• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
انصافا یه سایت که ادعاش میشه واسه طراحی و گرافیک و این چیزاست باید کیفیت هدر و لوگو ... اینجوری باشه ؟ :confused:

:angrybirds5:psdha :angrybirds10: .ir

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
اتفاقا کار کرده فقط شما
max-width: 665px;
رو تغییر ندادید تغییر بدین به
472

این قیمت ارزششو داره - بهتره سایت ها رو جدا کنید - خود من سخت 15 تومن رو خرج میکنم
فرمایش شما درسته ولی جدا کردنشون حوصله می خواد که من ندارم :دی
سایت های من سالم هستن و مشکلی ندارن برای همین عجله ای ندارم برای فروش صبر می کنم مشتریش پیدا شه
البته زمانش برسه تو بازارچه تاپیک می زنم

k-boy
داداش ناراحتی نداره . من وسواس دارم سایت رو دست نویسنده نمیدم ضمن اینکه کلا هفته ای یکی دو ساعت برای آپدیت نیاز دارن

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
انصافا یه سایت که ادعاش میشه واسه طراحی و گرافیک و این چیزاست باید کیفیت هدر و لوگو ... اینجوری باشه ؟ :confused:

:angrybirds5:psdha :angrybirds10: .ir
ولی به نظرم کاربرای عادی با این قالب بیشتر کنار میان.
سایت های من سالم هستن و مشکلی ندارن برای همین عجله ای ندارم برای فروش صبر می کنم مشتریش پیدا شه

k-boy
داداش ناراحتی نداره . من وسواس دارم سایت رو دست نویسنده نمیدم ضمن اینکه کلا هفته ای یکی دو ساعت برای آپدیت نیاز دارن
ایشالا خوب بفروشی . با شناختی که دارم مطمئنم رو دست سایت جدیدت سایت نمیاد...

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
من تو ده روز با دو تا پست ثابت و چند تا تبلیغ کوچیک ستون کناری از تک شاپ هفتصد و پنجاه تومان گرفتم ( قابل اثبات )
بخاطر اینکه جنس خوب نداد دست مردم برمودا رو جایگزینش کردم
برمودا هم تو 6 روز 200 ت انداخته
دایان هم چون فروشگاه مشترک دارم نمی دونم چقدر درآمد دارن

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
دوستان عزیز
من زیادی خوش به حالم شده یا که کلا برای همه اینجوریه
سایت تازه تاسیسم توی کمتر از 1 ماه رنک الکساش شد 43 هزار ایران البته روش خوب کار شده اما توی 1 ماه به نظرتون کمی مشکوک نیست بدون تبلیغات و .... :D
به نظرتون الکسا باز قاطی کرده ، چه خبره ؟

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
دوستان عزیز
من زیادی خوش به حالم شده یا که کلا برای همه اینجوریه
سایت تازه تاسیسم توی کمتر از 1 ماه رنک الکساش شد 43 هزار ایران البته روش خوب کار شده اما توی 1 ماه به نظرتون کمی مشکوک نیست بدون تبلیغات و .... :D
به نظرتون الکسا باز قاطی کرده ، چه خبره ؟
طبیعی هست

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
خود من به چندتا از دوستان پیشنهاد دادم اگه میخرید همچین سایتی هست؛ منم زیاد اهل ریسک نیستم ؛ فکر نکنم کار هرکسی هم باشه از پس این سایت بر بیاد و حداقل نزاره پس رفت داشته باشه.

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
خدا رو شکر
خب یعنی سایتم بازدید داره این رنک رو گرفته یا این که الکی داره رنک میگیره و منو خوشحال میکنه !!!!!!؟؟؟؟ :D
یعنی بازدید داره دیگه
تو رنک بندی ایران راحت تا 5 هزار میای پایین بعد سخت تره میشه
40 هزار تا که دیگه هیچ ....

