• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
جان مادرتون قضیه رو سیاسی دینی نکنین تاپیکو میبندن که هیچ پدر مارم در میارن . بیخیال ...

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
وقتي كسي عقيده ش اين باشه اصلا درست نيست باهاش وارد بحث شد !

آره واقعا ! انشاالله يه روزي در ايران هم شاهد باشيم !
در ضمن ... دو تا كتاب بخون
شما كه خيلي اهل خدا و پيغمبر و اهل بيت ! هستي ...
ببين نظر رسول در مورد ضريح و ... چي هست !
طرف وبلاگ رنک 6 داره نمیاد یه آپ بده ، فک کنم خودش خبر نداره.
آخ اگه این وبلاگو من داشتم ....
پ ن : بیخیال دوباره از این بحثا شروع شد .

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
جان مادرتون قضیه رو سیاسی دینی نکنین تاپیکو میبندن که هیچ پدر مارم در میارن . بیخیال ...

پ ن : بیخیال دوباره از این بحثا شروع شد
من اینجا، مخصوصا تو این تاپیک، سابقه تندروی ندارم. تو این تاپیک که تمام تلاشمو کردم از موضوع بحث دور نشم، اما این دیگه خیلی توهین آمیزه.

شما خوشت میاد قبر عزیزت رو خراب کنند و حتی نزارن بهش نزدیک بشی؟ مثلا قبر پدر مادرت؟ بعد چند نفر بیان بگن که خوب کاری کردند؟
منم همینطورم، تازه ایراد هم میگیرن که چرا فلانی رو بیشتر از پدر مادرت دوست داری!!

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
طرف وبلاگ رنک 6 داره نمیاد یه آپ بده ، فک کنم خودش خبر نداره.
آخ اگه این وبلاگو من داشتم ....
پ ن : بیخیال دوباره از این بحثا شروع شد .

وبلاگ رنک 6 ایرانی هم داریم؟:blink:

شما همون کسی نیستی که خواهر هر چی وبلاگ رنک یکه عروس کردی؟

هر چی خواستم وبلاگ رنک 1 پیدا کنم دیدم به وبلاگ شما لینک شده

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
ای خدا بگم چی کارت کنه! منم فقط برای فالوده شیرازی و یخ در بهشت و شیشلیگ و قلیون از خونه میرم بیرون! کمی تا قسمتی تفاهم داریم، ولی از فالوده یزدی خوشم نمیاد. :D

قرار چندتا پروپوزال کار کنیم، گفت موافقی اولین پروپوزال همکاری در فروش بدون جی کوئری باشه؟ (چون جی کوئری بلد نیستم)
منم پیش خودم گفتم حتما یه چیزی میدونه که میگه همکاری در فروش، اونم برای اولین اسکریپت! گفتم باشه.
فقط بگم که هزینه اش عالیه! جرینگی پرداخت کردم.

اینم اضافه کنم که بهش گفتم که از عهده اش بر میام؟ سخت نیست؟ گفت میتونی، صبر کن پروپوزال و مطالب رو آماده کنم. 5 شنبه شروع میکنم.

جات خالی بعد از پست دلم بستنی خواست رفتم بیرون :دی کباب و بستنی و فالوده شیرازی زدم :دی :p

سیستم همکاری در فروشتون تکمیل شد یه دمو بدید ببینم

,

در مورد دعوا ها هم باید بگم

12959_175940152587029_197035939_n.jpg

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
آقا صلوات بفرست تموم بشه بره

پ.ن : عیسی به دین خود،موسی به دین خود

درستش هم همینه، بدون توهین

جات خالی بعد از پست دلم بستنی خواست رفتم بیرون :دی کباب و بستنی و فالوده شیرازی زدم :دی :p

,

مشاهده پیوست 433663

من که فعلا اینجا (رفسنجان) گیر افتادم! :| احساس میکنم تو داهاتم! از فالوده و... هم خبری نیست. (web-master جان ناراحت نشی، یهو از تهرون پا شدم اومدم اینجا، دلم فقط به اینترنتش خوشه!)

همکاری در فروش تکمیل شد پابلیکش میکنم، چون به درد من که نمیخوره، اصلا نمیدونم چیه :D
تازه بدون جی کوئری هم هست، شخصاً نمیتونم تحملش کنم :D

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761

,

مشاهده پیوست 433663

این چیزا رو می گی فکر بقیه ام باش :lol:مرفح بی درد خودتی معلومه :wacko:

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
یه چندتا سایت دانلود آهنگ و دانلود فیلم که خودشون به قول معروف سورس هستن و آپدیتن بگید

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
درستش هم همینه، بدون توهین

همکاری در فروش تکمیل شد پابلیکش میکنم، چون به درد من که نمیخوره، اصلا نمیدونم چیه :D

برای همین نمیخواستم اسم تاپیک رو ببرم اینجا پی تی دینایی هست برای خودش ، زیاد وارد همچین بحث های نشید

الان هرکسی هر غلطی میکنه به اسم دین میزاره و برای اینه که مردم بیشترشون زده شدن

یه خبر در مورد نماینده قزوین خوندم طرف به اسم اسلام با آبروی دختره بازی کرده که مثلا چی نماینده وابسته اون ها بیاد تو شورای شهر

مسلمونی شرایطی داره اگه یکیش تو طرف نبود بدونید مسلمون نیست و اگه ادعا کرد بدونید منافقه

کلا اینجا باید درمورد دوتا چیز حرف نزد چون به فحش کاری کشیده میشه ، دین ، سیاست هر حرفی هم بزنید اخرش به این دوتا ربط میدن.

