• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
شما اشتباه متوجه شدید ، میدونم بونس ریت چیه

این دوستمون گفت راهی برای بهبود اون یعنی پایین اوردن درصدش بلدم که ما هم گفتیم بازگو کن ما هم بدونیم.

اینی که میگم نظر شخصیه و تقریباً تو تئوری جواب میده و در عمل هم حتما ً جواب خواهد داد
خب تو دنیای اینترنت سایت فروشگاه سایت فروشگاه و تفریحی تفریحیه و .....
باید اولاً جوری عمل شه که ظاهر حرفه ای فروشگاه بهم نخوره ( بین محصولات که نمیشه اس ام اس و ... گذاشت)
باید بازدید کننده رو ترغیب کرد که وقتی محصولی رو مشاهده میکنه مستقیم از سایت خارج نشه و اون چطوری امکان پذیر خواهد بود
ایجاد بخش محصولات مشابه تا وقتی بازدید کننده یا مشتری کالا رو دید یه سر به محصول مشابه هم بزنه اگه اون محصول رو هم برای فروش داشته باشید که چه بهتر باعث میشه مشتری یکی رو انتخاب و خرید کنه اما اگه نداشتید هم مهم نیست و میتونه معرفی محصول باشه اما برای این کار اگه محصول رو ندارین محصول با کیفیت تر رو معرفی نکنید شاید مشتری به سرش بزنه و اون محصول رو بخواد و مجبور شه از یه جای دیگه تهیه کنه پس اگه محصول رو نداشتین از محصولات مشابه با کیفیت پایین تر استفاده کنید
دو راه دوم که کمی غیر حرفه ای تره و اگه درست عمل شه حرفه ای میشه کار کرد
راه اندازی بخش های مختلف سایت مثلا بخش بلاگ حالا این به خودتون مربوط میشه که تو بلاگ چه چیزی بنویسید که مشتری بین صفحات چرخ بزنه
یکی میاد اس ام اس و جوک و ..... میزاره یکی هم میاد با یه سئو حرفه ای قوانین فروشگاه و شرایط استفاده و نحوه های پرداخت و تخفیفات و .... رو تو اون بخش معرفی میکنه حالا انتخاب با خودتونه
سعی کردم کوتاه بنویسم سوالی داشتین در خدمتم

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
اینی که میگم نظر شخصیه و تقریباً تو تئوری جواب میده و در عمل هم حتما ً جواب خواهد داد
خب تو دنیای اینترنت سایت فروشگاه سایت فروشگاه و تفریحی تفریحیه و .....
باید اولاً جوری عمل شه که ظاهر حرفه ای فروشگاه بهم نخوره ( بین محصولات که نمیشه اس ام اس و ... گذاشت)
باید بازدید کننده رو ترغیب کرد که وقتی محصولی رو مشاهده میکنه مستقیم از سایت خارج نشه و اون چطوری امکان پذیر خواهد بود
ایجاد بخش محصولات مشابه تا وقتی بازدید کننده یا مشتری کالا رو دید یه سر به محصول مشابه هم بزنه اگه اون محصول رو هم برای فروش داشته باشید که چه بهتر باعث میشه مشتری یکی رو انتخاب و خرید کنه اما اگه نداشتید هم مهم نیست و میتونه معرفی محصول باشه اما برای این کار اگه محصول رو ندارین محصول با کیفیت تر رو معرفی نکنید شاید مشتری به سرش بزنه و اون محصول رو بخواد و مجبور شه از یه جای دیگه تهیه کنه پس اگه محصول رو نداشتین از محصولات مشابه با کیفیت پایین تر استفاده کنید
دو راه دوم که کمی غیر حرفه ای تره و اگه درست عمل شه حرفه ای میشه کار کرد
راه اندازی بخش های مختلف سایت مثلا بخش بلاگ حالا این به خودتون مربوط میشه که تو بلاگ چه چیزی بنویسید که مشتری بین صفحات چرخ بزنه
یکی میاد اس ام اس و جوک و ..... میزاره یکی هم میاد با یه سئو حرفه ای قوانین فروشگاه و شرایط استفاده و نحوه های پرداخت و تخفیفات و .... رو تو اون بخش معرفی میکنه حالا انتخاب با خودتونه
سعی کردم کوتاه بنویسم سوالی داشتین در خدمتم
ممنون که وقت گذاشتین و نوشتین گزینه ی اول درحال حاضر رعایت میشه فقط تصویر محصول نمیاد به نظرم اگه تصویر بیاد بهتره همش میخوام تصویریش کنم یادم میره
دوستان یه پلاگین پست های مشابه معرفی کنید که تصویر رو هم نشون بده

