• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
لاشی بازی دیگه چیست ؟ :D البته خودمم قبول دارم که لینک ها نباید هیدن بشن ، ولی چاره چیه ... مثل همین استفاده از پاپ اپ در سایته. اگه نزاریم خرجش درنمیاد ...

لینکها به نظرم ربط زیادی به کاربر فعال گرفتن نداره..

شما راه بهتری برای جمع کردن عضو سراغ دارید ؟

اگه در ازای پیام " فعال بودن تنها برا اعضا .... " پیام دیگری که به بیننده احترام متقابل رو برسونه قرار داده بشه بهترین کاره ...
و یا حالت دیگه اینکه پیام گذاشته بشه " ممنون که به اینجا سر زدید .. اگر لینک برای شما مهم است با احترام میتونید با کلیک در اینجا ببینید ... اگر هم عضو بشید ممنون مبشیم . ." یا همچنین چیزی : ) )

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
تو این تاپیک : " http://forum.persiantools.com/t423629.html " از اول حس بدی داشتم نسبت به بید ها . . از مولتی یوزر بودن متنفرم !
(( آخه مردک ! دومین مال خودتو اختیارشو هم داری و من هم کاری نمیتونم بکنم ، بیا بفروش .. اما نه با دودوزه و کلک بازی . . . ! ! ! ! ! )))

به مدیران بازاچه ریپورت دادم با طومار مستند و دال بر تمام شواهد و همه یوزر ها رو بن کردند :) خوب آخه همینو میخوای :| :دی :) . . .

به طرف پ.خ زدم من بدم میاد همینارو بهش گفتم ولی گفت نه اوشون فروخته حالا میخواد بخره . . هر کاری میخوای بکن ! :)

نامه بلند بالای منو میتونید این زیر بخونید :)

با سلام خدمت شما مدیر بازارچه
====================
پیرو این تاپیک مزایده دو دامنه استثنایی یوزر pmb من نسبت به بید هایی که هی داده می شه یکم حساس شدم و یک جستجوی کوچکی روی سوابق بید دهندگان داشتم و به نتایج جالبی برخوردم که میخواستم نسبت به اون ها شما رو مطلع کنم و درخوسات کنم آیا این مولتی یوزر بودن رو نشون میده یا صرفا یک حسه (چون خود کاربر شدیدا انکار میکنه ولی شواهد چیزی دیگری رو نشون میدن !) ! ( یک حس خیلی قوی با مدارک دال بر اون ! )

یوزر pmb در این تاپیک دو دومین mp3download و pcapp رو برای فروش گذاشته ( .ir ) که هر دوی اونها در نیک ( هوییز ) دارای یک شناسه هست از این قرار : pouya majidi (pm220-irnic)

اما در تاپیک های زیر با یوزر های :
princeofpersian / ahmad26 / baghermousavi به ترتیب در تاپیک های زیر اقدام به فروش همون دامنه ها کرده اند ! .. در صورتی که هوییز هم یکسان هست ! ( این مورد حتی به عنوان " اینکه بیاید این دومین هست بخرید از من " در تاپیک های دیگران پیشنهاد شده در لینک آخر )

================================================== =
مزایده تعدادی دامین آی آر به ارزانترین قیمت ممکن

در صورتی که هوییز همون نام " پویا مجیدی " رو نشون میده به جز فکر کنم 1 یکی از اونها ...

نکته جالب شخص آخر ایشون رو " پویا " می نامند
smilingsmiley.gif
و نام هوییز pmb می باشد ..

سلام دوستان
برای خالی شدن لیست دامین های آی آرم تمایل دارم دامین های زیر رو به ارزانترین قیمت ممکن بفروشم
قیمت پایه برای هر دامین : 3 هزار تومان
گام افزایشی : 1 هزار تومان
زمان پایان مزایده : 6 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد
قیمت خارج مزایده برای هر دامین : 10 هزار تومان
fc2.ir
imgbox.ir
iragahi.ir
luckfa.ir
mp3download.ir
p30era.ir
paymentfa.ir
pcapp.ir
phpcms.ir
propc.ir
psarafi.ir
technolog.ir
viptech.ir

موفق باشید

دامین mp3download.ir فقط 10000 تومان

سلام دوستان
وجدانا تا حالا از این دامین رندتر برای سایت موزیک دیدید پس اگر ندیدید می تونید پیشنهاد قیمت بدید
قیمت پایه 10000 تومان

در صورتی که در تاپیک بالا اول گفتم دومین mp3download می بایست برای pmb باشه و باز لعد تر می بایست برای prince باشه
smilingsmiley.gif

فروش 15 عدد از دامنه هاي ملي من (طيف گسترده موضوعات)

اگر mp3download.ir رو خواستید خبر بدهید

یا برای مثال فروش " کلوب ما " در این تاپیک فروش دامنه فوق العاده کلوب ما انجام داره میشه ( منظورم پست زده شده ! ) در حالی که کاربر نام برده شده ahmad26 نیز تاپیکی مستقل برای فروش همین دومین دارند ! : مزایده جامعه مجازی ایرانیان

یا این نمونه که کاربر prince در اینجا اقدام به فروش دومین کرده دامین LuxPassage (فقط 5000 تومان)
اما فقط ahmad پیشنهاد داده !! ...

