• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
شیشه عطری می خواهی چیکار !

من که میزم خلوته ، یک پنجره بقلم هست ، آشغال ها رو از پنجره می ندازم تو حیاط.

شیشه عطر واسه :دی قرار :( :دی :D :lool:

من میزم میز نی فک

اگر بخوام شرح بدم , اسپیکر , پنکه , سی دی , هدست , قرص , خودکار , مهر , کیف پول , موبایل , پوست پسته , شیشه عطر , تخم مرغ , بشقاب , دستمال کاغذی , قاشق , سی نی , هندوانه , نان , دستگاه رمز یاب بانک صادرات , پوست پیاز , و مانیتور روی میزنم هستش :|

کور بشم اگر دروغ بگم

متاسفانه من طبقه همکف هستم پنجره دم دستم نی

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
تلاشتو بکن به پول نرسیدی حداقل کلاسارو برو
وقت آدم خیلی بیشتر از این حرف ها ارزش داره!
شاید ایشون آدم علاف و بیکاری باشه (داداش ناراحت نشو) ولی حیف گوش آدم نیست که مزخرف بره توش؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
شیشه عطر واسه :دی قرار :( :دی :D :lool:

من میزم میز نی فک

اگر بخوام شرح بدم , اسپیکر , پنکه , سی دی , هدست , قرص , خودکار , مهر , کیف پول , موبایل , پوست پسته , شیشه عطر , تخم مرغ , بشقاب , دستمال کاغذی , قاشق , سی نی , هندوانه , نان , دستگاه رمز یاب بانک صادرات , پوست پیاز , و مانیتور روی میزنم هستش :|

