• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
حرفت قبول ولی اینا رو واسه ناصر نگو این اصلا احساس نداره که:general711:
راستی با مدیران انجمنت چه کردی ؟باهاشون سازش کردی؟o_O
اصن وبمستری که احساس داشته باشه وبمستر نیس :D منم که وبمستر نیستم اصن :D ادعایی هم ندارم :D
بابا فعالیت انجمن خوابیده بد جور. هر روز یه کاربر جدید میاد که بلد نیس و نمیدونه انجمن چیه میاد یه سری خراب کاری میکنه و منم کلی بدبختی دارم.
دو تا از مدیرا رو برگردوندم به گروه کاربری عادی، یکی چون تخلف داشت یه اخطار هم دادم که قهر کرد رفت (18 ساله) یکی هم چون به گروه عادی برگردونده شد دیگه فعالیت نمیکنه.
کاربر هم منتظرن من برم تو تاپیک انتقادات از مدیریت "شفاف‌سازی" کنم. بخدا بدبختی دارما... دوستان اگه انجمن میزنن هم در مورد تکنولوژی و کامپیوتر یا حداقل موارد مربوطه باشه که حداقل کاربرایی که عضو میشن بلد باشن کار کنن با سیستم انجمن.
مورد داشتیم طرف رفته تو پروفایل خودش نوشته "سلام دوستان از کجا میتونم سه تار نوازی آپلود کنم؟"
یارو عضو شده نام کاربریش اینه: "دل یک دله کن"!!!
مکافاتی داریم به مولا...
ای کاش میشد بابت فعالیت مدیرا بهشون پول بدم تا هر وقت فعالیتشون قطع شد بتونم مثه آب خوردن و بی دردسر برشون گردونم به گروه عادی کسی هم قهر نکنه و بهونه ای هم نباشه...

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
کسی دامین مناسب ما نداشت؟
امضا لینک هست
@nassera
باز نمی‌شه جان داداش :general505:
یسری از پوسته یا تم ها، این قسمت ویرایش رو خودکار حذف میکنن :)
از چه قالبی استفاده میکنی؟
اینم ببینید بد نی که چه چیزهایی فروشش غیرمجازه و میشه گفت جرمه ، این لیست توسط پلیس فتا اعلام شده

@siavashx دادا این از صفحه 2
چاکر بچه های بالا :general711:
(عکست اسکنه:general609:)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
فعلاً سه ماهه ندادم...
من کار خاصی تا حالا نکردم آخه. وردپرس و یه قالب و یه سری کارای گرافیکی کوچولو موچولو.
انقد که این استاد کمکم کرده تو مشکلات زندگی، من باس جونمو براش بدم. اینا چیزی نیس.
آره داداش. بعضیا هستن که آدم جونشو بده براشون، کمه.

حرفت قبول ولی اینا رو واسه ناصر نگو این اصلا احساس نداره که:general711:
راستی با مدیران انجمنت چه کردی ؟باهاشون سازش کردی؟o_O

بحث احساس و غیر احساس نی دادا ، من میگم کاری رو که انجام میدی ، لااقل پولم نمیگیری کوچیک نکن و از ارزش ننداز .

اصن وبمستری که احساس داشته باشه وبمستر نیس :D منم که وبمستر نیستم اصن :D ادعایی هم ندارم :D
بابا فعالیت انجمن خوابیده بد جور. هر روز یه کاربر جدید میاد که بلد نیس و نمیدونه انجمن چیه میاد یه سری خراب کاری میکنه و منم کلی بدبختی دارم.
دو تا از مدیرا رو برگردوندم به گروه کاربری عادی، یکی چون تخلف داشت یه اخطار هم دادم که قهر کرد رفت (18 ساله) یکی هم چون به گروه عادی برگردونده شد دیگه فعالیت نمیکنه.
کاربر هم منتظرن من برم تو تاپیک انتقادات از مدیریت "شفاف‌سازی" کنم. بخدا بدبختی دارما... دوستان اگه انجمن میزنن هم در مورد تکنولوژی و کامپیوتر یا حداقل موارد مربوطه باشه که حداقل کاربرایی که عضو میشن بلد باشن کار کنن با سیستم انجمن.
مورد داشتیم طرف رفته تو پروفایل خودش نوشته "سلام دوستان از کجا میتونم سه تار نوازی آپلود کنم؟"
مکافاتی داریم به مولا...
ای کاش میشد بابت فعالیت مدیرا بهشون پول بدم تا هر وقت فعالیتشون قطع شد بتونم مثه آب خوردن و بی دردسر برشون گردونم به گروه عادی کسی هم قهر نکنه و بهونه ای هم نباشه...
مطمعن باش اگه استادتون خودش بلد بود این کار رو خودش انجام میداد و شهریه رو هم از شما میگرفت ،
به غیر از این باشه من اسمش رو میزارم احساس ترحم ، که خیلی ازش متنفر هستم ،

