• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
دوستان از صبح رفتم دنبال گرفتن درگاه بانک ملت بعد از ثبت نام اینترنتی و کپی از مدارک امروز رفتم شعبه بانک
کارمند خوش برخورد داشت انگار تازه تو اون بخش شروع به کار کرده بود ، هرچقدر مدارک تونستم کپی گرفتم از نماد و سند و هویز و ........ فقط به یه چیزی گیر داد اونم استعلام چک برگشتی بود که از بانک درخواست دادم گفت 2 روز دیگه بیا استعلامت رو بگیر و رئیس هم گفت استعلامت رو بگیر مشکلی نیست 100% برات حلش میکنیم .

والا خیلی ها ترسونده بودن که نمیشه و گیر میدن و اذیت میکنن من که چیزی ندیدم
سلام
خسته نباشی

کدوم بانک ؟
نماد گرفتی ؟

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
این کاریه که نماد هم نخوان باید بگیرند
اگر امروز رفتید معمولاً شنبه یا یکشنبه حاظر میشه.
بله گفتن شنبه -1 شنبه بیا
اما میگم خدایی برخوردشون خوب بود درسته سروشن شلوغ بود اما جواب میدادن
کارمنده هم فکر کنم تازه به اون بخش اومده بودش قبلا یکی دیگه مسئولش بود که زنگ زدن ازش پرسید خودم هم پیش رئیس شعبه رفتم مدارکم کامل بود -زیاد هم بود فقط استعلام چک

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
بله گفتن شنبه -1 شنبه بیا
اما میگم خدایی برخوردشون خوب بود درسته سروشن شلوغ بود اما جواب میدادن
کارمنده هم فکر کنم تازه به اون بخش اومده بودش قبلا یکی دیگه مسئولش بود که زنگ زدن ازش پرسید خودم هم پیش رئیس شعبه رفتم مدارکم کامل بود -زیاد هم بود فقط استعلام چک
بله
همونطور هم که قبلاً بهتون گفتم بانک ملت راحته.......

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
عزیز کار نکرد فقط دور عکس ها یه کادر ایجاد شد اما همچنان اندازشون همونه

http://scripters.info/
اتفاقا کار کرده فقط شما
max-width: 665px;
رو تغییر ندادید تغییر بدین به
472
نمکستان - بی اس ام اس
درامد تکی شون مشخص نیست با هم هستن ( همیشه با همن دنیا هیشکی رو شبیه اینها ندید :دی )
فقط از پاپ آپ میهن استور بالای یک ملیون درآمد دارن ( پتانسیل در آمد خیلی بالاتره فقط بخاطر مطمئن بودن میهن استور باهاش کار می کنم )
همکاری در فروش هم واقعیتش نمی دونم باید تفکیک کنم چون فروشگاه جداگانه هم دارم
قیمت هم ناقابل 15 تومان
دلیل فروش هم اینه که می خوام یه پرتال شاخ بیارم بالا
پ ن : کسی که بخواد اینقدر پول بده حضوری میاد ( حضوری که اومد براش همه چیز رو می شکافم )
این قیمت ارزششو داره - بهتره سایت ها رو جدا کنید - خود من سخت 15 تومن رو خرج میکنم

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
@hitup
اقا بدجوری ناراحت شدم :( سایتات انصافا لنگه ندارن! به نظرم اگه به پولش نیاز نداری نفروش! یه نویسنده بگیر تو هرکدوم روزی 3تا پست بذاره ولی دل منو نشکن :دی

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
@hitup
اقا بدجوری ناراحت شدم :( سایتات انصافا لنگه ندارن! به نظرم اگه به پولش نیاز نداری نفروش! یه نویسنده بگیر تو هرکدوم روزی 3تا پست بذاره ولی دل منو نشکن :دی
کاسبی احساسات نمیشناسه :دی

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
ما با یه بابایی یه شوخی کردیم بعدم فوش داد حالا می بینم ریت منفی داده حالا اصلا گیرم اونی ک فوش داده من بودم و تقصیر از من بوده
مگه این امتیاز بازارچه واسه معاملات نیست ؟ من با ایشون معامله ای کردم ؟تو معاملات من تمام سعی ام رو میکنم مشکلی پیش نیاد اونوقت ایشون که اتفاقا وب مستر هم هست اینقدر شعور نداره که مسائل رو با هم قاطی نکنه و بدلیل درک نادرست(برداشت غلط از یه شوخی ساده) زحمات اینو و اونو واسه معتبر بودن به گاج بده
خوب منم میتونم امتیاز منفی بدم چرا نمیدم ؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
ما با یه بابایی یه شوخی کردیم بعدم فوش داد حالا می بینم ریت منفی داده حالا اصلا گیرم اونی ک فوش داده من بودم و تقصیر از من بوده
مگه این امتیاز بازارچه واسه معاملات نیست ؟ من با ایشون معامله ای کردم ؟تو معاملات من تمام سعی ام رو میکنم مشکلی پیش نیاد اونوقت ایشون که اتفاقا وب مستر هم هست اینقدر شعور نداره که مسائل رو با هم قاطی نکنه و بدلیل درک نادرست(برداشت غلط از یه شوخی ساده) زحمات اینو و اونو واسه معتبر بودن به گاج بده
به مدیرا بگو! امتیاز منفی رو فقط باید برای معامله هایی که ... شده داد

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
ببین دوست عزیز امتیاز بازارچه فقط برای معامله و مراوده های مالی هست که داشتین شما این مورد رو با یکی از مدیران یا همکاران بازارچه مطرح کن تا امتیاز منفی رو پاک کنند.

ufont

لایک‌ها
4,086
من قبلا هم همچین موردی برام پیش اومد ریپورت کردم حذف شد از این لحاظ مشکلی نیست ،
فقط گفتم اینجا بگم تا بفهمه کارش اشتباه بوده و هم نظرات دوستان با شعور و با منطق وب مستر رو بدونم شاید اصلا کار من اشتباه بوده

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
حالا به حرف من رسیدید که میگم خیلیا امتیاز بازارچه رو جدی گرفتن :دی

ufont

لایک‌ها
4,086
رایتر پلکستور یا ایسوس خریدارم 24 ایکس گارانتی معتبر. چرا یه فروشگاه قطعه درست حسابی نداریم :|
فرم عضویت لیون کامپیوتر هم هرچی کد امنیتی میزنی میگه اشتباهه.

داشم نو میخوای ؟

پ ن :
preview-nooroz-logo-ugfx.ir_.jpg

مناسب برای استفاده در هدر سایت
http://www.ugfx.ir/1141/special-psd-nooruz-logo.html

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
اونکه بله , ولی بدرقه کردن یه نفر از کاسبیه قبلیشم رسم و رسوماتی داره :دی
درسته ولی نمیخواد این کارو کنار بزاره مثه این که میخواد یه پرتال شاخ بیاره بالا :دی

بالا