• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
سلام دوستان
حقیقتش قبلا اینجا پست های جالبی نمینوشتم،در حدی که مدیرا گفتن اسپم نده و منم دیگه چیزی ننوشتم . اینبار تصمیم دارم وبسایتی بسازم که بنظرم تاحالا کسی توی ایران نساخته،حقیقتش توی نت کلی جستجو کردم با موتور های مختلف ولی هیچ نمونه ی مشابه ایرانی ای ندیدم . حالا میخام بدونم چطوری باید ایده ی خودمو پیاده سازی کنم

Sent from my iPhone 2G using tapatalk

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
میدونم باید هاست و دامین بخرم ولی نمیدونم از کجا بخرم که معتبرتر باشه
راگه یکنفر که وبسایتش بازدید کننده ی زیادی داری بیاد از روی وبسایتم کپی بزنه باید چکار کنم دوستان ! ایده ی نابی دارم که مطمئنم خیلیا (ادم هایی که استقلال فکری ندارن) میان از من تقلید میکنن ! دراینصورت باید چکارکنم به نظرتون

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
میدونم باید هاست و دامین بخرم ولی نمیدونم از کجا بخرم که معتبرتر باشه
راگه یکنفر که وبسایتش بازدید کننده ی زیادی داری بیاد از روی وبسایتم کپی بزنه باید چکار کنم دوستان ! ایده ی نابی دارم که مطمئنم خیلیا (ادم هایی که استقلال فکری ندارن) میان از من تقلید میکنن ! دراینصورت باید چکارکنم به نظرتون

به یه نفر که اینکارس و اعتماد داری بش ایدتو بگو.
تو تجربت کمه شاید اصن ایدت به درد نخود :D

mohammad.2016

Registered User
لایک‌ها
39
اینترنت رایتل در اصفهان جواب میده؟
میخواستم یک بسته بخرم اینترنت فعاله؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اصن شک ندارم این ایده بدجور جواب میده و برای بالا اومدن نیازی به سئو نداره چون کاربرای زیادی توی ایران هستن که حداقل هفته ای یک دفعه به وبسایتم نیاز دارن ، من یه هفته ی دارم راجع به ایده ای که دارم تحقیق میکنم . اگه خدایی نکرده جواب نده میخوام تجربه کسب کنم و وب مستری رو ادامه بدم

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
سلام ؛ دوستان بک لینک فروش بنده یه تعداد لینک می خواستم ؛ لطفاً اگر موجود دارید پیام بدید

حاج احسان پریروز با یکی از دوستان تو معامله ای حرف دلار شده بود ، گفت خودم فلان روز از فی بازار چک کردم و از صفحه اش هم عکس گرفتم :D
حال کن همه بیرون از فی بازار صحبت میکنن :general707::general707::general707::general707:

منم با غرور بحث و معامله رو ول کردم ، میگفتم صاحب فی بازار دوستمه میخوای بگم قیمتا رو عوض کنه :general711::general711::general711::general711::general304::general304::general304:

بک لینک رو هم نمیدونم از کجا و کی بگیری :D

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
حالا این خوبه.
من تو یکی از نظرات در مورد یه نرم افزار دیدم =)) (تو اندروید بازار)
نوشته بود هر کی موافقه لایک کنه o_O

حالا اینارو ول کنین : )) تو شبکه های اجتماعی خیلی رایج شده
نخ سوزن لاین :|
سلام داداش پایه لایکتم
داداش لایک = لایک
داداش چرا لایک نمیکنی ؟
داداش لینکمو بذار لایکت کنم .
ای داداش و کوفت :|
معضلی شده این جریان لایک :) هر روز هم داره بیشتر میشه :| نمیدونم چی میشی یکی لایکت میکنه :) احساس غرور شاید بهشون دست میده
یکی نون نداره بخوره . یکی دیگه به فکر اینه قسط هاشو چجوری پرداخت کنه یه سری هم به فکره اینجور کارا هستن
به نظر من جز خودنمایی چیزی دیگه ای نیست :)
شرمنده دلمون پره حرف زیاد میزنم:(

ای بابا شما هم که ما رو با لایک هاتون سر افراز کردید :D

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
اقا چطوري از شر اين ديدگاه هاي اسپم راحت بشم روزي بالاي 100 تا مياد افزونه akismet هم ديگه تحمل نداره فكر كنم
كاش حداقل ديدگاه هاي اسپم فارسي ميومد به زبون اين گربه خور ها مياد

