• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
وبسایت wowzone.ir روزی چندتومن پول درمیاره
کاربرهای انلاین توی بازی حدودا دو هزار نفر ثابت هستن هرروز

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
کلاغه خبر رسوند :دی :general703:
پست 2 سال پیش رو نقل قول کردم :دی :general607::general609::D
پست چطور پیدا کردی ؟ بکلینکای الکسا؟
دیشب ساعت 4.30 خوابیدم صبح با تلفن اسیا تک بیدار شدم اجب غلطی کردم سفارش سرویس دادم !!! .دی
نمیردیم و ساعت 8.30 سال 93 رو دیدیم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
پست چطور پیدا کردی ؟ بکلینکای الکسا؟
دیشب ساعت 4.30 خوابیدم صبح با تلفن اسیا تک بیدار شدم اجب غلطی کردم سفارش سرویس دادم !!! .دی
نمیردیم و ساعت 8.30 سال 93 رو دیدیم

این پیدا کردن ایده برای لوگو رو تو برنامت قرار دادی؟یعنی منتظر باشم؟:D

ufont

لایک‌ها
4,086
این پیدا کردن ایده برای لوگو رو تو برنامت قرار دادی؟یعنی منتظر باشم؟:D
سلام حاژی شما مگه وبمستر نیستید این چه وقت کوت کردنه اصلا انتظار نداشتم شما وب مسترها اینقدر سحر خیز باشید واقعا باورم نمیشه.
منظورتو متوجه نشدم؟
ایده برای لوگو داری؟

ufont

لایک‌ها
4,086
صبح همه بخیر :general307:
سلام . صبح شما هم بخیر .
اقا اولین کار یک وبمستر وقتی چشاش باز میشه چیه؟
من ؟
مودم رو فورا روشن میکنم تا میاد بیاد بالا دست و رومو شستم و ایمیلهامو چک میکنم.دی
بعدم در حین خوردن صبحونه توی پرشین تولز میتابم.
پ ن . البته قبلا سرکار میرفتم زیاد اینجا فعال نبودم

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
مثلا طرح زیر چطوری به ذهنت رسید؟یعنی همینطوری میاد تو ذهنت یا بر اساس یه قوانینی این کارو میکنید؟خب معلومه که بر اساس قوانین خاصی اینکارو نمیکنید چون هر لوگو کاملا با لوگو دیگه فرق داره...حالا چطوری یه لوگو که مفهوم رو برسونه و گویا باشه تو ذهنمون بسازیم؟(کاری به ÷یاده سازیش تو فتوشاپ ندارم)
http://www.utarh.ir/wp-content/uploads/2014/06/Handpick2.jpg

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام . صبح شما هم بخیر .
اقا اولین کار یک وبمستر وقتی چشاش باز میشه چیه؟
من ؟
مودم رو فورا روشن میکنم تا میاد بیاد بالا دست و رومو شستم و ایمیلهامو چک میکنم.دی
بعدم در حین خوردن صبحونه توی پرشین تولز میتابم.
پ ن . البته قبلا سرکار میرفتم زیاد اینجا فعال نبودم

دقیقا مثل منی :D البته سیستم من روشنه سریع میام ;)

