• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
از حق نگذریم بعضی از کارا متن و اهنگ زیبایی دارند . .

این که شما اینجوری فکر می کنی شاید به خاطر این هست مارکت ایرانی رو { شاید } کم گوش می کنی ..

من از سال 2005 ~ 2006 | در حوزه موزیک فعال بودم و میشه میشه گفت 99 در صد آهنگ های روی سایت ها رو از اون زمان دانلود می کردم و الان آرشیوی بالغ بر فکر کنم 200 گیگ mp3 دارم و و حدودا بالای 150 گیگ ( درست نمیدونم حجمو * ) موزیک ویدیو دانلود کردم . . .
و خیلی هاش رو دنبال کردم حتی برای 1 باز .. اونایی که خوب بودن و به سلیقم می خوردن یک کپی در پوشه ای مجزا در FAVORITE من قزار می گرفتند و می گیزند . . ( و خیلی ها معلومه فقط یارو جو گرفتش و یک ترک داده بگه اونم هست و عشق موزیک گرفته و یا صداش بده یا اعتماد به نفس کاذب و . . . . که زیاده و فقط برای آرشیو دانلود شدند ... و استفاده ی دیگه ای نداشته حداقل برای من .. )

از این جهت با نیمچه تجربه ای که دارم ، می گم کاری های زیبایی چه در قسمت متن چه آهنگ و تنظیم به وجود اومده و ماندگار شدند ( سلیقه ی من باز .. * ) ...

جدای این ها نباید اهنگ سازان بسیار خوبی از قدیم چون منفردزاده + واروژان + شماعی زاده + فرهاد و غیره {نمونه : رضا موتوری و . . .} و تا به الان چون خواجه امیری ، شادمهر ، چاووشی ، صادقی و . . . که نمونه هاش هم زیاد هست ..

فقط خواستم بگم در مورد مارکت ایرانی بی انصافی نکنیم حداقل در این برهه زمانی که حق موسیقی آنچه که هست ادا نمیشه . .

ممنون

سلام

نميفروشي ارشيوتو؟

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
رفقا نظر شما راجع به Web-Master.ir چیه؟
بنظر من بهتر بود با ویبولتین زده می‌شد. خیلی کسل کننده شده خداوکیلی. من نمیتونم توش باشم دو دیقه. مدیرش فک کنم دوستمون P R O هست.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
رفقا نظر شما راجع به Web-Master.ir چیه؟
بنظر من بهتر بود با ویبولتین زده می‌شد. خیلی کسل کننده شده خداوکیلی. من نمیتونم توش باشم دو دیقه. مدیرش فک کنم دوستمون P R O هست.

به نظرت ویبولتین کسل کننده نیست ؟ ویبولتین ، مای بی بی ، phpbb همشون یکجوراند. تکراری شدن.

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
ويبولتين خوبه، ماي بي بي هم خوبه
اما بنظرم وب مستر با همين ماي بي بي ش هم ميتونه از قالبهاي قشنگتري بهره ببره ...
اما اگه در آينده ميخواد بازارچه و ... راه بندازه چاره اي جز كوچ به ويبولتين نيست ...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
به نظرت ویبولتین کسل کننده نیست ؟ ویبولتین ، مای بی بی ، phpbb همشون یکجوراند. تکراری شدن.

شما پیشنهاد بهتری دارید؟
منظور من از کسل کننده رنگ بندی بود. اینکه همه جای صفحه یکجوره! عکس های زیادی نداره صفحه. انجمن امکانات نداره. پویا نیست!
مثلاً انجمن وی‌بی‌ایران رو ببینید،
vbiran.ir
یا
realmadridcf.ir
این عالیه!

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
پاسخ دهندگان تیکت آدمای کم شعور و بی ادبی ان و حقوق مشتری/استفاده کننده رو رعایت نمیکنن.

جهان پي بنظرم بد نباشه ...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
دنبال درگاهی هستم که خوب باشه. بد نباشه به دردم نمیخوره :D

کدوم درگاه هستش که کمترین کارمزد رو بگیره و تاییدش بکنید؟

بیاد اینور

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
واو!
سایتم رسید به 508هزار! شمارش معکوس برای رسیدن به زیر نیم میلیون آغاز شد!!
پ.ن: تبلیغات ماهانه بنر 468 در 60 بالای همه صفحات انجمن چند بگیرم؟

بالا