• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342
همینجا مینویسم بقیه هم استفاده کنن.
PHP:
add_action('wp_insert_post', 'mk_set_default_custom_fields'); function mk_set_default_custom_fields($post_id){    if ( $_GET['post_type'] != 'page' ) {
        add_post_meta($post_id, 'تصویر', '', true);         $default_meta = 'مقدار پیشفرض';        add_post_meta($post_id, 'قیمت', '', true);
    }     return true;}

داداش توضیح میدی قشیه اون مقدار پیشفرض و .. چی هست؟

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
92.jpg

این چی میگه؟ :puke::puke::puke::puke:
آهنگ با كيفيت MP3 320
Yaser Binam – Mr President

امین و بقیه دوستان این کارش رو گوش کنید . . . منتظر نظرتون هستیم + ویدیوش تونستید ببینید : کرکس ها به بهشت نمیروند : لینک دانلود

یکی از رپر های اجتماعی ای خواهد بود که آینده خواد داشت اگر تو مسیر حرکت کنه

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
امین و بقیه دوستان این کارش رو گوش کنید . . . منتظر نظرتون هستیم + ویدیوش تونستید ببینید : کرکس ها به بهشت نمیروند : لینک دانلود

یکی از رپر های اجتماعی ای خواهد بود که آینده خواد داشت اگر تو مسیر حرکت کنه

از متنش خوشم اومد، قابل قبول بود
اما صداش و اهنگ 0 :دی
گرچه بیشتر از این هم از خواننده های ایرانی با این هم فشار و این وضع توقعی ندارم، داره دانلود میشه ، بعد نظرمو میگم :دی

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
گذاشتن ارتفاع و پهنا برای عکس ها واجبه آیا؟!
از یه سری عکس توی پست ثابت و توی مطالب استفاده میکنم و براشون پهنا و ارتفاع تعیین نمیکنم که سایز استانداردشون نمایش داده بشه
دوشواری نداره؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اسکریپت همکاری درفروش رایگان هم داریم ؟!

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
خداییش اینا چیه گوش میدید ، آهنگ های فارسی ارزش گوش دادن نداره.

الان اینجوری شده انقد خواننده الکی اومد منم به کل آهنگ فارسی گوش نمیدم دیگه .... یه زمانی لهراسبی بود احسان خواجه امیری بود الان آرمین تروجان و ممد پیاز داغ :/

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اگر هم داشته باشیم پر از باگ و iframe و ....:wacko:

100% بدی بنویسن خیلی بهتره

تو فکرشم تا چند ماه / سال دیگه رو دومین Shariki.ir یه سایت توپ بالا بیارم :D

بخوام پول بدم میرم پادینا می خرم ...

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
چقدر امروز اینجا پر کار بودن وبمسترا :)

یه سوال :: یه دامنه سه حرفی که تمام پسوندای دیگش حتی .asia و .ws و ... ثبت شده باشه .ir ارزش داره یا نه ؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم از کسایی که تهرانن :: به نظرتون بین سه تا دانشگاه عشق و صنعت , شهید بهشتی,خواجه نصیر کدوم بهتره (از همه لحاظ) ؟؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
چقدر امروز اینجا پر کار بودن وبمسترا :)

یه سوال :: یه دامنه سه حرفی که تمام پسوندای دیگش حتی .asia و .ws و ... ثبت شده باشه .ir ارزش داره یا نه ؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم از کسایی که تهرانن :: به نظرتون بین سه تا دانشگاه عشق و صنعت , شهید بهشتی,خواجه نصیر کدوم بهتره (از همه لحاظ) ؟؟

ج سوال اول

احتمال 90 درصد ارزش خاصی نداره !

پ.ن: بد نیست یه تاپیک ارزشیابی دومین هم بزنیم !!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
یعنی اعصاب نمونده برام از دست این پادینا
پشتیبانی هم که قربونش برم نداره

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
یعنی اعصاب نمونده برام از دست این پادینا
پشتیبانی هم که قربونش برم نداره

داره کارهای سیستمش رو راه میندازه :) سیستم پستیش رو منظورمه به خاطر این یکم باید اعصاب خوردی رو تحمل کنی

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
موزیک فارسی ، فقط متن آهنگ مهمه ، خود آهنگ اصلا مهم نیست. برای همینه صدای خواننده خیلی توجه میشه.

اما موزیک های خارچی خود آهنگ مهم ترین چیزه. آدم کار بعضی از Dj ها میشنوه ، واقعا حیرت می کنه.

نمونه اش Skrillex آهنگ Scary Monsters And Nice Sprites یک ساله دارم گوش میدم ، اصلا تکراری نمیشه.

این آلبوم رو هم گوش دادم Demi Lovato - Demi ، آهنگ Heart Attack خوبه.

از حق نگذریم بعضی از کارا متن و اهنگ زیبایی دارند . .

این که شما اینجوری فکر می کنی شاید به خاطر این هست مارکت ایرانی رو { شاید } کم گوش می کنی ..

من از سال 2005 ~ 2006 | در حوزه موزیک فعال بودم و میشه میشه گفت 99 در صد آهنگ های روی سایت ها رو از اون زمان دانلود می کردم و الان آرشیوی بالغ بر فکر کنم 200 گیگ mp3 دارم و و حدودا بالای 150 گیگ ( درست نمیدونم حجمو * ) موزیک ویدیو دانلود کردم . . .
و خیلی هاش رو دنبال کردم حتی برای 1 باز .. اونایی که خوب بودن و به سلیقم می خوردن یک کپی در پوشه ای مجزا در FAVORITE من قزار می گرفتند و می گیزند . . ( و خیلی ها معلومه فقط یارو جو گرفتش و یک ترک داده بگه اونم هست و عشق موزیک گرفته و یا صداش بده یا اعتماد به نفس کاذب و . . . . که زیاده و فقط برای آرشیو دانلود شدند ... و استفاده ی دیگه ای نداشته حداقل برای من .. )

از این جهت با نیمچه تجربه ای که دارم ، می گم کاری های زیبایی چه در قسمت متن چه آهنگ و تنظیم به وجود اومده و ماندگار شدند ( سلیقه ی من باز .. * ) ...

جدای این ها نباید اهنگ سازان بسیار خوبی از قدیم چون منفردزاده + واروژان + شماعی زاده + فرهاد و غیره {نمونه : رضا موتوری و . . .} و تا به الان چون خواجه امیری ، شادمهر ، چاووشی ، صادقی و . . . که نمونه هاش هم زیاد هست ..

فقط خواستم بگم در مورد مارکت ایرانی بی انصافی نکنیم حداقل در این برهه زمانی که حق موسیقی آنچه که هست ادا نمیشه . .

ممنون

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
یه افزونه واسه Share اتومات مطالب در فیس بوک دارید؟

مطلب های قبلی هم میخوام Share کنه

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان

می شه از یک کد آمارگیر تو چند سایت استفاده کرد؟ مثلا کد HiStat. می خوام یه آمار کلی از سایت هام داشته باشم. مشکلی که پیش نمی آد؟

ممنون.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام دوستان

می شه از یک کد آمارگیر تو چند سایت استفاده کرد؟ مثلا کد HiStat. می خوام یه آمار کلی از سایت هام داشته باشم. مشکلی که پیش نمی آد؟

ممنون.

سلام

خیر

بزار راحت.

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
اسکریپت همکاری درفروش رایگان هم داریم ؟!

خارجی Affilate زیاد هست ولی فروش نقدی هست آخه اونجا که ازین سیستم های مزخرف فروش پستی ندارن!
--------------------
سلام دوستان
2-3 روز نبودم. خبری نبود؟

بالا