• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
از نظر جناب گوگل!!!
یه سایت دستم اومده 7000تا نظر جفنگ داره!!!
اگه الان مطالب اختصاصی بزنی خیلیم خوبه چرا بد باشه

مطالب کپیت رو هم به عنوان بازنشر مطالب سایت های دیگه چک میکنه.

کی گفته فقط باید مطلب اختصاصی بذاریم

من توی خیلی جاها دیدم سایتایی که بازنشر میکنن ولی بک لینک های قوی تری نسبت به سایت تولید کننده دارن رتبه ی بهتری دارن

بیتوته رو نگاه کن بیشتر مطالبش کپیه ولی هر چی توی نت سرچ میکنی یه پاش بیتوته است

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
اگه الان مطالب اختصاصی بزنی خیلیم خوبه چرا بد باشه

مطالب کپیت رو هم به عنوان بازنشر مطالب سایت های دیگه چک میکنه.

کی گفته فقط باید مطلب اختصاصی بذاریم

من توی خیلی جاها دیدم سایتایی که بازنشر میکنن ولی بک لینک های قوی تری نسبت به سایت تولید کننده دارن رتبه ی بهتری دارن

بیتوته رو نگاه کن بیشتر مطالبش کپیه ولی هر چی توی نت سرچ میکنی یه پاش بیتوته است
ممنون
دوستان دیگه نظری ندارند؟؟
راستی آواتارت خودتی |:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
وب مستر های با سابقه و خوب
من بعد از ۲ هفته تلاش و ۴۰ مطلب کاملا اختصاصی باید چه میزان بازدیدی بگیرم ؟ ( فقط همین ۴۰ مطلب رو توی سایت دارم و خبری از حتی یک جمله کپی در سایت نیست )
هدفم بازدید زیاد و پول و تبلیغات نیست فعلا و میخوام سایت رو کاملا اختصاصی جلو ببرم ( البته اگه کپی کننده های گرامی و گشاد اجازه بدن )
وب سایت پزشکیه و بعضی از مقالات هم بالای ۴۰ خط میشن و کلی وقت صرف شده برای اینا
با این روندی که پیش گرفتم چقدر طول میکشه تا یه جای خوب بین وبسایت های شناخته شده باز کنم ؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Re....
Friends !

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
من آخر این بینگو درک نکردم! تا هفته پیش تو یه کیورد صفحه اول بودم و فقط یه نتیجه از سایتم تو بینگ بود , الان تو همون کیورد صفحه دوم 3تا صفحه پنجم 4تا صفحه ششم دوتا نتیجه دارم ولی صفحه اول ندارم :|

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
اقایون میشه یه سایت آپلود خوب برای فیلم بگین

چند تا فیلم هست میخوام اپ کنم یه سایت خیلی خوب میخوام ولی نمیشناسم:(

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ابرکلیک واسه من خیلی خوب بوده الانم دارم پاپ پاپ رو تست میکنم تا ببینم چجوریاس :)

6 7 تا یا 60 70 تا :D
به نظر من طولش که فک نکنم زیاد مهم باشه ولی تعدادش تا 20 تا هم فک نکنم مشکلی داشته باشه :)

وضعیت پاپ پاپ رو اطلاع بده ببینیم چطوره ؟

بچه ها کودوم سیستم همکاری در فروش‌رو‌ پیشنهاد میکنید؟

elikan

recomended

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
وب مستر های با سابقه و خوب
من بعد از ۲ هفته تلاش و ۴۰ مطلب کاملا اختصاصی باید چه میزان بازدیدی بگیرم ؟ ( فقط همین ۴۰ مطلب رو توی سایت دارم و خبری از حتی یک جمله کپی در سایت نیست )
هدفم بازدید زیاد و پول و تبلیغات نیست فعلا و میخوام سایت رو کاملا اختصاصی جلو ببرم ( البته اگه کپی کننده های گرامی و گشاد اجازه بدن )
وب سایت پزشکیه و بعضی از مقالات هم بالای ۴۰ خط میشن و کلی وقت صرف شده برای اینا
با این روندی که پیش گرفتم چقدر طول میکشه تا یه جای خوب بین وبسایت های شناخته شده باز کنم ؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

اونجوری نمیدونم ولی الان 40 تا کلا پست گذاشتی خیلی خوبه بازدید میگیری ولی به شرط این که هر روز یا هر چند روز یه بار سایتتو آپدیت کنی. نه این که بگی من 40 پست گذاشتم دیگه نمیزارم تا بازدید بالا بره بعد. باید آپدیت کنی مرتب و برچسب های خوب بزنی.

