر زیادن، من فکر میکردم دامین های با مفهوم .com تموم شدن! :d

من یه زمانی خودم نمایندگی ثبت دامین داشتم، اما چون کارم این نبود و دلار هم گرون شد پنل رو شارژ نکردم، وگرنه خیلی دوست دارم چندتاشون رو با هم ثبت کنم. دات کام خیلی گرون شده، منم به هرکسی نمیدم ثبت کنه برام.

نه این واقعا کامله و خیلی هم کمیابه از این لیست ها و هر کسی اصلا آگاهی از آزاد بودن این ها نداره خوشبختانه :) امیدوارم مورد پسند تون باشه ...

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
نه این واقعا کامله و خیلی هم کمیابه از این لیست ها و هر کسی اصلا آگاهی از آزاد بودن این ها نداره خوشبختانه :) امیدوارم مورد پسند تون باشه ...

فرزاد برای ما هم مرقوم بدار :)

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
دوست عزیز اشتباه کردی با VB بالا نیاوردی فرومت رو

در آینده به مشکلات می خوری ! هیچی مثل وی بی را دست نیست لامصب !

هاست وارز هم زیاده که خوب باشه و ارزون !

faraways

Registered User
لایک‌ها
111
سلام

دوستان افزونه yoast seo بهتره یا ll in seo pro ؟

ممنون

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
کد بنر رندوم بدون نیاز به ریفرش صفحه میغام
m169.gif
فک نکنم باشه همچین چیزی ( ندیدم تا حالا )

اما می تونی فریم بذاری توی اون پیجی که فریم شده یه کد جاوا بذاری هر چند ثانیه رفرش کنه

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621

من با این مورد مخالفم، همون جا پست زدم، حال ندارم با موبایل دوباره تایپ کنم. :d

البته بستگی به چشم انداز ۵ ساله فروم هم داره!! شاید زمانی برسه که امکانات mybb جوابگو نباشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
فرزاد برای ما هم مرقوم بدار :)

شما واسه هر سایتی خواستی اسم مورد نظر رو برام بفرست دومین آزاد بهتون معرفی میکنم ...

میدونم گرامی ، وی بی واقعا شاهکاره واقعیه... ولی من کلاً نت افراز رو قبول دارم ، تیکت بهشون دادم گفتن بریزی اگه اخطار بگیریم حذف میکنیم ... این شد که مای بی بی ریختیم..
پ.ن: جواب به این کاملی و دقیقی : بحث و گفتگو بین وبمسترها

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
نه، اگر همکار بودم که درگاه پرداخت خودم رو تبلیغ میکردم، یا اگر شرافتم اجازه نمیداد چیزی نمیگفتم و راهنمایی نمیکردم. :d
مدیر بخش هستم اونجا

حتماً، پورسانت هم محفوظه ;) فقط سلیقه گند من اجازه نمیده چیزی بپسندم.
بعضی وقت ها پیش خودم میگم ثبت کن، بعد از مدتی تبدیل به برند میشه، حتی لازم نیست معنی داشته باشه. اما چون پروسه طراحی و برنامه نویسی طولانیه بعد از مدتی نظرم عوض میشه :|
dlkon.com رو ثبت کردم، انصافا دامین باحالیه، بعد پیش خودم فکر کردم که خیلی ضایع است، خیلی عامیانه و رفاقتی...
picodl.com هم همینطور، شبیه picofile بود. زمینه کاری هم یکیه.
nanodl هم جالب نبود، نانو خیلی واحد کوچیکیه. خلاصه دارم سرویس میشم.

این 3 تا دامینی که گفتید به نظر من هم هیچ کدوم جالب نیستند مخصوصا اگه می خواهید قوی کار کنید!
در مورد wht هم کلا فروم بشو نیست!

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
آره دیدم نوشته بودی نت افزار و ...

