• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
برای نماد گرفتن باید 7 خان رستم و سهراب و زال و .... رد کنی! یه عده آدم نابلد و کج فهم دارن کار میکنن و عین ربات هستن و هیچی تو کتشون نمیره!!!! باید ماچشون کنی تا کارت رو انجام بدن :|
مجوز فکر نمیکنم!!! همون مدارکی که میگیرن باهاش میتونن کله پا کنن آدم رو!!! از تمام مدارک خودت بابات مادرت و.... کپی میخان و سند خونه و....(کلن زندگی نامت) کپی برابر اصل میخان... حدودا 1 ماهی درگیر نماد میشی(تا 1 ستاره بگیری)
بله باید پست کنی(تمام مدارکت رو باید پست کنی یعنی باید همه مدارکت رو کپی برابر اصل کنی...من نمیدونم کپی برابر اصل میخان چیکا؟o_O ازت گواهی امضا میگیرن)
اگه سابقه زندان داری یعنی سوء سابقه داری نمیتونی بگیری!!! من داشتم برای سایتم نماد میگرفتم چون سند خونه ب نام بابام هستش گفتم راحت تره و ب اسم اون بگیرم ... یه دفعه دیدم بعله بابا 1 سال حبس داره:D و بعد از کلی دوندگی و اسیری و خرج کرن نماد دایم ب نام بابام ندادن:mad:
کلن بیخیال نماد شدم!!! خدا برکت بده به جهان پی و درگاه های واسط هرچی میگیرن نوش جونشون بشه!!!!! و خاک بر سر این وزارت صنعت معدن تجارت :|||:confused:
برای درگاه هم باید اولش اصلن چک برگشتی نداشته باشی اگه داری برو سریع رفع سو کن....(سر همین قضیه 1 ماه اسیر شدم:mad: )
اگه از بانک ملت میخای برو سایت به پرداخت و ثبت نام کن! بعدش باید مدارکت رو ببری شعبه!!! (کپی شناسنامه کارت ملی و یه سری فرم که باید پر کنی و فرمی که به پرداخت بهت میده رو باید پرینت بگیری) میبری شعبه و باید مسئول شعبه و رئییس بانک تاییدت کنن!!! بعد از تایید اونا به پرداخت میاد برسی میکنه سایتت رو و یه سری فرم میفرسته دم خونتون و باید فقط امضا کنی و براشون پست کنی!!! تا برات درگاه رو اوکی کنن!!!!
ببخشید زیاد شدش ولی خاستم کاملن توضیح بدم که حالش رو ببری:D
نتیجه اخلاقی : مشتری خودش عقل و درک و فهم داره و میدونه که از کی و کجا خرید کنه!!! برو از همین درگاه های واسطه یه درگاه بگیر حالش رو ببر!!!! پیر میشی پیییییییییر:oops:
ارادت
حاجی اینقدرا هم برا من سخت نبود و راحت کارم را افتاد خدا وکیلی خوب همکاری میکردن هم بانک برا درگاه و هم نماد

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
حاجی اینقدرا هم برا من سخت نبود و راحت کارم را افتاد خدا وکیلی خوب همکاری میکردن هم بانک برا درگاه و هم نماد
داداش بچه کجای؟ کدوم شعبه رفتی؟ من برای درگاه رفتم شعبه محلمون(اسلامشهر) به طرف گفتم برای درگاه ثبت نام کردم باید تاییدم کنید و... به خدا 1 هفته طول کشید حالیشون کنم درگاه چیهo_O
سر نماد هم خیلی اذیت شدم که جاش نیست اصلن توضیح بدم :eek:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
داداش بچه کجای؟ کدوم شعبه رفتی؟ من برای درگاه رفتم شعبه محلمون(اسلامشهر) به طرف گفتم برای درگاه ثبت نام کردم باید تاییدم کنید و... به خدا 1 هفته طول کشید حالیشون کنم درگاه چیهo_O
سر نماد هم خیلی اذیت شدم که جاش نیست اصلن توضیح بدم :eek:
من بچه یکی از شهرای آذربایجان هستم
شعبه مرکزی شهرمون رفتم - گفت مدارک رو کامل کن ( استعلام چک ) بیا شنبه میزنیم برات حالا ببینم شنبه چی میشه نماد هم که 1 هفته طول کشید تا سایت تائید شه و مدارک رو هم امروز براشون پست کردم