کور بشم اگر دروغ بگم

متاسفانه من طبقه همکف هستم پنجره دم دستم نی

فکر عکس میزکارت رو پیدا کردم :D

Yfcp9I5.jpg

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان شدیداً راهنمایی‌تون هستیم!
حدود یک ماه و نیم قبل رفتیم یه آموزشگاه (تو قم) بدون تحقیق و غیره که اسمش "رسانه" بود.
برای دوره مقدماتی طراحی وب که شامل HTML و CSS و کمی JScript بود، 350هزار تومن یونجه ی رایج مملکت پرداخت کردیم.
گفتن کلاسا 16 نفره ست!! قرار دو هفته بعد بهمون خبر بدن!! بعد از دو هفته دیدیم دارن مثه اسب تبلیغ میکنن واشه کلاس طراحی وبشون!! مطمئن شدیم ظرفیت کلاسا تکمیل نشده. بعد از 3 هفته زنگ زدن که "فردا بیاید کلاس" و مام رفتیم. بهمون گفتن کلاسا 3 ساعته!!!!!!!!!!!! 3ساعت!!!!!!! گفتیم عب نداره! خوبه! اشکال نداره!
خب ؛ به حاشیه ها و کمبود شدید امکانات و عدم شبکه بودن سیستما و فوران ماده ای سیاه از کولر و... کاری نداریم!!
رفتیم سر کلاس، استاد شروع کرد تئوری گفتن! سرور چیه! سرور کجاست! کلاینت چیه! ابر اینترنت چیه! فیسبوک جاسوسه! ویندوز جاسوسه و و و و و .... باور کنید تا حالا سر کلاس "دین و زندگی" تو مدرسه انقدر حوصله م سر نمی‌رفت! گفتیم جلسه اوله! اینم عب نداره! درست می‌شه از جلسه بعد... جلسه بعد شروع کرد به فتوشاپ گفتن! بشدت خسته کننده و کسل کننده! اعصاب خورد کن!! هرچقدم بهش میگم عاغا ما اومدیم HTML یاد بگیریم نه فتوشاپ!! می‌گه نه! شاید شما بخوای عکستو روتوش کنی بذاری تو هدر :| :| اینو که گفت یعنی پرواز کردما... :| گفتم عکسمو روتوش کنم بذارم تو هدر؟؟؟؟ حالت خوبه استاد؟؟؟ اینم هیچ! چهار جلسه فتوشاپ مزخرفو گفت و اعصابمونو به‌کل به فنا داد. فتوشاپ که تموم شد جلسه بعدش دوباره همون تئوری های مسخره و بی مفهوم جلسه اولو گفت... مام گفتیم اشکال نداره از جلسه بعد HTML و عشق و حال شروع می‌شه! جلسه بعد رسید و این آقا شروع کرد به توضیح دادن چهار تا تگ ابتدایی (که درستش هم همین بود) تگ های اصلی مثل <html> و <head> و <body> و... رو گفت و مام که شاد و خرسند!
بدبختی از اینجا شروع می‌شه...
انگار فقط همین تگ ها رو درست حسابی بلد بود!
تگ <a> رو گفت! بعد رفت خصوصیات تگ Body رو گفت! بعد دوباره 5 تا تگ با هم گفت و هیچ توضیح درستی هم نمیداد و کاربرد دقیقش مشخص نبود. بعد href رو گفت و کلی توضیح داد و یهو گفت نه!!!! نباید اینو اینجا می‌گفتم!! بیخیالش شید! شما فلان چیز رو بلد نیستید!
جلسه بعدش تگ table رو گفت و دیگه هیچ خبری از تگ های قبلی که هیچکس نفهمیده بود نشد!
گفت واسه درست کردن سطر مینویسیم tr و واسه درست کردن ستون td. اینو یاد گرفتیم نسبتاً. بعد یه شکل کشید گفت اینو بسازین!! انقد خونه های جدول در هم بر هم بود که نگید!! گفت آخخخخ... یادم رفت rowspan رو بگم! گفت خب. اینم rowspan که هیچکس هم نفهمید اینو! بعد از نیم ساعت گفت آخخخخخ... یادم رفت colspan رو بگم! باور کنید به حدی گیج شده بودیم که نمی‌تونید تصور کنید!
خب... اون جلسه گذشت و جلسه بعدش فرم و یا بقول خودش پویایی html رو گفت... تند تند تگ می‌گفت و خصوصیت که حتی از نوشتن جا میموندیم چه برسه به هضم کردن!! گفتش پروژه تون برای جلسه بعد یه فرمه که با یه جدول ادغام شده باشه!! اینم با هزار بدبختی ساختیم و بردیم... رسیدم به امروز... این جلسه...
رفتم سر کلاس.. شروع کرد پروژه ها رو دیدن و غیره... بعد گفتش خــــــــــــــــــــــــــــــــب... html دیگه بسه... بریم سراغ زبان های برنامه نویسی دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WTF??????? مخم سوت کشید!!!!
شروع کرد به JScript گفتن و یه حرفایی می‌زد که هیچکس متوجه نمی‌شه!! تند تند کد جاوا اسکریپت می‌نوشت رو تخته! اصلاً ما نفهمیدیم چی شد و چی گفت!! آخر جلسه هم با اعتماد به نفس تمام گفت از جلسه بعد به طور جدی JS رو می‌ریم و PHP رو هم در جلسات آتی شروع خواهیم کرد!!!!!!!!!!!!!!! خداوکیلی من همین الانش از html چیزی نفهمیدم! نه من! هیچکس نفهمیده!!! بعد ایشون جاوا اسکریپت رو شروع کرده! من هنوز تگ table رو یاد نگرفتم! خیلی از هم گسسته درس میده. خداوکیلی خودشم نمیدونه میخواد چیکار کنه.
خیلی حالم خرابه و واقعاً نمیدونم باید چیکار کنم! استاد انتقاد پذیریه. در کل اگر کاری به اعتقادات مذهبی و سیاسی ـش نداشته باشیم آدم بسیار شریفیه... ولی هر آدم شریف که طراح وب نمی‌شه!! شعور وبمستری ایشون زیر صفره! دوستم ازش می‌پرسه یه جستجوگر هوشمند خبری مثل خبر فارسی بخوام بسازم چند سال باید کار کنم؟ می‌گه گوگل خیلی کار خاصی نکرده!!!!! گوگل؟؟؟ گوگل؟؟؟ کی گفت گوگل آخه؟؟ شما فقط گوگلو دیدی؟؟ اینترنتش هم میگفت یک ماهه که قطعه! نمی‌دونم این چه طراح وبیه! خودش می‌گفت من PHP رو در عرض دو هفته و خودم به تنهایی و بدون استاد یاد گرفتم چون می‌خواستم تو یه شرکت استخدام شم! :| پس عاغا هیچ علاقه ای به وب و... نداشته!؟؟ :| :|
درمونده م رفقا! خواهش میکنم یه راهی جلو پام بذارید! بهش چی بگم؟ اصلاً برم؟ چی؟ 350 تومن!؟؟

