• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
منوی دوم رو فعال کن !

اگر یه وقت مشکلی پیش بیاد ، یا بخواین هاست رو عوض کنین مجبورین تیکت بدید که تغییر دی ان اس بدن (چون به خود دامین دسترسی ندارید ... ) ولی اگر شناسه بسازید و درخواست هماهنگ سازی بدید ، از سایت nic.ir خودتون به دامین دسترسی دارید.

تو عکسی که خودت گذاشتی - از سمت چپ رو دومی کلیک کن ، ابزارها کامل میشه

نیازمند ترول شرمنده ایم :دی

آقا پس اندازه فونت چی؟ از کجا باید تغییر داد؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
من اگر تو انجمنی مدیریت داشته باشم نمیزارم بحث مذهبی شکل بگیره، فرزاد جان (Pro) خوب میدونه.
بعضی وقت ها هم فکر میکنم برم تو wht به کار خودم مشغول بشم و اینجا نیام، فقط به خاطر همین تاپیک و وب مسترای گلش میام، وگرنه اینجا عین کاروانسرا است.

بدون جی کوئری اسکریپت خیلی خشکی میشه.
احتمالا اگر پابلیک کنم چند نفر به اسم خودشون شروع به فروشش میکنن! والا به خدا

Sent from my iPhone using Tapatalk

شما کافیه تو دو سه تا انجمن مثل همینجا معرفی کنید. اینکه طرف بدون جستجو بره یه اسکریپت ارزون قیمت اونم همکاری در فروش رو از کسی بخره حقشه بزارید عبرت بگیره
میتونید روش لایسنس رایگان بزارید اینکه طرف باید از شما لایسنس بگیره و سیستم رو بالا بیاره اینجوری فکر نکنم کسی بخواد خرید فروش کنه چون لایسنس دست شماست و کسی برای اون پول نمیده

مگه اینکه طرف به اسم یه اسکریپت دیگه بفروشه

ممنون...
بله شناسه که همون مرحله اول خواستن تا ایجاد کنیم .تغییر دی ان اس ها لازمه؟

شما سعی کنید یه شناسنه تو نیک درست کنید تا مثل آقا حامد (hitup) به مشکل نخورید فکر کنم دامنه ایشون هم اینجوری از دستشون رفت

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
نیازمند ترول شرمنده ایم :دی

آقا پس اندازه فونت چی؟ از کجا باید تغییر داد؟

برای فونت باید یه سری کد به فانکشن اضافه کنید :

PHP:
<?php
function enable_more_buttons($buttons) {
$buttons[] = 'fontselect';
$buttons[] = 'fontsizeselect';
$buttons[] = 'backcolor';
$buttons[] = 'image';
$buttons[] = 'media';
$buttons[] = 'anchor';
$buttons[] = 'sub';
$buttons[] = 'sup';
$buttons[] = 'hr';
$buttons[] = 'wp_page';
$buttons[] = 'cut';
$buttons[] = 'copy';
$buttons[] = 'paste';
$buttons[] = 'newdocument';
$buttons[] = 'code';
$buttons[] = 'cleanup';
return $buttons;
}
add_filter("mce_buttons_3", "enable_more_buttons");
?>

البته بکاب بگیرد از فایل و بعد اینو بریزید اگه دیدین بعد از ذخیره صفحه سفید شد فاصله داشت حذف کنید

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
شما کافیه تو دو سه تا انجمن مثل همینجا معرفی کنید. اینکه طرف بدون جستجو بره یه اسکریپت ارزون قیمت اونم همکاری در فروش رو از کسی بخره حقشه بزارید عبرت بگیره
میتونید روش لایسنس رایگان بزارید اینکه طرف باید از شما لایسنس بگیره و سیستم رو بالا بیاره اینجوری فکر نکنم کسی بخواد خرید فروش کنه چون لایسنس دست شماست و کسی برای اون پول نمیده

مگه اینکه طرف به اسم یه اسکریپت دیگه بفروشه

شما سعی کنید یه شناسنه تو نیک درست کنید تا مثل آقا حامد (hitup) به مشکل نخورید فکر کنم دامنه ایشون هم اینجوری از دستشون رفت

دو ماه پیش یکی اومده بود تو wht اسکریپت درگاه پرداخت واسط میفروخت دونه ای ۵ هزار تومن! اونم نه به یکی دو نفر!
تاپیکش رو قفل کردیم، بعد یهو یکی یه تاپیک زد که به چه حقی ۵ تومن میفروشید؟ و به رایگان پابلیش کرد!! افتضاحی بود در این صنعت!
اسکریپتش هم ناقص و پر از باگ و درب و داغون!

به لطف بعضی سایت ها لایسنس اصلا جواب نمیده!

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
افزونه ی TinyMCE Advanced رو بریز.