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
یعنی بازدید داره دیگه
تو رنک بندی ایران راحت تا 5 هزار میای پایین بعد سخت تره میشه
40 هزار تا که دیگه هیچ ....
پس این داره جون میگیره و اونیکی سایتم که 145 هزاره تقریبا هیچی دیگه :D
کاری میکنم این 2 تا سایت سال دیگه همین موقع نمونه های بارز و موفق سایت های اینترنتی ایران باشن :rolleyes:
قبلا چند تا سایت داشتم اما به دلیل عجول بودن همشون رو جمع کردم ، وبمستری واقعا سخته اما تصمیم رو این سایتها جدیه که نماد و درگاه هم دارم میگیرم و چند تا برنامه دیگه فعلا اجرایی نمیشه هزینه میلیونی میخواد

و این که آیا واقعا شرکت ها برای تبلیغات تو سایت ها هزینه های میلیونی میکنن یا الکیه منظورم فقط برای یه سایته مثلا برای بنر بالای صفحه سایت بیتونه که زده 5 میلیون واقعا اون مبلغ پرداخت میشه یا توهم هست
من این سایتم رو به امید چنین روزی بالا آوردم و قراره همه امکاناتش که اضافه خواهد شد رایگان باشه و منبع درآمدش تبلیغات باشه

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
خود من به چندتا از دوستان پیشنهاد دادم اگه میخرید همچین سایتی هست؛ منم زیاد اهل ریسک نیستم ؛ فکر نکنم کار هرکسی هم باشه از پس این سایت بر بیاد و حداقل نزاره پس رفت داشته باشه.
سایت ها وابسته به گوگل اومدن بالا
اینجور سایت ها دردسر خاصی ندارن فقط باید مرتب اپدیت شن
به جان خودم هیچ ریسکی وجود نداره :angrybirds13:
ولی در کل منم با شما موافقم کار هر کسی نیست نگهداری از این سایت ها

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
ممنون دادا
بانک ملت
نماد موقت دارم و مدارک رو ارسال کردم اما هنوز نماد دائمم تائید نشده ( امروز مدارک رو پست کردم :D )

ممنون میشم منو راهنمایی کنید . جدیدا میگن باید جواز از شهرداری بگیرید ! ؟
شما چطورنماد گرفتید چقدر طول کشید ؟
برای دائم باید پست کرد همون مدارک رو ( کپی شو ؟ ) ؟
برای درگاه چه چیز هایی نیاز داره ؟؟

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
ما با یه بابایی یه شوخی کردیم بعدم فوش داد حالا می بینم ریت منفی داده حالا اصلا گیرم اونی ک فوش داده من بودم و تقصیر از من بوده
مگه این امتیاز بازارچه واسه معاملات نیست ؟ من با ایشون معامله ای کردم ؟تو معاملات من تمام سعی ام رو میکنم مشکلی پیش نیاد اونوقت ایشون که اتفاقا وب مستر هم هست اینقدر شعور نداره که مسائل رو با هم قاطی نکنه و بدلیل درک نادرست(برداشت غلط از یه شوخی ساده) زحمات اینو و اونو واسه معتبر بودن به گاج بده
خوب منم میتونم امتیاز منفی بدم چرا نمیدم ؟
این بابا من هستم !!
من فوش دادم ؟ :|
شما سر یه کلاه برداری شوخی میکنید؟ شما به اون میگید شوخی؟ شوخی ساده؟ من توهین کردم یا شما؟
بله بنده شعور ندارم شما که یه مسئله کلاه برداری رو به من ربطش میدید شعور دارید
لازم نیست بیای به کل فروم بگی تو پ.خ جوابت رو دادم

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
برای نماد گرفتن باید 7 خان رستم و سهراب و زال و .... رد کنی! یه عده آدم نابلد و کج فهم دارن کار میکنن و عین ربات هستن و هیچی تو کتشون نمیره!!!! باید ماچشون کنی تا کارت رو انجام بدن :|
مجوز فکر نمیکنم!!! همون مدارکی که میگیرن باهاش میتونن کله پا کنن آدم رو!!! از تمام مدارک خودت بابات مادرت و.... کپی میخان و سند خونه و....(کلن زندگی نامت) کپی برابر اصل میخان... حدودا 1 ماهی درگیر نماد میشی(تا 1 ستاره بگیری)
بله باید پست کنی(تمام مدارکت رو باید پست کنی یعنی باید همه مدارکت رو کپی برابر اصل کنی...من نمیدونم کپی برابر اصل میخان چیکا؟o_O ازت گواهی امضا میگیرن)
اگه سابقه زندان داری یعنی سوء سابقه داری نمیتونی بگیری!!! من داشتم برای سایتم نماد میگرفتم چون سند خونه ب نام بابام هستش گفتم راحت تره و ب اسم اون بگیرم ... یه دفعه دیدم بعله بابا 1 سال حبس داره:D و بعد از کلی دوندگی و اسیری و خرج کرن نماد دایم ب نام بابام ندادن:mad:
کلن بیخیال نماد شدم!!! خدا برکت بده به جهان پی و درگاه های واسط هرچی میگیرن نوش جونشون بشه!!!!! و خاک بر سر این وزارت صنعت معدن تجارت :|||:confused:
برای درگاه هم باید اولش اصلن چک برگشتی نداشته باشی اگه داری برو سریع رفع سو کن....(سر همین قضیه 1 ماه اسیر شدم:mad: )
اگه از بانک ملت میخای برو سایت به پرداخت و ثبت نام کن! بعدش باید مدارکت رو ببری شعبه!!! (کپی شناسنامه کارت ملی و یه سری فرم که باید پر کنی و فرمی که به پرداخت بهت میده رو باید پرینت بگیری) میبری شعبه و باید مسئول شعبه و رئییس بانک تاییدت کنن!!! بعد از تایید اونا به پرداخت میاد برسی میکنه سایتت رو و یه سری فرم میفرسته دم خونتون و باید فقط امضا کنی و براشون پست کنی!!! تا برات درگاه رو اوکی کنن!!!!
ببخشید زیاد شدش ولی خاستم کاملن توضیح بدم که حالش رو ببری:D
نتیجه اخلاقی : مشتری خودش عقل و درک و فهم داره و میدونه که از کی و کجا خرید کنه!!! برو از همین درگاه های واسطه یه درگاه بگیر حالش رو ببر!!!! پیر میشی پیییییییییر:oops:
ارادت

