• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یه سوال از دوستان عزیز بهتره از سایت های رنک دار بک لینک داشته باشیم یا از سایت های بدون رنک هم تاثیر داره
میدونم رنک داشته باشن بهتره منظورم اینه که سایت های بدون رنک و بازدید کم بک لینک شون آیا تاثیر داره مثبت یا منفی !!!!؟؟؟؟

چو دانی و پرسی سوالت خطاست
رنک نداشته باشه تازه بازدید هم نداشته باشه دیگه اخر اسپمه

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
چو دانی و پرسی سوالت خطاست
رنک نداشته باشه تازه بازدید هم نداشته باشه دیگه اخر اسپمه

خب قارداش فقط اون بخشش رو نمیدونستم :D
ایجاد وبلاگ تو سیستم های وبلاگ دهی که رنک وبلاگ هاش از سایت اصلی جدا نیست و درج 2-3 تا مطلب و توش لینک دادن به سایت نظرت چیه میتونه مفید باشه ؟؟؟

پ.ن : دانستن و پرسیدن هم خوبه باعث میشه هم برا خودمون مرور شه هم دیگران که نمیدونن و دارن رد میشن یا بگیرن :D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
خب قارداش فقط اون بخشش رو نمیدونستم :D
ایجاد وبلاگ تو سیستم های وبلاگ دهی که رنک وبلاگ هاش از سایت اصلی جدا نیست و درج 2-3 تا مطلب و توش لینک دادن به سایت نظرت چیه میتونه مفید باشه ؟؟؟

پ.ن : دانستن و پرسیدن هم خوبه باعث میشه هم برا خودمون مرور شه هم دیگران که نمیدونن و دارن رد میشن یا بگیرن :D

ارزشی نداره فقط توی سیستم هایی که هنوز سابدومین ها به عنوان وبلاگ شناسایی نشدن خوب هستش ولی در کل توصیه میکنم که لینک رو از وبلاگ های بازدیدار و رنک دار بگیرید یا اونایی که یکی از این شروط رو دارن

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ارزشی نداره فقط توی سیستم هایی که هنوز سابدومین ها به عنوان وبلاگ شناسایی نشدن خوب هستش ولی در کل توصیه میکنم که لینک رو از وبلاگ های بازدیدار و رنک دار بگیرید یا اونایی که یکی از این شروط رو دارن
منم همون سیستم ها رو منظورم بود دیگه سابدامین ها رو هنوز رنک جدا ندارن
اما من فعلا به فکر مطلب جور کردن و .... هستم
میخوام سایتم اونقدر آس باشه که سایتهای دیگه خود جوش تبلیغ کنن :D یه چهره مردمی واقعی :D
اما اینجوری فکر کنم 10 سال باید 24 ساعته تلاش کنم یه کم زیاد وقت میبره ;)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
مثل چه سیستم های ؟

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@ali-ahmari

راستی حاجی چه خبر از سایت فروش شارژت من که هر موقع میرم سایت نداره
قیمتت واقعا خوب بود 1900 خیلی زود میتونستی رو دست همه سایت ها بزنی با درگاه مستقیم و نماد دائم و ......
من فقط موندم این قیمت بصرفه اس

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
@ali-ahmari

راستی حاجی چه خبر از سایت فروش شارژت من که هر موقع میرم سایت نداره
قیمتت واقعا خوب بود 1900 خیلی زود میتونستی رو دست همه سایت ها بزنی با درگاه مستقیم و نماد دائم و ......
من فقط موندم این قیمت بصرفه اس
نوکرتم داداش نظر لطفته!!! والله رو هوا شارژ هارو میزنن :D
با چند نفر عمده فروش کار میکنم و تکی خیلی کم میفروشم !!! عمده خر ها امان نمیدن :D
سر نماد و اینا هم که درجریانی اذیت شدیم اومدیم جهان پی,این فریر هم مثه اینکه با جهان پی مشکل داره....کلن مشکل همه جا هست :دی
الان موجود 274 تا پین دارم که به عمده خر ها میدم :D