برای فونت باید یه سری کد به فانکشن اضافه کنید :

PHP:
<?php
function enable_more_buttons($buttons) {
$buttons[] = 'fontselect';
$buttons[] = 'fontsizeselect';
$buttons[] = 'backcolor';
$buttons[] = 'image';
$buttons[] = 'media';
$buttons[] = 'anchor';
$buttons[] = 'sub';
$buttons[] = 'sup';
$buttons[] = 'hr';
$buttons[] = 'wp_page';
$buttons[] = 'cut';
$buttons[] = 'copy';
$buttons[] = 'paste';
$buttons[] = 'newdocument';
$buttons[] = 'code';
$buttons[] = 'cleanup';
return $buttons;
}
add_filter("mce_buttons_3", "enable_more_buttons");
?>

البته بکاب بگیرد از فایل و بعد اینو بریزید اگه دیدین بعد از ذخیره صفحه سفید شد فاصله داشت حذف کنید
افزونه ckeditor رو ریختم.
خیلی باحاله :دی

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
سلام یه افزونه می خوام که بر اساس هر دسته بندی یک تبلیغ رو نشون بده کسی سراغ داره اگه کسی لایک کنه یا پخ بده ممنون میشم

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بازدید سایتم به ف*ک رفته دپرشن حاد گرفتم :(

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
چینی ها هم پلاگین های خوبی مینویسن 4 ماه دنبال یه پلاگین بدون مشکل بودم اخرشم تو سایت چینی پیدا کردم :D

دو ماه پیش یکی اومده بود تو wht اسکریپت درگاه پرداخت واسط میفروخت دونه ای ۵ هزار تومن! اونم نه به یکی دو نفر!
تاپیکش رو قفل کردیم، بعد یهو یکی یه تاپیک زد که به چه حقی ۵ تومن میفروشید؟ و به رایگان پابلیش کرد!! افتضاحی بود در این صنعت!
اسکریپتش هم ناقص و پر از باگ و درب و داغون!

به لطف بعضی سایت ها لایسنس اصلا جواب نمیده!

به نظر من بهترین کار تاپیک هست و معرفی به وب مستر ها جوری که طرف گفت اسکریپت همکاری در فروش رایگان میخوام همه اسکریپت شما رو معرفی کنن اینجوری کلاه برداری کم میشه.

ولی صد در صد نمیتونید جلشو بیگیرد

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
چینی ها هم پلاگین های خوبی مینویسن 4 ماه دنبال یه پلاگین بدون مشکل بودم اخرشم تو سایت چینی پیدا کردم :D

به نظر من بهترین کار تاپیک هست و معرفی به وب مستر ها جوری که طرف گفت اسکریپت همکاری در فروش رایگان میخوام همه اسکریپت شما رو معرفی کنن اینجوری کلاه برداری کم میشه.

اگه یه نرم افزار کدر درست درمونداشته باشه شاید کسی نتونه بنام خودش بفروشه

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
سلام یه افزونه می خوام که بر اساس هر دسته بندی یک تبلیغ رو نشون بده کسی سراغ داره اگه کسی لایک کنه یا پخ بده ممنون میشم

رای اینکه وردپرس را بخواهیم در حد یک پرتال بسیار قوی استفاده کنیم گاهی اوقات نیاز است که برای هردسته یک ادامه مطلب جدا استفاده کنیم. خب مثل همیشه امروز هم با همیار وردپرس باشید تا به سادگی برای شما توضیح بدهیم … برای اینکار کافیست کد زیر را در فایل single.php خود قرار دهید :
توجه کنید که single-default.php آدرس فایل ادامه مطلبی است که میخواهید برای دسته هایی به غیر از دسته با آیدی شماره ۵ نمایش دهد
در خط اول هم in_category(’5′) به جای ۵ آیدی اون دسته مورد نظر رو بنویسید و بجای single5.php هم آدرس فایل قالبی که برای دسته با ایدی ۵ در نظر گرفتید را قرار بدهید

PHP:
<?php if (in_category('5')) {include (TEMPLATEPATH . '/single5.php');}else { include (TEMPLATEPATH . '/single-default.php');} ?>

در صورت درخواست کد برای چندین موضوع میتوانید از کد زیر استفاده کنید :
PHP:
<?php post;if ( in_category('2') ) {include(TEMPLATEPATH . '/single_category2.php'); }elseif ( in_category('3') ) {include(TEMPLATEPATH . '/single_category3.php'); }elseif ( in_category('4') ) {include(TEMPLATEPATH . '/single_category4.php'); }else { include(TEMPLATEPATH . '/single-default.php'); } ?>

موفق و وردپرسی باشید!:D

منبع : قالب جدا برای ادامه مطلب هر دسته

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621

بعضی افراد اسکریپت رو در اختیار کسی قرار نمیدن، لایسنس میکنند و بعد خودشون نصب میکنن.

تازه دیده شده بعضی هاستینگ ها از اطلاعات و اعتماد مشتری سوء استفاده میکنند و فایل های اون اسکریپت رو در اختیار سایت هایی مثل نالرز و... قرار میدن و وب مستر رو بدبخت میکنند.

