• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
داشتم به یکی از دوستان توی پ.خ توضیح میدادم داداش:
یک میلیون رو خرج یک سیستم نیازمندی ها (300) و استایل (400) و خروج از پنالتی (350) کردم. سیستم نیازمندی ها به دردمون نخورد و از پنالتی هم خارج نشدیم.
800 هم خرج سرور و دامین این دو - سه سال...
اسكريپتتو بفروش نصف قيمت :/ بهتر از هيچيه

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
@mcsaturday من فقط تو مواردی که بدون فکر سایتی رو راه اندازی کردم با شکست مواجه شدم.
انجمن تو رو هم قبلا دیده بودم، روی موضوع تخصصی کار کردن نیاز به برنامه ریزی داره وگرنه مطمئن باش شکست خواهی خورد(خودم چندین بار تجربه کردم)
الان هم ببین برات نگه داشتن فروم به صرفه هست یا فروختن اش! هرچند که خودت هم اشاره کردی سایت بدون درآمد براش خریدار پیدا نمیشه!
فقط یه چیز اون هم اینکه با 1 بار شکست تسلیم نشو! از شکست الان ات درس بگیر و تو پروژه های بعدی ات استفاده کن تا بتونی به موفقیتی که دوست داری برسی :)

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
@mcsaturday من فقط تو مواردی که بدون فکر سایتی رو راه اندازی کردم با شکست مواجه شدم.
انجمن تو رو هم قبلا دیده بودم، روی موضوع تخصصی کار کردن نیاز به برنامه ریزی داره وگرنه مطمئن باش شکست خواهی خورد(خودم چندین بار تجربه کردم)
الان هم ببین برات نگه داشتن فروم به صرفه هست یا فروختن اش! هرچند که خودت هم اشاره کردی سایت بدون درآمد براش خریدار پیدا نمیشه!
فقط یه چیز اون هم اینکه با 1 بار شکست تسلیم نشو! از شکست الان ات درس بگیر و تو پروژه های بعدی ات استفاده کن تا بتونی به موفقیتی که دوست داری برسی :)
بدون فکر راه اندازی نکردم داداش
بدون فکر "خرج" کردم!
فکر کنم فروختنش برام بهتر باشه... الان رتبه ش خوبه. 360هزار. بدک نیست. میشه از راه هایی کسب در آمد کرد. خودم از بعضی راه ها خوشم نمیاد.
با بدبختیایی که سر این سایت کشیدم فک نکنم پروژه بعدی ای درکار باشه!

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
بدون فکر راه اندازی نکردم داداش
بدون فکر "خرج" کردم!
فکر کنم فروختنش برام بهتر باشه... الان رتبه ش خوبه. 360هزار. بدک نیست. میشه از راه هایی کسب در آمد کرد. خودم از بعضی راه ها خوشم نمیاد.
با بدبختیایی که سر این سایت کشیدم فک نکنم پروژه بعدی ای درکار باشه!
الان وقتشه پكيج آموزشي ساز هاي سنتي بياري بفروشي.
پكيج موسيقي سنتي.
آموزش آواز.
ابزار موسيقي سنتي.
لباس سنتي.
و .....
الان وقته پول درواوردن ازين سايته

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
الان وقتشه پكيج آموزشي ساز هاي سنتي بياري بفروشي.
پكيج موسيقي سنتي.
آموزش آواز.
ابزار موسيقي سنتي.
لباس سنتي.
و .....
الان وقته پول درواوردن ازين سايته
آره می تونه با این تولید کنندگان ساز قرارداد ببنده و از این راه سودآوری داشته باشه یا حتی اگه این دوستمون بتونه ساختن ساز را یاد بگیره سود خوبی داره (مثلا به صورت کار گروهی)

////

من یک کار برنامه نویسی قبول کردم (طراحی سایت نیست بلکه یک برنامه محاسباتی تحت اکسل هست) برای یک شرکت صنعتی نوپا در همدان
کارش تقریبا 10-15 روزی طول میکشه و طرف، خدمات پس از فروش و توسعه نرم افزار را هم درخواست کرده. به نظرتون چه مبلغی پیشنهاد بدم که نه سیخ بسوزه و نه کباب (نمیخوام طرفم فکر کنه آدم حریصی هستم میخوام یه قیمت عادلانه بدم) نکته دیگه اینکه برنامه انحصاری هست یعنی دیگه نمی تونم به کس دیگه ای بفروشم چون مورد خاصی هست