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
انصافا ابزار خوبی هست
دوتا لینک از وی کی پدیا با عنوان منبع
دوتا لینک از سایت خبری زیر 100 ایران متن رو کپی کرده لینک ها رو حذف نکرده
یه مدتم یه محصولی رو میفروختم که لینکشو حذف کرده بودم الان متوجه شدم داره از کجا میفروشه :eek:
سایت های اسپمر و هم پیدا کردم باید ای پیشون رو بکن کنم

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
باسلام.
از وب سایت های رنک خوب الکسای ایران بک لینک خریدارم.
با کمال احترام به تمام همکاران عزیزم.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
نوکرتم داداش نظر لطفته!!! والله رو هوا شارژ هارو میزنن :D
با چند نفر عمده فروش کار میکنم و تکی خیلی کم میفروشم !!! عمده خر ها امان نمیدن :D
سر نماد و اینا هم که درجریانی اذیت شدیم اومدیم جهان پی,این فریر هم مثه اینکه با جهان پی مشکل داره....کلن مشکل همه جا هست :دی
الان موجود 274 تا پین دارم که به عمده خر ها میدم :D

فقط 2 تا اشکال اساسی رو تو سایتت هست
1. آدرس سایتت یه چیز منحصر بفرد بذار مثل اسم خاص باشه شارز فا ماشالله زیاده و کلمه شارژ که با هزار جور املای غلط نوشته میشه
و 2. نداشتن شارژ های متنوع نیازی نیست بقیه شارژ ها رو هم ارزون بدی به قیمتش بده اپراتور های دیگه و مبلغ های متفاوت
ا درگاه پی لاین هم میتونی استفاده کنی مطمعن هستش و فکر کنم پلاکین فریر رو هم داشته باشه یه سر بهشون بزن
اون 2 مورد رو هم که گفتم رعایت کنی رو دست همه اونایی که عمده ازت میخرن رو میزنی

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
فقط 2 تا اشکال اساسی رو تو سایتت هست
1. آدرس سایتت یه چیز منحصر بفرد بذار مثل اسم خاص باشه شارز فا ماشالله زیاده و کلمه شارژ که با هزار جور املای غلط نوشته میشه
و 2. نداشتن شارژ های متنوع نیازی نیست بقیه شارژ ها رو هم ارزون بدی به قیمتش بده اپراتور های دیگه و مبلغ های متفاوت
ا درگاه پی لاین هم میتونی استفاده کنی مطمعن هستش و فکر کنم پلاکین فریر رو هم داشته باشه یه سر بهشون بزن
اون 2 مورد رو هم که گفتم رعایت کنی رو دست همه اونایی که عمده ازت میخرن رو میزنی
داداش آدرس رو همینطوری ب ذهنم رسید و آدرس سایت من بدون غلط املایی هستش!
در مورد دومی که اصلن از کنارش رد هم نمیشم :D
2.5 درصد کارمزد میگیره پی لاین یعنی باید از جیب هم بدیم :d :V
شارژ 5ت هم میخایم اضافه کنیم اگه خریدار باشه!
تنها مشکلی که الان داریم و شارژ تو سایت نمیزاریم و فقط ب عمده فروش ها پین میدیم این هست که پول از حساب خریدار کم میشه ولی پین به طرف نمیده و خطا میزنهo_O و مشتری زنگ میزنه و غرغر میکنه و ما 3 ساعت باید دستی پین هارو بهش بدیم :D برا همین سعی میکنیم عمده بفروشیم!!!
در کل خیلی خیلی خیلی ممنون از راهنماییت بازم اگه یه چیزی ب ذهنت رسید دریغ نکن مرسی :x:rolleyes:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
داداش آدرس رو همینطوری ب ذهنم رسید و آدرس سایت من بدون غلط املایی هستش!
در مورد دومی که اصلن از کنارش رد هم نمیشم :D
2.5 درصد کارمزد میگیره پی لاین یعنی باید از جیب هم بدیم :d :V
شارژ 5ت هم میخایم اضافه کنیم اگه خریدار باشه!
تنها مشکلی که الان داریم و شارژ تو سایت نمیزاریم و فقط ب عمده فروش ها پین میدیم این هست که پول از حساب خریدار کم میشه ولی پین به طرف نمیده و خطا میزنهo_O و مشتری زنگ میزنه و غرغر میکنه و ما 3 ساعت باید دستی پین هارو بهش بدیم :D برا همین سعی میکنیم عمده بفروشیم!!!
در کل خیلی خیلی خیلی ممنون از راهنماییت بازم اگه یه چیزی ب ذهنت رسید دریغ نکن مرسی :x:rolleyes:
اگه گردش حسابت زیاد باشه میتونی با پی لاین صحبت کنی و مثلا پولت چند روزی تو حساب اونا باشه و دیر به دیر باهاشون تسویه کنی اون موقع درصد رو برات میارن پایین فکر کنم ( چیزی نیست که با مذاکره حل نشه )

