• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
هر کسی دیگه بلده تو گوگل سرچ کنه کارتون خوب نبود اصلا
اما هرجا آموزشی نوشته آخرش وصلش کرده به خودش، گفته بیاین پول بریزین به حساب خودمون براتون لینک بیلدینگ میکنیم...
ببین از لینک بیلدینگ برا خودت غول درست نکن یه امضا تو همین انجمن که لینک دار کنی میشه لینک بیلدینگ ...
دادن نظر تو وبلاگ ها و وبسایت ها میشه لینک بیلدینگ ایجاد تو لینک تو شبکه های اجتماعی میشه لینک بیلدینگ و ... هزاران راه دیگه برا این کار هست باید چند تا مقاله بخونی تا بفهمی دقیق تر ...

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
خودمم نظرم روی این 2 تا + ویوبولیتن و بی بی پرس هست .. دوستان کدومشون بدرد ما بیشتر میخوره و برای ما بهتر هست؟
اگه کار خیلی تخصصی نداری MYBB هم کار رو راه میندازه بستگی به خودت داره همه چی ...

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
اگه کار خیلی تخصصی نداری MYBB هم کار رو راه میندازه بستگی به خودت داره همه چی ...
ممنون از راهنماییت میلاد خان
بیشتر نظرمو آی پی بی جلب کرده... دوستان این اسکریپت مشکل خاصی نداره؟میشه چند تا از قالب های خوب رایگان و پرمیوم رو معرفی کنید؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
دوستان برای های تم قصد دارم یه انجمن درست بکنم برای مشکلات کاربران و در آینده ایشالا گسترشش بدم
کدوم اسکریپت رو پیشنهاد میدید؟

http://www.forum-software.org/vote-for-best-forum-software-of-2013

نمونه انجمن mybb داخل امضام هست. ویرایشگر پیشرفته + زیبایی ظاهر + پوسته موبایل قوی از مزایای mybb هست. اما اگه میخوای پول خرج کنی زنفورو و IPB هم انجمن سازهای بی نقصی هستن هرچند همون mybb که مجانی هست را من نقصی درش ندیدم و یک انجمن ساز حرفه ای و کامل هست.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

نمونه انجمن mybb داخل امضام هست. ویرایشگر پیشرفته + زیبایی ظاهر + پوسته موبایل قوی از مزایای mybb هست. اما اگه میخوای پول خرج کنی زنفورو و IPB هم انجمن سازهای بی نقصی هستن هرچند همون mybb که مجانی هست را من نقصی درش ندیدم و یک انجمن ساز حرفه ای و کامل هست.
آقا این قالب انجمنتون nesli هست دیگه ؟ درسته ؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
نمونه ipb انجمن پشتیبانی وردپرس فارسی + http://forum.shoptalk.ir/
@MihanV اطلاعات خیلی دقیقی درباره ipb داره ...
نمونه MYBB :
http://bargtools.ir/forum/index.php
با اجازه میلاد جان آقا فرجاد/میهن خواهشمندم اون پیام قبلیه و این مسئله رو کمک کنند :)

تا اینجا مسئله که مزایا رو فرمودید رو متوجه شدم اما اون قسمت خرج رو متوجه نشدم؟! مگه همه اینا نال نشدند پس چه خرجی داره؟! من راستشو بخواید از ظاهر آی پی بی بیشتر خوشم اومد لطف راجبش بیشتر توضیح بدید

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
نه قربان فقط پولی ها نال شده هستن که هاست وارز می خواد. mybb فری هست

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
نه قربان فقط پولی ها نال شده هستن که هاست وارز می خواد. mybb فری هست
ینی این ها روی هاست معمولی اجرا نمیشن؟! میشه چند تا پوسته خوب مای بی بی معرفی کنید قربان

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ینی این ها روی هاست معمولی اجرا نمیشن؟! میشه چند تا پوسته خوب مای بی بی معرفی کنید قربان
اینا روی هاست معمولی اجرا میشن ولی یهو دیدی هاستیگ گیر داد و همه زحماتت به باد رفت:D
برو اینجا پوسته زیاد داره
http://mybbskin.com