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
مجوز از شهرداری که نه
برای نماد مدارک مورد نیاز کاملاً مشخصه و تو هر مرحله مشکل داشتین پشتیبانی خوبی دارن و راهنمایی میکنن تلفنی و از طریق ایمیل
من تا مرحله تائید مدارک اینترنتی 1 هفته طول کشید و بعد مرحله ارسال مدارک فیزیکی
مدارکی رو که تو سایت اینماد آپلود کردی رو باید کپی کنی با یه تعهد نامه که دفتر خونه گواهی امضاش کرده برا اینماد بفرستی که من مدارک فیزیکی رو امروز فرستادم
قبلا نماد موقت میدادن که الان دیگه حذف شده و مستقیم نماد دائم میدن
مدارک برای نماد هم
کپی شناسنامه خودت - کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل یا اشتغال به خدمت
کپی محل کسب و کار اگه خونه خودتونه سند خونه صفحاتی که مشخص میکنه مالک کیه و این که مالک باید خودتون یا پدر ، مادر یا همسر تون باشه و کپی شناسنامه مالک و کپی صفحه پروانه ساخت یا نوسازی خون هکه شماره ملک داره و فقط برای کنترل سنده فکر کنم این قسمت رو میگن جواز از شهرداری جواز آنچنانی که شهرداری نمیده
اگه خونه برا خودتون نیست اجاره نامه رسمی میخوان

اونایی که میگن سخته و گیر میدن باید بگم برا من که برای 3 تا سایت تا حالا نماد گرفتم همچین چیزی ندیدم و خیلی راحت بود چون بدون هیچ مشکلی مدارکم کامل بود و اطلاعاتم رو کامل وارد کردم و زود تائید کردن

هزینه ای هم که برای گرفتن نماد پرداخت کردم 11 تومن هزینه گواهی امضا و هزینه کپی برابر اصل مدارک همون مدارکی که تو سایت اینماد اپلود کردم که اینم فکر کنم هر صفحه رو هزار تومن کپی برابر اصل میکنه دفتر خونه و هزینه پست پیشتاز که شد 5 هزار و 500 تومن چیزی حدود 25 تومن

و برای گرفتن درگاه بانک ملت هم اول باید تو سایت به پرداخت اصلاعاتت رو وارد کنی و کد رهگیری بگیری یه پرینت از صفحه کد رهگیری و یه پرینت از هویز سایت و یه پرینت از صفحه نماد سایتت اگه داری کپی سند برای مشخص شدن محل کسب و کار و کپی شناسنامه و کارت ملی و من درخواست گواهی ثبت عادی هم تو سایت ساماندهی دادم و از اونم پرینت گرفتم یه چیز هم میخوان که فقط 2-3 روز طول میکشه اونم گرفتن استعلام از بانک مرکزی برای نداشتن چک برگشتیه من فعلا برای درگاه تا این مرحله پیش رفتم و شعبه هم واقعا عالی بودن و خوب همکاری کردن حالا قراره شنبه برم ببینم چی میشه

راستی دادا ماساژ خوب سراغ داری اینقدر تایپ کردم انگشتام ذوق زوق میکنه :D :p
بازم سوالی داشتی خصوصی کن در خدمتت هستم ;)

بالا