@nassera

چاکر بچه های بالا :general711:
(عکست اسکنه:general609:)
:general711: برادر ، بهتره گه گداری قوانین رو مطالعه کنید تا بعداً مشکلی پیش نیاد :general609:
بچه های بالا کجا بود ، از سایت اینماد برداشتم :general710:

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
@nassera

13floor مسخره :D من انتخاب نکردم بمولا :D

بحث احساس و غیر احساس نی دادا ، من میگم کاری رو که انجام میدی ، لااقل پولم نمیگیری کوچیک نکن و از ارزش ننداز .
مطمعن باش اگه استادتون خودش بلد بود این کار رو خودش انجام میداد و شهریه رو هم از شما میگرفت ،
به غیر از این باشه من اسمش رو میزارم احساس ترحم ، که خیلی ازش متنفر هستم ،
"احساس ترحم" جان، این استاد ما خودش مسئول آی تی داره :D حقوق هم میده بهش :D

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
خریدار پاپ آپ سایت های پربازدید
اگه کسی بالای 10 هزار ای پی روزانه داره پ خ بده

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
مکافاتی داریم به مولا...
حاجی، انجمن داری مصیبته به مولا! تاپیک میزنن یه چیزایی میپرسن آدم دوست داره مونیتور نویی را که تازه خریده بزنه خرد و خاکشیر کنه بلکه یک ذره عصبانیت آدم فروکش کنه:general208:

من همه سود مالی ام از IP های انجمنم هست وگرنه یک روزه تعطیلش می کردم:general710:

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
حاجی، انجمن داری مصیبته به مولا! تاپیک میزنن یه چیزایی میپرسن آدم دوست داره مونیتور نویی را که تازه خریده بزنه خرد و خاکشیر کنه بلکه یک ذره عصبانیت آدم فروکش کنه:general208:

من همه سود مالی ام از IP های انجمنم هست وگرنه یک روزه تعطیلش می کردم:general710:
به امید اینکه یه روز بدبختیای که کشیدم به نتیجه برسه و منم به سود مالی برسم :D

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331

آقا یادم رفت بگم برو خدا رو شکر کن
کاربرای تازه وارد انجمن ما تاپیک زدن بلد نیستن اغلب. اصن نمیدونن چیه.

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
nassera
MOHAMMAD026_1
siavashx

MihanV
ali-ahmari

دوستان يك آرشيو پنج ساله كامل نمونه سوالات پيام نور با پاسخ نامه هاشون و با كلي پايان نامه و پروژه و طرح و..... دارم
ميخواستم فروشگاهي براي فروش و عرضه محصولات راه بندازم از كدوم فروشگاه ساز يا اسكريپت استفاده كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
nassera
MOHAMMAD026_1
siavashx
MihanV
ali-ahmari

دوستان يك آرشيو پنج ساله كامل نمونه سوالات پيام نور با پاسخ نامه هاشون و با كلي پايان نامه و پروژه و طرح و..... دارم
ميخواستم فروشگاهي براي فروش و عرضه محصولات راه بندازم از كدوم فروشگاه ساز يا اسكريپت استفاده كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
اینطور تگ میکنن :)
@nassera
@MOHAMMAD026_1
@siavashx
@MihanV
@ali-ahmari

===========================
به نظرم من
وردپرس + قالب تم فورست :)
یا
وردپرس + EDD :)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
nassera
MOHAMMAD026_1
siavashx
MihanV
ali-ahmari

اینطور تگ میکنن :)
@nassera
@MOHAMMAD026_1
@siavashx
@MihanV
@ali-ahmari

===========================
به نظرم من
وردپرس + قالب تم فورست :)
یا
وردپرس + EDD :)

میخوای چیکار بیا پرو بانک رو بدم بهت برو حال کن ، میخوای !!!؟؟؟:general609:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
داداش قيمت رو پ.خ كن قدرت خريد رو داشتم ميخرم
ای برادر کی حالا حرف پول کرد :D چون شمایی و منم دست و بالم خالیه و پول لازمم 10میلیون فکر کنم خوبه :general711:

بالا