ولی هیچی امکانات وی بی رو نداره.. هر کاری بخوای و اراده کنی می تونی باهاش انجام بدی

شما که یه کاری می خوای بکنی خشت اول رو کج نذار !.. چون این انجمن رو اگه روش خوب کار کنی به راحتی رفرنس می شه ! پس بهتره از همین اول یه ویبی 3.8 بریزی ( نظر و تجربه شخصیم ! )

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
@Kamkar + E4lyas

عزیزان مرسی از کمک تون بابت مطرح کردن مشکل ثبت نام انجمن

مشکل از پلاگین عضویت سریع بود که الان به طور کامل حل شده . پلاگین رو فعلا غیر فعالش کردم...

:heart:

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
اگر لینک ها رو برای مهمانان پنهان کنی عضویت سریع خیلی به کار میاد، در غیر این صورت مزاحم کاربره. البته پنهان کردن لینک کلا کار مزخرفیه، آدم به زور باید عضو شه، فقط برای این که کلیک کنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
پنهان کردن لینک مصداق بارز لاشی بازیه
من شاید برم عضو شم ولی فقط برای اون تاپیک میرم و دیگه استفاده از اون سایت ندارم پس کاربر فعال نمیتونی باش جمع کنی
من در به در دنبال اسگریپت پاپ آپ هستم مثل سایت my pop up
کسی داشت یه ندا بده

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
پنهان کردن لینک مصداق بارز لاشی بازیه
من شاید برم عضو شم ولی فقط برای اون تاپیک میرم و دیگه استفاده از اون سایت ندارم پس کاربر فعال نمیتونی باش جمع کنی
من در به در دنبال اسگریپت پاپ آپ هستم مثل سایت my pop up
کسی داشت یه ندا بده

لاشی بازی دیگه چیست ؟ :D البته خودمم قبول دارم که لینک ها نباید هیدن بشن ، ولی چاره چیه ... مثل همین استفاده از پاپ اپ در سایته. اگه نزاریم خرجش درنمیاد ...

لینکها به نظرم ربط زیادی به کاربر فعال گرفتن نداره..

شما راه بهتری برای جمع کردن عضو سراغ دارید ؟

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
لاشی بازی دیگه چیست ؟ :D البته خودمم قبول دارم که لینک ها نباید هیدن بشن ، ولی چاره چیه ... مثل همین استفاده از پاپ اپ در سایته. اگه نزاریم خرجش درنمیاد ...

لینکها به نظرم ربط زیادی به کاربر فعال گرفتن نداره..

شما راه بهتری برای جمع کردن عضو سراغ دارید ؟

اول باید دید هدف از جمع کردن عضو زیاد چیه؟

وقتی کسی به زور عضو میشه، هیچ علاقه ای هم به فعالیت نخواهد داشت.
اصلا شاید عضو نشه و بره دنبال سایت دیگه
حتی اگر عضو بشه هم ایمیل اصلیش رو نمیده، تازه اگر ایمیل غلط نده. اون وقت یه عالمه کاربر غیرفعال داری.

نکته بد ماجرا چیه؟
این که دیتابیس حجیم میشه، اونم الکی، باید دنبال هاست گرون تر بری.
ضمناً اگر کسی با موبایل باشه بدبخت میشه، اول این که عضویت با موبایل سخته، اگر هم عضو باشه باید دوباره وارد سایت بشه. شاید کلا قید سایت رو بزنه.

جمع کردن عضو رو ملاک قرار نده، با پاپ آپ میشه درآمد کسب کرد، اما با عضو نه! پولت هم هدر میره.
اگر لینک ها در دسترس باشن بازدید میره بالا، این یعنی تبلیغات بیشتر
کاربرانی هم که ثبت نام میکنن حتما ایمیلشون رو فعال میکنن، یعنی بانک ایمیل خوبی به دست میاری
همین طور به پست دادن و فعالیت کردن علاقه بیشتری نشون میدن.

عضویت سریع هم کلی مشکل به وجود میاره، یک نمونه اش رو دیدی... مشکل دیگه ای که بعد از مدتی پیش میاد حمله کردن روبات هاست. یهو میبینی 200 تا عضو جدید داری که همه روبات بودن. چون عضویت سریع امنیت لازم رو نداره.

کلی فحش هم پشت سرت میمونه.

بالا