• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
گوگل ام درگیره با خودشا :دی
یکی از پست هامو تو 1-2 روز 4 بار اینور اونر کرده
صفحه دوم > صفحه اول > صفحه دوم > صفحه سوم ...

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
دم عیدی گوگل هم قاطی کرده
یه لینک رو هر ثانیه سرچ می کنم جاش تغییر می کنه
پ ن : آقایون وبمسترها باید فکر کنیم تا 13 بدر نت تعطیلِ تا بهمون خوش بگذره وگرنه عید ( دور از جون ) کوفتمون می شه

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دوستان کسی مدیرش این سایت رو میشناسه: dfun.ir
بله توی همین تاپیک هم میان، پشتیبانیش هم با منه :دی
دم عیدی گوگل هم قاطی کرده
یه لینک رو هر ثانیه سرچ می کنم جاش تغییر می کنه
پ ن : آقایون وبمسترها باید فکر کنیم تا 13 بدر نت تعطیلِ تا بهمون خوش بگذره وگرنه عید ( دور از جون ) کوفتمون می شه
الان یک ماهه دوباره دارم کلی رفتار غیرعادی میبینم از گوگل! یا الگوریتم جدید داره اضافه میکنه برای مقابله با سایت های اسپم و بک لینک های غیر طبیعی، یا میخواد پیج رنک هارو آپدیت کنه!

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
گوگل ام درگیره با خودشا :دی
یکی از پست هامو تو 1-2 روز 4 بار اینور اونر کرده
صفحه دوم > صفحه اول > صفحه دوم > صفحه سوم ...
همین الان اومد صفحه اول رتبه دوم :D (سرچ هام رو با یه مروگر دیگه که آکبند هست انجام میدم)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
گوگلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم درد منو دیگه دوا نمیکنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :general208:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
الان یک ماهه دوباره دارم کلی رفتار غیرعادی میبینم از گوگل! یا الگوریتم جدید داره اضافه میکنه برای مقابله با سایت های اسپم و بک لینک های غیر طبیعی، یا میخواد پیج رنک هارو آپدیت کنه!
البته گوگل با سایت های پکیج کاری نداره یعنی نمیتونه کاری داشته باشه :D درسته امین؟ :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
200 سری رفتم بانک,میگی نرفته؟ :D
تاریخ هارو ببین حال کن :D
مشاهده پیوست 556178
حاجی تا مرحله سوم برا من از تاریخ 19/12 تا 25/12 حدوداً 2 ساعت پیش انجام گرفت نمیدونم من پارتی دارم یا قضیه چیه که اینهمه خوش به حالم شده فکر کنم تا عید درگاه رو بتونم ازش استفاده کنم :general307:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
حاجی تا مرحله سوم برا من از تاریخ 19/12 تا 25/12 حدوداً 2 ساعت پیش انجام گرفت نمیدونم من پارتی دارم یا قضیه چیه که اینهمه خوش به حالم شده فکر کنم تا عید درگاه رو بتونم ازش استفاده کنم :general307:
مسئوله 2پیک زده رو حاله داره بهت حال میده :D

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
یا حضرت جرجیس!!!! این دیگه از کجا پیداش شده؟؟؟؟ :eek::eek::eek::eek::eek:
مجتمع صنایع غذایی خشنود!! :eek::eek:
http://khoshnoud.com/
البته گوگل با سایت های پکیج کاری نداره یعنی نمیتونه کاری داشته باشه :D درسته امین؟ :D
دلیلی نداره کاری داشته باشه :D
گوگل با سایتی مشکل داره که خلاف قوانین خودش + استاندارد های وب عمل کنه، با تنظیمات و آموزش پک شما نه کار غیر مجاز و غیر استانداردی انجام میدی و نه بلک هت سئویی روی سایت شما انجام میشه پس اگر طبق آموزشها پیش برین کوچک ترین مشکلی پیش نمیاد، فقط بعضی مواقع مثل الان که گوگل ایندکس ها و رتبه بندی هارو بهم میریزه به صورت کوتاه مدت ممکنه سایت ها افت ورودی داشته باشن :)

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882

گوگل با سایتی مشکل داره که خلاف قوانین خودش + استاندارد های وب عمل کنه، با تنظیمات و آموزش پک شما نه کار غیر مجاز و غیر استانداردی انجام میدی و نه بلک هت سئویی روی سایت شما انجام میشه پس اگر طبق آموزشها پیش برین کوچک ترین مشکلی پیش نمیاد، فقط بعضی مواقع مثل الان که گوگل ایندکس ها و رتبه بندی هارو بهم میریزه به صورت کوتاه مدت ممکنه سایت ها افت ورودی داشته باشن :)
اون که 100درصد! اصلن ما دمپایی لا انگشتی شما کتونی هوشمند آدیداس :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
از دوستان کسی بانک پروژه خوب سراغ نداره بخریم و برا فروش بزاریم تو سایتمون یکی خریدم اما خیلی مورد داره و کامل نی باید خودم بشینم یکی یکی پروژه ها رو ادیت کنم

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

من از کیک سوپر کشمشی شما می خواستم ، چطور می تونم تهیه کنم :دی
http://khoshnoud.com/index_files/Page723.htm

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
چهره تکنولوژیکی سال: عبدالصمد خرم‌آبادی (دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه)
فیلترینگ سایت‌ها در سال‌های قبل زیاد مهم نبود، چون کسی به برداشته شدن آن امیدی نداشت. اصولا همه بدبختی‌ها زمانی آغاز می‌شود که انسان به چیزی امیدوار می‌شود. این آقای عبدالصمد خرم آبادی دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه را هم که ما به عنوان چهره تکنولوژیکی سال انتخاب کردیم جنبه تزئینی دارد، چون ایشان که به ما امید نداد، ایشان از اولش هم اعتقاد داشت فیس‌بوک ابزار جاسوسی و قاتل بروسلی است. اما من نمی‌دانم آن شش نفر نماینده دولت از میان 12 نفر عضو کارگروه چه کار می‌کنند در جلسات؟ احتمالا با گوشی‌شان می‌روند توئیتر حواسشان به جلسه نیست! سوالی که مطرح است این است که ما تا کی باید در این حالت خوف و رجانیوز بمانیم؟ حالا خوف را می‌توانیم یه کاریش بکنیم. ولی آن یکی را چی؟

(طنز) چهره‌های سال 92

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اخه همه از فید کپی میکنن :دی
خب اینم یه حرفیه اما فکر کنم بهتر باشه که فید باشه کپی کنن هم موردی نداره مهم اینه که سایت شما اول مطلب رو میزاره اگه هم مال اونا زود ایندکس میشه یه ایمیل بزن و مودبانه ازشون بخواه که حذفش کنن وگر نه شکایت میکنی :D

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
خب اینم یه حرفیه اما فکر کنم بهتر باشه که فید باشه کپی کنن هم موردی نداره مهم اینه که سایت شما اول مطلب رو میزاره اگه هم مال اونا زود ایندکس میشه یه ایمیل بزن و مودبانه ازشون بخواه که حذفش کنن وگر نه شکایت میکنی :D
بدبختی همینجاست!
برای اونا زودتر ایندکس میشه :| مودبانه میگم حذف کنید و کپی نکنید اما اصلا جواب نمیدن :|
من چه کنم؟ دیگه صبرم تموم شده! همه کپی میکنن اونا صفحه اولن من دوم :| یا اصلا نیستم!

بالا