• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
کجا هستین دادا ، والا ایشون که رو سیستم خودشون بهم تست نشون داد اگه همیشه اینجوری باشه واقعاً فوق العاده هستش

یعنی میترسی الان خوب باشه من برم مشترک زیادشه و دیتاشون کم بیاره :D

اره خدایی منم همینطور دیگه خسته شدم
اما خدا رو شکر جمع آوری هم نکنن برام مهم نی چون یه خط تلفن زاپاس دارم :D
از آسیا تک فرم پرکردم اما چون آشنا بود هزینه اش رو هنوز ندادم :general711: ( مهدی دادا @ufont میبینی هیچ کس از من پول نمیگیره :D )
اینجوری فکر میکنم دادا ، شاتل که گفته 6 ماهی طول میکشه تا نوبتت برسه ( برا دوستم 4 ماه تو نوبت بود هفته پیش وصل کردن) ، این شش ماه رو تستی برم رو آسیا تک خوب بود میمونم ، اگه خوب نبود بعد 6 ماه میرم رو شاتل :rolleyes:
مشهد - سجاد

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اگه سایتی که زودتر ایندکس میشه لینک منبع رو سایتی که دیر تر ایندکس میشه رو قرار بده چطور؟
بازم اونی که زودتر ایندکس شده منبع میشه؟
ازاین زاویه تاحالا به قضیه نگاه نکردم :دی اونم که گفتم نظر خودم بود. جایی در مورد اینکه گوگل کیو منبع مشخص میکنه نخوندم ولی اگه قرار بود همه سایتا اختصاصی کار کنن و هر موضوع فقط یکبار تویه سایت بخصوص مطرح بشه دیگه وب به درد نمیخورد! اینکه کی منبعه مهم نیست , مهم اینه که پست شما تو نتایج گوگل بالا بیاد که این مورد بستگی به اعتبار سایت شما داره! ممکنه بیتوته یه مطلبو که شما چند ماه پیش برای اولین بار نوشتینش کپی کنه و فرداش بیاد لینک اول , حالا میخوای منبع اصلی شما باش!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
قشنگ بود ولی باید زیاد روش کار کنی، رنگبندیش جالب نبود آبی بشه قشنگتره :D
بعد چرا فوتر نداشت ؟؟:general509::general210:
آره ریزه کاری باید انجام بدم
در مورد رنگبندی نظر خود مشتری بوده که با رنگ قبلی قالبش هماهنگ باشه
فوتر داره اما هنوز کامل نشده :)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
دقیقا:general711:
زمان دقیق افتتاح فروشگاه کی هس؟o_O:D
والا اگه همه کارامون با همین روان فعلی پیش بره میترسم تا آخر سال هم نتونیم 100% راه اندازی کنیم ، اما انشالله گفتیم تا آخر شهریور ، حالا ببینیم چی میشه :oops:
شرایط و سطوح همکاری ، و قوانین فعالیت هم همین امروز تدوین شدن :general609:
تقریباً 60% کار میشه گفت انجام شده و 40% باقی مونده که مهمترین بخش هستن ببینیم چی میشه !!!!:rolleyes:
به امید خدا تا آخرین این ماه مشکلات حل میشه سیستم شروع به کار میکنه:general707:
این مژده رو هم به دوستان پی تی و علی الخصوص وبمستران برتر پی تی بدم که توی سطوح همکاری ، در استارت فعالیت امتیاز ویژه ای براشون تدارک دیدیم:general705:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
والا اگه همه کارامون با همین روان فعلی پیش بره میترسم تا آخر سال هم نتونیم 100% راه اندازی کنیم ، اما انشالله گفتیم تا آخر شهریور ، حالا ببینیم چی میشه :oops:
شرایط و سطوح همکاری ، و قوانین فعالیت هم همین امروز تدوین شدن :general609:
تقریباً 60% کار میشه گفت انجام شده و 40% باقی مونده که مهمترین بخش هستن ببینیم چی میشه !!!!:rolleyes:
به امید خدا تا آخرین این ماه مشکلات حل میشه سیستم شروع به کار میکنه:general707:
این مژده رو هم به دوستان پی تی و علی الخصوص وبمستران برتر پی تی بدم که توی سطوح همکاری ، در استارت فعالیت امتیاز ویژه ای براشون تدارک دیدیم:general705:
ان شاا... که زودتر راه بیفته و مشکلات هرچه زودتر رفع بشه:general601:
منم برم پی کارم چون نه جزو دوستان حساب میشم نه وبمستران برتر:(:general505::general107:

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
کجا هستین دادا ، والا ایشون که رو سیستم خودشون بهم تست نشون داد اگه همیشه اینجوری باشه واقعاً فوق العاده هستش

یعنی میترسی الان خوب باشه من برم مشترک زیادشه و دیتاشون کم بیاره :D

اره خدایی منم همینطور دیگه خسته شدم
اما خدا رو شکر جمع آوری هم نکنن برام مهم نی چون یه خط تلفن زاپاس دارم :D
از آسیا تک فرم پرکردم اما چون آشنا بود هزینه اش رو هنوز ندادم :general711: ( مهدی دادا @ufont میبینی هیچ کس از من پول نمیگیره :D )
اینجوری فکر میکنم دادا ، شاتل که گفته 6 ماهی طول میکشه تا نوبتت برسه ( برا دوستم 4 ماه تو نوبت بود هفته پیش وصل کردن) ، این شش ماه رو تستی برم رو آسیا تک خوب بود میمونم ، اگه خوب نبود بعد 6 ماه میرم رو شاتل :rolleyes:
حالا همچین ازت پول بگیرم که شاتلم تا حالا از مشتریش نگرفته باشه :general211::general211:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ان شاا... که زودتر راه بیفته و مشکلات هرچه زودتر رفع بشه:general601:
منم برم پی کارم چون نه جزو دوستان حساب میشم نه وبمستران برتر:(:general505::general107:
:general711: چرا دادا شما خودت دوست و وبمستر برتر هستی هر دو شامل شما میشه :general510:، و از همون اول توی یکی از پلن های برتر قرار میگیرین ( جدی میگم شوخی نی ، باتوجه به قوانینمون:general601: )

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
قبلا یکی از دوستان همین سوال رو پرسید فک کنم @P R O بود که گفته بود خودتون..
ایشون کارش درسته : @منصور قیامت

داداش من که نفهمیدم بالاخره چه کسی رو گفتی !

آقا من بخوام قالب نظرات سایتم مثه سایت خبرآنلاین بشه باید چیکار کنم؟

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
دوستان از کجا بفهمم از کجا نت دارم؟

بالا