پیشاپیش تشکر از نظرات دوستان

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
آره می تونه با این تولید کنندگان ساز قرارداد ببنده و از این راه سودآوری داشته باشه یا حتی اگه این دوستمون بتونه ساختن ساز را یاد بگیره سود خوبی داره (مثلا به صورت کار گروهی)

////

من یک کار برنامه نویسی قبول کردم (طراحی سایت نیست بلکه یک برنامه محاسباتی تحت اکسل هست) برای یک شرکت صنعتی نوپا در همدان
کارش تقریبا 10-15 روزی طول میکشه و طرف، خدمات پس از فروش و توسعه نرم افزار را هم درخواست کرده. به نظرتون چه مبلغی پیشنهاد بدم که نه سیخ بسوزه و نه کباب (نمیخوام طرفم فکر کنه آدم حریصی هستم میخوام یه قیمت عادلانه بدم) نکته دیگه اینکه برنامه انحصاری هست یعنی دیگه نمی تونم به کس دیگه ای بفروشم چون مورد خاصی هست

فکر کنم 1 تا 3 تومن میگیرن شما حالا تو این رنج هر قیمتی بدی یارو قبول میکنه فقط سعی کن فاکتورشو بنویسی طرف فک نکنو سرشو کلاه گزاشتی

brand2

Registered User
لایک‌ها
657

////

کمتر از ۲ قبول پیشنهاد نده
تقریبا چند ساعت زمان میبره؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
دوستان توی های تم اون پایین بنر محکو گزاشتم اول بگید که عایا خوب شده دوم یه بنر دیگه معرفی کنید بزارم کنارش لخت نباشه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
داشتم به یکی از دوستان توی پ.خ توضیح میدادم داداش:
یک میلیون رو خرج یک سیستم نیازمندی ها (300) و استایل (400) و خروج از پنالتی (350) کردم. سیستم نیازمندی ها به دردمون نخورد و از پنالتی هم خارج نشدیم.
800 هم خرج سرور و دامین این دو - سه سال...
دقیقا اشتباه شما اینجاست که برای چیزی خرج کردین که ارزشی نداشته !!!!

داداش ممنون بابت فرمایشاتت
ولی دیگه واقعاً جونم به لبم رسیده. خدا میدونه چقد بدبختی کشیدم سر این سایت. فقط خدا میدونه. اصلاً امکان نداره باور کنی. اگه بخوام تایپ کنم 500خط میشه. چه بدبختی هایی که نکشیدم...
الانم که یه نفر مشغول به فنا دادن سایت هست که نمیدونم چطوری نفوذ کرده!

یه جمله ای هست که میگی هر سختی ای حکمتی داره و کسایی که تو زندگیشون سختی زیاد بکشن نتیجشو در آینده میبینن

شما فقط مشکلت این بوده که بدون این که اطلاعاتی داشته باشی یا با کسی مشورت کنی رفتی همینطوری پول خرج کردی !!!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
کمتر از ۲ قبول پیشنهاد نده
تقریبا چند ساعت زمان میبره؟

حاجی 2 تومن زیاد نیست؟ راستش زمانش را هنوز برآورد نکردم ولی شاید 30 ساعت تحقیق و مطالعه نیاز داشته باشه + 40 ساعت برنامه نویسی و 20 ساعت هم زمان برای کالیبره کردن روند و نتایج برنامه بر اساس نتایج آزمایشاتی که طرف در مرحله دوم به من میده.

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207
چند نمونه سایت نیازمندی که با وردپرس باشه معرفی میکنید ؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
بنر های ایران اهدا خیلی داغونن یه نفر محض خیریه یه بنر مثل بنر محک برای ایران اهدا طراحی کنه ؟\!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
ufont کجاست؟ جاش خالیه:general511:

بالا