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان میشه کاری کرد عکسی که تو صفحه سایت هست (مثلا عکس های تبلیغات پست ثابت) ایندکس نشه ؟

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ممنون که وقت گذاشتین و نوشتین گزینه ی اول درحال حاضر رعایت میشه فقط تصویر محصول نمیاد به نظرم اگه تصویر بیاد بهتره همش میخوام تصویریش کنم یادم میره
دوستان یه پلاگین پست های مشابه معرفی کنید که تصویر رو هم نشون بده
اگه از وردپرس استفاده میکنید اینو تو گوگل سرچ کنید "افزونه مطالب مرتبط وردپرس"
پلاگین های زیادی برای این کار هست
و هم چنین استفاده از تصویر شاخص یا استفاده از پلاگین "Auto Post Thumbnail" برای درج اتوماتیک تصویر شاخص

اگه خواستی ادرس سایتت رو برام پیام خصوصی بکن تا یه نگاهی بهش بندازم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان يك سوال
smile.png

به نظر شما بهترين كار براي نمايش نمونه كار طراحي سايت به مشتري چي هست ؟
مشتري ها ميان توي دفتر و اكثرا ميخوان نمونه كار ها را همون جا ببينين و سفارش بدن
وقتي هم بهشون كارت ميدي و ميگي توي سايت هست ميگن نميشه الان ببينيم ؟‌
تا الان من يك سيستم گذاشته بودم كه برن بشينن و نمونه كار ها رو ببينن ... ولي امروز فهميدم كه اكثرا درست و حسابي بلد نيستن با كامپيوتر كار كنن و دوست دارن يكي بهشون نشون بده و توضيحات مرتبط با نمونه كار هم بده
حالا به نظر شما بهتره توي همون اتاق خودم يه مانيتور ديگه رو به مشتري بزارم و خودم نمونه كار نشون بدم يا مثلا پروژكتور بندازم رو ديوار يا تبلت بدم دست مشتري يا ... ؟
خواستم ببينيم نظر دوستان چي هست o_O

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
دوستان يك سوال
smile.png

مشتري ها ميان توي دفتر و اكثرا ميخوان نمونه كار ها را همون جا ببينين و سفارش بدن
تا الان من يك سيستم گذاشته بودم كه برن بشينن و نمونه كار ها رو ببينن ... ولي امروز فهميدم كه اكثرا درست و حسابي بلد نيستن با كامپيوتر كار كنن و دوست دارن يكي بهشون نشون بده و توضيحات مرتبط با نمونه كار هم بده
حالا به نظر شما بهتره توي همون اتاق خودم يه مانيتور ديگه رو به مشتري بزارم و خودم نمونه كار نشون بدم يا مثلا پروژكتور بندازم رو ديوار يا تبلت بدم دست مشتري يا ... ؟
پروژكتور بندازم رو ديوار
پ ن : انگار دوباره یه سری به تاپیک قدیمی زدی عکس های محل کارتو دیدم محل کارت با پرسونل تو حلقم

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
دوستان يك سوال
smile.png

یه مانتیتور رو ب مشتری کن و خودت نمونه هارو نشون بده!!! اینطوری بهتره و توضیحات هم بده!

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
دوستان يك سوال
smile.png

:eek: مشتری سایت میخواد بلد نی با کامپیوتر کار کنه :eek:
پیشنهاد من برای همچین مشتری هایی آلبوم عکس درست عکنی بهتره آلبوم کاغذی اونم سیاه و سفید :D
اگه تو دفتر کار نمونه کارها رو pc نشون بدی فکر کنم بهتره بعد کارت هم بدی به سایتت سر بزنن البته اگه بلد بودن :D

بالا