• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
تعدادی از افعال منسوخ شده زبان فارسی: (گفتم شاید به کار وبمسترها بیاد:D)

غارتیدن، آهیختن، اوباشتن، بسودن، چمیدن، خستن، خلیدن، سپوختن، زاریدن، سگالیدن، شکفتن، گساردن، کفیدن، طوفیدن، مولیدن، گرازیدن، موییدن، خوفیدن،

نصفشون را نمیشه معنی کرد!

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946

غارتیدن، آهیختن، اوباشتن، بسودن، چمیدن، خستن، خلیدن، سپوختن، زاریدن، سگالیدن، شکفتن، گساردن، کفیدن، طوفیدن، مولیدن، گرازیدن، موییدن، خوفیدن،

نصف دیگر هم که درجا فیلتر میشن :دی

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
nassera
MOHAMMAD026_1
siavashx
MihanV
ali-ahmari

دوستان يك آرشيو پنج ساله كامل نمونه سوالات پيام نور با پاسخ نامه هاشون و با كلي پايان نامه و پروژه و طرح و..... دارم
ميخواستم فروشگاهي براي فروش و عرضه محصولات راه بندازم از كدوم فروشگاه ساز يا اسكريپت استفاده كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
http://jeneral.ir
با اسکریپت ساده من :دی

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

بهشون میخوره همشون جنسی باشن :D

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
nassera
MOHAMMAD026_1
siavashx
MihanV
ali-ahmari

دوستان يك آرشيو پنج ساله كامل نمونه سوالات پيام نور با پاسخ نامه هاشون و با كلي پايان نامه و پروژه و طرح و..... دارم
ميخواستم فروشگاهي براي فروش و عرضه محصولات راه بندازم از كدوم فروشگاه ساز يا اسكريپت استفاده كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
به اینجا یه سر بزنید در کمتر از 5 دقیقه می توانید فروشگاه رو راه بندازید
http://filesell.ir

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بهشون میخوره همشون جنسی باشن :D
تسبیح من کو ؟
739.gif

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
اینطوری زیاد هست
مشکل اینه که درصد میگیرن :|
خودش سایت بزنه، خیلی بهتره :)

علاوه بر اين كه 20 درصد كارمزد از هر فروش ميگيره ارباب خودت هم نيستي فايل رو من ميزارم به فروش پول ميره به حساب بانكي اون ها بايد درخواست تسويه بدي تا پول بياد به حسابت اونم دلش خواست نخواست تسويه كنه
خودم سايت بزنم بهتره

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
علاوه بر اين كه 20 درصد كارمزد از هر فروش ميگيره ارباب خودت هم نيستي فايل رو من ميزارم به فروش پول ميره به حساب بانكي اون ها بايد درخواست تسويه بدي تا پول بياد به حسابت اونم دلش خواست نخواست تسويه كنه
خودم سايت بزنم بهتره
عزیزم بالاخره اون طرف هم برای سایتش هزینه کرده!تبلیغ کرده و هزاران هزینه های درشت و کوچک دیگر که خریدار جذب کرده.
شمام اگر بخوای یک سایت بسازی و براش تبلیغ کنی خیلی بیشتر از این درصدی که به ایشون می دی باید بپردازی تا به سودآوری برسی و هزاران دردسر وب مستری رو هم باید تحمل کنی...
پ.ن:صبح همه دوستان بخیر.روز خوبی داشته باشین.

Last edited:

Mrfazli

Registered User
لایک‌ها
50
ماشالله بخش فروش دامین ها همه برند و به قول خودشون وی ای پی هست
یکی بیاد یک تاپیک بزنه با دامین های بدرد نخور :دی

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
nassera
MOHAMMAD026_1
siavashx
MihanV
ali-ahmari

والله تا حالا به طور جدی کار نکردم ولی اگه میخوای راحت باشی میتونی با وردپرس هم راه بندازی و یا میتونی با این سایت ها که یه پورسانتی بر میدارن و شما فایل را میزاری برای فروش استفاده کنی

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
یک پیشنهاد داشتم.
دوستان من هاست دانلودم میهن وب هاست بود سرعت اتصال افتضاح و سرعت دانلود هم محدود یعنی سرعتت 1مگ هم بود از 150 بالاتر نمیتونستی دان کنی !!!
حالا اومدم یه هاست برنزی نت افراز رو گرفتم و دارم بجای هاست دان استفاده میکنم سرعت عالی همه چیزش توپه.
صبحتون بخیر

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
صبج به خیر
مدیر جنرال دات آی آر کی بود؟! خواستم بپرسم سایتش با چه سیستمیه و قالبش چیه؟!

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
چطوری میشه این فایل های زیپ رو فقط با وارد کردن یه بار پاسورد باز کرد؟یعنی برا بار دوم نخوام پاس وارد کنم

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
چطوری میشه این فایل های زیپ رو فقط با وارد کردن یه بار پاسورد باز کرد؟یعنی برا بار دوم نخوام پاس وارد کنم
خود برنامه WINRAR را باز کن و CTRL+P را بزن و پسورد دیفالت را ست کن...

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
اینطوری زیاد هست
مشکل اینه که درصد میگیرن :|
خودش سایت بزنه، خیلی بهتره :)

برای شروع بنظرم این راه بهتره ، در کمتر از 5 دقیقه با یک ثبت نام فروشگاه اماده است ، فضا رایگان ، فروشگاه رایگان ، درگاه پرداخت انلاین همه چیز اماده است بدون هیچ هزینه ای ، بعد از مدتی اگر دیدن فروش خوب هست و کار موفقی هست میتوانن هزینه کنند و فروشگاه و سایت خودشان را مستقل بزنن :) این البته نظر من هست ...

خودم سايت بزنم بهتره
فروشگاه هایی که در فایل سل میسازید کاملا مستقل هستند و تمام کنترلش در اختیار شما است علاوه بر اینکه از مزایای همکاری درفروش و بازاریاب های فایل سل هم استفاده میکنید ...
درمورد پول به همین صورت هست که فرمودید ولی در خصوص تسویه حساب هر زمان درخواست بدید همان روز به حسابتان واریز میشود که بعضا در کمتر از 5 دقیقه هم واریز میکنیم همچنین برای اعتماد سازی تا این لحظه 26 میلیون اعضای فایل سل درامد داشتند و شما هم میتوانید یکی از کاربران جدید ما باشید و به راحتی کسب درامد کنید.

آمار به روز و دقیق فروش فایل سل در زیر صفحه اول نوشته شده برای شفاش سازی و اعتماد هر چه بیشتر کاربران :)

بالا