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
من بچه یکی از شهرای آذربایجان هستم
شعبه مرکزی شهرمون رفتم - گفت مدارک رو کامل کن ( استعلام چک ) بیا شنبه میزنیم برات حالا ببینم شنبه چی میشه نماد هم که 1 هفته طول کشید تا سایت تائید شه و مدارک رو هم امروز براشون پست کردم
کدوم شهر؟ سراب نیستی؟ :D

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
سلام این سایت منه لطفا بازدید کنید و بهم بگید در حاظر حاظر بهترین راه کسب درامد با توجه به این سایت چیه؟
www.persian-day.ir

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
ماركت شاپ ي امكان جديد اضافه كرده خيلي باحاله ( تا حالا تو هيچ سيستمي نديدم )
اينكه مشخص مي كنه هر سفارش از كدوم صفحه ثبت شده ( مشتري از كدوم صفحه وارد فروشگاه شد ه )

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
دوستان کسی یوزر ادمین سیمو ( vip pack ) رو داره ؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
اين يسنا ماركت نسبت به بقيه سيستم ها زودتر سفارشات رو توزيع/ برگشتي ميزنه

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
سلام این سایت منه لطفا بازدید کنید و بهم بگید در حاظر حاظر بهترین راه کسب درامد با توجه به این سایت چیه؟
www.persian-day.ir
شما همه راه ها رو رفتید دیگه !
پاپ اپ + همکاری در فروش !
+ با کمال با معرفتی گذاشتم پاپ آپ لود شد :دی

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
شما همه راه ها رو رفتید دیگه !
پاپ اپ + همکاری در فروش !
+ با کمال با معرفتی گذاشتم پاپ آپ لود شد :دی
با تشکر از شما اخه من در ضمینه سایت خیلی تجربه دارم ولی در ضمینه کسب درامد تازه وارد شدم گفتم بیام به مشاوره ای از استادان گرامی بگیرم

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
با تشکر از شما اخه من در ضمینه سایت خیلی تجربه دارم ولی در ضمینه کسب درامد تازه وارد شدم گفتم بیام به مشاوره ای از استادان گرامی بگیرم
البته منظورم از همه راه ها بهترین راه ها بود
میتونید تبلیغات بنری هم بگیرید البته رتبه الکسا شما کمی بالا هستش ، بتونید رتبه رو بیارید پایین میتونید تبلیغات هم بگیرید

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
www.persian-day.ir

بیشتر شبیهه فروشگاه تا سایت تفریحی
من که به شخصه از این سایت ها بدم میاد ، یه صفحه باز میکنی هزار تا پاپ آپ باز میشه
تا حالا نشده تو سایتم یه پاپ آپ بزارم ، شاید در حد تست و اونم تو وبلاگ
پاپ آپ برای رتبه سایت ضرر داره دوست عزیز
در کل سایت خوبی داره به محتوا و قالبش برس و از همکاری در فروش استفاده کن نه پاپ آپ

kamal68

Registered User
لایک‌ها
19
بیشتر شبیهه فروشگاه تا سایت تفریحی
من که به شخصه از این سایت ها بدم میاد ، یه صفحه باز میکنی هزار تا پاپ آپ باز میشه
تا حالا نشده تو سایتم یه پاپ آپ بزارم ، شاید در حد تست و اونم تو وبلاگ
پاپ آپ برای رتبه سایت ضرر داره دوست عزیز
در کل سایت خوبی داره به محتوا و قالبش برس و از همکاری در فروش استفاده کن نه پاپ آپ
توصیه هاتون عالیع مرسی دوست عزیز

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
nدوستان یک سایتی معرفی کنید که بک لینک ها رو نشان بده
ممنون

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

یه سوال از دوستان عزیز بهتره از سایت های رنک دار بک لینک داشته باشیم یا از سایت های بدون رنک هم تاثیر داره
میدونم رنک داشته باشن بهتره منظورم اینه که سایت های بدون رنک و بازدید کم بک لینک شون آیا تاثیر داره مثبت یا منفی !!!!؟؟؟؟

بالا