ufont

لایک‌ها
4,086
مثلا طرح زیر چطوری به ذهنت رسید؟یعنی همینطوری میاد تو ذهنت یا بر اساس یه قوانینی این کارو میکنید؟خب معلومه که بر اساس قوانین خاصی اینکارو نمیکنید چون هر لوگو کاملا با لوگو دیگه فرق داره...حالا چطوری یه لوگو که مفهوم رو برسونه و گویا باشه تو ذهنمون بسازیم؟(کاری به ÷یاده سازیش تو فتوشاپ ندارم)
http://www.utarh.ir/wp-content/uploads/2014/06/Handpick2.jpg
اهان. اقا فکر باید کنی.
حالا من خودم یسری المان در نظر میگیرم . مثلا سعی میکنم ایده ای که میدم کلیشه ای نباشه مثلا همین لوگو واسهدفروشگاه هست نیمدم مثل همه ساک و ... بزارم توش متوجه هستی؟
حالا اینکه ایده از کجا میاد میگم ک فکر کار سختیه واقعا سخت ترین جاش همین ایده ریزی هست پیاده سازیش شاید 30 دقیقه وقت بگیره
پ ن . شباهت این لوگو به ارم هیوندا کاملا اتفاقی است .دی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
کسی هست که درباره نحوه عملکرد سایت های پاپ اپ و کوتاه کننده لینک(کسب درامد) بدونه؟یعنی چطوریاست که ضرر نمیکنن . والا من که هرچی 2 . 2تا چهارتا میکنم فک میکنم باید ضرر کنن:D ولی در واقع اینطور نیست.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
کسی هست که درباره نحوه عملکرد سایت های پاپ اپ و کوتاه کننده لینک(کسب درامد) بدونه؟یعنی چطوریاست که ضرر نمیکنن . والا من که هرچی 2 . 2تا چهارتا میکنم فک میکنم باید ضرر کنن:D ولی در واقع اینطور نیست.

پاپ آپ هم مثل هر پدیده نامطلوب دیگه ای یه دوره ای داره، الان با زیاد شدن پاپ آپ دیگه همه دارن Adblock Plus Pop-up Addon روی مرورگرشون نصب میکنن، وقتی که پاپ زیاد بشه به ضد خودش تبدیل میشه چون اکثریت میرن این افزونه رو نصب میکنن تا این قضیه به یک تعادلی برسه. الان کافی نت محل ما هم افزونه فوق را نصب کرده تا پهنای باندش هدر نره:D فکر کنم بهتره به فکر درآمد پایدار باشیم:D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
پاپ آپ هم مثل هر پدیده نامطلوب دیگه ای یه دوره ای داره، الان با زیاد شدن پاپ آپ دیگه همه دارن Adblock Plus Pop-up Addon روی مرورگرشون نصب میکنن، وقتی که پاپ زیاد بشه به ضد خودش تبدیل میشه چون اکثریت میرن این افزونه رو نصب میکنن تا این قضیه به یک تعادلی برسه. الان کافی نت محل ما هم افزونه فوق را نصب کرده تا پهنای باندش هدر نره:D فکر کنم بهتره به فکر درآمد پایدار باشیم:D
من منظورم اینه که آیا سوده خوبی نصیبشون میشه؟آخه هم پاپ آپ فروش محصوله ! یعنی باید فروش خوبی داشته باشن . ولی به نظر من اینقد هم فروش ندارن !! فک کنم اولین بار کلیک طلا پاپ اپ رو مد کرد...

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
من منظورم اینه که آیا سوده خوبی نصیبشون میشه؟آخه هم پاپ آپ فروش محصوله ! یعنی باید فروش خوبی داشته باشن . ولی به نظر من اینقد هم فروش ندارن !! فک کنم اولین بار کلیک طلا پاپ اپ رو مد کرد...

سود خوب برای کوتاه مدت خوب هستش؟؟ در ضمن نمیدونم منظور شما از سود خوب چه قدره؟ برای یکی ماهی 500 تومن سوده خوبه برای یکی ماهی 5 تومن
اما گفتم چیزی که مسلمه اینه که الان هم اگه سودش خوب باشه با توجه به اینکه سایتهای پاپ آپ توی چند ماهه گذشته 2برابر شدن و کاربرا هم از دست این سایتها کلافه شدن و دارن افزونه نصب میکنن دیر یا زود این قضیه پاپ آپ توی وب ایران افول میکنه و به یک تعادلی میرسه (همون سود کم یا متوسط)

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
تو سرویس کاناداشون هم تفاوت احساس میشه یا نه :D ؟
چون نت افراز باید برم الماس 1 و ماهی 39ت هستش
هاست کاناداشون خیلی بهتر از ایرونِ
سایت اس ام اس من رو هاست کاناداست

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
هاست کاناداشون خیلی بهتر از ایرونِ
سایت اس ام اس من رو هاست کاناداست
مرسی داداش
با امین صحبت کردیم رفتیم الماس 1 ببینیم چ میشه
پ.ن:امین دل خوشی از هاست دی ال نداره :دی