یوزر pouyam هم که بن هستند در تاپیک های ایشون پست داشتند .... ( هم نام ! )

در آخر هم تشکر میکنم از مدیریت شما و پیگریتون .
درخواستی داشتم برای داشتن فضایی بهتر در اینترنت و فروش جلوی " مولتی یوزر " شدن رو بگیرید خیلی از کارها میتونه خود به خود حل شود . . .

امید وارم این مورد و موارد مشابه با تدبیر شما صرفا با یک تذکر حل و فصل نشود . . .

یکی از مسائلی که این موضوع برای من مهم هست .. اینه که بعد از انجام اینگونه معامله ها و یا کلاه برداری ها آن وقت دید به فضای اینترنت بد و بدتر میشه و رشد مورد نظر صورت نمیگیره ..

ممنون و با تشکر

و تشکر مدیر :

سلام
ضمن تشکر از شما بعد از بررسی حدس شما درست بود و تمامی یوزرها بن شدن....
ممنون از حسن توجهت

خواهش میکنم :)

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
تو این تاپیک : " http://forum.persiantools.com/t423629.html " از اول حس بدی داشتم نسبت به بید ها . . از مولتی یوزر بودن متنفرم !
(( آخه مردک ! دومین مال خودتو اختیارشو هم داری و من هم کاری نمیتونم بکنم ، بیا بفروش .. اما نه با دودوزه و کلک بازی . . . ! ! ! ! ! )))

به مدیران بازاچه ریپورت دادم با طومار مستند و دال بر تمام شواهد و همه یوزر ها رو بن کردند :) خوب آخه همینو میخوای :| :دی :) . . .

به طرف پ.خ زدم من بدم میاد همینارو بهش گفتم ولی گفت نه اوشون فروخته حالا میخواد بخره . . هر کاری میخوای بکن ! :)

نامه بلند بالای منو میتونید این زیر بخونید :)

با سلام خدمت شما مدیر بازارچه
====================
پیرو این تاپیک مزایده دو دامنه استثنایی یوزر pmb من نسبت به بید هایی که هی داده می شه یکم حساس شدم و یک جستجوی کوچکی روی سوابق بید دهندگان داشتم و به نتایج جالبی برخوردم که میخواستم نسبت به اون ها شما رو مطلع کنم و درخوسات کنم آیا این مولتی یوزر بودن رو نشون میده یا صرفا یک حسه (چون خود کاربر شدیدا انکار میکنه ولی شواهد چیزی دیگری رو نشون میدن !) ! ( یک حس خیلی قوی با مدارک دال بر اون ! )

یوزر pmb در این تاپیک دو دومین mp3download و pcapp رو برای فروش گذاشته ( .ir ) که هر دوی اونها در نیک ( هوییز ) دارای یک شناسه هست از این قرار : pouya majidi (pm220-irnic)

اما در تاپیک های زیر با یوزر های :
princeofpersian / ahmad26 / baghermousavi به ترتیب در تاپیک های زیر اقدام به فروش همون دامنه ها کرده اند ! .. در صورتی که هوییز هم یکسان هست ! ( این مورد حتی به عنوان " اینکه بیاید این دومین هست بخرید از من " در تاپیک های دیگران پیشنهاد شده در لینک آخر )

مزایده تعدادی دامین آی آر به ارزانترین قیمت ممکن

در صورتی که هوییز همون نام " پویا مجیدی " رو نشون میده به جز فکر کنم 1 یکی از اونها ...

نکته جالب شخص آخر ایشون رو " پویا " می نامند
smilingsmiley.gif
و نام هوییز pmb می باشد ..

سلام دوستان
برای خالی شدن لیست دامین های آی آرم تمایل دارم دامین های زیر رو به ارزانترین قیمت ممکن بفروشم
قیمت پایه برای هر دامین : 3 هزار تومان
گام افزایشی : 1 هزار تومان
زمان پایان مزایده : 6 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد
قیمت خارج مزایده برای هر دامین : 10 هزار تومان
fc2.ir
imgbox.ir
iragahi.ir
luckfa.ir
mp3download.ir
p30era.ir
paymentfa.ir
pcapp.ir
phpcms.ir
propc.ir
psarafi.ir
technolog.ir
viptech.ir

موفق باشید

دامین mp3download.ir فقط 10000 تومان

سلام دوستان
وجدانا تا حالا از این دامین رندتر برای سایت موزیک دیدید پس اگر ندیدید می تونید پیشنهاد قیمت بدید
قیمت پایه 10000 تومان

