• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
لامصب این وسائل الکتریکی خیلی چیز ضایعین خراب که میشن ادم اصلا نمیدونه موشکولش از کجاست بهترین روش همین ازمون و خطاس

منم یکبار خواستم فن cpu رو تمیز کنم اومد بعدش جا بزنم دیدم پایش شکست :mad::D
کامپیوتر رو میزی که مشکلی نیست ، مثل اب خوردن میشه باز و بستش کرد و لوازم اش هم همه جا پیدا میشه ، اما لپ تاپ بعضی از قطعات شون رو باید کل شهر رو بگردی گیر نمیاد ، (البته ما شهرستانی اینطوری هستیم :|) ، باز کردنش هم کار حضرت فیله ، اولش که هزارتا پیچ باید باز کنی :دی

قبل از باز کردن از روش راه رفتی؟ یا مشت و لگد زدی ببینی که کار میکنه یا نه؟ این گزینه ها روی کنترل و موس جواب میده :دی
:D
والا من اینطوری نیستم ، همون موس رو وقتی کار نمی کنه، اول کاری که می کنم بازش می کنم .

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
راهي نيست شماره مشتري ( بانك ملي ) رو پيدا كنم امروز رفتم رمز سبا رو گرفتم نامرد نگفت موقع ثبت نام شماره مشتري رو هم مي خواد ؟؟
يني باز بايد برم شعبه فردا :(

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
راهي نيست شماره مشتري ( بانك ملي ) رو پيدا كنم امروز رفتم رمز سبا رو گرفتم نامرد نگفت موقع ثبت نام شماره مشتري رو هم مي خواد ؟؟
يني باز بايد برم شعبه فردا :(

سرویس صورتحسابت فعال هست دادا ؟؟؟؟؟؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
کامپیوتر رو میزی که مشکلی نیست ، مثل اب خوردن میشه باز و بستش کرد و لوازم اش هم همه جا پیدا میشه ، اما لپ تاپ بعضی از قطعات شون رو باید کل شهر رو بگردی گیر نمیاد ، (البته ما شهرستانی اینطوری هستیم :|) ، باز کردنش هم کار حضرت فیله ، اولش که هزارتا پیچ باید باز کنی :دی

:D
والا من اینطوری نیستم ، همون موس رو وقتی کار نمی کنه، اول کاری که می کنم بازش می کنم .
اقا ازون آهنگ الکترونیکی بود مغناطیس بود یادم نیست + اون رپ خارجیه که گذاشته بودی , یه عداد منبع بده دان کنم. بسی باهاشون انس گرفتم :دی

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
وی پی اس رایگان که کار کنه داریم؟o_O

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
وی پی اس رایگان که کار کنه داریم؟o_O
گشتم نبود ، بگرد شاید باشه :دی
من زیاد پیدا کردم خیلی هاشون سرکاری هستند! بعضی هاشون هم باید مثلا 20 کاربر معرفی کنی اونم شاید بدن !
کرک شده هم هست که بیشتر یا کار نمیکنند یا خیلی کم کار میکنند مثلا 1 ساعت هر چند که اصلا قابل اعتماد هم نیستند ، در کل بیخیال بشی بهتره :)

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
گشتم نبود ، بگرد شاید باشه :دی
من زیاد پیدا کردم خیلی هاشون سرکاری هستند! بعضی هاشون هم باید مثلا 20 کاربر معرفی کنی اونم شاید بدن !
کرک شده هم هست که بیشتر یا کار نمیکنند یا خیلی کم کار میکنند مثلا 1 ساعت هر چند که اصلا قابل اعتماد هم نیستند ، در کل بیخیال بشی بهتره :)
نیم ساعت لازم دارم فقط. آخرش میرم 1ماهه میگیرم.:D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
هنوز نمیفهمم چرا با وجود اینهمه لینک معتبر و گذشت 5 ماه از عمر سایت ، link to your site رو no data زده

مثل اینکه ایندفعه گوگل عجیب با من لج کرده :|

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
اينم از آدماي .... مال كه ميرن گزارش ميدن مطالب سايت روو :
( مطمئنام طرفي كه گزارش داده از آشناهاست - حسادت و .... )

b1g07n9dw4mmg7uk1e7a.jpg

به نظرتون قبل از اينكه اخطار فيلترينگ بياد ( شايد هم نياد ) مطلب رو حذف كنم يا منتظر ايميل بمونم

بالا