• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ولی به نظر من این آموزش که شما میخواید بخرید همچین آش دهن سوزی نیست

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
شیطونه میگه یه بنر بدیم طراحی کنن برامون ولی اون فرشته عه میگه ابله بنرتو میخوای کجا بزاری :D .. دوستان قرار بود ثبت نام کنید تو انجمن چی شد؟ یه سوال دیگه هم دارم... الان دوست دارید چه نوع قالبی (شرکتی / مجله ای / وبلاگی و... ) بزارم؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
مشکل ایندکس نشدن دسته ها از پلاگین WP No Category Base بود. (وقتی با yoast هم اینکار رو میکنم فرقی نمیکنه باز ارور redirected میده)
راهی جز غیر فعال کردنش نیست؟
@Milad._.R آقا شما چیکار کردی که ایندکس شدن؟!

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
مشکل ایندکس نشدن دسته ها از پلاگین WP No Category Base بود. (وقتی با yoast هم اینکار رو میکنم فرقی نمیکنه باز ارور redirected میده)
راهی جز غیر فعال کردنش نیست؟
@Milad._.R آقا شما چیکار کردی که ایندکس شدن؟!
WP No Category Base دقیقا چجوری از ایندکس کردن جلوگیری میکرد ؟
من استفاده کردم ایندکس هم شده ...

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
دوستان به نظرتون کنکور آسان است خریدار داره؟(نصف قیمت)
یکی از دوستان قفلشو شکسته تو هارد ریخته.میشه ازش گرفتو فروخت.

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دوستان وبمستر یه چندتا همکاری در فروش پدر مادر دار با سود خوب معرفی کنید...:general711:
پ.ن: تک شاپ پشتیبانیش به نظرم جالب نیست. حال نکردم باهاشون. سل می هم درصدهاش کمه...:general503:

amirnaeeni

Registered User
لایک‌ها
22
salam be hame asatid .man ye mahe ye site nuke zadam baraye dl film o serial o in chert o perta mikham admin peyda konam . site ro gostaresh bedam .az koja admin peyda konam ? ?

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
کسی میدونه چجوری میشه از category , htaccess رو حذف کرد؟
RewriteRule ^category/(.+)$ http://www.yourblog.com/$1 [R=301,L] جواب نداد.

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
اقا شرایط رو پ .خ کن اگه جا باشه براتون واریز کنم برا منم ارسال کنید

@l3est

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان واقعا یعنی این قدر وضعتان خرابه . که دارید این کار را می کنید. کلا 39 تومانه. و 12 دی وی دی اموزش هست.
اگر واقعا طبق گفته ی سایت توضیح داده است. باشه. ارزشش را داره.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@nassera
بزرگوار پ.خ دادم خدمتتون
سلام دادا گفتم اینجا توضیح بدم شاید به کار کس دیگه ای هم بیاد ،

برای گرفتن نماد ابتدا باید سایتتون آماده باشه بعد با مراجعه به سایت اینماد یه آدرس enamad.ir و ثبت نام اولیه ایمیلی براتون میاد که اطلاعات سایت خودتون رو ثبت میکنید یه چک لیست 16 تایی هست قبلاً خیلی زیاد بود که توسط کارشناسان نماد مورد برسی قرار میگیره و اگر موردی رعایت نشده باشه بهتون اطلاع میدن تا اون موارد رو اصلاح کنید و دوباره برای برسی اطلاعات رو تائید کنید
4 تا مرحله آخر یکی مربوط به آزمون آنلاین که به تازگی برای نماد درج شده و بعدی هم ارسال نامه برای تائید آدرس و تائید شماره ثابت و شماره همراه
قبلاً گرفتن نماد هزینه ای نداشت اما الان برای آزمون و تائید محل کسب و کار 35 تومن میگیرن و
قبلاً باید سند و شناسنامه و.... کپی برابر اصلشون رو میفرستادی الان دیگه نیازی به اینا نیست ( این قسمت به کار @MOHAMMAD026_1 هم میخوره )
فقط یه تعهد نامه هست که باید تو دفتر خونه گواهی امضا بشه و به آدرس نماد بفرسی اینم گواهی امضا هم هزین هاش فکر کنم 15 تومن بیشتر نباشه و هزینه 7-8 تومنی پست کردن این تعهد نامه
البته هر محله که جلو میری نماد خودش ایمیل میفرسته و تو پنل پیام میده که چیکار باید کنی
سوال دیگه ای بود در خدمتم

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
سلام دادا گفتم اینجا توضیح بدم شاید به کار کس دیگه ای هم بیاد ،

برای گرفتن نماد ابتدا باید سایتتون آماده باشه بعد با مراجعه به سایت اینماد یه آدرس enamad.ir و ثبت نام اولیه ایمیلی براتون میاد که اطلاعات سایت خودتون رو ثبت میکنید یه چک لیست 16 تایی هست قبلاً خیلی زیاد بود که توسط کارشناسان نماد مورد برسی قرار میگیره و اگر موردی رعایت نشده باشه بهتون اطلاع میدن تا اون موارد رو اصلاح کنید و دوباره برای برسی اطلاعات رو تائید کنید
4 تا مرحله آخر یکی مربوط به آزمون آنلاین که به تازگی برای نماد درج شده و بعدی هم ارسال نامه برای تائید آدرس و تائید شماره ثابت و شماره همراه
قبلاً گرفتن نماد هزینه ای نداشت اما الان برای آزمون و تائید محل کسب و کار 35 تومن میگیرن و
قبلاً باید سند و شناسنامه و.... کپی برابر اصلشون رو میفرستادی الان دیگه نیازی به اینا نیست ( این قسمت به کار @MOHAMMAD026_1 هم میخوره )
فقط یه تعهد نامه هست که باید تو دفتر خونه گواهی امضا بشه و به آدرس نماد بفرسی اینم گواهی امضا هم هزین هاش فکر کنم 15 تومن بیشتر نباشه و هزینه 7-8 تومنی پست کردن این تعهد نامه
البته هر محله که جلو میری نماد خودش ایمیل میفرسته و تو پنل پیام میده که چیکار باید کنی
سوال دیگه ای بود در خدمتم
منم میخواستم تو پخ ازت بپرسم دمت گرم توضیح دادی ;)
پ ن : بهترین جا برای گرفتن vps که به آدم گیر ندن داریم با vps چی کار میکنیم :Dکجاست ؟

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
بالا