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

به نظر من پوسته پیشفرض که روی MYBB هست (نسخه 1.8 جدید) از هر پوسته و قالبی دیگه mybb شیکتر و سریعتر هست و نیازی نیست دیگه برید سراغ پوسته جدید. ویرایشگر پیشرفته SC هم روی نسخه جدید نصب شده...
http://community.mybb.com
البته اسکریپت انجمن سلیقه ایه، بعضی ها هم از ظاهر شیک IPB خوششون میاد و بعضی ها هم از سیستم alert قوی زنفورو اما خب باید پول بدی دیگه برای این دوتا

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
دوستان یه سوالی خیلی ذهنمو درگیر کرده اولین ایرانی ای که چلنج شد کی بود؟! :eek: وبسایت داره عایا این چلنج بازیا؟! بعضیا دارن تقلب میکنن انگاری خودشون خودشونو چلنج کردن :|

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
به نظر من پوسته پیشفرض که روی MYBB هست (نسخه 1.8 جدید) از هر پوسته و قالبی دیگه mybb شیکتر و سریعتر هست و نیازی نیست دیگه برید سراغ پوسته جدید. ویرایشگر پیشرفته SC هم روی نسخه جدید نصب شده...
http://community.mybb.com
البته اسکریپت انجمن سلیقه ایه، بعضی ها هم از ظاهر شیک IPB خوششون میاد و بعضی ها هم از سیستم alert قوی زنفورو اما خب باید پول بدی دیگه برای این دوتا

ممنون دوست عزیز ولی قالب پیشفرض زیادی سادس
http://community.mybbco.ir/Forum-پوسته-های-فارسی-سازی-شده
من این لینکو دیدم فکر میکنم مناسبه برای پیدا کردن قالب مناسب
ممنون از دوستان برای شروع مای بی بی انگاری از همه بهتره :)

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
یه سری url که رفته بود قسمت not found رو از Remove URLs حذف کردم .

الان باید از قسمت Not Found همه رو Mark As Fixed کنم یا خودش پاک میشه ؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
یه سری url که رفته بود قسمت not found رو از Remove URLs حذف کردم .

الان باید از قسمت Not Found همه رو Mark As Fixed کنم یا خودش پاک میشه ؟
تا وقتی از دیتابیس موتور جستجو پاک نشده باشه حذف نمیشه. Mark As Fixed واسه وقتیه که اون لینکو با همون url قبلی برگردونی و درستش کنی...
ولی در هر صورت خودبه خود حذف میشه...