در صورتی که در تاپیک بالا اول گفتم دومین mp3download می بایست برای pmb باشه و باز لعد تر می بایست برای prince باشه
smilingsmiley.gif

فروش 15 عدد از دامنه هاي ملي من (طيف گسترده موضوعات)

اگر mp3download.ir رو خواستید خبر بدهید

یا برای مثال فروش " کلوب ما " در این تاپیک فروش دامنه فوق العاده کلوب ما انجام داره میشه ( منظورم پست زده شده ! ) در حالی که کاربر نام برده شده ahmad26 نیز تاپیکی مستقل برای فروش همین دومین دارند ! : مزایده جامعه مجازی ایرانیان

یا این نمونه که کاربر prince در اینجا اقدام به فروش دومین کرده دامین LuxPassage (فقط 5000 تومان)
اما فقط ahmad پیشنهاد داده !! ...

یوزر pouyam هم که بن هستند در تاپیک های ایشون پست داشتند .... ( هم نام ! )

در آخر هم تشکر میکنم از مدیریت شما و پیگریتون .
درخواستی داشتم برای داشتن فضایی بهتر در اینترنت و فروش جلوی " مولتی یوزر " شدن رو بگیرید خیلی از کارها میتونه خود به خود حل شود . . .

امید وارم این مورد و موارد مشابه با تدبیر شما صرفا با یک تذکر حل و فصل نشود . . .

یکی از مسائلی که این موضوع برای من مهم هست .. اینه که بعد از انجام اینگونه معامله ها و یا کلاه برداری ها آن وقت دید به فضای اینترنت بد و بدتر میشه و رشد مورد نظر صورت نمیگیره ..

ممنون و با تشکر

و تشکر مدیر :

سلام
ضمن تشکر از شما بعد از بررسی حدس شما درست بود و تمامی یوزرها بن شدن....
ممنون از حسن توجهت

خواهش میکنم :)
چه ثوابی کردی تو این ماهه رمضونی :D

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
اول باید دید هدف از جمع کردن عضو زیاد چیه؟

وقتی کسی به زور عضو میشه، هیچ علاقه ای هم به فعالیت نخواهد داشت.
اصلا شاید عضو نشه و بره دنبال سایت دیگه
حتی اگر عضو بشه هم ایمیل اصلیش رو نمیده، تازه اگر ایمیل غلط نده. اون وقت یه عالمه کاربر غیرفعال داری.

نکته بد ماجرا چیه؟
این که دیتابیس حجیم میشه، اونم الکی، باید دنبال هاست گرون تر بری.
ضمناً اگر کسی با موبایل باشه بدبخت میشه، اول این که عضویت با موبایل سخته، اگر هم عضو باشه باید دوباره وارد سایت بشه. شاید کلا قید سایت رو بزنه.

جمع کردن عضو رو ملاک قرار نده، با پاپ آپ میشه درآمد کسب کرد، اما با عضو نه! پولت هم هدر میره.
اگر لینک ها در دسترس باشن بازدید میره بالا، این یعنی تبلیغات بیشتر
کاربرانی هم که ثبت نام میکنن حتما ایمیلشون رو فعال میکنن، یعنی بانک ایمیل خوبی به دست میاری
همین طور به پست دادن و فعالیت کردن علاقه بیشتری نشون میدن.

عضویت سریع هم کلی مشکل به وجود میاره، یک نمونه اش رو دیدی... مشکل دیگه ای که بعد از مدتی پیش میاد حمله کردن روبات هاست. یهو میبینی 200 تا عضو جدید داری که همه روبات بودن. چون عضویت سریع امنیت لازم رو نداره.

کلی فحش هم پشت سرت میمونه.

من کلا سایت هایی که لینک رو میبندن سریع کلوز میکنم چون مطمئنم لینک دانلود رو از یه جا کپی کرده که سریع تر از عضو شدن و تایید ایمیل میشه پیدا کرد
بعدم فروم تو گه لینگ دانلود کسی نمیزاره تخصصیه
4 تا کاربر حرفه ای داشته باشه کافیه
مثل شاپ میپر سال تا سال پست نمیخوره توش ولی چون تخصصیه کسایی که مربوط به کارشونه توش تبلیغ میدن برای برندیگ هم قیمت مجید انلاین با اون همه بازدید داره پول تبلیغ میگیره !!

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
آپلودسنتر برای آپلود فایل bat. سراغ دارید ؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
خوبی شما؟
این وقت صبح همیشه بیداری و پای نت یا ماه رمضون و سحر؟

ممنون شما خوبی :دی

نه همیشه این موقع ( یعنی زودتر ) بیدار هستم !

این موقع همیشه میرم سر کار ساعت 9 هم برمیگردم

آپلودسنتر برای آپلود فایل bat. سراغ دارید ؟

مدیا فایر

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

ideh-negar

کاربر تازه وارد