• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
میلاد جان.
مثلا اگر سایت ما توسط وبلاگ ها لینک بشن و روند غیر عادی رو پیش بگیره(مثلا امروز 3 تا فردا 20 تا و پس فردا هیچی) بازم ممکنه پنالیز بشیم؟
این موردی که گفتم بیشتر برا سایت های تازه تاسیسه و کلا سایت های مد نظره که نتایجش تو افتان و خیزان هست (سایت های کپی و..):دی
مگه نه سایتی که داره فعالیت درست و حسابی میکنه و محتوا درستی داره به همراه اون تا حدودی هم به ثبات رسیده خیلی خیلی احتمال کمتری داره تا پنالتی بشه
کلا سایت هایی که مدت فعالیت بیشتری دارن احتما پنالتیشون کمتر میشه فک میکنم ...

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
مشکل اینجاس 4تا لینک میخرن میخوان بیان نتیجه اول گوگل , بعد نمیان , پولشونم تموم میشه میگن لینک تاثیر نداره! هرچیم میگیم آقا برین خودتون لینک سازی کنین کسی گوش نمیکنه!
در مورد سود بانکی با دکتر خشنود مشورت کنین :دی
خبر نداری؟ همه از دست کروم عصبانی هستن!
عاقا بیا فایرفاکس حالشو ببر :دی
آقا ما با کروم مشکلی نداریما.خیلیم عالیه.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
استاد خوشنود که سرش خیلی شلوغه.باید یک ماه تو صف وایسیم:دی

آقا ما با کروم مشکلی نداریما.خیلیم عالیه.
والله سرعت باز کردن صفحات تو کروم تقریبا 20 درصد بیشتر از فایرفاکس هستش! ولی نمیدونم چرا من فایرفاکسو دوست دارم نمیتونم ازش دل بکنم :دی
پ.ن: آپدیتش کردید؟ کروم تو هر سری از آپدیتاش خراب تر میکنه (به گفته بجه هایی ک کروم رو نصب کردن)

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
این موردی که گفتم بیشتر برا سایت های تازه تاسیسه و کلا سایت های مد نظره که نتایجش تو افتان و خیزان هست (سایت های کپی و..):دی
مگه نه سایتی که داره فعالیت درست و حسابی میکنه و محتوا درستی داره به همراه اون تا حدودی هم به ثبات رسیده خیلی خیلی احتمال کمتری داره تا پنالتی بشه
ممنون میلاد جان.خدا کنه که ما پنالیز نشیم:دی با این وضع وب اصلا درست هم کار کنی،بازم باید از یک سری چیزا بترسی!
والله سرعت باز کردن صفحات تو کروم تقریبا 20 درصد بیشتر از فایرفاکس هستش! ولی نمیدونم چرا من فایرفاکسو دوست دارم نمیتونم ازش دل بکنم :دی
پ.ن: آپدیتش کردید؟ کروم تو هر سری از آپدیتاش خراب تر میکنه (به گفته بجه هایی ک کروم رو نصب کردن)
فایرفاکس که جای خود دارد.
والا بله هر سری آپدیت کردم منتهی شاید رو سیستم من مشکلی ایجاد نمی کنه نمی دونم.در کل راضیم ازش:دی
-------------------------------------------------
واقعا هیچی لذت بخش تر از صحبت در مورد سایت با طراح درست حسابی نیست!اونم دو ساعت...
دوستان با اجازه ما بریم یک 1000 تا نظری جواب بدیم:دی دعا کنید زود تموم شه لطفا!

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
http://marketingland.com/10-big-brands-that-were-penalized-by-google-69646
http://searchengineland.com/google-penalized-breaking-seo-rules-184098
گوگل با کسی شوخی نداره حتی با خودش:general711: (خودش رو هم پنالتی کرده)

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
ب نظرم اصلا جالب نیست هیچ منظوری رو نمیرسونه بهتره تایپوگرافی کار کنید ...
اون "ن" هست اونم "ب" !!
منظور از این بیشتر :دی
قراره تو سایت با سایز 50x50 باشه! بنظرت لوگو تایپ دیده میشه اصلاً ؟

M O H A M M A D

Registered User
لایک‌ها
7
این بک لینک بعده چندوقت تاثیر خودشو میزاره؟
شما که میگین لینک سازی کنید لینک بیلدینگ کنید میشه یه اشاره کوچیک بکنید دقیقا باید چیکار کنم؟
باتشکر

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
نظرتون درباره لوگو مدیر تتلو چیه صفر تا صدش کار خودمه
http://7uplod.ir/images/pnot7lr7glp5opc93o.png

آقا انصافا خیلی قشنگه، @ufont هم اینجا من طرح هاشو دیدم زیبا بود. اینم مثل همون خلاقیت و زیبایی را داره...

///

در مورد بک لینک: من فکر می کنم تاثیر داره ولی نه مثل سالهای گذشته.
این دو سایت زیر را در نظر بگیرید یکی 400 تا بک لینک داره یکی بالای 43 هزارتا اما هر دو پیج رنک 4 دارن من فکر می کنم به این علت هست که دومی محتوای تخصصی و غیرتکراری داره ولی اولی یک سرویس اینترنتی هست که فاقد محتوای آنچنانی و دسته بندی مناسب هست. (لینکهای داخلی)

persiangig.com
civil808.com

اون چیزی که الان سئو کارها روی اون تاکید دارن محتوای جدید، آپدیت منظم و مطالب تخصصی همراه با توجه ویژه به ساختن لینکهای مناسب داخلی هست. این چیزی نیست که من بگم و فقط توی نت خوندم شاید هم درست نباشه

Last edited:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
این بک لینک بعده چندوقت تاثیر خودشو میزاره؟
شما که میگین لینک سازی کنید لینک بیلدینگ کنید میشه یه اشاره کوچیک بکنید دقیقا باید چیکار کنم؟
باتشکر
بستگی داره چ تعداد , با چ کیفیتی و رو چه کیوردی خریداری کردی البته هیچ نظر دقیقی نمیشه داد ...
اطلاعاتی در مورد لینک بیلدینگ : http://lmgtfy.com/?q=لینک+بیلدینگ

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
دوستان برای های تم قصد دارم یه انجمن درست بکنم برای مشکلات کاربران و در آینده ایشالا گسترشش بدم
کدوم اسکریپت رو پیشنهاد میدید؟

M O H A M M A D

Registered User
لایک‌ها
7
بستگی داره چ تعداد , با چ کیفیتی و رو چه کیوردی خریداری کردی البته هیچ نظر دقیقی نمیشه داد ...
اطلاعاتی در مورد لینک بیلدینگ : http://lmgtfy.com/?q=لینک بیلدینگ
هر کسی دیگه بلده تو گوگل سرچ کنه کارتون خوب نبود اصلا
اما هرجا آموزشی نوشته آخرش وصلش کرده به خودش، گفته بیاین پول بریزین به حساب خودمون براتون لینک بیلدینگ میکنیم...

بالا