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
مشکل اینجاس 4تا لینک میخرن میخوان بیان نتیجه اول گوگل , بعد نمیان , پولشونم تموم میشه میگن لینک تاثیر نداره! هرچیم میگیم آقا برین خودتون لینک سازی کنین کسی گوش نمیکنه!
در مورد سود بانکی با دکتر خشنود مشورت کنین :دی
این موردی که گفتم بیشتر برا سایت های تازه تاسیسه و کلا سایت های مد نظره که نتایجش تو افتان و خیزان هست (سایت های کپی و..):دی
مگه نه سایتی که داره فعالیت درست و حسابی میکنه و محتوا درستی داره به همراه اون تا حدودی هم به ثبات رسیده خیلی خیلی احتمال کمتری داره تا پنالتی بشه
کلا سایت هایی که مدت فعالیت بیشتری دارن احتما پنالتیشون کمتر میشه فک میکنم ...
من این سایتو بیشتر از یه ساله دارم فک کنم هیچیش نشه نه؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
این روزها کافی است در سایت‌های اجتماعی عبارت icebucketchallenge # را جست‌وجو کنید تا هزاران تصویر ویدئویی از کسانی ببینید که یک سطل آب یخ روی سرشان می‌ریزند. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چه بر سرشان آمده، آیا عقل‌شان را از دست داده‌اند؟
ولی اگر با کمی دقت به ویدئوها و عکس‌ها نگاه کنید به نام کسانی همچون بیل گیتس (بنیانگذار مایکروسافت)، مارک زاکربرگ (بنیانگذار و مدیرعامل فیس‌بوک)، ساتیا نادلا (مدیرعامل مایکروسافت)، فیل شیلر (نایب‌رئیس بخش بازاریابی اپل)، جاستین تیمبرلیک (خواننده و هنرپیشه آمریکایی)، جیمی فالون (مجری معروف شبکه CNBC)، مارتا استوارت (نویسنده و مجری)، و خیلی‌های دیگر برمی‌خورید. تازه لیونل مسی و نیمار هم به این لیست اضافه شده اند و البته دیروز بالاخره خوزه مورینیو هم وارد این ماجرا شد و در استخر باشگاه چلسی به کمک دو تن ازدستیارانش آب یخ روی سرش ریخت تا حسابی سوژه شود.
ماجرا چیست؟
اما این حرکت چیست و از کجا آمده است؟ عده‌ای از خانواده‌های بیماران اسکلروز جانبی آمیوتروفیک برای افزایش آگاهی درباره این بیماری در شبکه‌های مجازی کمپینی به نام «چالش سطل یخ» راه انداخته‌اند که در آن هر فرد یا باید سطلی از آب یخ روی سر خودش خالی کند یا ۱۰۰ دلار برای پژوهش روی این بیماری کمک نقدی کند. بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (als) یک بیماری اعصاب حرکتی است که بیمار آرام‌آرام قدرت حرکت دادن اعضای بدنش را از دست می‌دهد.دست‌ها و پاها، کمر، گردن، دهان و زبان همه آرام‌آرام از کار می‌افتند، ولی حواس او کار می‌کند.
این بیماران معمولا بعد از دو تا پنج سال پس از بیماری (در مواردی پس از ۱۰ سال) می‌میرند.استیون هاوکینگ، اخترشناس معروف هم از همین بیماری رنج می‌برد. افراد با قبول کردن این چالش، دوستان خود را به این بازی دعوت می‌کنند. افراد دعوت شده ۲۴ ساعت وقت دارند این کار را انجام بدهند و ویدئوی آن را در اینترنت بگذارند. دارن فلچر، بازیکن منچستریونایتد نیز در حرکتی به این جنبش پیوست و نام کریستیانو رونالدو و وس براون را بر زبان آورد. این مارک زاکربرگ بود که بیل گیتس را به چالش دعوت کرد.
بیل گیتس هم ریخت
بیل گیتس هم در اقدامی جالب و متفاوت، یک چارچوب برای سطل طراحی کرد که به وسیله آن سطل آب یخ را روی سر خود برگرداند. ویدئویی که بیل گیتس منتشر کرده بسیار جالب و خلاقانه است. گیتس نیز الون ماسک، رایان سیکرست و کریس اندرسون از TED را به این چالش ۲۴ ساعته دعوت کرده است. تا الان یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در فیس‌بوک در این کمپین شرکت کرده‌اند.
کمپین سطل آب یخ را نخستین‌بار «پیت فریتز»، بازیکن سابق تیم بیس‌بال «کالج بوستن» کلید زد. او که خود به‌ ای‌ال‌اس دچار شده، ۳۱ جولای در فیس‌بوکش نوشت که با هدف بالا بردن آگاهی درباره این بیماری روی سر خود یک سطل آب یخ می‌ریزد. با گسترش بیش از حد انتظار این کمپین در فضای مجازی، میزان کمک‌ به اداره ملی مبارزه با‌ ای‌ال‌اس در آمریکا از ۳۱ جولای تا چهاردهم آگوست به حدود هفت میلیون و ششصد هزار دلار رسید که کل این رقم بیشتر از پنج برابر کمک‌های خیریه به این سازمان در دوره مشابه پارسال است.
باربارا نیوهاوس، مدیرعامل سازمان این بیماری در بیانیه‌ای گفت: در تاریخ تمام بیماری‌ها هیچ‌وقت این مقدار مشارکت و حرکتی اینچنین ندیده بودیم.البته باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا که از سوی اثل کندی، بیوه ۸۶ ساله رابرت کندی به چالش کشیده شده بود، ترجیح داد تا به جای ریختن آب یخ روی سر خود، به این کمپین کمک مالی کند. در هر حال ورود بازیکنان و مربیان ستاره های فوتبال به این ماجرا باعث شد تا این حرکت فوتبالی شود.

