• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
ساعت پست منظم باشه بهتره ولی نباشه هم فک نکنم مشکلی داشته باشه.
بک لینک هم مثل قبلا تاثیر نداره ولی بگیری هم خوبه.
اینجوری که هر روز مطلب میزاری مطمئن باش بزودی بازدید میگیری.
برچسب هم جوری بزن که سرچ خور داشته باشه تا بتونی بیشتر بازدید بگیری.

خیلی ممنون از راهنمایی
راستش الان که توی گوگل یه مطلب رو سرچ میکنم و میبینم تا صفحه ۱۰ الی ۱۵ همین مطلب با همون موضوع و همون خلاصه ها ادامه داره و صدها سایت ازش کپی کردن خیلی گیج و نا امید میشم
اگه یکی از همین سایت ها که توی صفحه اوله بیاد از من کپی کنه ٬ و سایت های دیگه هم بیان از همون سایته که مطلب منو کپی کرده ٬ کپی کنن ٬ آیا من به عنوان منبع اصلی اون مطلب توسط گوگل شناخته میشم ؟ ( روی گوگل میشه حساب کرد ؟ )

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
خیلی ممنون از راهنمایی
راستش الان که توی گوگل یه مطلب رو سرچ میکنم و میبینم تا صفحه ۱۰ الی ۱۵ همین مطلب با همون موضوع و همون خلاصه ها ادامه داره و صدها سایت ازش کپی کردن خیلی گیج و نا امید میشم
اگه یکی از همین سایت ها که توی صفحه اوله بیاد از من کپی کنه ٬ و سایت های دیگه هم بیان از همون سایته که مطلب منو کپی کرده ٬ کپی کنن ٬ آیا من به عنوان منبع اصلی اون مطلب توسط گوگل شناخته میشم ؟ ( روی گوگل میشه حساب کرد ؟ )

خواهش.
منم همین مشکلو دارم :( مطلب اختصاصی میزنم بقیه کپی میکنن سایت من میره صفحه 2 یا 3 بقیه میان اول.
باید سرعت ایندکس سایتت بالا باشه.
سایت شما اگه اول ایندکس بشه درمورد اون مطلب گوگل شمارو به عنوان منبع اصلی میشناسه و بقیه رو کپی کننده.
باید سرعت ایندکس سایتت رو بالا ببری.
(اینا نظر و تجربه من بود شاید یه فرد دیگه نظر دیگه ای داشته باشه)
درمورد افزایش سرعت ایندکس هم توی گوگل سرچ کن یا همینجا از دوستان بپرس من بلد نیستم. البته خودم سرچ کردم ولی برای من فایده نداشتن!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
خواهش.
منم همین مشکلو دارم :( مطلب اختصاصی میزنم بقیه کپی میکنن سایت من میره صفحه 2 یا 3 بقیه میان اول.
باید سرعت ایندکس سایتت بالا باشه.
سایت شما اگه اول ایندکس بشه درمورد اون مطلب گوگل شمارو به عنوان منبع اصلی میشناسه و بقیه رو کپی کننده.
باید سرعت ایندکس سایتت رو بالا ببری.
(اینا نظر و تجربه من بود شاید یه فرد دیگه نظر دیگه ای داشته باشه)
درمورد افزایش سرعت ایندکس هم توی گوگل سرچ کن یا همینجا از دوستان بپرس من بلد نیستم. البته خودم سرچ کردم ولی برای من فایده نداشتن!

ممنون دوست خوب
یعنی اگه مطلبت زود ایندکس شه و حدود چند ساعتی زودتر از سایت های کپی کننده توی گوگل باشه ٬ گوگل شما را منبع میشناسه ؟!
الان مطالبم رو که سرچ میکنم خوشبختانه صفحه اوله و کسی هم کپی نکرده تا به حال چون سایت فعلا ناشناختس
سرعت ایندکس هم تا امروز فعلا ۲ الی ۳ ساعته + تگ ها

این مشکل تشخیص گوگل به عنوان منبع اصلی ٬ حل شه من روزی تا ۵ مقاله خوب ( کوتاه و بلند ) میزارم توی سایت
ولی امان از سوء استفاده بعضی ها
یادمه پارسال یه سایت کارتون کوتاه ( اختصاصی ) داشتم ٬ چندتا سایت مثه زالو چسبیده بودن بهش و خونشو تا آخر مکیدن .

تصحیح میکنم : سرعت ایندکس ۱ ساعت

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
نصب و فعال کردم
باز هم اسپم میاد :wacko:

:D
من یه ساله دارم از همین توی 3 تا سایت استفاده میکنم یدونه اسپم هم نمیاد. عجیبه!
از افزونه هایی که جواد معرفی کرد استفاده کن شاید بهتر باشه.

• Like
Reactions: M+J

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
ممنون دوست خوب
یعنی اگه مطلبت زود ایندکس شه و حدود چند ساعتی زودتر از سایت های کپی کننده توی گوگل باشه ٬ گوگل شما را منبع میشناسه ؟!
الان مطالبم رو که سرچ میکنم خوشبختانه صفحه اوله و کسی هم کپی نکرده تا به حال چون سایت فعلا ناشناختس
سرعت ایندکس هم تا امروز فعلا ۲ الی ۳ ساعته + تگ ها

این مشکل تشخیص گوگل به عنوان منبع اصلی ٬ حل شه من روزی تا ۵ مقاله خوب ( کوتاه و بلند ) میزارم توی سایت
ولی امان از سوء استفاده بعضی ها
یادمه پارسال یه سایت کارتون کوتاه ( اختصاصی ) داشتم ٬ چندتا سایت مثه زالو چسبیده بودن بهش و خونشو تا آخر مکیدن .

تصحیح میکنم : سرعت ایندکس ۱ ساعت

اره فک کنم همین طور باشه. حالا دوستان دیگه هم نظری دارن بگن.
(شرمنده دوتا پست پشت سر هم شد نمیتونستم از نقل قول چندگانه استفاده کنم!!!)

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
درایو dvd لپ تاپ حدوداً نصف dvd ها رو نمی خونه :eek:
چه باید کرد ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

F A R Z A D