دنبال یه دامنه خوب بگرد ، اسم خاص یا عددی روند نیاز نیست پول خدا تومن بدی 3یا 4 عددی بخری 5 عددی رند آزادش زیاده و آدرس رو اولش پارک کن تا ملت به اون آدرس هم عادت کنن
در مورد نماد پرا به نام خودت نگرفتی و به نام پدرت من موندم !!!!!؟؟؟؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
اگه گردش حسابت زیاد باشه میتونی با پی لاین صحبت کنی و مثلا پولت چند روزی تو حساب اونا باشه و دیر به دیر باهاشون تسویه کنی اون موقع درصد رو برات میارن پایین فکر کنم ( چیزی نیست که با مذاکره حل نشه )

دنبال یه دامنه خوب بگرد ، اسم خاص یا عددی روند نیاز نیست پول خدا تومن بدی 3یا 4 عددی بخری 5 عددی رند آزادش زیاده و آدرس رو اولش پارک کن تا ملت به اون آدرس هم عادت کنن
در مورد نماد پرا به نام خودت نگرفتی و به نام پدرت من موندم !!!!!؟؟؟؟
مرسی
مشکل اینه که من زود ب زود تسویه میکنم :D
نماد هم چون سند و اینا همش ب نام بابام هست گفتم راحت دیگه ب نام اون میگیرم!!! خودم هم دانشجو ام و کارت پایان خدمت ندارم گفتم تا برم گواهی بگیرم راحت ب نام باباعه میگیریم :دی

Last edited:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
مرسی
مشکل اینه که من زود ب زود تسویه میکنم :D
تا الان گردش کل حسابم با جهان پی این هست : n تومان
نماد هم چون سند و اینا همش ب نام بابام هست گفتم راحت دیگه ب نام اون میگیرم!!! خودم هم دانشجو ام و کارت پایان خدمت ندارم گفتم تا برم گواهی بگیرم راحت ب نام باباعه میگیریم :دی

من دانشجو هم نیست و پایان خدمتم ندارم و سند هم به نام بابام هست اما مشکلی نداشتم و راحت نماد رو گرفتم :D
جهان پال مگه درصدش چقدره ؟ خب این درصد هم که میره پای قطعی الان رفتم میزنه مشکل در اتصال به درگاه
بازم به پی لاین ایمیل بزن و شرایطت رو بگو
برو درگاه مستقیم از بانک بگیر . از یه شعبه دیگه اقدام کن . توی یه شعبه دیگه حساب باز کن که مطمعنی راحت حل میشه
قسم خوردم امورز سایتت رو سر و سامون بدم :D

Last edited:
بالا