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
این روزها کافی است در سایت‌های اجتماعی عبارت icebucketchallenge # را جست‌وجو کنید تا هزاران تصویر ویدئویی از کسانی ببینید که یک سطل آب یخ روی سرشان می‌ریزند. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چه بر سرشان آمده، آیا عقل‌شان را از دست داده‌اند؟
ولی اگر با کمی دقت به ویدئوها و عکس‌ها نگاه کنید به نام کسانی همچون بیل گیتس (بنیانگذار مایکروسافت)، مارک زاکربرگ (بنیانگذار و مدیرعامل فیس‌بوک)، ساتیا نادلا (مدیرعامل مایکروسافت)، فیل شیلر (نایب‌رئیس بخش بازاریابی اپل)، جاستین تیمبرلیک (خواننده و هنرپیشه آمریکایی)، جیمی فالون (مجری معروف شبکه CNBC)، مارتا استوارت (نویسنده و مجری)، و خیلی‌های دیگر برمی‌خورید. تازه لیونل مسی و نیمار هم به این لیست اضافه شده اند و البته دیروز بالاخره خوزه مورینیو هم وارد این ماجرا شد و در استخر باشگاه چلسی به کمک دو تن ازدستیارانش آب یخ روی سرش ریخت تا حسابی سوژه شود.
ماجرا چیست؟
اما این حرکت چیست و از کجا آمده است؟ عده‌ای از خانواده‌های بیماران اسکلروز جانبی آمیوتروفیک برای افزایش آگاهی درباره این بیماری در شبکه‌های مجازی کمپینی به نام «چالش سطل یخ» راه انداخته‌اند که در آن هر فرد یا باید سطلی از آب یخ روی سر خودش خالی کند یا ۱۰۰ دلار برای پژوهش روی این بیماری کمک نقدی کند. بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (als) یک بیماری اعصاب حرکتی است که بیمار آرام‌آرام قدرت حرکت دادن اعضای بدنش را از دست می‌دهد.دست‌ها و پاها، کمر، گردن، دهان و زبان همه آرام‌آرام از کار می‌افتند، ولی حواس او کار می‌کند.
این بیماران معمولا بعد از دو تا پنج سال پس از بیماری (در مواردی پس از ۱۰ سال) می‌میرند.استیون هاوکینگ، اخترشناس معروف هم از همین بیماری رنج می‌برد. افراد با قبول کردن این چالش، دوستان خود را به این بازی دعوت می‌کنند. افراد دعوت شده ۲۴ ساعت وقت دارند این کار را انجام بدهند و ویدئوی آن را در اینترنت بگذارند. دارن فلچر، بازیکن منچستریونایتد نیز در حرکتی به این جنبش پیوست و نام کریستیانو رونالدو و وس براون را بر زبان آورد. این مارک زاکربرگ بود که بیل گیتس را به چالش دعوت کرد.
بیل گیتس هم ریخت
بیل گیتس هم در اقدامی جالب و متفاوت، یک چارچوب برای سطل طراحی کرد که به وسیله آن سطل آب یخ را روی سر خود برگرداند. ویدئویی که بیل گیتس منتشر کرده بسیار جالب و خلاقانه است. گیتس نیز الون ماسک، رایان سیکرست و کریس اندرسون از TED را به این چالش ۲۴ ساعته دعوت کرده است. تا الان یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در فیس‌بوک در این کمپین شرکت کرده‌اند.
کمپین سطل آب یخ را نخستین‌بار «پیت فریتز»، بازیکن سابق تیم بیس‌بال «کالج بوستن» کلید زد. او که خود به‌ ای‌ال‌اس دچار شده، ۳۱ جولای در فیس‌بوکش نوشت که با هدف بالا بردن آگاهی درباره این بیماری روی سر خود یک سطل آب یخ می‌ریزد. با گسترش بیش از حد انتظار این کمپین در فضای مجازی، میزان کمک‌ به اداره ملی مبارزه با‌ ای‌ال‌اس در آمریکا از ۳۱ جولای تا چهاردهم آگوست به حدود هفت میلیون و ششصد هزار دلار رسید که کل این رقم بیشتر از پنج برابر کمک‌های خیریه به این سازمان در دوره مشابه پارسال است.
باربارا نیوهاوس، مدیرعامل سازمان این بیماری در بیانیه‌ای گفت: در تاریخ تمام بیماری‌ها هیچ‌وقت این مقدار مشارکت و حرکتی اینچنین ندیده بودیم.البته باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا که از سوی اثل کندی، بیوه ۸۶ ساله رابرت کندی به چالش کشیده شده بود، ترجیح داد تا به جای ریختن آب یخ روی سر خود، به این کمپین کمک مالی کند. در هر حال ورود بازیکنان و مربیان ستاره های فوتبال به این ماجرا باعث شد تا این حرکت فوتبالی شود.
چه جالب!
از ایرانی ها کسی نیست؟:general707:

بالا