در مورد اسکریپت، اسکریپت رایگان همکاری تقریبا پیدا نمیشه میتونید به عنوان یه رزومه خوب پابلیکش کنید .

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
دوزتان برای اینکه رنگ نوشته رو بتونیم در وردپرس عوض کنیم باید افزونه ای چیزی نصب کونیم؟

hasti1988ie

Registered User
لایک‌ها
56
سلام....
من یه دامنه ir که از پارس میزبان گرفتم بعد حتما باید سایتم رو تو ایرنیک ثبت کنم و اون 16 تومن رو واریز کنم تا سایتم ثبت بشه؟ضروریه؟

وقت به خیر دوستان...
اگر اسپم به حساب نمیاد و چت روم نمیشه:whistle: ممنون میشم جواب این سوالو هم بدید....

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
وقت به خیر دوستان...
اگر اسپم به حساب نمیاد و چت روم نمیشه:whistle: ممنون میشم جواب این سوالو هم بدید....

سلام
خیر نیاز ندارید
پارس میزبان دومین هاش رو توی اکانت ایرنیک خود اقا فرهاد ثبت میکنه و شما نیاز به چیزی ندارید
ولی اگر شناسه ایرنیک دارید ، می تونین بگین اکانت رو وصل کنه به شما که بتونین دی ان اس رو هم بدون دادن تیکت به پارس میزبان عوض کنین خودتون .

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
برای همین نمیخواستم اسم تاپیک رو ببرم اینجا پی تی دینایی هست برای خودش ، زیاد وارد همچین بحث های نشید

الان هرکسی هر غلطی میکنه به اسم دین میزاره و برای اینه که مردم بیشترشون زده شدن

یه خبر در مورد نماینده قزوین خوندم طرف به اسم اسلام با آبروی دختره بازی کرده که مثلا چی نماینده وابسته اون ها بیاد تو شورای شهر

مسلمونی شرایطی داره اگه یکیش تو طرف نبود بدونید مسلمون نیست و اگه ادعا کرد بدونید منافقه

کلا اینجا باید درمورد دوتا چیز حرف نزد چون به فحش کاری کشیده میشه ، دین ، سیاست هر حرفی هم بزنید اخرش به این دوتا ربط میدن.

در مورد اسکریپت، اسکریپت رایگان همکاری تقریبا پیدا نمیشه میتونید به عنوان یه رزومه خوب پابلیکش کنید .

من اگر تو انجمنی مدیریت داشته باشم نمیزارم بحث مذهبی شکل بگیره، فرزاد جان (Pro) خوب میدونه.
بعضی وقت ها هم فکر میکنم برم تو wht به کار خودم مشغول بشم و اینجا نیام، فقط به خاطر همین تاپیک و وب مسترای گلش میام، وگرنه اینجا عین کاروانسرا است.

بدون جی کوئری اسکریپت خیلی خشکی میشه.
احتمالا اگر پابلیک کنم چند نفر به اسم خودشون شروع به فروشش میکنن! والا به خدا

Sent from my iPhone using Tapatalk

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
وقت به خیر دوستان...

یعنی پولی رو به حساب اون سایت واریز نکردین و انتظار دارین دامنه هم داشته باشین؟:blink:

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
:blink:

ZYZ.jpg

Untitled_1.png

:eek:

hasti1988ie

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
خیر نیاز ندارید
پارس میزبان دومین هاش رو توی اکانت ایرنیک خود اقا فرهاد ثبت میکنه و شما نیاز به چیزی ندارید
ولی اگر شناسه ایرنیک دارید ، می تونین بگین اکانت رو وصل کنه به شما که بتونین دی ان اس رو هم بدون دادن تیکت به پارس میزبان عوض کنین خودتون .

ممنون...
بله شناسه که همون مرحله اول خواستن تا ایجاد کنیم .تغییر دی ان اس ها لازمه؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

منوی دوم رو فعال کن !

ممنون...
بله شناسه که همون مرحله اول خواستن تا ایجاد کنیم .تغییر دی ان اس ها لازمه؟

اگر یه وقت مشکلی پیش بیاد ، یا بخواین هاست رو عوض کنین مجبورین تیکت بدید که تغییر دی ان اس بدن (چون به خود دامین دسترسی ندارید ... ) ولی اگر شناسه بسازید و درخواست هماهنگ سازی بدید ، از سایت nic.ir خودتون به دامین دسترسی دارید.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
چرا امشب بعضی سایتارو جون میکنه وا کنه :/

بالا