بايد ببيني براي چي رفتي ثبت نام كردي ... ؟
هدف اين بوده كه بعد اين دوره يك طراح حرفه اي بشي؟
اگر اهداف اين موارد بوده بايد بگم اشتباه كرديد , اين كلاس ها فقط به شما مباني و كليات رو آموزش ميدن و شما بعد از اين دوره نميتونيد يه قالب ساده هم طراحي كنيد و اين كلاس ها فقط به شما راه رو نشون ميدن
بستگي به خودتون داره كه از اين سر نخي كه تو اين كلاس ها بدست اورديد شروع به يادگيري كنيد
همه ي آموزشگاه ها كه تدريس گروهي دارن با اين قيمت ها همينه نحوه تدريس و سرفصل هاشون ...,مجتمع فني تهران هم كه اينقدر تعريف ميكنن همين عناوين رو به همين شكلي كه گفتيد تدريس ميكنن ... دوستان زيادي رفتن و هيچي هم ياد نگرفتن(چون فكر ميكردن بعد از اين دوره ديگه طراح ميشن و كار ميگيرن و نونشون تو روغنه,ديگه حوصله تمرين و يادگيري هم نداشتن و كلا انگيزشون از بين رفته)
پس به نظر من ايراد از خود شما بوده كه بدون تحقيق و پرسش رفتيد ثبت نام كرديد

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
پی نوشت : وی پی اس ساخت واسم محسن لامصب از سیستم خودم هم بیشت سرعت داره :دی

زود vps منو تحویل بده، از صبح علافم کردی :D
اگر هر چه زودتر این کارو نکنی ازت شکایت میکنم و همه جا تاپیک میزنم. :D =)) به هوای این vps مالِ خودم رو تمدید نکردم :D

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
دوستان یک سوال.

چجوری چند سایت امکان دارد ساب دامینشون رو روی یک سایت دیگر ریدیراکت کنند!؟؟

الان ما این مشکل رو داریم که چندین سایت تمامی ساب دامین هاشون به پژوهشکده منتقل می شه!

موفق باشید

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

رفتم بسازم :دی
من هم نیز :rolleyes:
هارد اگه خالی زیاد داره 100 دیگ بده.
اگه نداره 50 دیگ کافیه :D

سی پنل و لایت اسپید کی نصب میکنی ؟ :D

منتظرم آی پی بدن بهم :|

پ.ن :

آقایون اطلاعاتی که میخوایین رو پ.خ کنید رم چقدر هارد چقدر ویندز 2008 , 2003 , 2012 چیز بزنم واستون :(

ترجیحاً 2008 باشه :دی

زود vps منو تحویل بده، از صبح علافم کردی :D
اگر هر چه زودتر این کارو نکنی ازت شکایت میکنم و همه جا تاپیک میزنم. :D =)) به هوای این vps مالِ خودم رو تمدید نکردم :D

از این کارها نکن :(((

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996

منتظرم آی پی بدن بهم :|

پ.ن :

آقایون اطلاعاتی که میخوایین رو پ.خ کنید رم چقدر هارد چقدر ویندز 2008 , 2003 , 2012 چیز بزنم واستون :(

ترجیحاً 2008 باشه :دی

از این کارها نکن :(((
من یه معمولیشو میخوام دیگه خودت یچیز ببند :D
سرعتش خوب باشه واسه دانلود آپلود و چیز پی ان میخوام . هر ویندوزی خواسی نصب کن . ، فضاهم غیر ویندوز 4 گیگ بسه :دی
پ.ن : قیمت همکاری بگو :دی

بالا