در وب فارسی یک فاجعه اتفاق افتاده...نمیدونم چرا اینجوریه! آدم جرئت نمیکنه پول بابت قالب اختصاصی بده، درجا ریپ میزنن!

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
اگه یه نرم افزار کدر درست درمونداشته باشه شاید کسی نتونه بنام خودش بفروشه

برای ما ایرانی جماعت شایدی در کار نیست حتما هست :D
بعضی افراد اسکریپت رو در اختیار کسی قرار نمیدن، لایسنس میکنند و بعد خودشون نصب میکنن.

تازه دیده شده بعضی هاستینگ ها از اطلاعات و اعتماد مشتری سوء استفاده میکنند و فایل های اون اسکریپت رو در اختیار سایت هایی مثل نالرز و... قرار میدن و وب مستر رو بدبخت میکنند.

در وب فارسی یک فاجعه اتفاق افتاده...نمیدونم چرا اینجوریه! آدم جرئت نمیکنه پول بابت قالب اختصاصی بده، درجا ریپ میزنن!

خود من یه قالب ساده طراحی کردم جرات ندارم استفاده کنم میترسم ریپ بشه ( خودم یه زمانی ریپ کار بودم ولی توبه کردم)

سایت های منم افت داشتن
sadsmiley.gif

یه بنده خدایی میگفت فقط سایت های رو نت افراز اینجوری شده
biggrinsmiley.gif

مشکل از گوگل یا داخل ؟

اون بنده گناهکار خدا من بودم:D ، سایت منم افت کرده البته نسبت به هفته پیش امارش هزار تا کم شده ولی نسبت به سه چهار روز پیش 4 هزارتا

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
اقا یه قالب گرفتم تگ ها رو بغل پست نشون نمیده :blink:

کسی راه حلی داره؟

یه کاری کنیم شما به من php یاد بدین من هم یه کلاس وردپرس مقدماتی برای شما بزارم :D
PHP:
<?php the_tags(__('برچسب ها : ') ); ?>

codex.wordpress.org/Function_Reference/the_tags

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
بازدید سایتم به ف*ک رفته دپرشن حاد گرفتم :(

من این مسئله ها رو هفته های اخیر چک کردم و چیزی که احساس کردم این بوده که کلا بازدید همه زیاد کم میشه چرا چون بابا ملت یه کم از پشت سیستم بلند میشن میرن به زندگیشونم میرسن و کلا نرخ کلی بازدید کننده میاد پائین البته اینو از آمارگیر آلکسا فهمیدم چون مثلا بخواهد بازدید من یه دفعه بیاد پائین آمار الکسای من یهو میکشه پائین دیگه ولی این اتفاق نمی افته

رای اینکه وردپرس را بخواهیم در حد یک پرتال بسیار قوی استفاده کنیم گاهی اوقات نیاز است که برای هردسته یک ادامه مطلب جدا استفاده کنیم. خب مثل همیشه امروز هم با همیار وردپرس باشید تا به سادگی برای شما توضیح بدهیم … برای اینکار کافیست کد زیر را در فایل single.php خود قرار دهید :
توجه کنید که single-default.php آدرس فایل ادامه مطلبی است که میخواهید برای دسته هایی به غیر از دسته با آیدی شماره ۵ نمایش دهد
در خط اول هم in_category(’5′) به جای ۵ آیدی اون دسته مورد نظر رو بنویسید و بجای single5.php هم آدرس فایل قالبی که برای دسته با ایدی ۵ در نظر گرفتید را قرار بدهید

PHP:
<?php if (in_category('5')) {include (TEMPLATEPATH .  '/single5.php');}else { include (TEMPLATEPATH . '/single-default.php');}  ?>

در صورت درخواست کد برای چندین موضوع میتوانید از کد زیر استفاده کنید :
PHP:
<?php post;if ( in_category('2') ) {include(TEMPLATEPATH .  '/single_category2.php'); }elseif ( in_category('3') )  {include(TEMPLATEPATH . '/single_category3.php'); }elseif (  in_category('4') ) {include(TEMPLATEPATH . '/single_category4.php');  }else { include(TEMPLATEPATH . '/single-default.php'); } ?>

موفق و وردپرسی باشید!
biggrinsmiley.gif

منبع : قالب جدا برای ادامه مطلب هر دسته

ممنون بابته وقت گذاشتن و توضیحاتت خیلی ممنون ،این روش میدونستم میخواستم ببینم پلاگینی چرا برایاین کار تو وردپرس نیست تو خود جوملا اصلا جز پیش فرض های خود هسته جوملا هستش نمی دونم چرا وردپرس نداره همش باید دستی توش بدیم
تو این روش که گفتی برای انتخاب پوسته استفاده کردم اما دست مشتری بخواهی بدی باید یه سیستم دعوا درمون باشه چون نمی تونه که هر دفعه بیاد براش عوض کنیم که از این لحاظ ، وردپرس بعضی وقت ها لامصب ناجور میزنه تو پوزه آدم ،

بالا