MP4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
دوستان یه سوال. خیلی برام عجیبه
من یکی از سایتام تو گوگل هر دفعه چند تا ارور 404 بهم میده بعد میرم تو همون آدرس ها تست میکنم, میبینم سالمه. :|
دلیلش چی متونه باشه؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
اونجوری نمیدونم ولی الان 40 تا کلا پست گذاشتی خیلی خوبه بازدید میگیری ولی به شرط این که هر روز یا هر چند روز یه بار سایتتو آپدیت کنی. نه این که بگی من 40 پست گذاشتم دیگه نمیزارم تا بازدید بالا بره بعد. باید آپدیت کنی مرتب و برچسب های خوب بزنی.

خب دیگه دارم پست میزارم هر روز و زیاد هم به بازدید توی چند ماه آینده اهمیت نمیدم تا سایت یه پرو بالی بگیره
ولی نمیتونم منظم بزارم ٬ چون یه مقاله به طور مثال ۱ ساعت طول میکشه تا ترجمه شه و پست های امروز ساعت ۱۶ ٬ ۱۸ و ۲۱ قرار میگیره ولی پست های فردا ساعت ۱۷ ٬ ۱۹ و ۲۰ قرار داده میشه .
تگ ها هم مرتبط با موضوع مقاله ٬ توی گوگل سرچ میکنم مثلا ( سرطان پروستات ) که خیلی از تگ ها نامرتبط هستند و قرار نمیدم ( حدود ۶ الی ۹ تگ )
بک لینک هم الان نگیرم ٬ آره ؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دوستان کسی اینجا هستش که وکالت خونده باشه ؟ از قانون سر در بیاره کارم خیلی گیر هستش اگر کسی رو میشناسین معرفی کنین ممنون

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوستان یه سوال. خیلی برام عجیبه
من یکی از سایتام تو گوگل هر دفعه چند تا ارور 404 بهم میده بعد میرم تو همون آدرس ها تست میکنم, میبینم سالمه. :|
دلیلش چی متونه باشه؟
رو گزینه fixed کلیک کن. نکنیم خودش بعد چند وقت حذف میشه...

• Like
Reactions: MP4

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
خب دیگه دارم پست میزارم هر روز و زیاد هم به بازدید توی چند ماه آینده اهمیت نمیدم تا سایت یه پرو بالی بگیره
ولی نمیتونم منظم بزارم ٬ چون یه مقاله به طور مثال ۱ ساعت طول میکشه تا ترجمه شه و پست های امروز ساعت ۱۶ ٬ ۱۸ و ۲۱ قرار میگیره ولی پست های فردا ساعت ۱۷ ٬ ۱۹ و ۲۰ قرار داده میشه .
تگ ها هم مرتبط با موضوع مقاله ٬ توی گوگل سرچ میکنم مثلا ( سرطان پروستات ) که خیلی از تگ ها نامرتبط هستند و قرار نمیدم ( حدود ۶ الی ۹ تگ )
بک لینک هم الان نگیرم ٬ آره ؟

ساعت پست منظم باشه بهتره ولی نباشه هم فک نکنم مشکلی داشته باشه.
بک لینک هم مثل قبلا تاثیر نداره ولی بگیری هم خوبه.
اینجوری که هر روز مطلب میزاری مطمئن باش بزودی بازدید میگیری.
برچسب هم جوری بزن که سرچ خور داشته باشه تا بتونی بیشتر بازدید بگیری.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بالا