• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

a3pirin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
4.5 جا بنر گذاشتم :دی

بازم دوستان کسی هست پ.خ بدید خریدارم

پ ن : قیمت نجومی ندید تعداد بالا میخوام قیمت پایین

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203

omidtt

Registered User
لایک‌ها
248
محصول پرفروش و یاد آور خاطرات کودکی ... حتما ببینید

uc_61.jpg

کنسول بازی گیم بوی دستی

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
کدوم موزیک های الکترونیکی ؟

سروش , ابی , شادمهر , سهراب پاکزاد , سیاوش قمیشی , بعضی از موزیک های فارسی واقعاً خوبن مثلاً نیما علامه چندتا آهنگهاش توسط خواننده های خارجی کاور میشه

حالا البته این شکی نیستش که خارجی ها توی موزیک بیشتر از ما پیشرفت کردن ولی خب نمیکردن تعجب آور بودش

این آلبوم رو گوش دادی؟! Demi Lovato - Demi

یه خواننده بود به اسم اددی خوب کار میکرد ولی دیگه موزیک هاش فوق العاده مزخرف هستش

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خارجی که حالیمون نمیشه چرا گوش بدیم

ادم فقط باید خودش بخونه :D

ببینید مسئله فهمیدن و نفهمیدن نیست ، مهم اون شور اشتیاقی است که شما بعد گوش دادن یک آهنگ بهتون دست میده.

مثلا من یک آهنگ روسی گوش میدم ، نمی فهمی چی مگن ، اما اون ریتم ضرب آهنگ اون موزیک طوریه که از اون موزیک لذت می برم.

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
خارجی که حالیمون نمیشه چرا گوش بدیم

ادم فقط باید خودش بخونه :D

خارجی ها هم موزیک ایرانی ها رو گوش میدن در صورتی که نمیفهمن یه حرف از اشکان ( اشکان , کوشان ) رو یادمه گفت ایرانی با این که موزیک خارجی خار نمیفهمن گوش میدن به دلیل این که موزیک سازی اون ها خیلی خوب هستش و واقعاً هم درست میگفت

الان هم خارجی ها بعضی از موزیک ایرانی ها رو گوش میدن اشتباه نشه خیلی خواننده توپ ایرانی داریم که شناخته نشدن یکیش مثل کامران رسول زاده یکی از بهترین خواننده و تنظیم کننده و ترانه سرایی که ایران از دستش داد و کم کم داره بارش رو میبنده که بره !

بهترین موزیکین های جهان ایرانی هستن البته اگر توی محدودیت نباشن

omidtt

Registered User
لایک‌ها
248
واقعا 9999 تا بازی ؟
سیو هم داره ؟

امشب تست میکنم خبر میدم بهت دی:

نه بابا دوران کودکی یادم میاد نوشته بود 999999999 تا بازی.
وقتی می خواستی بازی کنی کلا 10 تا بازی نداشت :|

نههههههههههههه تا اون حد دیگه اما خب 999 تا بازی داره ! هر کی میاد انبار یکی برمیداره ! :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
سروش , ابی , شادمهر , سهراب پاکزاد , سیاوش قمیشی , بعضی از موزیک های فارسی واقعاً خوبن مثلاً نیما علامه چندتا آهنگهاش توسط خواننده های خارجی کاور میشه

حالا البته این شکی نیستش که خارجی ها توی موزیک بیشتر از ما پیشرفت کردن ولی خب نمیکردن تعجب آور بودش

این آلبوم رو گوش دادی؟! Demi Lovato - Demi

یه خواننده بود به اسم اددی خوب کار میکرد ولی دیگه موزیک هاش فوق العاده مزخرف هستش

موزیک فارسی ، فقط متن آهنگ مهمه ، خود آهنگ اصلا مهم نیست. برای همینه صدای خواننده خیلی توجه میشه.

اما موزیک های خارچی خود آهنگ مهم ترین چیزه. آدم کار بعضی از Dj ها میشنوه ، واقعا حیرت می کنه.

نمونه اش Skrillex آهنگ Scary Monsters And Nice Sprites یک ساله دارم گوش میدم ، اصلا تکراری نمیشه.

این آلبوم رو هم گوش دادم Demi Lovato - Demi ، آهنگ Heart Attack خوبه.

omidtt

Registered User
لایک‌ها
248
یه صفر فرقشه دیگه :D
نامردا رپ دادن سایت فیلتر شد. تا 2500 تا راحت میرفت، روزی 20-25 تا از گوگل عضو میومد. :(

خدا ازشون نگذزه ...

حالا باید دید وزیر جدید چیکار میکنه ! خیلی زیاد نون ما رو هم سنگ کردن :eek: درک میکنم !!!!!

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
[h=1]Oops! This link appears to be broken.[/h]

موزیک فارسی ، فقط متن آهنگ مهمه ، خود آهنگ اصلا مهم نیست. برای همینه صدای خواننده خیلی توجه میشه.

اما موزیک های خارچی خود آهنگ مهم ترین چیزه. آدم کار بعضی از Dj ها میشنوه ، واقعا حیرت می کنه.

نمونه اش Skrillex آهنگ Scary Monsters And Nice Sprites یک ساله دارم گوش میدم ، اصلا تکراری نمیشه.

این آلبوم رو هم گوش دادم Demi Lovato - Demi ، آهنگ Heart Attack خوبه.

همون حرفی که من زدم :)

افکارت رو دوست دارم :دی

پ.ن : کد انتقال به یه صفحه دیگه رو دارید؟! از همین هایی که 5 ثانیه نگه میداره آدم رو بعدش پاس میده یوزر رو به به صفحه دیگه؟

بالا