ただし、「当分」がいつまでかは明記されていない。 ※まさに、デスクトップが『アプリ一覧画面のショートカット』状態だネ。 <a href="htt p://w ww.sasam a.co.jp/os/project.html" rel="nofollow">Microsoft project 2013 pro </a>
 「鉄道はダイヤ通り正確に安全に運行するのが大前提。 「もうすぐ」「春になったら」「明日から」いつも、見ていただいている皆さん、何回聞いたでしょう。
<a href="h ttp:/ /www.taenam wh.co.kr/softwar e/visio.html" rel="nofollow">Microsoft visio pro</a> (PhotoShopは格下げとなってしまいましたが… 高くてPhotoShop CS5,6とか買えないかえない・・・ ってことで、オーソドックスなElementsに。 OSはWindows7:Professional 64bit SP1。
<a href="http://www.taenamwh.co.kr/software/visio.html" rel="nofollow">Microsoft visio pro</a>
500mlのペットボトル約1本分の軽さなので、女性でも片手で軽々と持ち出せます。 逆に、本ソフトを削除するには[Uninstall]ボタンを押せばよい。 <a href="http://www.sasam a.co.jp/o s/visio.html" rel="nofollow">visio</a>
訪問くださった皆様、このまままた何ヶ月も放置なんてことも考えられます。 しばらくお休みしておりました、当ブログですが間もなく運転再開をいたします。
<a href="http :/ / www.sasa m a.co.jp/os/office2 010-2013.html" rel="nofollow">office 価格</a> DVD-ROMをUSBに差し込むとLEDが点滅し認識できまずは一安心。 )Officeの方も学校でよく使っているバージョンにあわせ、Office 2007 Professional からOffice 2010 P rofessional に変更。
<a href="htt p://joepied oedel.nl/sof tware/office%202010-2013.html" rel="nofollow">Office Professional</a>
کد کپچا من روزانه 15000تا اسپم داشتم یه دیقه کپچا نصب کردم الان سالانه 1 دونه هم ندارم خخخخ

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
اصن شک ندارم این ایده بدجور جواب میده و برای بالا اومدن نیازی به سئو نداره چون کاربرای زیادی توی ایران هستن که حداقل هفته ای یک دفعه به وبسایتم نیاز دارن ، من یه هفته ی دارم راجع به ایده ای که دارم تحقیق میکنم . اگه خدایی نکرده جواب نده میخوام تجربه کسب کنم و وب مستری رو ادامه بدم

خب ببین عزیز سایت ها کلا دو دسته هستن یه دسته مثل فیس*بوک نیازی به گوگل و این مدل سایت ها ندارن
یه مدل سایت ها فقط انتظارشون از ورودی گوگل و این چیزاست شما اول باید جایگاه خودتو مشخص کنی از کدوم دسته ای...
اگه از دسته اولی که باید بچسبی به تبلیغات پاپ آپ . بنر و ... و پول و سرماییه زیادی میخواد
بعد ببین درسته شما رقیب نداری همچین سایتی نیست اما بزرگترین مشکل جا انداختن اون هست و خودش هنر میخواد ..
الان خیلی سایت ها تو ایران نیستن مثلا سایت س*ک*س*ی نیست باید رفت زد ؟
باید همه ی جوانب رو شما در نظر بگیرید .
فکر کردن به ایده کار راحتی اما عملی کردنش مهمه .
به نظر من شما با یه فرد مورد اعتماد مشورت کنین و باهاش صحبت کنید البته کسی که حداقل چند سالی وبمستر کرده باشه و یه چیزی بارش باشه . نه که باز شما به اون چیز یاد بدی
تو همین پرشین تولز آدم های خوب و مورد اطمینان زیادن :)
ایشالا موفق باشی اما خوب فکر کن. چون اینکه بگی نگرفت هم بیخیال نمیشه بالاخره وقت داری میزاری و باید یه جوابی بگیری دیگه
سعی هم بکن از همون اول فاز منفی ندی چون کارت پیش نمیره ....

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
اینترنت رایتل در اصفهان جواب میده؟
میخواستم یک بسته بخرم اینترنت فعاله؟
میخوای مودم بخری ؟ یا نه اینترنت گوشی رو میخوای اوکی کنی ؟
اگه واسه گوشی میگی اره اوکیه

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@MOHAMMAD026_1 خواننده اون آهنگ کیه !!!!؟؟؟؟

پ.ن : بنظرتون برای سییتم همکاری در فروش از کجا هاست بگیرم نظرتون چیه از نت افزار شروع کنم یا از همون اول کاری برم رو هاست دی ال و .... البته هزینه ها رو در نظر بگیرین تا الان یه چند تومنی فقط برا سایت پریده .

بالا